Přehled snadných projektů – aktualizováno do roku 2020

Snadná kontrola projektů

Snadné projekty je snadno použitelný nástroj pro správu projektů, který umožňuje rychle organizovat velké týmy. Bylo by to perfektní, i kdyby to nebylo kvůli vysokým nákladům a strašné podpoře. Podrobnosti si můžete přečíst v naší úplné recenzi Snadných projektů.


nejlepší software pro správu projektů

Snadné projekty je sofistikovaně vyhlížející nástroj, který se zaměřuje na to, aby se věci dařilo, a šetřil týmovým penězům. Postaveno vývojářským logickým softwarem založeným na Torontu a existuje přibližně od roku 2004. V tomto přehledu Snadné projekty jej porovnáme s konkurencí.

Mezi její klienty patří HP, Goodyear a Reuters, takže se jedná o zavedeného hráče, kterému důvěřuje několik velkých společností.

Byli jsme ohromeni jeho funkcemi i celkovou kvalitou. Všechno funguje dobře a je plné užitečných způsobů, jak si udržet přehled o projektu. Správa úkolů jde ruku v ruce se sledováním času a fakturací. Snadné projekty vám mohou ušetřit spoustu papírování.

Méně jsme byli ohromeni jeho podporou, která neodpověděla na naše otázky, a to i přesto, že obchodní tým našel čas, aby nás kontaktoval při více příležitostech.

Kromě pomalé podpory a nákladů jsme se s tím ale příliš nespravili. Doporučujeme ji každému, kdo hledá kvalitní a snadno použitelný program. Nejedná se o nejzajímavější software v okolí, ale jeho rozhraní je čitelné a práci zvládne, aniž by byl honosný..

Alternativy pro snadné projekty

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Snadné projekty mají silnou sadu funkcí a její nástroje a rozhraní fungují dobře. Při jejich používání jsme neměli technické problémy ani problémy.

Centrum aktivit má na levé straně seznam úkolů a napravo Ganttovu tabulku, která ukazuje, jak úkoly spolu zapadají. Pokud chcete, můžete jej změnit na vícekanálové zobrazení kanban. Pokud pohled Kanban vyhovuje vašim potřebám, možná by stálo za to podívat se do našeho průvodce pro začátečníky Trello a dozvědět se o jednodušší alternativě.

Generátor přehledů Easy Projects vám umožňuje vytvářet tabulky, výsečové grafy a sloupcové grafy pomocí všech druhů metrik. Má mnoho možností a filtrů a je dynamický, takže je vynikajícím nástrojem pro převod dat na informace.

Pokud potřebujete pravidelně generovat přehledy, podívejte se na naši recenzi Smartsheet pro jinou platformu, která to dělá dobře.

easy-projects-time-logs

Můžete si zobrazit časové protokoly, které ukazují, co členové týmu dělali nebo alespoň to, co se přihlásili. Pokud chcete získat přehled o tom, jak členové vašeho týmu pracují, nemáte dostatek možností.

easy-projects-time-screen

Fakturační přehledy pro zákazníky jsou zahrnuty a vy můžete vytvářet podrobné Ganttovy diagramy vhodné pro tiskárnu, které zvýrazní problémy s plánováním.

Existují vlastní formuláře, pomocí kterých lze zaznamenávat různé typy informací. Můžete je vytvořit nebo použít jednu z předem připravených možností, mezi které patří formuláře ke sledování potenciálních zákazníků, uchazečů o zaměstnání, sprinty a další.

Položky formuláře můžete převádět na různé typy projektových dat, což je dobrá metoda, která lidem umožňuje zadávat informace spolehlivě.

Snadné projekty Uživatelské role

Snadné projekty vám poskytují obrovský prostor pro definování rolí. Ve výchozím nastavení je k dispozici pět typů a můžete přidat další. Existuje více než 15 nastavení, která definují, co mohou různé typy uživatelů dělat ve vašem účtu jako celku, a také možnosti, jak určit, co mohou dělat v konkrétních projektech..

Můžete nastavit hodiny denně, spravovat dovolenou a zvolit začátek pracovního roku. Pokud jste skutečné monstrum, můžete se rozhodnout, že budete víkendy považovat také za pracovní dny. To znamená, že můžete také určit svátky nebo si dokonce vytvořit svůj vlastní.

Můžete také nahrát logo svého týmu, takže se váš pracovní prostor bude cítit jako doma. Existuje však několik dalších možností vizuálního přizpůsobení.

Má snadno vyladěný systém upozornění, který umožňuje zvolit, jak často lidé dostanou oznámení. To je užitečné, pokud se chcete rozhodnout, zda chcete lidi o všem otravovat nebo je nechat na pokoji, aby se soustředili.

Kromě toho, že vám Snadné projekty poskytují více možností oznámení než většina nástrojů, vám umožňují upravit šablony používané pro více než 20 druhů. Jejich editace je technická, ale je to mocný způsob, jak přizpůsobit způsob, jakým váš tým interaguje s platformou.

Úložný prostor závisí na vaší úrovni, s 50 GB dostupným v plánu týmu a 500 GB pro uživatele Enterprise. Pokud potřebujete více než to, podívejte se na náš nejlepší online úložiště pro týmy nebo zvažte službu s neomezeným úložištěm. O jednom z nich si můžete přečíst v naší recenzi na monday.com.

Pokud chcete používat data z jiných platforem, můžete tak učinit prostřednictvím integrací Easy Projects. Kromě přímé spolupráce s Gmailem, Evernote a několika dalšími programy, včetně několika nástrojů společnosti Microsoft, můžete pomocí aplikace Zapier propojit více než 1 000 aplikací..

Snadné projekty mají aplikace pro iOS a Android, takže je můžete používat na cestách i v prohlížeči.

Celkově se jedná o vysoce kvalitní funkce, které fungují dobře. Dělá to, co potřebujete, a dělá to dobře, takže zde získává vysoké známky.

Přehled funkcí snadných projektů

Logo Easy Projectswww.easyprojects.net

Začíná od 2400 $ za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
500 GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma
15 dní

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
SSL

Certifikace SOC
SOC 1 & SOC 2

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

Snadné projekty nejsou jednoduchým nástrojem, ale jsou navrženy dostatečně dobře, aby umožnily použití jeho silné funkce. Není to vizuálně atraktivní, ale důsledně dostává věci přímo z hlediska použitelnosti.

Registrace je jednoduchá, i když její forma se propašuje v několika dalších polích poté, co jí předáte několik prvních informací. Vyžaduje telefonní číslo, ale nenutí vás k tomu, abyste jej poskytli. Jeho podmínky vypadají téměř čitelné i pro člověka.

K dispozici je desetiminutové úvodní video, které vám ukáže základy, ale má to pocit aplikace PowerPoint. Jakmile se dostanete do aplikace po obdržení potvrzovacího e-mailu, nabídne vám výběr kategorizovaných výukových programů.

Existuje spousta z nich, a ačkoli vyskakovací okna pro ně jsou malá a chmurná, jsou přesná ak věci. Přístup k nim můžete podle potřeby kliknutím na tlačítko v pravé horní části obrazovky.

návod pro snadné projekty

Ukázkový projekt obsahuje úkoly, které vám pomohou naučit se ho používat. Viděli jsme tuto metodu v několika nástrojích a zůstává naší nejoblíbenější výukou o používání nových platforem.

Jeho výchozí zobrazení je centrum aktivit, které může v závislosti na jeho nastavení zahrnovat seznam úkolů, Ganttův diagram nebo zobrazení kanban.

easy-projects-activity-center

Klikněte na jeden z jeho úkolů a uvidíte možnosti, které máte. Úkoly mohou být přiřazeny členům týmu, kategorizovány a upřednostňovány. Je snadné přidat závislosti. Zahrnuje to klepnutí na tlačítko plus, výběr ze seznamu vašich úkolů a výběr jednoho z několika typů závislostí.

Má hierarchickou strukturu, přičemž dílčí úkoly lze snadno přidat a zobrazit v rozbalitelném seznamu. Pravděpodobně budete hodně používat dílčí úkoly. Ke každému úkolu můžete také přidávat komentáře a připojovat soubory.

Úlohy můžete nastavit tak, aby se opakovaly, což je užitečné, pokud máte běžné úlohy, které je třeba přiřadit, protože vám ušetří nutnost vytvářet více identických položek..

Pokud nepotřebujete složitost dílčích úkolů nebo závislostí, podívejte se na naši recenzi Podio. Je to mocný nástroj i přes svou jednoduchou strukturu.

Snadné projekty Gantt View

Stejně jako zobrazení úkolů, pohled Gantt umožňuje snadno vytvářet závislosti přetažením čar z nástrojů na konci každé úlohy. To někdy povede k automatickému přesunutí, aby se zajistilo, že plán bude funkční.

Pokud rádi pracujete s pohledem Gantta, dalším nástrojem, který stojí za to se podívat, je TeamGantt. Přečtěte si naši recenzi TeamGantt, kde se dozvíte více.

Snadné projekty mají také vynikající funkci „audit trail“, která ukazuje změny, které každý provedl. Je to skvělý způsob, jak sledovat, kdo co dělá, a přimět lidi k zodpovědnosti. Pokud je něco, je to příliš podrobně. Báli bychom se odradit lidi od provádění změn, protože šéf vidí jejich každou akci. Přesto je tu, pokud ji chcete použít.

Máte-li obavy o to, kdo si udržuje přehled o vaší online aktivitě, podívejte se na náš PRISM, Edward Snowden a článek o vládním dohledu, kde najdete zajímavé informace..

easy-projects-task

Projekty zahrnují sledování času a informace o nákladech od začátku. Mnoho nástrojů vám umožňuje tyto funkce nastavit, ale pokud je chcete vyřadit z krabice, Snadné projekty jsou dobrou volbou.

Pro další nástroj, který napraví obchodní stránku věcí, se podívejte na naši recenzi Mavenlink.

Snadné projekty dělají to, co slibují, jsou snadno použitelné, většinou bez chyb a umožňují zadávat a sledovat užitečné obchodní informace. Existují jednodušší platformy, ale společnost Easy Projects odvede dobrou práci, díky níž bude složitost zvládnutelná a skóre zde dobře.

Náklady

Společnost Easy Projects si za tři měsíce sama zaplatí. Abychom vám mohli vyzkoušet svůj nárok, poskytuje na své stránce s kalkulačkou návratnost investic, která převádí odhadovaný čas, který ušetříte, na hotovost..

Pro tým s 11 členy, včetně jednoho manažera, dosahuje výchozí hodnota programu Easy Projects téměř 7 000 USD. To je dobrý příklad toho, jak vám cloudové nástroje mohou ušetřit peníze. Je však třeba zdůraznit, že jeho čísla nezahrnují povinný program školení.

Její cenový plán je jednoduchý a má pouze dvě úrovně. Týmový plán stojí $ 24 na uživatele za měsíc a cena Enterprise je obchodovatelná. Nejde o nejlevnější nástroj, ale existuje bezplatná zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz.

Neobvykle je jeho vzdělávací program „Cesta k úspěchu“ povinný, pokud máte v plánu týmu více než 10 uživatelů. Budete muset získat cenovou nabídku od svého obchodního týmu.

Během zkušební doby vás pravděpodobně prodejci kontaktují a protože na své stránce s cenami nevidíte, jaké jsou její náklady na školení, musíte s nimi mluvit, pokud ji chcete použít. Z našeho šetření je to pravděpodobně jednorázová platba ve výši přibližně 1 000 $ pro 10 uživatelů.

Snadné projekty také nabízejí velké slevy, pokud se zaregistrujete na více než jeden rok, takže je rozumné zavázat se k delšímu období, pokud to chcete. Pedagogové a neziskové organizace mohou také získat slevy, pokud kontaktují prodejní tým.

Pokud chcete vidět, co všechno bude stát předem, existují platformy s jasnější cenou. O naší alternativě zaměřené na podnikání si můžete přečíst v naší recenzi LeanKit.

Abychom byli spravedliví, zjistili jsme, že prodejci Easy Projects jsou nápomocní. Odpověděli na dotazy, které jeho podpůrný tým ne. Platba probíhá pouze kreditní kartou, pokud jsme to dokázali říct.

Easy Projects získává slušné skóre v ceně. Není to levné, ale nabízí hodně. Při dimenzování však nezapomeňte zohlednit náklady na svůj vzdělávací program.

Bezpečnostní & Soukromí

Nástroje zaměřené na podnikání musí zajistit, aby byla data jejich klientů v bezpečí, a snadné projekty vás dostatečně ujistí.

Pro svoji infrastrukturu používá Microsoft Azure a poskytuje mu mnoho funkcí, jako je vyvažování zátěže v síti a vestavěné opravy softwaru. Easy Projects má několik certifikací, včetně SOC 1, SOC 2 a HIPAA.

Používá nepřetržité zálohy, které jsou geo-redundantní, a slibuje obnovení vašich dat z libovolného místa za posledních 30 dní, až na přesnou sekundu. To je působivá úroveň přesnosti a znamená, že se nemusíte starat o ztrátu dat.

Můžete si vybrat, zda budou vaše data hostována v USA, Kanadě nebo Evropě, což by mohlo být užitečné, pokud dáváte přednost zákonům o ochraně osobních údajů konkrétní jurisdikce. Jeho FAQ však zmiňuje pouze zabezpečená datová centra v USA a Kanadě, takže její dokumenty jsou zastaralé nebo jejich evropská datová centra nejsou zabezpečená.

Zásady ochrany osobních údajů snadných projektů

Má dlouhou, ale lidsky čitelnou politiku ochrany osobních údajů a samostatnou stránku podrobně uvádějící své úsilí o dosažení souladu s obecným nařízením o ochraně údajů do května 2018. Vypadá to, že tato stránka je po aktualizaci také po splatnosti. Nenašli jsme zmínku o EU-U.S. nebo Swiss-U.S. rámce pro ochranu soukromí, ale vláda USA zřejmě také neřídí informace o nich.

Web Snadných projektů nevyhledává aktuální, ale pokrývá většinu základen s ohledem na soukromí a bezpečnost. Náš článek o tom, jak chránit vaše soukromí, také nabízí tipy.

V rámci aplikace vám nastavení zabezpečení poskytuje dostatek kontroly. Získáte fantastický výběr možností a můžete změnit požadavky na heslo svých uživatelů, nastavit seznam zakázaných hesel a spravovat vypršení platnosti hesla.

easy-projects-password-settings

Můžete uzamknout uživatele po jakémkoli počtu neúspěšných pokusů o přihlášení a vybrat, zda je odemknout automaticky po stanovené době nebo nechat uživatele procházet obnovením hesla. Uživatelé mohou být také po určité době nečinnosti odstaveni.

Přihlášení pomocí jednotného přihlášení SAML je k dispozici také pro ty, kteří si zvolí podnikový plán. Neexistuje však dvoufaktorové ověření.

Byli jsme spokojeni s našimi možnostmi zde. Dvojfaktorové ověřování by bylo plusem, ale získáte mnoho nastavení, která umožňují přizpůsobit interakce vašeho týmu s platformou. Snadné projekty kromě toho, že mají více certifikací, věnují zabezpečení a soukromí pozornost, kterou si zaslouží.

Služba & Podpěra, podpora

Snadné projekty nabízejí podporu prostřednictvím různých metod. Můžete jej kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo rychlým zasíláním zpráv a také mu umožnit vzdálený přístup k vašim projektům, takže ti, kteří dávají přednost lidskému dotyku, mají spoustu možností.

K dispozici je týdenní relace na palubě, i když vždy začíná ve stejnou dobu, takže vaše poloha a pracovní doba mohou ztěžovat účast.

Existuje také komunitní fórum, ale na mnoho otázek se nedostanou odpovědi, takže to nevypadá jako něco, na co se můžete spolehnout.

Při prvním zadávání oblastí platformy nabízí rozbalovací nabídka tipy a videa v pravém dolním rohu obrazovky. Mnoho obrazovek má také podrobné rozbalovací okno, které ukazuje příklad toho, co může obrazovka udělat, s tipy, jak to udělat.

Zeptali jsme se na způsob platby pomocí systému zasílání zpráv v aplikaci, ale nedostali jsme odpověď, přestože nás osoba, kterou jsme požádali, nadále posílala, zjevně automatizovaná, návrhy nápovědy.

Můžete také použít kontaktní formulář. Snažili jsme se pomocí ní požádat o náklady na program „Cesta k úspěchu“ a objasnit několik dalších věcí, o kterých jsme si nebyli jisti. Nedostali jsme ani odpověď, takže po trpělivém čekání na několik dní jsme se pokusili položit naše otázky znovu, ale tentokrát to bylo v reakci na prodejní e-mail, který jsme dostali od jeho produktového poradce.

Tato osoba se k nám vrátila s odpověďmi na většinu našich otázek, ale bylo zklamáním nedostat odpověď prostřednictvím dvou podpůrných kanálů, které jsme vyzkoušeli, zejména proto, že fórum chybí. Také jsme dostali několik prodejních zpráv prostřednictvím e-mailu a posla v aplikaci, což bylo nepříjemné po získání tichého zacházení s podporou.

Pokud chcete vidět službu, která rychle reaguje, přečtěte si naši recenzi na Basecampu. Na náš dotaz odpovědělo pouze za tři minuty, což je nejrychlejší odpověď, kterou jsme viděli od týmu pro podporu řízení projektů.

Byli jsme zklamáni Easy projekty v této oblasti. Nedostali jsme odpověď, když jsme kontaktovali jeho podpůrný tým v obou metodách, které jsme vyzkoušeli. Ani její komunita není tak silná. Je na palubě, ale je to povinné a drahé. Její vyskakovací okna a videa v aplikaci nejsou špatná, ale v této oblasti jsme se obecně cítili zkráceni a naše skóre odráží.

Závěrečné myšlenky

Snadné projekty nás překvapily svou působivou sadou funkcí a rozhraním, které funguje dobře, a dává vám mnoho způsobů, jak spravovat vaše projekty. Přestože to nevypadá nejlépe, je to použitelný a účinný nástroj.

Jeho doba odezvy na podporu byla zklamáním, takže pokud si ceníte služby, která se k vám rychle a spolehlivě vrací, doporučujeme vám hledat jinde.

Je to škoda, protože kromě toho má Easy Projects většinu věcí v pořádku a má skvělé funkce. Základní platforma je silná a efektivní, s vynikajícím časovým sledováním a auditováním. Jeho generování zpráv je dobré, složité vztahy mezi úkoly lze snadno nastavit a máte spoustu kontroly nad oznámeními a zabezpečením.

Pokud je platforma dobrá, ale má slabou podporu, můžeme ji obvykle doporučit těm, kteří dávají přednost vymýšlení věcí sami. To znamená, že nevidíme takového člověka, který vítá opakované prodejní kontakty a povinné školení. Přestože se nám nepáčily Easy Projects, máme pocit, že mnoho lidí najde lepší řešení pro náš nejlepší software pro řízení projektů..

Pokud jste vyzkoušeli Easy Projects a máte s námi cokoli podělit, udělejte to prosím v komentářích. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me