Recenze EverSafe – Aktualizováno duben 2020

Recenze EverSafe

Přestože se jedná spíše o monitorovací službu než o ochranu, může být EverSafe perfektní pro specifické skupiny, na které je zaměřena: pro seniory a rodiny. Podívejte se na naši úplnou recenzi EverSafe a dozvíte se více o této zajímavé službě ochrany před krádeží identity.


eversafe-slider1

eversafe-slider2

eversafe-slider3

eversafe-slider4

eversafe-slider5

Předchozí

další

EverSafe není vaše běžná služba na ochranu před krádeží identity. Přestože jde o funkce typu „toe-to-toe“ s našimi nejlepšími službami ochrany před krádeží identity, zaměřuje se spíše na seniory a rodiny než na trh obecně. Ačkoli toto zaměření přináší některé jedinečné funkce, přichází také s některými mezerami v ochraně. 

V této recenzi EverSafe se podrobně podíváme na naše zkušenosti se službou poté, co jsme si pro zkušební provoz vybrali plán plus. Předtím, než vydáme náš výrok, budeme hovořit o funkcích, cenách, snadném použití, ochraně a podpoře.. 

EverSafe z velké části postačí, i když to nevyčnívá. Funkce rodiny a seniorů jsou pěkné a pro ty, kdo je potřebují, stojí za to EverSafe. Tyto funkce však nestojí za cenu samotného vstupu a když vidíme, jak EverSafe v jiných oblastech chybí, je těžké jej plně doporučit.. 

Funkce

Jak se dostaneme do části „Ochrana“ níže, EverSafe není službou ochrany před krádeží identity, jako službou sledování identity. Existuje úzká hranice mezi nimi a EverSafe nabízí určitou ochranu proti krádeži identity ve svých dražších plánech. Jádrem služby je však jednoduše sledování. 

Při registraci k účtu zadáte údaje o svém bankovním účtu a kreditní kartě a také číslo sociálního zabezpečení. Společnost EverSafe vás také upozorní na jakoukoli významnou aktivitu ve vaší kreditní zprávě. Ještě důležitější však je, že analyzuje vaše výdaje. Z toho může identifikovat jakoukoli podezřelou aktivitu a okamžitě vás upozornit. 

Společnost EverSafe to nazývá „extra sadou očí“, což vám umožní identifikovat podvody nebo podvody u zdroje. Pokud se jedná například o neobvyklý výběr nebo platbu za pozdní účet, dáme vám vědět e-mailem, telefonem nebo textem. Společnost EverSafe vám navíc zašle týdenní zprávu s podrobnostmi o všech oznámeních, která jste mohli obdržet během týdne. 

Pojištění EverSafe

Nejlevnější plán, o kterém budeme hovořit v další části, se zastaví při sledování. Pokud však skočíte na jednu z dražších úrovní, získáte také pojištění proti krádeži identity ve výši 1 000 000 USD. Společnost EverSafe pokryje veškeré náklady ztracené při pokusu o obnovení vaší identity a pomůže vyřešit jakékoli problémy. 

Balíček ochrany před krádeží identity – nabízený na úrovních „plus“ a „zlato“ – nabízí více než pojištění. Společnost EverSafe bude také sledovat tmavý web, zda neobsahuje jakékoli osobní údaje, které zadáte, ani databázi národní změny adresy USPS. Máte také přístup k úvěrové zprávě, a to buď z jedné kanceláře v plánu „plus“, nebo ze tří kanceláří pro „zlato“.

EverSafe pro seniory a rodiny

To vše je standardní jízdné za službu ochrany před krádeží identity. EverSafe má však unikátní rotaci. Je šitý na míru pro rodiny a seniory, což umožňuje komukoli zůstat chráněni. Počínaje rodinami můžete do svého účtu přidat libovolný počet uživatelů a každý další uživatel dostane 30% slevu z vaší měsíční sazby. 

Pokud například kupujete plán „plus“ 14,99 $ pro vaši čtyřčlennou rodinu, budete hrát 46,47 $ měsíčně, namísto 60 USD. Všechny rodinné účty jsou také umístěny na jednom hlavním panelu, takže bez ohledu na to, kolik účtů sledujete, můžete je snadno najít. 

EverSafe je však ještě lépe vybaven pro seniory. Kromě toho, že jsme velmi uživatelsky přívětiví – k tomu se dostaneme v níže uvedené části „snadné použití“ – EverSafe vám umožňuje určit obhájce účtu. 

Pokud například senior chce ochranu před krádeží identity, ale nemůže používat počítač, může advokát přistupovat k dashboardu, spravovat účty a přijímat oznámení pro uživatele.  

Přes všechny funkce vhodné pro seniory a rodinu chybí v jiných oblastech EverSafe. Může sledovat vaše bankovní účty a kreditní karty, ale je to o tom. Nesleduje žádné další informace, jako jsou vaše pojistné smlouvy, pasy nebo lékařské informace.

Přehled funkcí EverSafe

Ceny

EverSafe má vynikající ceny, zejména ve srovnání s nesmírně předraženými LifeLock (přečtěte si naši LifeLock recenzi). EverSafe však podlehne stejným úskalím LifeLocku, jak vytyčuje své plány. Můžete ušetřit několik babek tím, že půjdete s nejnižším stupněm “základních” plánů, ale pak si ve skutečnosti nekoupíte ochranu proti krádeži identity. 

Jádrem služby „essentials“ je systém výuky umělých inteligencí, který sleduje vaše bankovní účty a kreditní karty z hlediska možného podvodu. Přestože tento vzdělávací systém pomáhá zabránit krádeži identity, nechrání se proti němu. Plány „plus“ a „zlato“ přicházejí se skutečnou ochranou, včetně 1 000 000 dolarů na pokrytí a obnovení identity. 

Identity Guard má podobnou strukturu tří plánů, s rozpočtovým plánem kolem 7,50 $ měsíčně. Jak si však můžete přečíst v naší revizi Identity Guard, stále nabízí základní pokrytí 1 000 000 $. Vyšší úrovně zahrnují další funkce monitorování, ale pokrytí je stejné bez ohledu na to, co platíte. 

EverSafe dělá pravý opak, takže se jeho sestava více podobá LifeLock. Ačkoli jsou „základy“ k dispozici pro ty, kteří chtějí ušetřit pár babek, nepřichází s žádnou ochranou, což nutí uživatele upgradovat na vyšší úroveň pro jakékoli pokrytí. Dali bychom přednost systému podobnému jako Identity Guard, kde máte stejnou ochranu napříč deskami. 

To znamená, že cena není špatná. EverSafe „plus“ je o pár dolarů levnější než podobný plán s IdentityForce a stejnou cenou jako ID Watchdog (přečtěte si naši recenzi IdentityForce a recenzi ID Watchdog). Jsme spokojeni s rychlostí „plus“ a „zlato“. Problém spočívá v „náležitostech“, které by měly zahrnovat pokrytí nebo vůbec neexistovat. 

Můžete ušetřit nějaké peníze na plánech vyšší úrovně zakoupením delší doby trvání. EverSafe uvádí své sazby pro měsíční předplatné, ale také nabízí čtvrtletní a roční fakturaci, přičemž každá z nich má slevu. V případě „plus“ činí čtvrtletní předplatné 13,49 USD měsíčně a roční předplatné 12,74 USD měsíčně.

Zkušební verze EverSafe zdarma

EverSafe je jednou z mála služeb na ochranu před krádeží identity, která nabízí bezplatnou zkušební verzi. Máte 30 dní na vyzkoušení služby bez ohledu na to, kterou úroveň si vyberete. Stejně jako u většiny bezplatných pokusů budete muset zadat údaje o své kreditní kartě, když se odhlásíte, ale bude vám účtována platba až po uplynutí 30denní bezrizikové zkušební doby. 

Existují i ​​další cenové pobídky. Jako služba zaměřená na rodiny a seniory jsou pro každého dostupné slevy. Senioři získají 10% slevu na předplatné a rodinní příslušníci původního uživatele získají 30 procent slevu. Můžete také chránit nemovitost za dalších 4,99 $ měsíčně za nemovitost.

Snadnost použití

Začínáme s EverSafe je jednoduché, což je dobré, protože se zaměřuje na seniory a rodiny. Na domovské stránce stačí kliknout na „začít bezplatnou zkušební verzi“. 

Budete přesměrováni na stránku, která se ptá na několik základních otázek o tom, co chcete chránit, a snadno tak najdete plán, který potřebujete. Pokud chcete procházet své možnosti, můžete také v horní nabídce vždy vybrat záložku „stanovení cen“. 

eversafe-review-plans

Po dokončení procesu budete muset zadat některé osobní údaje, včetně čísla sociálního zabezpečení, adresy a telefonního čísla. Musíte také nastavit heslo k účtu, které doporučujeme vygenerovat pomocí jednoho z našich nejlepších správců hesel. Pokud chcete konkrétní návrh, 1Password je vždy bezpečná sázka (přečtěte si naši recenzi 1Password). 

Nakonec budete muset ověřit svou totožnost krátkým seznamem otázek, podobně jako při žádosti o kreditní kartu. Poté můžete zadat své platební údaje. Nejlépe se načítá tento proces, takže je bezbolestné zaregistrovat se k účtu, protože jste před provedením předplatného zadali většinu svých informací..

eversafe-review-checkout

Nastavení EverSafe

Přestože společnost EverSafe shromažďuje při registraci spoustu informací, musíte po potvrzení platby zadat další údaje, abyste vás plně chránili. Po zadání platebních údajů se dostanete na stránku, na které můžete zakoupit sledování nemovitostí, přidávat členy rodiny, obhájce a účty, které chcete sledovat.. 

eversafe-review-setup

Nejdůležitějším krokem je přidání bankovního účtu, což EverSafe zjednodušuje. Místo vyžadování vašeho účtu a směrovacích informací vás EverSafe požádá o přihlášení do aplikace online bankovnictví. 

Nebyla tam ani banka, kterou bychom nenašli. Jsou zde velká jména, včetně Bank of America a PNC, ale také jsme našli regionální americké banky, například Great Southern. 

Po stisknutí tlačítka „dokončení“ se dostanete na hlavní panel účtu. Bylo hezké vidět EverSafe v okamžité akci a okamžitě stáhnout některá oznámení z naší kreditní zprávy. Na rozdíl od ochrany proti krádeži identity ADT můžete okamžitě vidět, co EverSafe sleduje (přečtěte si naši recenzi na ochranu proti krádeži identity ADT).  

ALT = eversafe kontrolní panel

EverSafe Dashboard 

Řídicí panel EverSafe je zaměřen na jednoduchost, ale ani s tím nepředstavuje žádné kritické možnosti. Můžete se v něm pohybovat pomocí čtyř karet v horní nabídce, z nichž první poskytuje přehled o vašem účtu. Na hlavní obrazovce uvidíte účty, které jste propojili, vaši kreditní zprávu a veškerá oznámení. 

Na kartě najdete své účty. Nové můžete propojit pomocí postupu popsaného výše, ale EverSafe použije také vaši kreditní zprávu k vyhledání účtů. Pokud najde nějaké nové účty – řekněme, kreditní kartu, do které jste se právě zaregistrovali – zobrazí malé vyskakovací okno, kde můžete snadno propojit nový účet. 

eversafe-review-add-account

Na pravé straně najdete svou kreditní zprávu, pokud jste si zakoupili „plus“ nebo „zlaté“ členství. „Plus“ přichází s jedinou zprávou od společnosti Equifax, která ukazuje všechny vaše otevřené účty, jakož i časový rozvrh plateb a dotazů. Pokud jste si zakoupili „zlatý“ plán se zprávou o třech kancelářích, uvidíte také informace od TransUnion a Experian. 

Vše ostatní se nachází v nabídce nastavení, ke které se dostanete kliknutím na tlačítko „nastavení“ v horní liště. V nastavení můžete přidat členy rodiny a obhájce a spravovat své předplatné. Nejdůležitější kartou je však „jak dostávám upozornění“. Tam můžete nastavit textová a hlasová upozornění, stejně jako týdenní shrnutí. 

eversafe-review-alert-settings

Ochrana

Jak jsme již zmínili výše v části o funkcích, EverSafe je vynikající pro sledování bankovních účtů, kreditních zpráv a kreditních karet. V ostatních oblastech však klesá. Vzhledem k tomu, že EverSafe chybí podpora pro pasy, lékařské průkazy totožnosti, informace o pojištění a další, nenabízí úplnou ochranu. 

Avšak v oblastech, na které se EverSafe zaměřuje, překonává očekávání. Během našeho testování nás společnost EverSafe upozornila na změny okamžitě, a to až k tomu, abychom přitáhli nedávné úvěrové dotazy, když jsme se poprvé zaregistrovali. Kromě sledování vaší kreditní zprávy, EverSafe také prohledává temný web a dívá se na své bankovní účty, zda není podezřelá. 

Pokud se objeví nějaké problémy, můžete s EverSafe spolupracovat na jejich vyřešení pomocí krytí ztracených výdajů ve výši 1 000 000 USD na plánech „plus“ a „zlato“. Jak se ale dostaneme v další části, EverSafe neposkytuje nepřetržitou podporu, takže pokud vám bude odcizena vaše identita, budete muset počkat, až se EverSafe otevře během běžné pracovní doby.. 

Skutečný problém však spočívá v tom, že EverSafe nemůže chránit další aspekty vaší identity. Sledování úvěrů a bankovních účtů jsou pouze dvěma částmi mnohostranného procesu, a pokud jde o další cesty, EverSafe klesá. Například neexistuje ochrana sociálních médií nebo jakýkoli druh sociálního monitorování. 

Kromě toho neexistuje žádné monitorování rizik. Další služby, jako je ID Watchdog a Identity Guard, nabízejí skóre rizika, které ukazuje, jak moc vám hrozí odcizení vaší identity. EverSafe nenabízí žádnou podobnou funkci.

Podpěra, podpora

Najít podporu pomocí EverSafe není snadné. Na hlavním panelu účtu budete muset v zápatí vyhledat tlačítko „kontaktujte nás“. Kliknutím na něj se dostanete do malého kontaktního formuláře a adresáře pro různá oddělení EverSafe. Je podivné, že tato stránka formuláře je uvnitř normální palubní desky, spíše než na obrazovce podpory. 

eversafe-review-contact-page

Na hlavním panelu se stále zobrazuje hlavní nabídka, ale není zde možnost kontaktovat podporu. Vzhledem k tomu, že EverSafe má kontaktní stránku vytvořenou pro řídicí panel, mělo by smysl mít pro ni možnost v horním menu. Místo toho je vyhrazeno pro zápatí, což usnadňuje vynechání odkazu. 

Pokud jde o možnosti kontaktu, EverSafe vám umožňuje oslovit telefonicky nebo e-mailem během pracovní doby od 9:00 do 17:00. EST, od pondělí do pátku. Logo na hlavním webu doprovází telefonní číslo podpory, takže je snadné se s nimi spojit. Jakmile se však dostanete na palubní desku, klesne telefonní číslo.

EverSafe usnadňuje potenciálním zákazníkům nalezení podpory na hlavním webu, než je tomu u vrácených zákazníků, aby ji našli na palubní desce. Jakmile ale víte, kam jdete, není těžké najít cestu zpět. Avšak vzhledem k tomu, jak jednoduché je EverSafe používat jinak, by bylo jasnější označení kontaktního formuláře pěkné. 

Pokud jde o řídicí panel, nejsou k dispozici žádné další zdroje podpory. Na hlavní webové stránce však existují. Prostřednictvím zápatí najdete seznam zdrojů, který odpovídá na některé často kladené otázky, jakož i blog, který váží současné hrozby identity. Tyto zdroje jsou vítány, ale lépe se hodí pro řídicí panel než hlavní web. 

Namísto vyhrazování zdrojů podpory pro zápatí hlavního webu by EverSafe měla reorganizovat to, co má, na snadno stravitelnou znalostní databázi přístupnou z řídicího panelu. Ve svém současném stavu se zdroje podpory cítí rozptýleně a nejednotně.

Verdikt

EverSafe nabízí jedinečný ohýbání vzorce ochrany před krádeží identity, ale ve svém pokusu obstarat mezeru na trhu přeskočil na základní oblasti ochrany. Přestože je rychlé informovat vás o změnách kreditů a podivné aktivitě na vašich bankovních účtech, nemůže sledovat váš cestovní pas, informace o pojištění nebo sociální média. 

Přestože pokrytí vašeho bankovního účtu a kreditní zprávy může stačit pro seniory, nestačí pro většinu lidí, zejména proto, že většina hrozeb proti krádeži identity je online. Pokud hledáte holistickou ochranu, doporučujeme přečíst si další recenze ochrany proti krádeži identity. 

Co si myslíš o EverSafe? Získáte bezplatnou zkušební verzi na roztočení? Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me