Přezkum věcí – aktualizováno 2020

Věci Recenze

Věci je snadno použitelná aplikace pro správu projektů, která by ráda žila na jakémkoli systému MacOS. Nedostatek bezpečnostních funkcí a vysoká cena vás však mohou odvádět pryč. Přečtěte si všechny podrobnosti v této úplné recenzi věci.


nejlepší software pro správu projektů

Věci je aplikace pro správu úloh pro počítače a zařízení Apple. Vytvořil jej malý tým se sídlem v Německu a byl stažen milionkrát. Získal také několik ocenění. V tomto přehledu věcí uvidíme, jak se utváří.

Na rozdíl od mnoha platforem, na které se díváme, běží spíše lokálně než v prohlížeči. Jak vidíme, jsou v tom klady a zápory. Má cloudové funkce, které vám však umožňují sdílet data na více zařízeních.

věci-recenze-vítány

Věci se zaměřují na základy správy úkolů, což vám umožňuje vytvářet seznamy úkolů a po dokončení je zaškrtnout. Je to jednoduchý a efektivní nástroj pro správu úkolů, který dělá to, co dělá dobře. 

Existuje několik doplňků, ale není jich příliš. Zaměřuje se na svůj hlavní rys a dělá to efektivně. Jeho rozhraní je hladké a jasné a nedostane se do cesty. Zažili jsme s tím příležitostnou chybu, ale nic příliš vážného.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy k věcem

Funkce

Věci jsou k dispozici pouze pro produkty Apple a nemají webovou verzi. Uživatelé Windows si možná budou chtít prohlédnout naši recenzi Wunderlistu. 

Základní pracovní postup, stejně jako většina nástrojů pro správu úkolů, je vytváření úkolů a jejich zaškrtnutí po dokončení. 

Můžete vytvořit více projektů, z nichž každý obsahuje vlastní sadu úkolů. Úkoly lze seskupovat do seznamů s nadpisem. Projekty můžete dokonce seskupovat, pokud máte několik podobných typů.

kontrolní seznam věcí

Úkoly můžete dále rozbít pomocí kontrolních seznamů, které lze zaškrtnout stejně jako úkoly. Můžete také nastavit opakující se úkoly. Tímto způsobem, když dokončíte jeden, bude vytvořen nový, což vám ušetří potíže. To může být velký časovač, pokud máte spoustu pravidelných prací, které musíte odškrtnout.

Úlohy lze kategorizovat pomocí značek. Ve výchozím nastavení je několik, ale můžete přidat vlastní podle potřeby. K dispozici je také funkce rychlého vyhledávání, pomocí které můžete psát text a najít úkoly nebo značky, které jej obsahují. Ale pro nás to nefungovalo, protože nevybral všechny úkoly, které by měl mít.

Pokud jste stateční a máte jasný mluvený hlas, můžete vytvářet úkoly pomocí rozhovoru se Sirim. Pokud vás tato funkce osloví, přečtěte si naši nejlepší příručku k převodu řeči na text.

Pokud při registraci do cloudové služby Věci pošlete zprávu na konkrétní e-mailovou adresu, můžete také vytvářet úkoly bez zadání aplikace.. 

Nemusíte se starat o soubory ani úložný prostor. Nejsou to problémy s jednoduchou aplikací pro správu úloh, ale očekávali byste, že se vám zobrazí v nejlepším softwaru pro správu projektů. Pokud potřebujete někde sdílet soubory, podívejte se na našeho nejlepšího průvodce cloudovým úložištěm.

Můžete také dostávat oznámení. V aplikaci MacOS pro stolní počítače přejděte do centra oznámení a vyberte Aplikace z tam uvedených aplikací.

Úkoly importu jsou k dispozici pro několik aplikací, ale ve většině případů budete muset stáhnout skript, abyste si mohli nechat fungovat upozornění. To je těžkopádnější než mnoho aplikací, ale možnost existuje, pokud ji potřebujete.

U každého úkolu je tlačítko kalendáře, pomocí kterého můžete nastavit termíny. Můžete také zadávat časy a data. Poté můžete vidět, které úkoly jsou naplánovány na aktuální den, a zobrazit nadcházející úkoly v seznamu.

Pokud si chcete oddechnout oči, můžete přepnout věci z jeho světlého barevného schématu na tmavý. Havarovalo to poprvé, když jsme to změnili, ale neztratili jsme žádnou z našich informací.

To je z hlediska funkcí. Udržuje věci jednoduché s jediným pohledem. Pokud se vám líbí jednoduchý přístup, ale raději zařídíte své úkoly na desce kanban, podívejte se na naši recenzi Trello. Pokud se vám líbí, přečtěte si naši příručku pro začátečníky Trello, která vám pomůže začít.

Místní bezpečnost

Protože není k dispozici žádná verze prohlížeče, Věci ukládají vaše data lokálně, ale existuje možnost použít jejich cloudové funkce ke sdílení dat.

Pokud věci spouštíte lokálně, nemusíte se bát lidí, kteří na váš účet hackují. Jediný způsob, jak mohou přistupovat k vašim datům, je, když získají přístup k vašemu počítači. Místní verze nemá přihlašovací systém, takže pokud někdo ukradne vaše zařízení, jste zranitelnější, než byste byli s online službou chráněnou heslem..

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak lidé mají přístup k vašim informacím, přečtěte si náš článek o Edwardu Snowdenovi a vládním dohledu.

Pokud k sdílení dat mezi zařízeními používáte cloud věcí, můžete si být jisti, že používá 256bitové šifrování pro data v přenosu a v klidu. Přečtěte si náš popis šifrování.

Je v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů, jakož is německým spolkovým zákonem o ochraně údajů a zákonem o telemédiích. Chcete-li se dozvědět, co můžete udělat pro správu vašeho soukromí, přečtěte si naši online příručku k ochraně osobních údajů.

Přehled funkcí věci

Věci LogoCulturedcode.com

Začíná od $ 999 za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí
Tmavá a světlá barevná schémata

Další možnosti přizpůsobení

Limit velikosti týmu
1

Úložný prostor

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta, Paypal, Apple Pay, IDEAL, mobilní fakturace

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Mac OS

Zkušební verze zdarma
15 dní

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
AES-256

Certifikace SOC
N / A

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

Věci lze snadno stáhnout a spustit. Nemusíte se registrovat ani poskytovat svou e-mailovou adresu. Stačí si stáhnout aplikaci a otevřít ji.

Stažená aplikace se spouští přímo z místa stahování, nikoli samotnou instalací, takže ji budete muset někam přesunout a nastavit zkratky sami.

věci-recenze-ukázka

Když poprvé použijete Věci, vítá vás krátkou prohlídkou jeho funkcí a nabízí vám vytvořit úvodní projekt. Úvodní projekt obsahuje několik seznamů úkolů. První vám přiblíží základy aplikace a ostatní vám ukážou pokročilejší, volitelné funkce. 

To znamená, že toho není moc vidět. Stejně jako většina aplikací pro správu úloh jsou základy základní a doplňky jsou pokročilejší, ale věci jsou nástrojem bez ozdůbek. Je to uživatelsky přívětivá aplikace, která vám nedá bolesti hlavy.

Ovládací prvky jsou na malé straně. Všechno funguje dobře, ale občas se vyskytly problémy. Kalendář se například nepodařilo objevit v jednom okamžiku, například při výuce. Snadno se používá a přijde na to, ale není to tak hladké máslo, že jeho použití je snadné.

Celkově jsme zjistili, že jeho rozhraní je dostatečně slušné, ale není dokonalé.

Náklady

Věci zastávají staromódní přístup k vlastnictví softwaru. Platíte jednorázový poplatek za přímé vlastnictví aplikace. Verze pro MacOS má 15denní zkušební verzi, kterou k používání kreditní karty nepotřebujete.

Stojí to mezi 9,99 a 49,99 USD, v závislosti na platformě, na které je používáte. Verze systému MacOS, kterou jsme testovali, není levná, ale dobře se porovnává s měsíčními poplatky jiných nástrojů. Verze iOS mají mnohem lepší hodnotu.

Jeho cloudové funkce jsou k dispozici bez příplatku, což je velké plus.

Služba & Podpěra, podpora

Je docela těžké uvíznout ve Věcech, ale pokud se vám to podaří, je k dispozici dostatek podpory. Na jeho hlavní stránce podpory je FAQ a znalostní databáze a tlačítko, které vás kontaktuje, pokud po tom budete potřebovat pomoc. Dostanete se na kontaktní formulář. 

Kontaktní formulář vás požádá o několik dalších podrobností, například o verzi aplikace, kterou používáte, a verzi operačního systému, ale nenutí vás, abyste je poskytovali, pokud jste ve spěchu..

Zkusili jsme se zeptat na dvoufaktorové ověření a po pěti hodinách jsme dostali odpověď. Je to slušná doba odezvy a odpověď byla nejkomplexnější, kterou jsme museli na jeden z našich podpůrných dotazů.

Pokud vás zajímá platforma s ještě rychlejší dobou podpory, přečtěte si naši recenzi na Basecampu, abyste se dozvěděli o službě, která se nám za tři minuty vrátila.

Závěrečné myšlenky

Věci se snadno používají a mají velkou podporu. Není to nejlevnější aplikace a její rozhraní není dokonalé, ale funguje dobře a dělá to, co od něj očekáváte.

Celkově je to skvělá volba pro fanoušky Apple. Majitelé počítačů Mac, kteří hledají software s větší hloubkou, si mohou přečíst náš nejlepší software pro správu projektů pro článek Mac. 

Pokud jste vyzkoušeli Věci, podělte se o to prosím v komentářích. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me