monday.com Review 2020: Ceny, funkce a srovnání

monday.com Recenze

monday.com je nástroj pro správu projektů, který se dobře spouští, je vysoce efektivní a zároveň cenově dostupný. Jeho jedinou nevýhodou je, že úkol je obtížné rozebrat, ale jinak existuje dobrá šance, že by to mohl být program pro vás. Přečtěte si naši úplnou recenzi na monday.com, kde najdete všechny podrobnosti.


nejlepší software pro správu projektů

Monday.com, uvedený na trh v roce 2014, je relativně novým hráčem na trhu řízení projektů. V této recenzi monday.com uvidíme, jak se utváří v konkurenci.

Vytvořeno týmy se sídlem v New Yorku a Izraeli, pyšní se uživateli ve 141 zemích a používá ho 80 000 klientů, včetně společností jako Carlsberg, Philips a DHL..

Jeho design je vynikající a jeho sada funkcí je působivá. Není to příliš drahé. Podíváme se, jestli má smysl jít se stylem. Pro ty, kteří se nemohou dočkat, až si přečteme, vám poskytneme podrobný náhled a řekneme, že monday.com přináší nad rámec toho, co jsme od něj očekávali.

Byli jsme ohromeni jeho celkovou kvalitou. Nabízí vynikající škálu funkcí za přijatelné ceny a měl by být zvažován kýmkoli na trhu pro nový nástroj pro řízení projektů. Dokáže být efektivní a snadno použitelný, což z něj činí cenný přínos pro jeho uživatele.

Alternativy pro monday.com

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

monday.com je silně odstupňovaná služba s významnými funkcemi, které jsou k dispozici pouze na dražších plánech. Jeho základní plán zahrnuje jeho zobrazení kanban a log činnosti, s časovou osou, kalendář a zobrazení mapy odemknutí na standardní úrovni.

Zobrazení kanban vám umožňuje přesouvat položky z místa na místo, podobně jako software Trello z Kanban. Další informace naleznete v příručce pro začátečníky v Trellu.

pondělí-názory

Na úrovni Pro získáte jeho sledování času a zobrazení grafů, zatímco uživatelé Enterprise získají VIP podporu, školení jeden na jednoho a několik dalších funkcí. Pohledy lze přidat podle potřeby, což vám umožní přizpůsobit pracovní prostor tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Všechny plány zahrnují určité úložné prostory, přičemž základní služba nabízí 5 GB, standardní plán poskytuje 50 GB a Pro a Enterprise vám dává to, co chcete. U 59 uživatelů pro pět uživatelů v plánu Pro je úložiště samo o sobě vynikající hodnotou.

Podívejte se na článek o našem online úložišti pro týmy a zjistěte, jak se specializovaní poskytovatelé shodují s tím, co vám dává monday.com.

Integruje se také s mnoha platformami, včetně Dropbox, Slack, Trello a Zapier. Pokud se chystáte používat Slack s monday.com, možná budete chtít použít službu cloudového úložiště k překročení limitu 500MB souboru monday.com. Další podrobnosti najdete v našem nejlepším cloudovém úložišti pro článek Slack.

integrace pondělí

Vaše projekty na monday.com jsou založeny na tabulích. Deska je nezávislá obrazovka složená ze seskupených položek nebo „pulzů“, jak je popisuje monday.com. Pulzy mohou být cokoli od chyb, které je třeba opravit, až po úkoly, které je třeba vyřešit. Můžete jim zavolat a jejich skupinám, jak chcete.

Můžete nastavit skupiny tak, aby do každé položky zahrnovaly různé věci. Mohou zahrnovat data, lidi, značky a další věci. Většina výkonu systému spočívá v tom, že můžete přiřadit položky, které se vám líbí, a také použít více instancí každé položky..

Můžete například přidat dvě data, pokud chcete něco pro začátek a konec. Přidejte osobu, pokud chcete někomu přiřadit úkoly, nebo přidat dvě, pokud chcete mít nad tím přiřazeného manažera.

Barevné štítky lze použít jako stavový systém. Název stavu, štítky a jejich barvy lze upravovat, takže tento systém můžete použít hodně.

monday.com usnadňuje provádění základů, ale pokud je to, co chcete, mohou být použity k zabudování více funkcí do vašich desek. Nabízí velkou flexibilitu a umožňuje vám rozvinout vaše desky na nástroj tak jednoduchý nebo složitý, jak potřebujete.

Jedinou nevýhodou je, že můžeme vidět, jak nadšení manažeři naplňují své rady věcmi, které mají odškrtnout, ale je těžké za to kritizovat monday.com. Bylo by to jako obviňovat Lega, když lidé nechávají cihly na koberci.

Můžete duplikovat desky jako celek nebo jen strukturu, takže pokud chcete nastavit systém a zavést jej do své organizace, můžete si nechat vyzkoušet jeden tým a poté odeslat, co jste vytvořili, jiným týmům. Tabule lze také exportovat do Excelu, takže nejste na platformě zamčeni.

Chybí správa závislostí, což je nešťastné, protože by se tím stalo silným kandidátem pro nejlepší ve třídě v kategorii projektového řízení. monday.com navrhuje řešení na stránkách podpory, jsou však těžkopádná.

Pokud byste chtěli uživatelsky přívětivý nástroj, jako je monday.com, který zahrnuje správu závislostí, podívejte se na naši recenzi v Asaně.

Chybí dílčí úkoly, ale monday.com tvrdí, že je záměrné, protože považuje dílčí úkoly za zlé. Nejsme přesvědčeni, ale není pochyb o tom, že jeho přístup je efektivní a umožňuje vám dělat spoustu. Rovněž schvalujeme vývojáře, kteří jsou ochotni uvést do diskuse zlé děti, když odůvodňují jejich návrhová rozhodnutí. Zlá miminka jsou špatná.

monday.com nabízí několik funkcí přizpůsobení, například přidání vlastní záhlaví do nabídky. Chtěli bychom vidět několik dalších možností, například výběr barevného schématu nebo nastavení pozadí vaší desky.

Přehled funkcí monday.com

monday.com Logomonday.com

Začíná od 2 500 $ měsíčněVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
Neomezené GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
AES-256

Certifikace SOC

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

monday.com je hlavní třída uživatelského rozhraní. Každý, kdo chce vytvořit použitelný nástroj, by se na to měl podívat. Jeho design je příjemný, jasný a moderní. Má čistotu pro tablety, aniž by se cítil jako hračka Fisher-Price při použití v prohlížeči.

Rozvržení používá pro zvýraznění spoustu bílého prostoru a jemných barev. Uživatelské rozhraní je úhledné a dobře promyšlené ikony, které usnadňují navigaci. Jeho web popisuje mnoho případů použití a jsou spojeny se šablonami, což znamená, že existuje mnoho způsobů, jak je použít. Šablony umožňují rychle začít.

Registrace na jeho zkoušku je jednoduchá. Po ověření své e-mailové adresy jste dostali několik otázek ohledně velikosti vašeho týmu a toho, co dělá. Váš tým získá vlastní subdoménu na základě názvu vašeho týmu, což usnadňuje přístup.

Při spuštění získáte užitečné animované pokyny, které vám řeknou, na co kliknout, a text, který vysvětluje, jak začít. Není třeba se obávat ztráty.

od pondělí do začátku

Také vám nabízí výběr navrhovaných šablon. Jejich výběr je rychlý a pohotový a můžete rychle prohlížet snímky obrazovky a informace o jejich funkcích. To vám umožní učinit informovanější výběr než platformy, které vám pouze poskytují seznam názvů šablon, ze kterých si můžete vybrat.

pondělí-šablona

S více než 70 z nich existuje skvělá šance najít tu, která se hodí pro vaše podnikání.

Uživatelské rozhraní dělá dobrou práci, když hodně tlačí na obrazovku, aniž by bylo nepohodlné navigovat. Ovládací prvky a ikony dělají to, co jste očekávali, a objeví se užitečný vyskakovací text, který vysvětluje vše, o čem si nejste jisti, když na něj přesunete ukazatel.

Vidění ovládacích prvků mění barvu při pohybu po rozhraní je standardní, ale monday.com jde dále s jemnými detaily a malými animacemi, které naznačují, co se stane, když kliknete na něco.

Například přesunutí myši nad ovládací prvek pro úpravy umístí kolem textu, který má být upraven, přerušované pole. Ovládací prvek, který otevírá rozbalovací dialog, bude mít v rohu malou animaci otočení stránky. Tyto doteky jsou všude a umožňují, aby vám nástroj představil výkonné rozhraní, aniž by byl ohromující.

Naproti tomu, že s Wrike, který je silný, ale často necháte experimentovat, abyste zjistili, jak věci fungují. Tento program se nám velmi líbí, ale pokud jde o návrh uživatelského rozhraní, mohl by se poučit z webu monday.com. Podívejte se na naši recenzi Wrike, pokud jste zvědaví, co nabízí.

Nástroje, které nabízejí tolik možností, se zřídka snadno používají. monday.com dostává nejlepší známky v této kategorii.

Náklady

monday.com má čtyři placené plány, s cenami, které se zvyšují s růstem vašeho týmu. Základní plán je pouze 25 $ měsíčně pro tým pěti. To téměř zdvojnásobí, pokud zdvojnásobíte velikost svého týmu. Standardní plán na 39 $ měsíčně vám poskytuje mnohem více funkcí a je stále levnější než poplatek za mnoho nástrojů za 9,99 $ na uživatele.

Podívejte se na níže uvedenou tabulku pro ceny monday.com pro pět uživatelů:

K dispozici je také 14denní bezplatná zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet si ji ještě před tím, než se k ní zavazujete. Můžete se také zaregistrovat bez kreditní karty. Umožňuje vám to otestovat, jako kdybyste si vybrali plán Pro, ale nezahrnuje funkce Enterprise. Všimli jsme si, že neobsahuje všechny funkce Pro. Během naší zkušební verze bylo například zakázáno ověřování aplikací Google.

pondělí-přivítání

monday.com se dobře srovnává se svými soupeři v ceně. Pokud máte pouze tým dvou nebo tří, nemusí být odstupňovaná cena výhodná, ale s obvyklou cenou za ostatní služby je 9,99 $ na uživatele, je to dobrá cena.

Pokud máte velký tým a cena je faktor, můžete se také podívat na Basecamp, což je velká hodnota pro větší skupiny. Naše recenze na Basecampu obsahuje další podrobnosti.

Jak je běžné u nástrojů pro správu projektů, monday.com se nestydí zasílat vám e-mailem. Den nebo dva jsme po registraci dostali nabídku od jednoho z jejích partnerů a nabídli jsme průvodce v angličtině a japonštině (zemi pobytu vašeho recenzenta). To nebylo příliš nevítané, ale pokud se vám nelíbí prodejní e-maily, buďte upozorněni.

monday.com je skvělá hodnota. Je však škoda, že nemá bezplatnou nabídku. Je to tak dobrý produkt, bylo by hezké, kdyby k němu měli všichni přístup. To znamená, že si nemyslíme, že by někdo, kdo jej používá pro obchodní účely, odkládal cenu.

Bezpečnostní & Soukromí

Z důvodu bezpečnosti a ochrany osobních údajů má monday.com v úkloně několik řetězců. Je v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů a EU-U.S. Ochrana soukromí. Má také dvě bezpečnostní certifikace ISO spolu s bezpečnostním certifikátem SOC2 typu II a jeho bezpečnostní pověření jsou ověřovány nezávisle..

Šifrování TLS v1.2 se používá k ochraně dat v celé síti a 256bitového AES pro ukládání. Provádí penetrační testy, aby zajistil, že vydrží i útoky.

Zálohuje data každou hodinu a uchovává si své zálohy po dobu 25 dní. Je moudré mít kopie vašich důležitých dat, takže se podívejte na náš článek o nejlepších online zálohovacích službách a zjistěte, jak chránit vaše soubory před ztrátou dat.

Správci si mohou přizpůsobit svá nastavení zabezpečení z panelu nastavení. Mnoho možností odšťavňovače je k dispozici pouze v plánu Enterprise, takže ti, kteří chtějí nejvyšší úroveň kontroly, budou muset upgradovat.

pondělí-admin

Registrace můžete omezit na konkrétní doménu a používat SAML a ověřování aplikací Google. Můžete se také rozhodnout, jak přísné chcete, aby vaše zásady hesla byly. Přečtěte si naši nejlepší příručku správce hesel, kde najdete další informace o tom, jak uložit všechny ty trapné přihlašovací údaje.

Protokol auditu můžete získat také v případě, že jste v plánu Enterprise, takže můžete zkontrolovat, zda má někdo problémy s jeho účtem..

Standardně je nabízena dvoufaktorová autentizace, která vám poskytne míru ochrany, pokud někdo získá kontrolu nad vaším e-mailovým účtem. Pokud si nejste jisti, co to je nebo proč na tom záleží, pomůže vám náš objasněný článek o dvoufaktorovém ověřování.

monday.com vám nabízí mnoho možností přizpůsobení zabezpečení, zejména pokud jde o dražší plány. Chrání vaše soubory pomocí silného šifrování a pravidelně je zálohuje, takže nemáme žádné obavy ohledně jejich soukromí nebo zabezpečení.

Služba & Podpěra, podpora

monday.com je skvělý nástroj z hlediska použitelnosti. Byli jsme ohromeni tím, jak snadné je použití a jak dobře funguje průvodce. Potřebujete-li však podporu, máte několik možností.

Primární kontaktní metoda je prostřednictvím formuláře. K dispozici je také e-mailová adresa a telefonní číslo, takže můžete s někým hovořit přímo, pokud jste v krutém stavu.

pondělí-kontakt

Podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale musíte být uživatel Enterprise, abyste získali zaručenou odpověď za méně než 30 minut. Požaduje však standardní dobu odezvy na sedm minut, takže bez ohledu na typ vašeho účtu byste měli dostat rychlou odpověď.

V polovinu týdne jsme zaslali dotaz na podporu kolem středního standardního času a dostali odpověď o čtyři minuty později. Nemůžeš žádat o víc než to. Požádali nás o zpětnou vazbu v odpovědi, což je něco, co funkce okamžité nápovědy také dělá a rozptyluje.

Existuje mnoho zdrojů, které vám pomohou dozvědět se o nástroji, včetně velké databáze znalostí s odpověďmi na široký výběr otázek. Funkce okamžité nápovědy na monday.com vám umožňuje zadat dotaz a při psaní vám nabídne několik potenciálně užitečných článků z databáze znalostí. Míra úspěšnosti je dobrá, ale není dokonalá. Poskytnuté informace jsou jasné a důkladné.

pondělí-webinář

Existují pravidelné webináře, které vám umožňují připojit se k dalším za účelem výuky. Zahrnují procházení základů, stejně jako zasedání QA a ty, které se zaměřují na konkrétní témata, jako je například zkoumání nových funkcí nebo práce s více týmy. Můžete také sledovat minulé webináře na YouTube, takže existuje spousta pokynů, které vám pomohou dozvědět se, jak se kolem.

Podpora je rychlá a důkladná s mnoha způsoby, jak získat pomoc, pokud uvíznete a obecné pokyny. Byli jsme spokojeni s tím, co jsme v této oblasti viděli a hodnotili monday.com velmi vysoko.

Závěrečné myšlenky

monday.com je úhledný, moderní produkt, který nabízí mnoho funkcí a poskytuje uživatelům kvalitní zážitek. Jeho používání je potěšením a dokáže zůstat jednoduchý a zároveň nabídnout spoustu energie. Její snadné použití a rozsah jsou působivé a už je to dávno, co jsme viděli, jak nástroj poskytuje tak jednoduché uživatelské rozhraní.

Nejen, že jsme se s jeho použitím setkali s chybami, nikdy jsme na podpůrných stránkách nemuseli hledat nic jiného než testovací účely. K dosažení tohoto druhu použitelnosti je zapotřebí obětavosti, takže si ji můžete spravovat na webu monday.com.

Postrádá několik funkcí, konkrétně dílčích úkolů a správy závislostí, které některé mohou považovat za nezbytné. Pokud je potřebujete, podívejte se na náš seznam nejlepšího softwaru pro řízení projektů alternativ.

Zapůsobilo na nás svou kvalitou a snadným používáním. Pokud jste to vyzkoušeli nebo podobné platformy, dejte nám vědět, co si o nich myslíte v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map