IDrive for Business Review – One Stop Shop – Aktualizováno do roku 2020

IDrive for Business Review

IDrive for Business přichází nabitý funkcemi, slušnou rychlostí nahrávání a mnohem více dobrot. V této komplexní recenzi IDrive for Business zkontrolujte, zda je pro vaši firmu vhodné.


obchodní záloha

Podnikání může být nervózní, takže nepotřebujete žádné další problémy, pokud mu můžete pomoci. Vytvoření zálohy pro vaše firemní zařízení zajistí, aby se selhání pevného disku nebo činy přírody nestaly tak velkými problémy. Díky různým a flexibilním funkcím zálohování může velmi málo možností online zálohování konkurovat IDrive for Business.

IDrive neposkytuje neomezené zálohování, jako jeho blízký konkurent CrashPlan pro malé firmy, ale umožňuje vám zálohovat neomezená zařízení. To zahrnuje nejen počítačové zálohy, ale také zálohy smartphonů, externích pevných disků, NAS a serverů. 

To spolu s řadou vynikajících funkcí pomáhá učinit IDrive jednou z nejlepších online záloh pro dnes dostupné možnosti malých podniků.

V této recenzi IDrive for Business se budeme bavit o podrobnostech IDrive for Business, abyste zjistili, zda je vhodné pro zálohování vaší společnosti. Nejprve se podíváme na to, jaké funkce poskytuje.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro IDrive pro podnikání

Funkce

IDrive je na vrcholu našich nejlepších online zálohovacích služeb, ale tento seznam se zaměřuje na řešení soukromého zálohování. Tady se podíváme na IDrive for Business, který zahrnuje všechny funkce dostupné v soukromých plánech s některými zvláštnostmi.

Stejně jako všechny ostatní služby zálohování, IDrive for Business pomáhá chránit vaše data v případě selhání pevného disku, krádeže nebo přírodního aktu. Pokud k takové události dojde, budete mít jistotu, že vaše data jsou uložena v cloudu. 

Neexistuje žádná neomezená záloha, a pokud chcete, můžete si přečíst naše nejlepší neomezené online zálohy. Můžete však zálohovat neomezená zařízení.

idrive-business-features

Jediné předplatné IDrive for Business umožňuje zálohovat neomezené množství počítačů. Navíc můžete zálohovat libovolný počet externích pevných disků a úložných zařízení NAS (viz náš průvodce NAS, pokud s nimi neznáte). Ve skutečnosti ji považujeme za jednu z nejlepších online záloh pro dostupné možnosti NAS.

Můžete také zálohovat síťové jednotky. To se vztahuje na servery včetně:

 • Windows Server
 • Linuxový server
 • Microsoft SQL Server
 • Microsoft Exchange Server
 • Microsoft SharePoint Server
 • Oracle server
 • Hyper-V
 • VMWare

Můžete také použít IDrive k zálohování na lokální zařízení, což k vašim datům přidá další vrstvu ochrany a umožní vám obnovit zálohy mnohem rychleji, než kdybyste to dělali přes internet. Tento přístup se nazývá hybridní záloha, která dobře zapadá do pravidla zálohování 3-2-1. Pokud vás zajímá, přečtěte si náš návod, jak nastavit hybridní zálohování pro průvodce SMB.

IDrive může vytvořit bitovou kopii disku, která vám umožní vytvořit přesnou kopii pevného disku. Tento obrázek můžete použít k obnovení operačního systému v počítači, ze kterého byl vytvořen, ale nemůžete jej použít klonování pevného disku na nový hardware. Pokud si to přejete, přečtěte si naše doporučení online zálohování pro nejlepší software pro zobrazování stolů.

Ti, kteří potřebují chránit svá mobilní zařízení, potěší, že IDrive vám umožní zálohovat data smartphonu pro Android i iOS. 

Většina ostatních online zálohovacích nástrojů umožňuje přístup k zálohovaným souborům prostřednictvím mobilního zařízení a méně nástrojů podporuje zálohování fotografií. IDrive vám však umožňuje zálohovat kontakty, mediální a kalendářové události v systému Android i iOS a také texty, protokoly hovorů, hudbu a data aplikací v systému Android.

IDrive může také zálohovat účty Facebook a Instagram, což je užitečné, pokud vaše firma zahrnuje kampaně na sociálních médiích.

Pokud jde o další možnosti zálohování, IDrive zkontroluje všechna políčka. To zahrnuje nepřetržité zálohování, pokročilé možnosti plánování, kopírování souborů na úrovni bloků a oznámení o zálohování. O těchto aspektech si povíme více, když se podíváme na základní proces zálohování, níže.

Verze IDrive

Možnost verzování souborů IDrive vám umožní obnovit z předchozích 30 verzí libovolného daného souboru. To vám pomůže chránit vaše obchodní data před nežádoucími úpravami a poškozením souborů. Navíc IDrive používá snímky, které poskytují historické zobrazení vašich souborů, což vám umožní snadno provádět obnovení v čase.

Chcete-li dále chránit před ztrátou dat, můžete použít nástroj IDrive Bare-Metal Disaster Recovery nebo krátce BMR. To vám umožní zálohovat celý pevný disk – včetně konfigurace operačního systému a aplikace – na server na místě. Přenosy využívají technologii IDBive CTB pro přírůstkové zálohování a zkracují tak čas potřebný k nahrání vašich nových a změněných souborů..

Pokud byste někdy chtěli zkopírovat zálohu BMR do cloudového účtu, můžete tak učinit pomocí cloudové replikace. IDrive také trvale udržuje smazané soubory, takže je můžete vymazat pouze ručně z koše nebo spustit automatické vyčištění archivu.

Na rozdíl od toho, IDrive na rozdíl od mnoha jiných zálohovacích služeb neodstraňuje data ze zálohy, i když je ze zařízení odstraníte. To znamená, že podporuje skutečnou archivaci. Je to užitečné, pokud potřebujete na svých zařízeních uvolnit místo.

Pokud máte firmu, která si nemůže dovolit dlouho čekat na vytvoření počáteční zálohy nebo obnovení souborů, budete mít IDrive Express užitek. IDrive Express je kurýrní služba zálohování a obnovy IDrive.

Díky tomu vám IDrive pošle externí disk, na který se načtou vaše data. Poté, co jej odešlete zpět, technici IDrive načtou vaše data do cloudu, obvykle do dvou až pěti dnů. Službu můžete také použít k obnovení souborů, což bude opět trvat asi dva až pět dní. Kurýrní služba je pro podnikatele zdarma až třikrát ročně.

Desktopový klient IDrive je bohatý na funkce, díky čemuž je dobrou volbou pro firmy, které vyžadují mnoho přizpůsobitelných zálohovacích funkcí. Projdeme to v sekci „snadné použití“ níže.

Kromě zálohovacích funkcí má IDrive některé možnosti cloudového úložiště, včetně sdílení souborů a synchronizace souborů. To mu pomáhá být schopným nástrojem pro zvýšení produktivity práce. To znamená, že pokud chcete specializovanou službu cloudové produktivity, měli byste se podívat na naše nejlepší setkání EFSS. K dispozici je také funkce časové osy, která zobrazuje náhledy fotografií zálohovaných z vašeho mobilního zařízení.

V další části se budeme bavit o cenách IDrive. Pokud se však chcete dozvědět více o zálohování a funkcích podnikového cloudu, přečtěte si naši knihovnu úložiště podnikového cloudu.

 IDrive for Business Overview

IDrive for Business Logowww.idrive.com

Začíná od 622 $ měsíčně za 250 GBVšechny plány

Záloha

Plánovač zálohování

Nepřetržité zálohování

Přírůstkové zálohování

Zálohování založené na obrázku

Zálohování externí jednotky

Zálohování NAS

Zálohování serveru

Hybridní zálohování

Zálohování mobilního zařízení

Neomezené zálohování

Neomezená zařízení

Speed ​​Throttling

Kopírování souborů na úrovni bloku

Vícevláknové zálohování

Obnovit

Courier Recovery Service

Přístup do prohlížeče

Přístup k mobilní aplikaci

Verze

Zachování odstraněného souboru

Obnova holého kovu

správa uživatelů

Nastavit uživatelské role

Nastavte pravidla zálohování firmy

Přizpůsobitelné přehledy

Přístup k zálohování uživatelů

Sledujte připojená zařízení

Bezpečnostní

Soukromé šifrování

Šifrování v klidu

In-Transit Encryption

Šifrovací protokol
256bitový AES

Dvoufaktorové ověření

Vytvrzená datová centra

Nastavení serveru proxy

HIPPA kompatibilní

Podpěra, podpora

Podpora 24/7

Podpora živého chatu

Telefonická podpora

E-mailová podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Různé

Sdílení souborů

Synchronizace zařízení

Zkušební verze zdarma

Ceny

IDrive Business má několik úrovní, které vám poskytují míru škálovatelnosti a kontrolu nákladů pro vaše podnikání. Prvních šest plánů vyžaduje, abyste zaplatili rok nebo dva předem, což vám dává slevu 25 procent. Můžete platit měsíčně od plánu 1,25 TB a výše.

Škálovatelnost, kterou získáte s IDrive, je skvělá pro malé firmy, ale nemůže se docela srovnávat s nástrojem hostování cloudových souborů, který vám umožní platit přesně za množství úložiště, které používáte. 

Jednou takovou službou je Backblaze B2, která se pěkně spojuje s řešením střediska zálohování, jako je CloudBerry Backup. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi CloudBerry Backup a v naší recenzi Backblaze B2.

Podobně podniky, které potřebují neomezené zálohování, nebudou IDrive považovat za atraktivní, protože nemají neomezený plán. Největší záložní prostor, který můžete získat s jedním předplatným IDrive Business, je 12,5 TB.

Pokud potřebujete chránit pouze několik počítačů, které mají velké množství dat k zálohování, můžete ušetřit peníze tím, že půjdete s Backblaze for Business nebo CrashPlan, protože oba nabízejí neomezené zálohování pro jeden počítač. Více se o nich můžete dozvědět v našich samostatných recenzích Backblaze for Business a CrashPlan.

Pokud však chcete chránit mnoho zařízení, včetně serverů a mobilních zařízení, IDrive bude pravděpodobně mít lepší hodnotu.

Je také důležité si uvědomit, že IDrive poskytuje stejné kvóty úložiště pro online zálohování i synchronizaci. To znamená, že když se zaregistrujete, řekněme, plán 1,25 TB, získáte 1,25 TB pro zálohování a stejnou částku pro synchronizaci. Pokud máte v úmyslu použít cloudovou synchronizaci IDrive, zvýší se její hodnota o velkou rezervu.

Snadnost použití

S IDrive for Business nebudete moci zálohovat soubory jediným kliknutím, jako to můžete s Backblaze. To znamená, že budete mít přístup k dalším funkcím.

idrive-bussines-desktop-client

Desktopový klient IDrive pracuje na Windows a Mac, ale ne na Linuxu. Pokud chcete podporu tučňáků, měli byste zvážit jednu ze služeb naší nejlepší online zálohy pro Linuxový systém. 

Klient není nejatraktivnější na trhu, ale je jasný a snadno použitelný. Vyžaduje, abyste pro zálohování vybrali soubory a složky, ale alespoň k tomu použijte stromovou strukturu. Některá jiná řešení pro zálohování to ani nemají, takže výběr vašich souborů se stává fuškou. IDrive také automaticky vybere běžné složky pro zálohování.

idrive-business-web-client

V horní části klientského počítače nabízí IDrive řídicí panel založený na prohlížeči, což je výhodné, pokud jste mimo počítač. Navigace je snadná pomocí nabídky vlevo. Můžete jej použít k náhledu zálohovacích a synchronizačních prostorů, k zobrazení toho, co jste s ostatními sdíleli, co s vámi sdíleli ostatní, na časové ose fotografie a na hlavním panelu.

idrive-business-dashboard

Řídicí panel umožňuje vytvářet pracovní skupiny a uživatele a také přidávat uživatele do pracovních skupin. Můžete je přidat jako běžní uživatelé nebo jim udělit oprávnění správce. Jakmile to uděláte, budete mít přístup k zálohovaným souborům ak souborům vašich spolupracovníků. 

idrive-business-dashboard-settings

Kromě toho můžete vzdáleně spravovat všechny zálohované počítače, které zahrnují možnosti, jako je ověřování a úpravy záloh, nastavení plánu a povolení výstrah a oznámení. Každé z těchto nastavení můžete také zamknout nebo rozšířit do kterékoli skupiny.

Úplný seznam možností je příliš rozsáhlý na to, abychom se sem dostali, ale stačí říct, že vám nebudou chybět žádné ovládací prvky pro správu.

K dispozici je také nový tenký klient pro stolní počítače, který je navržen pro použití spolu s webovým klientem. Zobrazuje pouze záložní informace o holých kostech, ale je to dobrá volba, pokud nechcete používat běžného klienta.

Zálohu můžete také získat a obnovit pomocí aplikací IDrive pro Android a iOS. Kromě toho vám mobilní aplikace IDrive umožňují zálohovat vaše kontakty, fotografie, videa, SMS a další. To jí pomohlo dosáhnout nejlepšího místa v naší nejlepší online záloze pro mobilní zaokrouhlování. Navíc můžete pomocí této aplikace automaticky zálohovat fotografie a videa z telefonu.

Jakmile to uděláte, můžete si prohlížet své fotografie ve funkci „časová osa“ a také v nich detekovat tváře. Soubory můžete také označit pro přístup offline. Tato aplikace je jednoduchá a nedá vám žádné problémy.

Zálohování souborů & Obnovení

idrive-business-select-files

V této části jsme pro ilustraci procesů zálohování a obnovy použili Windows. V závislosti na platformě, na které pracujete, se může přístup trochu lišit.

Jak jsme již zmínili, klient desktop vyžaduje, abyste ručně vybrali soubory a složky pro zálohování. Pokud nejste organizováni, může to být problém, ale IDrive zjednodušuje načítání tím, že automaticky vybírá složky pro fotografie, dokumenty, hudbu, plochu a videa pro zálohování. 

idrive-business-vyloučit-soubory

Pokud chcete vybrat složky, ale vyloučit určité soubory a podsložky, musíte tuto volbu v nabídce nastavení vyladit.

idrive-business-schedule

Dále můžete okamžitě spustit zálohu kliknutím na tlačítko „zálohovat nyní“, nebo ji můžete naplánovat. Můžete mu říci, aby běžel v určitých dnech v nastavený čas nebo přepnul na hodinový rozvrh. Pokud nastavíte hodinový rozvrh, můžete určit čas, kdy se má záloha zastavit. Můžete také povolit upozornění e-mailem a stolním počítačem.

Ačkoli má plánovač dostatek možností, rádi bychom měli možnost nastavit konkrétní hodiny pro zálohování, stejně jako týdenní a měsíční možnosti. Acronis Backup poskytuje všechny z nich a další informace o tom, jak zpracovává operace zálohování, najdete v naší recenzi Acronis Backup..

V každém případě vám doporučujeme zapnout nepřetržitou ochranu dat z nabídky nastavení. Automaticky zálohuje vaše změněné nebo přidané soubory, které jsou menší než 500 MB. 

Jiná řešení zálohování neukládají taková omezení velikosti pro nepřetržité zálohování, takže toto je chyba pro IDrive. Nepřetržitá záloha se nevztahuje na systémové a dočasné soubory.

idrive-business-restore-select

Podobně jako v případě operace zálohování, obnovení souborů vyžaduje, abyste vybrali soubory a složky ze struktury adresáře. Až to uděláte, můžete se rozhodnout je obnovit do původního nebo nového umístění.

Rychlost

Vytvoření počáteční zálohy počítače může trvat dlouho. Jak dlouho závisí na různých faktorech: vaše vzdálenost od serverů IDrive v USA, vaše šířka pásma a jak dobře IDrive řídí přenosy souborů.

Abychom zjistili, jak dlouho záloha trvala, provedli jsme několik testů nahrávání a stahování pomocí složky komprimované 1 GB složené z různých typů souborů. Testy jsme provedli pomocí připojení WiFi z Moskvy v Rusku s rychlostí uploadu 36,55 MB / sa rychlostí stahování 25,82 MB / s.

První pokusDruhý pokusPříjem
Čas nahrání:00:45:3400:38:4800:42:11
Čas stahování:00:40:0900:45:2500:42:47

Při těchto rychlostech bychom měli očekávat, že náš upload skončí za tři minuty a 55 sekund bez jakýchkoli režijních nákladů. Náš čas nahrávání byl průměrně 42 minut a 11 sekund. I při zohlednění šifrování a dalších procesů zapojených do přenosu je rozdíl příliš velký. 

Totéž můžeme říci o procesu stahování, který trval v průměru 42 minut a 47 sekund, kdy měl být blíže k pěti minutám a 32 sekundám. Ačkoli počáteční zálohy obvykle trvají dlouho, tyto výsledky neslibují, že IDrive využije vaši šířku pásma na plný potenciál. 

Přenosy by však měly po počáteční zálohování probíhat mnohem rychleji, a to díky algoritmu přenosu na úrovni bloků. Pokud zjistíte, že IDrive z vaší šířky pásma příliš vytáhne, můžete jej omezit nebo nastavit, aby automaticky spravovalo připojení a optimalizovalo tak vaše pracovní zkušenosti. 

Bezpečnostní

Pokud je zabezpečení cloudu důležité pro soukromé uživatele, je to o to více pro majitele podniků, kteří mají sklon řešit citlivé duševní vlastnictví a finanční záznamy. Dobrou zprávou je, že IDrive nevynechává rytmus, pokud jde o funkce zabezpečení.

IDrive používá 256bitové šifrování AES k ochraně vašich souborů v klidu na serverech. To je stejný algoritmus používaný finančními institucemi a armádou k ochraně informací. Před dosažením serveru jsou však data také při přenosu šifrována pomocí protokolu TLS / SSL. Více se o nich můžete dozvědět v našem porovnání SSL a TLS.

Ve výchozím nastavení IDrive uchová vaše šifrovací heslo a umístí jej na samostatný server, odkud uchovává vaše data. Výhodou je, že společnost může resetovat vaše heslo, pokud na to někdy zapomenete. 

Nevýhodou je, že to otevírá možnost, že by někdo mohl získat přístup k tomuto šifrovacímu klíči, ať už je to nečestný zaměstnanec nebo hacker, kterému se podařilo získat přístup k serveru.

To také znamená, že pokud bude zákon donucen, bude IDrive nucen sdílet vaše data s programy vládního dohledu, jako je PRISM. Chcete-li tomu zabránit, můžete si svůj šifrovací klíč sami vytvořit a podržet, pokud povolíte soukromé šifrování při prvním nastavení IDrive. 

Po spuštění procesu zálohování to nebudete moci udělat. Pokud se chcete dozvědět více o soukromém šifrování, přečtěte si náš článek vysvětlující nulové znalosti v cloudu.

Silné šifrování nepomůže, pokud se někdo pokusí ukrást nebo rozbít vaše heslo. To by mohlo být docela snadné, pokud máte slabého. Ujistěte se, že nedojde k selhání některého z nejčastějších hesel. Místo toho byste si měli vytvořit silné heslo a povolit dvoufaktorové ověření z webového klienta.

Ověření pomocí dvou faktorů pomáhá chránit vaše přihlašovací údaje tím, že při pokusu o přihlášení z neznámého zařízení vyžaduje zadání jednorázového tokenu. Takový token obvykle dostanete prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

IDrive chrání své servery v kalených datových centrech určených k ochraně před narušením, přírodními katastrofami a virtuálními útoky. 

Opatření zahrnují protipožární systémy, systémy regulace teploty se samostatnými chladicími zónami, zvýšené podlahy a stojany postavené tak, aby odolaly zemětřesení. Mají také zabezpečený přístup, nepřetržitý dohled, pohybové senzory a alarmy porušení.

Další užitečnou funkcí je možnost vzdálené synchronizace zařízení ve vašem účtu. Pokud je notebook ztracen nebo odcizen, můžete zajistit, aby kdokoli, kdo má toto zařízení, nemohl mít přístup k synchronizovanému obsahu. To však neudělá nic pro ostatní soubory v počítači.

Soukromí

IDrive sídlí v USA, zemi, která nemá nejlepší zákony na ochranu soukromí v cloudu. Je tedy štěstí, že IDrive má soukromé šifrování, což je nejlepší způsob, jak chránit vaše soukromí. Přestože má soukromé šifrování, je nejlepší zjistit, jaké mezery v zásadách ochrany osobních údajů, pokud vůbec existují. 

Podobně jako většina ostatních cloudových služeb, IDrive shromažďuje osobní údaje, které poskytujete, které mohou zahrnovat vaše křestní jméno, příjmení, platné informace o kreditní kartě, heslo a e-mail a obchodní poštovní adresu. To však není nic, co by zvedlo obočí.

Kromě předchozích informací IDrive shromažďuje vaše „metadata“, což je fantastické jméno pro informace, které zahrnují vaše informace o připojení, typ prohlížeče, IP adresu a dobu trvání relace. 

Metadata a osobní údaje, které poskytujete, jsou shromažďovány za účelem zlepšení a aktualizace služby, identifikace vašich potřeb, personalizace vašich zkušeností se službou a poskytování oznámení o produktech.

Jakmile IDrive shromažďuje informace, říká, že „dobrovolně nesdílí osobní údaje s jakoukoli třetí stranou bez výslovného souhlasu uživatele nebo pokud není vynucen příslušnými státními a federálními zákony“.

To znamená, že může sdílet informace s třetími stranami s vaším souhlasem, pokud se rozhodnete pro přístup k IDrive použít službu třetí strany. 

Společnost IDrive může navíc pomocí určitých důvěryhodných společností a jednotlivců třetích stran pomoci analyzovat a vylepšit její používání. Takové použití může zahrnovat – ale není omezeno na – správu databází, webovou analýzu, zpracování plateb a vylepšení funkcí.

Společnost IDrive může zveřejňovat informace v souladu se zákony nebo předpisy, předcházet podvodům nebo zneužití, chránit bezpečnost jakékoli osoby před smrtí nebo zraněním nebo chránit její majetková práva.

Pokud se IDrive účastní fúze, akvizice nebo prodeje, může vaše informace předat příslušné straně, ale v e-mailu vás upozorní na každou změnu kontroly.

Máte kontrolu nad informacemi, které poskytnete společnosti IDrive. Máte právo změnit, opravit nebo odstranit veškeré osobní údaje, které jste společnosti IDrive poskytli, z vašeho účtu. IDrive uchová vaše informace, dokud máte aktivní účet nebo potřebujete službu. 

Pokud již službu nechcete používat, můžete svůj účet smazat pomocí nastavení účtu nebo požádat, aby IDrive již nepoužíval vaše informace k poskytování služby.

Navíc je IDrive v souladu s EU-U.S. a Swiss-U.S. Privacy Shield Frameworks, který se zabývá shromažďováním, používáním a uchováváním osobních údajů přenesených z členských zemí Evropské unie a Švýcarska do Spojených států. Upozorňujeme, že společnost IDrive vyhovuje dalším převodům z EU a Švýcarska do Spojených států.

Zájemci z EU potěší, že IDrive je v souladu s obecným nařízením EU o ochraně údajů, které pomáhá chránit soukromí online dat uživatelů. Definuje také soubor online práv na soukromí, která mají občané EU k dispozici. Více o tom v našem průvodci GDPR.

Podpěra, podpora

IDrive je jednou z mála online zálohovacích služeb, která poskytuje nepřetržitou podporu podnikovým i soukromým uživatelům. Primárním podpůrným kanálem je živý chat a my jsme se v pondělí mohli okamžitě dostat na zástupce podpory ve 12:45 hodin. Zahrnuje také e-mailovou podporu.

Před odesláním žádosti o pomoc e-mailem se můžete telefonicky spojit se zástupcem podpory IDrive. Telefonická podpora není 24/7, ale funguje od 6:00 do 11:30. PST, od pondělí do pátku.

podpora idrive-business

IDrive má také podpůrnou znalostní základnu s články pro řešení problémů, návody a nejčastější dotazy. Zahrnuje dokonce i videonávody. Sekce FAQ obsahuje podrobné odpovědi a snímky obrazovky, které vám pomohou sledovat.

Celkově má ​​IDrive dostatečné možnosti podpory, které zajistí, že i ty nejnáročnější podniky vyřeší svůj problém včas.

Verdikt

Pokud provozujete firmu, která vyžaduje zálohování více počítačů, zařízení NAS, smartphonů, externích jednotek a dokonce i serverů, není pochyb o tom, že IDrive for Business přináší. Je to levnější než plán zálohy firmy Carbonite a poskytuje lepší podporu platformy.

Skutečná archivace, zálohování kurýrem, neurčitá archivace smazaných souborů a zálohování holých kovů jsou jen některé z funkcí, které nabízí IDrive. Navíc provozuje nepřetržitou podporu chatu, stejně jako e-mailovou a telefonickou podporu.

IDrive nemůže zálohovat podle typu souboru, je pomalý přenos souborů a má nepřetržitou zálohu, která je omezena na soubory 500 MB a méně. Abychom byli spravedliví, zálohování podle typu souboru není běžné u služeb, které nejsou neomezené. Z tohoto důvodu není snadné zálohovat soubory pomocí IDrive, ale uživatelé by neměli mít žádné problémy.

Pokud se ocitnete ve skupině uživatelů, kteří potřebují neomezené zálohování nebo potřebujete jiné řešení, prostudujte si alternativní nápady v recenzích úložiště obchodních cloud.

Celkově je však jasné, že IDrive patří k nejlepším položkám seznamu pro nejlepší online zálohování pro firmy, a my neváhejte dát této službě naše doporučení.

Doporučili byste IDrive pro firmy? Rádi bychom slyšeli váš názor, ještě více, pokud je jiný než náš. Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map