Recenze AltDrive – Defunct Service – Aktualizováno 2020

AltDrive recenze

Snadné zálohování a archivace dat. Chybí několik funkcí přizpůsobení. Celkově je snadné použití.


Pozor: Důležitá aktualizace!

Plány tvorby cen AltDrive

Pro koho je AltDrive?

Tvůrci AltDrive si uvědomují, že v dnešním neustále propojeném světě s überem se život odehrává stejně jako online. To znamená, že dostupnost jednoduchých, efektivních a přístupných prostředků pro zabezpečení, ukládání a vyhledávání vlastních údajů je důležitější než kdykoli předtím.

Přestože zabezpečení dat a ukládání dat dnes spojují většinu lidí, společnost za AltDrive chápe, že samotní uživatelé a data, která tito uživatelé vytvářejí, jsou něco jiného než monolitické – a proto program přichází v iteracích podnikových i individuálních / domácích uživatelů.

Dobrou součástí je, že AltDrive nabízí neomezené úložiště pro vaše soubory. Nevěřte, že je to možné? Možná byste si měli prohlédnout náš článek o neomezených online zálohovacích službách nebo použít náš srovnávací graf cloudového úložiště. Neomezené online zálohování vás zbaví starostí s tím, kolik dat budete mít nebo vytvoří v budoucnu. Vždy víte, že na serverech AltDrive je dostatek místa, aniž byste museli platit více. 

Zní to příliš dobře? Čtěte dále a získejte všechny podrobnosti. 

Alternativy pro AltDrive

AltDrive Home

AltDrive Home je přesně to, co zní – jednoduchý nástroj pro zálohování souborů pro individuální a malé firmy, bez ohledu na jejich věk nebo požadavky. Alespoň to je teorie.

Ať už se jedná o alba babičky, knihovny iTunes vašich dospívajících nebo vlastní diplomové práce, AltDrive Home poskytuje elegantní a bezproblémový způsob, jak je udržet v bezpečí a přístupnosti. Nezáleží ani na tom, na jakém operačním systému jste. Pokud jde o to, Mac a PC mohou hrát pěkně … a to nejen mezi sebou, ale také s Linuxem.

AltDrive nabízí podobné funkce jako Backblaze a další neomezené online záložní služby. V našich testech to fungovalo velmi dobře ve srovnání s rychlým uploadem vašich souborů a také hladce běží na pozadí. 

85

Plány v domácí linii AltDrive zahrnují zlato (ukládání, zabezpečení a zálohování / načítání souborů na jednom počítači) za 4,95 USD / měsíc. nebo $ 44,50 / rok, a AltDrive Platinum, která zahrnuje všechny funkce balíčku Gold, ale s další výhodou prostoru až pro tři počítače a / nebo jiná zařízení.

Pokud potenciální uživatel zjistí, že každý cent opravdu počítá při hledání nejlepšího řešení svých potřeb, najde úroveň platiny jako nejlepší hodnotu společnosti, s měsíčními plány stojí 9,95 USD, zatímco roční plány jsou stanoveny na 99,50 USD, nebo jen vlasy přes dva dolary za měsíc.

Pokud jde o sadu funkcí AltDrive Home, „robustní“ je možná tím nejlepším slovem, které by bylo možné popsat. Jedná se například o bezpečnost: duální 256bitové šifrování SSL / AES AltDrive, jeho autorizační protokoly, které využívají klíče generované uživateli, a dešifrování cílového zařízení zajišťují, že i ty nejcitlivější soubory zůstanou v bezpečí jak na vašich počítačích, tak na AltDrive vlastní servery.

Domácí plány společnosti AltDrive přicházejí s neomezenou kapacitou a dvouměsíční lhůtou pro uchovávání, zatímco její jedinečný algoritmus sleduje změny a postupně je zálohuje, čímž výrazně zvyšuje rychlost přístupu pro koncového uživatele. Nejedná se samozřejmě o jediné funkce dostupné s aplikací AltDrive Home, ale v tomto krátkém přehledu by bylo téměř nemožné poskytnout vyčerpávající seznam; uživateli se doporučuje využívat bezplatnou zkušební verzi AltDrive, která trvá 30 dní a je dostatek času prozkoumat vše, co systém AltDrive nabízí.

AltDrive Biz

AltDrive Business – Pro seriózní podnikatele a malé firmy

Vlastníte nebo spravujete středně velké podniky na žebříčku Fortune 500? Možná jste správcem systému zodpovědným za každodenní technologické operace takové entity. Pokud ano, víte, jak zásadní může být včasný a spolehlivý přístup k vašim souborům a programům. AltDrive možná dobře vyhovuje vašim potřebám. Uvidíme proč. 

Kromě všech funkcí diskutovaných výše v části AltDrive Home (a mnoha, které v ní ještě nebyly standardem) přichází AltDrive Biz s vlastní sadou specifických a jedinečných funkcí podnikové třídy..

Například zákazníci společnosti AltDrive Biz mají nulové omezení šířky pásma, přenosových rychlostí atd. A žádná omezení souborů. To, co potřebujete, je to, co potřebujete, a AltDrive je tu, aby se ujistil, že ho máte, bez ohledu na to, jaká to je, jaká to může být velikost nebo jaký OS máte. Ve stejném duchu jsou skladovací a přenosové rychlosti vysoce konkurenceschopné; sazby za jednoduché skladování se pohybují kolem patnácti centů (USD) za měsíc, zatímco celé stroje lze spravovat na sever od 3 USD za měsíc. 

Bezpečnostní

Zabezpečení je samozřejmě prvořadé v kontextu obchodních informací, a proto obchodní úroveň produktu AltDrive používá duální 256bitové šifrování SSL / AES, zabezpečená úložiště mimo server s redundantními bezpečnostními funkcemi (stojany serverů v kleci, více sledovacích vrstev, atd.) atd.

Správci systému mohou navíc set up vlastní profily přístupu na úrovni jednotlivce i skupiny, tím lépe ovládat, kdo s tím může vidět a interagovat. Zachování dat je nadbytečné, výchozí okna pro vymazání dat jsou nastavena na 30 dní, sedm let a otevřená – to znamená, že vaše data zůstanou navždy. Ať už si vyberete cokoli, data budou znovu zálohována na zcela samostatném serveru. Ztráta toho, co je pro vás a vaše klienty nejdůležitější, se již nemusí bát. 

Stejně jako u služby AltDrive Home je vyčerpávající seznam funkcí prostě příliš velký na to, aby se tento typ přezkoumal. Zvědavost potenciálního klienta může být nejlépe zajištěna pomocí bezplatné 30denní zkušební verze dostupné všem novým zákazníkům.

O společnosti AltDrive

Společnost AltDrive byla založena v roce 2005. Jak je tomu často v případě technologického pokroku, její zakladatel – inženýr – viděl svou vlastní potřebu jednoduchého a bezpečného řešení své quandary pro ukládání souborů a rozhodl se s tím něco udělat..

O osm let později tento kdysi skromný start běží v černé a lepší než kdy jindy, což není malá věc ve městě, jako je Seattle – zeptejte se všech společností, které město žvýkalo a vyplivlo! Je to jen ukázat, co společnost postavená na étosu pomoci ostatním může dosáhnout.

Záloha & Obnovit

Jak zálohovat a obnovit soubory pomocí AltDrive

Nejdůležitější součástí online zálohovací služby je samozřejmě to, jak dobře zálohuje vaše data. Zálohování však nestačí, pokud je proces obnovy chybný, můžete zapomenout na fantastické funkce a pěkné bezpečnostní výhody. 

AltDrive zálohuje automatické i hands-off a může být provedeno buď podle uživatelského plánu, nebo jednoduše ponecháno na automatických předvolbách programu.

Obnova souborů je podobně intuitivní – stačí vybrat cokoli od jednotlivých souborů po celý váš počítač a AltDrive zvládne zbytek a vše pod přísnými bezpečnostními protokoly. Uživatelé si mohou jednoduše vychutnat šálek kávy nebo nepořádku na Facebooku a nechat AltDrive dělat svou práci na pozadí, přičemž většina uživatelů nehlásí žádné významné zpoždění nebo pokles rychlosti internetu. Je to všechno na jedno kliknutí, protože operace, jako je tato, se může dostat. 

Ve srovnání s jinými zálohovacími programy rádi oznamujeme, že AltDrive funguje bezchybně a obnovuje naše testovací soubory bez větších incidentů. 

Konečný verdikt

Není žádným tajemstvím, že dnes na trhu existuje celá řada nástrojů pro zálohování souborů. Mnoho z nich však trpí různými omezeními, z nichž některá mohou být docela vážná.

AltDrive se snaží být přístupný všem, ať už mladým nebo starým, bohatým nebo ne, velkým biz nebo malým potěrům, a jejich služby to odráží. Sečteno a podtrženo, je to: Možná s nimi nezůstanete navždy, ale pokud hledáte přístupné, na funkce bohaté a elegantní řešení pro ukládání souborů, zabezpečení a potřeby přístupu, které pro vás budou fungovat bez ohledu na to, kdo jste (a které vám při špatném zacházení nedovolí vybuchnout z peněženky), pak byste se určitě měli podívat na AltDrive. 

Alternativy pro AltDrive

 • «
 • {číslo stránky}
 • »

Poskytovatel
cloudward rating
$ za měsíc

nejlepší funkce
Více

 1. 1
 2. AltDriveLogo AltDrive
  www.altdrive.com
 3. 371 $
  Ušetřete 17% / měsíc
  • Nepřetržité zálohování
  • Přírůstkové zálohování
  • Zálohování externí jednotky
  • Zálohování NAS
  • Neomezené zálohování
  • Verze
  • Soukromé šifrování
 4. Navštivte AltDriveAltDrive Review
 1. 2
 2. JustCloudLogo JustCloud
  www.justcloud.com
 3. 761 $
  Ušetřete 29% / měsíc
  • Nepřetržité zálohování
  • Přírůstkové zálohování
  • Zálohování externí jednotky
  • Zálohování NAS
  • Neomezené zálohování
  • Verze
  • Soukromé šifrování
 4. Navštivte JustcloudJustcloud Review
 1. 3
 2. CrashPlan pro malé firmyCrashPlan pro malé firmy Logo
  www.crashplan.com
 3. 1000 $ / měsíc
  • Nepřetržité zálohování
  • Přírůstkové zálohování
  • Zálohování externí jednotky
  • Zálohování NAS
  • Neomezené zálohování
  • Verze
  • Soukromé šifrování
 4. Navštivte CrashPlan pro BusinessCrashPlan pro Business Review
 1. 4
 2. KarbonitKarbonitové Logo
  www.carbonite.com
 3. 600 $ / měsíc
  • Nepřetržité zálohování
  • Přírůstkové zálohování
  • Zálohování externí jednotky
  • Zálohování NAS
  • Neomezené zálohování
  • Verze
  • Soukromé šifrování
 4. Navštivte CarboniteCarbonite Review
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map