Recenze BackupVault – Aktualizováno 2020

Recenze BackupVault

BackupVault je britské podnikové řešení zálohování zaměřené hlavně na servery, i když menší zařízení jsou ošetřována také. Je tu hodně líbilo, ale chybí vám několik klíčových funkcí, jak si můžete přečíst v naší úplné recenzi BackupVault.


obchodní záloha

BackupVault je řešení podnikového zálohování, které je zaměřeno na zálohování a správu serverů. Podporuje mnoho různých serverů a může také zálohovat běžné počítače – Windows, Mac a Linux – a NAS. BackupVault také umožňuje zálohování na místní disk.  

Pokud potřebujete rychlý přístup k záloze, můžete k okamžitému přístupu použít funkci InstantData BackupVault. Kromě silných funkcí zálohování a obnovy má BackupVault technickou podporu, robustní zásady ochrany osobních údajů a silné zabezpečení, včetně soukromého šifrování.

Neexistuje však způsob, jak zálohovat mobilní nebo externí disky. Nepřetržitá záloha rovněž není k dispozici. To je jedna z hlavních nevýhod BackupVault, vedle cenových plánů, které jsou jednou z nejdražších na trhu. Neexistuje žádný webový klient. 

Pokud vám tyto nevýhody potřásnou hlavou, můžete využít čtení naší nejlepší online zálohy pro malé podniky.

To je hlavní myšlenka pro ty, kteří nemají čas číst. Pokračujte v čtení, pokud se chcete dozvědět více podrobností o BackupVault, protože jdeme do samostatných kategorií níže. Pokud vás již program Zálohování nezajímá, přečtěte si recenze online zálohy firmy pro alternativní možnosti. 

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro BackupVault

Funkce

BackupVault má různé funkce zálohování, ale také postrádá některé ze základních. To vám však může pomoci zálohovat různá zařízení, která používají různé operační systémy. BackupVault funguje na Windows, Mac a dokonce i na Linuxu. K dispozici je také podpora příkazového řádku pro Linux.

Mezi kompatibilní zařízení patří stolní počítač a notebook a zařízení NAS. Pokud nejste obeznámeni s NAS, přečtěte si naše vysvětlení NAS. BackupVault může také zálohovat následující servery:

 • Windows Server 2008 až 2019
 • Linuxový server
 • Microsoft SQL Server
 • Microsoft Exchange Server 
 • Microsoft SharePoint Server 
 • Hyper-V

Může také zálohovat databáze MySQL a PostgreSQL, jakož i jakoukoli jinou databázi, kterou lze uložit do souboru. Můžete také zálohovat neomezený počet počítačů a zařízení.

BackupVault však nemůže zálohovat vaše mobilní zařízení. Pokud chcete, přečtěte si naši nejlepší online zálohu pro mobilní zaokrouhlování. Neexistuje také způsob, jak zálohovat externí disky.

Ačkoli jako záložní cíl nemůžete nastavit externí jednotku, můžete ji použít jako sekundární cíl kromě cloudu. Totéž platí pro místní disk nebo zařízení NAS. To vám pomůže provádět hybridní zálohování, což je užitečné, protože budete mít svá data na více místech a váš proces obnovy bude rychlejší, protože můžete obnovit z místního zařízení. 

Další informace o výhodách hybridního zálohování a jeho nastavení naleznete v našem průvodci hybridním zálohováním pro malé a střední podniky. Hybridní zálohování je klíčem, pokud chcete implementovat pravidlo zálohování 3-2-1, a doporučujeme vám to. 

Pokud vaše firma používá populární účetní software, jako jsou Sage, Iris a QuickBooks, BackupVault je může také zálohovat. Pokud nejste obeznámeni s účetním softwarem, podívejte se na našeho nejlepšího průvodce účetním softwarem. V opačném případě přejděte přímo na naše samostatné stránky s recenzemi Sage a QuickBooks Online.

Na rozdíl od mnoha jiných podnikových řešení pro zálohování poskytuje BackupVault úplnou obnovu systému a zálohování na virtuální disk, který pracuje se systémem Windows se systémem 10, Server 2008 R2, SBS 2011, 2012, 2016 a 2019. Podpora pro obnovení plného systému Linux se blíží příští rok.

Verze BackupVault udržuje verze souborů od posledních 30 do 60 dnů záloh, v závislosti na tom, jaký je den v měsíci. BackupVault provádí „shrnutí“ první den v měsíci, který konsoliduje soubory starší 31 dnů do poslední verze. BackupVault to vysvětluje užitečnými obrázky v tomto článku.

S verzováním a uchováváním smazaných souborů po dobu 60 dnů je solidní řešení, ale některé jiné služby podnikového zálohování udržují neomezený počet předchozích verzí a soubory uchovávají neomezeně dlouho. Pokud to potřebujete, přečtěte si naši recenzi Zoolz Cloud Backup for Business.

To, co BackupVault může udělat, je přizpůsobit politiku uchovávání specifickou pro vaše potřeby. Můžete si například zvolit uchovávání údajů po dobu šesti měsíců, 12 měsíců nebo sedmi let. Pokud požadujete tento druh uchovávání, BackupVault vám obvykle účtuje 10 až 20 procent navíc měsíčně. V další části si povíme více o cenách BackupVault.

Mezi další klíčové funkce BackupVault patří soukromé šifrování, plánování zálohování, přírůstkové zálohování, kopírování souborů na úrovni bloků pro zrychlení odesílání, ale žádná nepřetržitá záloha.

Speciální funkce BackupVault

backupvault-remote-backup-space

Pokud nechcete čekat na dokončení obnovy, můžete využít výkonnou funkci InstantData. Jeho „trvalé obnovení souborů“ vám umožní zahájit proces obnovy a okamžitě získat přístup k souborům a složkám, které obnovujete, zatímco proces obnovy funguje na pozadí.

Navíc „dočasný přístup k souborům“ InstantData vám umožňuje dočasný přístup k vašim souborům na virtuální jednotce, což znamená, že budete moci své soubory používat, aniž byste zabírali místo na pevném disku. Můžete také zvolit, zda chcete, aby InstantData připojovala jednotku jako pevný disk, vyměnitelný disk nebo síťovou jednotku. 

InstantData může také provádět obnovu celého systému a obnovu holého kovu, což obnoví celý systém na fyzický počítač. InstantData dokonce pracuje s SQL a Exchange, takže nemusíte čekat na obnovení dat, aby k nim uživatelé mohli přistupovat.

Chcete-li to provést, musíte spustit „okamžité obnovení“ z karty „obnovení“ stolního klienta, nebo můžete požádat o použití konzoly pro správu a spustit z ní InstantData (více o konzole v části „snadné použití“) níže). 

Pokud jdete s konzolou pro správu, musíte si stáhnout a spustit klienta InstantData. Jinak můžete jednoduše spustit klienta InstantData z klienta BackupVault. Pokud jej používáte od klienta BackupVault, získáte pouze trvalé obnovení souborů a dočasný přístup k souborům, zatímco konzola pro správu poskytuje všechny metody obnovy.

Jsme rádi, že BackupVault dokáže zálohovat různé servery, počítače a zařízení NAS. To znamená, že nemůže zálohovat vaše mobilní zařízení nebo externí jednotky. 

Neexistuje také žádná nepřetržitá záloha, což je velká chyba, protože je to nejspolehlivější způsob, jak zálohovat vaše soubory. Zástupce nás informoval, že nepřetržitá záloha má být uvolněna na začátku příštího roku.

Pokud se chcete dozvědět více o podnikovém zálohování, můžete si přečíst další články z naší knihovny podnikových záloh.

Přehled BackupVault

Logo BackupVaultwww.backupvault.co.uk

Začíná od 2 500 $ měsíčně za 25 GBVšechny plány

Záloha

Plánovač zálohování

Nepřetržité zálohování

Přírůstkové zálohování

Zálohování založené na obrázku

Zálohování externí jednotky

Zálohování NAS

Zálohování serveru

Hybridní zálohování

Zálohování mobilního zařízení

Neomezené zálohování

Neomezená zařízení

Speed ​​Throttling

Kopírování souborů na úrovni bloku

Vícevláknové zálohování

Obnovit

Courier Recovery Service

Přístup do prohlížeče

Přístup k mobilní aplikaci

Verze

Zachování odstraněného souboru

Obnova holého kovu

správa uživatelů

Nastavit uživatelské role

Nastavte pravidla zálohování firmy

Přizpůsobitelné přehledy

Přístup k zálohování uživatelů

Sledujte připojená zařízení

Bezpečnostní

Soukromé šifrování

Šifrování v klidu

In-Transit Encryption

Šifrovací protokol
256bitový AES

Dvoufaktorové ověření

Vytvrzená datová centra

Nastavení serveru proxy

HIPPA kompatibilní

Podpěra, podpora

Podpora 24/7

Podpora živého chatu

Telefonická podpora

E-mailová podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Různé

Sdílení souborů

Synchronizace zařízení

Zkušební verze zdarma
14

Ceny

BackupVault nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, kterou můžete použít k vyzkoušení, než se rozhodnete přihlásit. Předplatné je poněkud odlišné než u jiných zálohovacích služeb. Služba BackupVault vám naúčtuje částku, kterou používáte, proto musíte kontaktovat BackupVault a získat odhad. Udělali jsme to a dostali obecné odhady níže:

Jak vidíte, cena za gigabajt klesá se zvyšováním vašich potřeb. Můžete zvýšit nebo snížit částky 100 GB za 44 $ měsíčně. U menších velikostí však můžete jít o 50 GB. Můžete například zvýšit o 150 GB za 66 USD (150 vynásobeno 0,44 $) nebo 300 GB za 111 $ (300 vynásobeno 0,37 $).

K dispozici je také skrytá výhoda: Tyto ceny zahrnují bezplatnou službu kurýrního zálohování a obnovy. Poplatky vám budou účtovány pouze v případě, že nevrátíte jednotku USB, kterou vám BackupVault pošle.

Pokud by měsíční ceny byly ve skutečnosti jeho roční ceny, pak by BackupVault byla konkurenční službou, jako je například IDrive for Business. Tímto zpoplatněním se však BackupVault ani nepřiblíží. Například 500 GB s IDrive vás bude stát jen 149,62 $ za rok, zatímco BackupVault vás vrátí neuvěřitelných 1 500 $ za rok.

Další informace o IDrive for Business naleznete v naší recenzi IDrive for Business. Pokud chcete ještě levnější službu a potřebujete chránit jen několik počítačů, zvažte použití Backblaze for Business, což je pouhých 6 $ měsíčně na jeden počítač, a můžete si tak užít neomezený prostor pro zálohování. Další informace o nabídce Backblaze najdete v naší recenzi Backblaze for Business.

Snadnost použití

Jak jsme již zmínili, desktopový klient BackupVault pracuje na Windows, Mac a Linux. Je příjemné vidět podporu Linuxu, protože ji mnoho zálohovacích služeb vynechává. Existuje několik různých verzí, které můžete nainstalovat, ale použili jsme Enterprise Enterprise Edition pro Windows.

Vzdálená záloha BackupVault

Klient je rozdělen na dvě části: střední panel a horní část pomocí ovládacích tlačítek. Tlačítka v horní části umožňují zahájit zálohování nebo obnovení, zkontrolovat velikost zálohy, otevřít nabídku možností, otevřít plánovač a provést archivaci.

Výchozí karta středního panelu je „výběr zálohy“, která vám umožní rychle nastavit zálohu. Velké červené tlačítko v horní části karty umožňuje zahájit plnou zálohu systému. Pokud to nepotřebujete, můžete vybrat soubory nebo složky. 

Není však hned jasné, že budete muset kliknout na bílou ikonu otevřené složky a označit ji pro zálohování. Soubory mají vedle sebe zaškrtávací políčko, takže nedochází k nejasnostem. Pokud chcete určitý soubor nebo složku vyloučit, můžete to udělat kliknutím pravým tlačítkem myši a výběrem možnosti „vyloučit“.

Kromě souborů a složek si můžete zvolit zálohování síťového zařízení nebo celého stavu systému. Na dalších kartách „obnovit“ a „protokoly“ můžete obnovit zálohu a zobrazit protokoly.

Klient pro stolní počítače nepředstavuje žádné významné překážky a umožňuje jediným kliknutím provést plnou zálohu systému.

Pokud potřebujete spravovat zálohu z jiného počítače, nebudete moci používat webového klienta, protože není k dispozici. Stejně tak zatím, protože nás zástupce BackupVault informoval, že má vyjít začátkem roku 2020.

backup-vault-management-console

BackupVault má konzolu pro správu, kterou můžete použít ke sledování a správě zálohy, i když máte jediný počítač. Má dva pohledy: správu účtu a zprávy. Zobrazení „sestavy“ vám umožňuje generovat různé sestavy, jako například zálohování, audit, JSON a další.

Zobrazení „Správa účtu“ poskytuje přehled o vašich skupinách počítačů. Můžete zadat určitou skupinu a vzdáleně se připojit ke konkrétnímu počítači ze skupiny. Pokud tak učiníte, klient desktop se spustí a ukáže vám stav tohoto počítače. Odtud můžete zahájit procesy zálohování a obnovy, pokud si budete přát.

Konzola má mnoho různých možností, ale všechny jsou seskupeny logicky a neměli byste mít problémy s navigací po krátké křivce učení.

backup-vault-mobile-client

Jak jsme řekli, mobilní klient nemůže zálohovat vaše mobilní zařízení, ale poskytuje přehled o vaší záloze a umožňuje vám procházet, stahovat nebo sdílet zálohované soubory. Pokud sdílíte soubory, vygenerujete odkaz, který můžete nastavit tak, aby vypršel po určitém počtu hodin v nabídce nastavení.

A konečně, aplikace BackupVault má atraktivní barevné schéma, které poskytuje dostatečný kontrast a je snadno použitelné.

Zálohování souborů & Obnovení

backup-vault-backup-start

Vytvoření zálohy je jednoduché a vše, co musíte udělat, je vybrat soubory a složky pro zálohování, povolit plnou obnovu systému nebo klepnout pravým tlačítkem myši na některou z jednotek a složek a zahrnout (nebo vyloučit) požadované typy souborů. Můžete si vybrat mezi dokumenty, grafikou, dokumenty Microsoft Office, zdrojovým kódem a webovými stránkami.

Pokud se vám nelíbí výchozí výběr souborů, které tyto kategorie platí, můžete jej změnit přidáním nebo odebráním různých přípon souborů z nabídky „spravovat filtry“..

Až budete s výběrem spokojeni, můžete kliknutím na tlačítko „záloha“ zahájit tento proces nebo na tlačítko „automatizovat“, které vám umožní naplánovat.

plánovač zálohování-úschovny

Můžete nastavit klienta tak, aby v určité denní době spouštěl automatické zálohy nebo vytvořil konkrétní plán na celý týden. Neexistuje však žádný způsob, jak vytvořit měsíční plán nebo zálohovat po uplynutí určitého počtu minut nebo hodin. 

Pokud potřebujete se zálohováním provádět pokročilé akce, můžete v nabídce „záložní skripty“ v nastavení definovat skripty, které se spouštějí před a po zálohování..

zálohování-archivace trezoru

Další zajímavou možností je archivace. BackupVault umožňuje určit soubory ve věku 14 až 10 000 dnů v určitých složkách, které by měly být zálohovány nebo odstraněny z vašeho počítače nebo serveru (na jeho místě zůstal výhonek). 

To šetří spoustu místa, ale stále vám umožňuje přístup k archivovaným souborům. Pokud kliknete na jeden z pahýlů, jeho soubor bude načten z úložného serveru BackupVault.

backup-vault-restore-start

Chcete-li obnovit, přejděte na záložku „obnovit“ a vyberte požadované soubory a složky. Poté klikněte na tlačítko „obnovit“. Poté vám vyskakovací okno nabídne možnosti obnovení zálohy do původního nebo nového umístění. 

backup-vault-restore-options

Navíc si můžete vybrat, zda chcete obnovit soubory s minimální nebo úplnou strukturou složek. Můžete také obnovit oprávnění k souborům a složkám, která byla k dispozici při zálohování, a také můžete přepsat stávající soubory. 

Kromě standardní obnovy můžete na kartě Obnovit spustit InstantData, vygenerovat zprávu nebo zvolit obnovení z jiného serveru..

Pokud máte velké množství dat a vaše připojení k internetu je pomalé, můžete pomocí kurýrní služby BackupVault pro zálohování a obnovení dat odesílat nebo přijímat data na externí disk. Pokud se rozhodnete obnovit soubory, BackupVault vám pošle další den USB disk z jeho britského datového centra přes kurýr. Pokud chcete zálohovat soubory, můžete poslat disk na BackupVault.

Celkově je snadné a snadno vytvořit zálohu a obnovit ji. Existuje celá řada možností, jak procesy vyladit podle vašich představ. Jedinou velkou chybou je nedostatek nepřetržitého zálohování.

Rychlost

Čím jste blíže k Velké Británii, kde jsou umístěna datová centra BackupVault, tím lepší budou vaše rychlosti. Pokud nejste blízko, vaše počáteční zálohy pravděpodobně zabere dost času. Zálohy se mohou rozšířit na dny nebo týdny, v závislosti na tom, kolik dat chcete chránit a na rychlosti připojení.

Když jsme testovali možnosti přenosu souborů BackupVault, byli jsme v Srbsku v Srbsku relativně blízko. Udělali jsme to provedením testů zálohování a obnovy pomocí naší testovací složky se zipem 1 GB. Testy jsme provedli prostřednictvím sítě WiFi s rychlostí stahování 48,30 Mb / s a ​​rychlostí uploadu 9,66 Mb / s. 

Při těchto rychlostech a bez jakýchkoli režijních nákladů bychom měli očekávat zálohu složky 1 GB přibližně za 14 minut a 47 sekund a měli bychom ji obnovit přibližně za dvě minuty a 57 sekund. To je teoreticky a bez zálohování, což zahrnuje šifrování a deduplikaci.

Zde jsou naše výsledky:

První pokus: Druhý pokus: Průměr:
Čas nahrávání00:14:5300:14:4000:14:47
Stáhnout čas00:02:5000:02:5600:02:53

Výsledky, jak vidíte z tabulky, jsou téměř stejné jako to, co jsme očekávali. To je skvělý výsledek, pokud jsme ho někdy viděli.

Deduplikace je ve výchozím nastavení vypnuta, což zvyšuje rychlost přenosu, ale doporučujeme ji zapnout, protože vám ušetří drahocenný záložní prostor. 

Nahrávání po počátečním by mělo probíhat ještě rychleji, protože využívají algoritmu kopírování souborů na úrovni bloku. To znamená, že BackupVault bude přenášet pouze části souborů, které se změnily, namísto celých souborů. Navíc BackupVault ve výchozím nastavení urychluje zálohování pomocí vícevláknových přenosů.

backup-vault-speed-limit

Na druhou stranu, pokud zjistíte, že BackupVault využívá příliš mnoho vaší šířky pásma, můžete jej účinně a podrobně omezit. Můžete nastavit různé limity pro konkrétní hodiny a dny v týdnu.

Bezpečnostní

BackupVault šifruje vaše data pomocí 256bitového šifrování AES (další informace o šifrování naleznete v našem článku o šifrování) před tím, než opustí vaše zařízení, a pouze znáte šifrovací klíč. To znamená, že nikdo jiný, dokonce ani personál BackupVault, nebude moci číst obsah vaší zálohy.

Tato metoda, někdy nazývaná šifrování s nulovými znalostmi, je nejlepší metodou k zajištění toho, aby nikdo jiný nemohl přečíst vaše data. Také se nám líbí skutečnost, že BackupVault používá toto šifrování ve výchozím nastavení. U jiných služeb to musíte často zapnout sami.

Jednou z nevýhod šifrování s nulovou znalostí je to, že BackupVault nebude moci resetovat vaše heslo, pokud na to zapomenete. Z tohoto důvodu doporučujeme pro správu malých podniků použít správce hesel od našich nejlepších správců hesel.

Protokol SSL zajišťuje spojení mezi vaším prostorem a servery BackupVault. Pokud se chcete o tomto protokolu dozvědět více, přečtěte si naše srovnání SSL a TLS. 

Šifrování a protokoly nepomáhají v případě útoku s ransomwarem. Pomocí funkce zálohování BackupVault však můžete vrátit zpět k předchozím verzím svých souborů, složek nebo dokonce celého operačního systému. Tímto způsobem nebudete muset platit nic, abyste získali přístup k vaší záloze.

BackupVault má dvě datová centra ve Velké Británii. Mají různé fyzické bezpečnostní a bezpečnostní funkce, včetně:

 • 24 hodinový záznam videa
 • Biometrický přístup a přístup pomocí pinů
 • Budíky
 • Bezpečný a hradlový přístup pro oprávněné pracovníky 
 • Protipožární systém
 • Záložní baterie a napájení N + 1
 • N + 1-redundantní klimatizace

Kromě toho mají datová centra také řadu ISO pověření. Oba mají ISO 9001, což znamená, že BackupVault splňuje požadavky zákazníků a předpisů. Navíc mají také ISO 27001, což znamená, že vaše data budou uchována bezpečně a důvěrně.

Vzhledem k tomu, že neexistuje webový klient, není dvoufaktorové ověřování tak důležité jako u jiných řešení, ale konzola pro správu by měla získat toto ověření na začátku příštího roku. Pokud vás bezpečnostní funkce zaujmou a chcete se dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce zabezpečení cloudu.

Soukromí

BackupVault má několik věcí, které se týkají soukromí. Nejprve ve výchozím nastavení používá soukromé šifrování, což je nejlepší způsob, jak zajistit, aby zvědaví oči nemohli přečíst vaše zálohovaná data.. 

Zadruhé, jeho servery jsou umístěny ve Velké Británii a nikoli v USA, na rozdíl od mnoha jiných poskytovatelů, takže vaše data nepodléhají zákonu USA Patriot Act ani jiným americkým cloudovým zákonům a předpisům.

Existuje však jedna další podmínka, kterou musí BackupVault splňovat, aby poskytovala dostatečné soukromí pro vaše online data: Musí mít zásady ochrany osobních údajů bez podezřelých doložek..

Sběr informací BackupVault

BackupVault používá vaši IP adresu k diagnostice problémů se serverem ak řízení jeho služby. Tyto informace také používá, aby byl jeho web uživatelsky příjemný a zábavnější.

Online formuláře navíc vyžadují, aby uživatelé poskytli BackupVault své kontaktní informace, jako je vaše jméno, e-mail a poštovní adresa. Jeho online průzkumy mohou také požádat návštěvníky o kontaktní informace, například vaši e-mailovou adresu.

Použití informací BackupVault

BackupVault může použít kontaktní informace z vašeho registračního formuláře při zodpovídání otázek, umožnění stahování jeho zkušebního softwaru, zasílání příležitostných zpravodajů a poskytování informací o BackupVault a jeho službách. Uživatelé se mohou odhlásit z přijímání budoucích e-mailů pomocí odkazu v e-mailech.

Podle jeho webových stránek jsou kontaktní informace, které BackupVault shromažďuje ze svých průzkumů, využívány pro účely, jako je vylepšení webových stránek a zvýšení znalostí o potřebách zákazníků a těch, kteří ji navštíví. Tyto informace se také zřejmě používají k tomu, aby společnosti BackupVault pomohly zlepšit její techniky internetového marketingu.

Shromážděné informace a třetí strany

BackupVault říká, že nezveřejní osobní údaje zákazníka a informace o účtu, pokud to nevyžaduje zákon nebo pokud není důvod se domnívat, že je to nezbytné k identifikaci, navázání kontaktu nebo podání žaloby proti někomu, kdo by mohl porušovat práva nebo majetek společnosti BackupVault, zákazníci BackupVault nebo jiní.

BackupVault také nezveřejní obsah jakékoli elektronické pošty nebo jiné elektronické komunikace uživatelů s třetími stranami. Existují však výjimky a podmínky, kdy společnost BackupVault zveřejní takovou elektronickou komunikaci se zákazníky, zahrnují případy, kdy je třeba:

 • Poskytovat služby zákazníkovi
 • Chraňte „legitimní zájmy“ společnosti BackupVault a jejích zákazníků
 • Spolupracujte se zákony a právními procesy, které společnost BackupVault považuje za platné a vynutitelné
 • Poskytnout ji donucovací agentuře, pokud obsah náhodně získá společnost BackupVault a zdá se, že se týká spáchání trestného činu

BackupVault říká, že nemá v úmyslu cenzurovat, upravovat nebo se zapojit do probíhající kontroly nebo dohledu nad komunikacemi uloženými nebo přenášenými prostřednictvím svých zařízení zákazníky nebo jinými. Na druhé straně, BackupVault bude kontrolovat, mazat nebo blokovat přístup ke komunikaci, která může poškodit BackupVault, jeho zákazníky nebo třetí strany, nebo jinak porušovat práva třetích stran.

Vaše práva

BackupVault je v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů nebo zkráceně GDPR, což je zákon EU, který chrání soukromí uživatelů online. Z tohoto důvodu BackupVault poskytuje všechna práva, která GDPR nařizuje uživatelům. Budeme však muset počkat a uvidíme, jaké budou mít účinky Brexitu.

BackupVault je také kompatibilní s HIPAA, takže by neměly existovat žádné problémy pro společnosti, které pracují s údaji o zdraví pacientů.

Obecně platí, že zásady ochrany osobních údajů nejsou nejpodrobnější, jaké jsme kdy viděli, ale nevynechávají klíčové body. Neexistují žádné podezřelé klauzule a vaše soukromí chrání také soukromé šifrování a GDPR.

Podpěra, podpora

Na rozdíl od mnoha jiných služeb, BackupVault poskytuje telefonickou podporu nepřetržitě a kromě e-mailové podpory. Chat není k dispozici 24/7 – je otevřen od 9:00 do 17:00. GMT – ale zástupce BackupVault nás informoval, že v příštích měsících chce zavést podporu 24hodinového chatu, pokud o to bude poptávka.

Bez ohledu na to jsme pomocí chatové podpory položili řadu otázek a na každou jsme dostali podrobné a užitečné odpovědi. Rozhodli jsme se také poslat e-mail s otázkou a odpověď jsme dostali prostřednictvím chatu za méně než hodinu.

backup-vault-support

Pokud byste to chtěli prozkoumat sami, můžete to provést prostřednictvím databáze znalostí BackupVault. Nemá mnoho článků, ale ty, které obsahují, jsou užitečné a mají snímky obrazovky, které vám pomohou implementovat řešení, která popisují.

Znalostní základna je rozdělena do kategorií, aby bylo snazší najít odpověď, ale pokud tak neučiníte, můžete ji vždy vyhledat pomocí vyhledávací lišty..

Závěrečné myšlenky

BackupVault potřebuje více funkcí, to je zřejmé. Její zástupce nás ujistil, že mnoho funkcí bude k dispozici na začátku příštího roku. Konstantní nevýhodou je však cena. BackupVault je jedno z nejdražších řešení, která jsme testovali.

Specifické případy použití vám mohou pomoci co nejlépe využít BackupVault, ale i tak vám jiná řešení založená na hodnotách získají více za méně. Pokud je to to, co chcete, podívejte se na naše recenze úložiště obchodních cloudů, kde najdete alternativní návrhy.

To znamená, že BackupVault pracuje na různých platformách, může zálohovat různé servery a má silné zabezpečení, schopnou technickou podporu a výkonné funkce. Navíc zahrnuje zálohování a obnovu kurýrů v měsíční ceně.

Zdůvodňují tyto stránky strmou cenu BackupVault? Co si myslíte o BackupVault? Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map