Recenze MyPCBackup – Defunct Service – Aktualizováno 2020

Recenze MyPCBackup

Snadno použitelná online služba zálohování. Slušné uživatelské rozhraní. Doplňky jsou k dispozici, ale za statný, někdy skrytý poplatek.


Pozor: Důležitá aktualizace!

Přehled

MyPcBackup Domovská stránka

Přiznejme si to: tolik společností se obrací k poskytovatelům cloudových úložišť, aby bezpečně chránili svá důležitá data. Cloudové úložiště a online však není jen něco pro firemní uživatele.

Můžete využít online zálohování mnoha způsoby, z nichž v této recenzi MyPCBackup najdete pár. MyPCBackup je společnost, která tyto služby nabízí. S ekonomickou cenou a zárukou přesnosti 99,99% a dostupnosti, tato společnost je tu proto, aby svým zákazníkům usnadnila a zlepšila život.

Jsou známí svou spolehlivostí a většina zákazníků se zdá být s jejich službami opravdu spokojená. Protože téměř 43% lidí ztratí své cenné soubory, včetně e-mailů, hudebních videí, dokumentů a dalších souborů, potřeba služeb této povahy stále roste. 

Vše o záloze počítače

MyPC Backup, vytvoření společnosti Just Develop It Company, je lídrem v revoluci online zálohování. Cílem zařízení je poskytovat jednoduchá řešení složitých technických obtíží.

Společnost byla poprvé uvedena na trh v roce 2010 a poskytuje stejné množství služeb, jaké nabízejí jejich sesterské společnosti, ZipCloud a JustCloud. Jediným rozdílem je, že mají mírně odlišnou vizuální přitažlivost, aby mohli uspokojit jiné publikum.

Plány & Ceny

Někdy, trochu obtížné najít na svých webových stránkách, zde jsou informace o cenách MyPCBackup: 

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro MyPCBackup

Záloha

MyPCBackup je určen pro lidi, kteří nechtějí přemýšlet o svých zálohovacích souborech a co kdy zálohovat. Chápou, jak frustrující může být vždy zálohovat data, takže to pro vás udělají.

Jsou to všechno o automatizaci, a proto jejich systém neustále provádí online zálohování, i když pracujete. Díky tomu je tento proces velmi snadný, takže bez ohledu na úroveň znalostí počítače jste bezpečně chráněni.

Jediné, co musíte udělat, je jednoduše nainstalovat program do vašeho systému a systém udělá zbytek za vás. Krása spočívá v tom, že nejen vaše zadané dokumenty jsou bezpečné, ale budou chránit fotografie, videa a všechny další typy souborů, které si dokážete představit.

Často, po selhání počítače, může být nutné přeinstalovat mnoho programů z důvodu selhání pevného disku. Nebudete však moci tyto dokumenty nebo fotografie přivést zpět, jsou navždy pryč.

To je důvod, proč byl MyPCBackup vytvořen. Jak se lidé pohybují více do technologické éry a méně od hmotných předmětů, zvyšuje se hrozba.

Obnova souboru

Obnovení souborů z MyPCBackup je snadné z úžasně jednoduchého panelu. MyPCBackup vytvořil výjimečnou síť serveru, která komunikuje s Amazon S3.

To umožňuje jejich uživatelům velmi rychlé vyvolání jejich dat. Jednoduše přejděte ke svým souborům a najděte ty, které chcete nahrát, je to stejně snadné jako kliknutí na tlačítko. Neexistuje žádný důvod k trpělivosti a hledání hodin při pokusu o nalezení souborů, jako u některých záložních společností, díky tomu je vše pro všechny uživatelsky přívětivé.

Každý by měl trénovat několikrát obnovit test. To vám umožní rychle reagovat a vědět, co dělat v krizi. Můžete vybrat konkrétní soubory nebo složky, které chcete obnovit, nebo můžete obnovit všechna svá data, volba je na vás.

Nahrání 1 nebo 2 dokumentů netrvá dlouho, ale čím více dat bude obnoveno, tím déle bude trvat. Celý proces je docela rovný a každý by měl být schopen to udělat.

Funkce & Extras

Vždy můžete přejít na naše online porovnání záloh a porovnat MyPCBackup s ostatními poskytovateli. MyPCBackup dosud revoluční trh zálohování a ukládání dat nepřináší revoluci, přináší řadu užitečných doplňků:

1. Sdílení souborů

Vybrané soubory nebo složky můžete sdílet s přáteli a rodinou. Díky tomu je obzvláště snadné sdílet vaše nedávná fotoalba s vybranou skupinou lidí. 

2. Synchronizace souborů

MyPCBackup má funkce podobné Dropboxu, jako je synchronizace souborů, takže vždy můžete mít nejnovější verzi na jakémkoli zařízení. 

3. Vyhledejte můj notebook

MyPCBackup může váš notebook najít, pokud je odcizen nebo ztracen. Tímto způsobem máte potenciál je obnovit. Dobrá věc je: pokud svůj notebook nedokážete obnovit, jsou vaše soubory v bezpečí. 

Konečný verdikt

MyPCBackup je velmi silným konkurentem na trhu cloudových úložišť a zálohování, přesto má určité nedostatky. Při porovnání MyPCBackup s jinými poskytovateli existují určitá omezení. I když nabízejí online zálohování, nepřekračují jen aspekty online zálohování.

Poskytují však svým uživatelům online možnosti zálohování a to výjimečně dobře. Musíme si také uvědomit, že vzhledem k jejich dashboardu je to nejjednodušší uživatelské rozhraní v okolí. Neustále aktualizují svůj software as těmito vylepšeními přicházejí větší a lepší věci.

Blog je skvělý způsob, jak zůstat ve spojení se společností a co chtějí dělat v budoucnu. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me