Nejlepší cloudové úložiště pro Mac 2020: Cloudové možnosti pro Apple

Pro majitele produktů Apple se iCloud jeví jako rozumná volba pro online úložiště. Můžete sdílet fotografie a soubory mezi zařízeními, automaticky zálohovat produkty Apple a další. Přestože existuje několik plánů úložiště iCloud, řešení jeho úložného systému je neohrabané a existuje několik dobrých alternativ iCloud..


Protože správa dokumentů na serveru iCloud může být obtížná, měli by uživatelé Mac, kteří chtějí mít větší kontrolu nad svými daty, před započetím nabídky společnosti Apple podívat na několik možností. Proto jsme vytvořili tento seznam pěti nejlepších možností cloudového úložiště pro Mac. Pokud nemáte Mac, můžete se podívat na našeho nejlepšího průvodce cloudovým úložištěm.

Pokud hledáte nejlepší možnost, vybrali jsme Sync.com. Celkově je to náš oblíbený poskytovatel cloudových úložišť díky svému špičkovému zabezpečení, jednoduchému rozhraní a konkurenceschopné tvorbě cen. Bezprostřední zabezpečení mimo jiné z něj činí jednu z nejbezpečnějších možností cloudového úložiště, které je k dispozici.

Nejlepší cloudové úložiště pro Mac 2020

Výběr nejlepší služby cloudového úložiště pro Mac

Společnost Apple převedla většinu svých počítačů – zejména MacBooků – z HDD na SSD, aby uživatelům poskytla tenčí zařízení a rychlejší a spolehlivější úložiště. Při rozhodování o nejlepším cloudovém úložišti pro Mac jsme se podívali na služby, které vám nabízejí několik možností úložiště.

Při ukládání dokumentů v cloudu je narušení zabezpečení do značné míry to nejhorší, co se může stát s vašimi daty. Ujistili jsme se, že každá možnost v tomto seznamu má vynikající zabezpečení, takže vaše osobní soubory jsou v bezpečí před neoprávněnými uživateli, kteří chtějí získat přístup k vašemu účtu.

Přestože jsou všechny služby v tomto seznamu bezpečné, rozšiřitelné fyzické úložiště vám může poskytnout další klid. Pokud je to něco, po čem jdete, nebo pokud chcete nejlepší osobní cloudové úložné zařízení pro Mac, můžete si prohlédnout Mac na našem externím pevném disku..

Nakonec jsme chtěli zajistit, aby všechny naše možnosti cloudového úložiště byly snadno použitelné. Nic nezruší lidi z nové služby rychleji než spousta složitých nabídek a funkcí. Čisté rozhraní, které vám umožní snadno nahrávat a pracovat se soubory, je důležité pro vaši celkovou zkušenost.

Nejlepší cloudové úložiště pro Mac: Sync.com

Pokud jde o cloudové úložiště, může být obtížné najít perfektního poskytovatele. Některé mají skvělé možnosti úložiště, ale chybí jim vynikající zabezpečení. Jiné nabízejí velkou bezpečnost, ale postrádají některé základní funkce. Sync.com může mít několik nedostatků, ale je to zřejmě nejlepší poskytovatel cloudového úložiště, které jsme našli.

Sync.com-Web-Control-Panel-Slider-1

Sync.com-Share-File-Link-Slider-2

Sync.com-Sync-Folder-Slider-3

Sync.com-Speed-Throttle-Slider-4

Sync.com-Two-Factor-Authentication-Slider-5

Předchozí

další

Kde Sync.com skutečně vyniká, je ve své bezpečnosti, která je doslova ve vašich rukou. Šifrování s nulovými znalostmi je jednou z takových funkcí, která udržuje vaše heslo v bezpečí před kýmkoli jiným. To zahrnuje samotnou stránku Sync.com, takže mějte na paměti, že ztráta hesla znamená ztrátu vašeho účtu. Tato funkce je však volitelná, pokud to nechcete riskovat.

Zatímco některé další služby cloudového úložiště, například OneDrive, nabízejí pouze několik plánů a omezené možnosti úložiště, Sync.com nabízí šest různých plánů. Plány Sync.com sahají od bezplatného plánu 5 GB až po 10 TB úložiště, pokrývající všechny uživatele Mac, od těch, kteří mají nejzákladnější potřeby, až po firemní uživatele s více zaměstnanci.

Navigace v úložišti pomocí stránky Sync.com je z velké části velmi jednoduchá. Soubory můžete procházet v mřížce nebo v seznamu a můžete také prohledávat svůj obsah. 

Přesouvání složek vyžaduje použití nabídky, nikoli pouze jejich přetažení a přetažení a stahování souborů vyžaduje zbytečný další krok, ale Sync.com je celkově jednoduchý a snadno se učí.

Další důvody, které se nám líbí Sync.com

Dalším důvodem, proč se nám Sync.com líbí, je sdílení souborů. Sync.com vám umožňuje vytvářet a sdílet odkazy na vaše soubory. Ačkoli tato funkce není jedinečná, Sync.com šifruje vaše odkazy zdarma, bez ohledu na to, jaký účet máte.

Celkově nabízí Sync.com široký výběr možností úložiště, dobré zabezpečení a užitečné funkce za srovnatelnou – ne-li nižší – cenu než mnoho jiných možností cloudového úložiště. Můžete se podívat na naši recenzi Sync.com pro více, nebo můžete začít hned teď a vyzkoušet si bezplatný plán. 

Pokud je vaším cílem čistý úložný prostor, můžete se podívat na naši recenzi cloudové jednotky Amazon, kde najdete úložný prostor až 30 TB.

pCloud

pCloud je tam s nejlepšími službami cloudového skladování na trhu. Schopnost přehrávat hudbu a videa, stejně jako prohlížet obrázky přímo z pCloud, dělá to pocit, že je skutečnou alternativou k iCloud. 

Přestože je pCloud nabitý funkcemi, jeho omezený výběr plánu ponechává uživatelům potenciálně příliš mnoho nebo příliš málo úložiště. To je, a to i díky vyšším požadavkům uživatelů na obchodní účty, nakonec na druhé straně Sync.com.

Soubory webového rozhraní pCloud

Složka pCloud Sync

pCloud Share File Link

pCloud Odkazy ke stažení

Klient pCloud Drive

Předchozí

další

Jednou z nejlepších funkcí pCloud je jeho schopnost interagovat s vašimi médii, jako byste nativně. Uživatelé počítačů Mac budou moci prohlížet obrázky a přehrávat hudbu a videa přímo z cloudu. Seznamy skladeb můžete také vytvářet a poslouchat v počítači Mac nebo smartphonu pomocí aplikace pCloud.

pCloud používá 256bitové šifrování AES, nulové znalosti a dvoufaktorové ověřování, aby chránil vaše soubory před těmi, kteří by je mohli hledat.. 

Přestože pCloud má vynikající ochranu, ne všechna jeho bezpečnostní opatření přicházejí s jeho bezplatným účtem. Z důvodu ochrany soukromí doporučujeme platit za doplněk Crypto, protože získáte šifrování s nulovými znalostmi, které zabraňuje pCloud mít jakýkoli přístup k vašim souborům.

Navíc je snadné procházet pCloud. Soubory a složky můžete zobrazit v seznamu nebo v mřížce a soubory můžete sdílet prostřednictvím povolení nebo odkazu. Můžete také synchronizovat složky mezi pCloudem a Macem, pokud máte cokoli, co je třeba zálohovat.

pCloud přichází s plánem zdarma, který vám poskytne 10 GB úložného prostoru. Pro uživatele iCloud, kteří chtějí nahradit svůj volný 5 GB úložného prostoru něčím jiným, vám bezplatný plán pCloud umožňuje zdvojnásobit úložiště Sync.com a iCloud a máte také možnost získat více úložného prostoru provedením určitých úkolů v pCloud.

Pokud se volný plán cítí trochu stísněný, můžete si vybrat jeden ze dvou dalších plánů: plán 500 GB nebo plán 2TB. Tyto plány lze platit buď měsíčně, nebo si můžete zakoupit celoživotní program za jeden velký poplatek. Plán Crypto je také dalších 3,99 $ měsíčně.

Další důvody, které se nám líbí pCloud

Ačkoli omezený výběr plánu pCloud nezabránil tomu, aby se dostal na první místo, je to opravdu dobrá volba pro ty, kteří se zaměřují na média a chtějí k jejich obsahu nativně přistupovat jak ze svého počítače Mac, tak ze svého smartphonu. Také se nám líbí, že pCloud vám umožňuje nejen ukládat obrázky v plném rozlišení, ale také je stahovat v menších velikostech.

Pro více informací o pCloud – včetně kompletního rozdělení jeho bezpečnosti a funkcí – podívejte se na naši recenzi pCloud nebo se podívejte na bezplatný plán pro bezrizikovou zkušební verzi.

Tresorit

Tresorit je silná služba cloudového úložiště, která funguje dobře a má vynikající zabezpečení. Uživatelé počítačů Mac, kteří dávají přednost tradičnímu systému souborů, však mohou být odloženi vytvořením a správou „tresorů“ pro každou složku, kterou chcete synchronizovat, kterou je třeba synchronizovat jednotlivě. Jakmile se to však dostanete, klient desktop je známý a snadno se s ním lze pohybovat.

Tresorit-homepage-2019

Tresorit se nedotkne, pokud jde o bezpečnost a soukromí. Nejen, že má podobné zabezpečení jako Sync.com, ale má také několik certifikátů ochrany soukromí, které vás chrání bez ohledu na vaše použití. Tresorit sídlí také ve Švýcarsku, kde je vázán vynikajícími zákony na ochranu soukromí v zemi.

Pro placené uživatele má Tresorit šikovnou funkci verzování, která vám umožňuje vrátit soubory zpět do předchozích verzí, v případě, že je soubor nějakým způsobem ohrožen nebo došlo k nechtěné změně. Tresorit má také doplněk pro Microsoft Outlook, který vám umožňuje bezpečněji odesílat připojené soubory.

Přestože Tresorit přichází s několika skvělými funkcemi, jeho největší nevýhoda je v jeho plánech. Plán zdarma nabízí pouze 3 GB úložného prostoru a žádné verze. Zbytek plánů sahá od 200 GB po neomezený podnikový účet pro společnosti s nejméně 10 zaměstnanci. Náklady na plány jsou dražší než na Sync.com, začínajíc na 10,42 USD ročně, pokud platíte ročně.

Další důvody, proč se nám Tresorit líbí

Vzhledem k nákladům Tresoritu je obtížné doporučit jej jako nejlepší možnost cloudového úložiště pro uživatele Mac. Tresorit však vyniká v bezpečnosti a není obtížné ho používat, jakmile se dostanete za počáteční křivku učení. Pokud hledáte ultra bezpečnou alternativu k Sync.com nebo pCloud, můžete se podívat na naši recenzi Tresorit.

MEGA

MEGA je poměrně jednoduchá, ale bezpečná služba cloudového úložiště, která odvádí dobrou práci při nahrazování základních funkcí systému iCloud robustnějším úložným systémem. Bezplatný plán, který nabízel mnohem více úložiště, ale uživatelé Mac, kteří jsou spokojeni s 5 GB bezplatného plánu iCloud, si budou moci bezplatně vychutnat 15 GB cloudového úložiště MEGA zdarma.

MEGA-Homepage-2018

Aby byl váš účet a soubory zabezpečeny, používá MEGA mimo jiné 128bitové šifrování AES a dvoufaktorové ověřování. Přestože šifrování MEGA není na stejné úrovni jako Sync.com nebo pCloud, můžete si být jisti, že vaše data jsou v bezpečí. MEGA má také rozsáhlé a podrobné zásady ochrany osobních údajů, které si můžete přečíst zde.

MEGA obsahuje funkce, jako je verze a možnost nativního prohlížení fotografií a přehrávání videa. Nelze přehrávat hudbu ani spravovat seznamy skladeb, ale navíc 5 GB volného úložiště přes pCloud z něj dělá skvělou možnost, pokud takový druh multimediálního ovládání nepotřebujete..

Díky velkorysému 15 GB úložného prostoru je MEGA jedním z nejlepších bezplatných plánů na tomto seznamu. Pokud právě přecházíte do cloudového úložiště a chcete dobrou částku, aniž byste hodně platili, je MEGA slušná volba. MEGA má také čtyři placené plány, od plánu 200 GB Pro Lite po plán 8TB Pro III.

Za méně než 6 $ je plán Pro Lite nejlepší hodnotou plánů MEGA, ačkoli není tak konkurenční jako Sync.com nebo pCloud, které nabízejí 500 GB za méně než 5 $ měsíčně. Celkově je bezplatný plán MEGA jeho standout funkcí, protože poskytuje více než Sync.com nebo dokonce pCloud.

Další důvody, které se nám líbí MEGA

Jednou z dalších funkcí, která se nám líbí, je doplněk Thunderbird MEGA, MEGAbird, který vám umožňuje odesílat velké přílohy e-mailem. 

Kombinace MEGAbird, 15 GB volného úložiště a schopnost otevírat obrázky a sledovat videa nativně činí MEGA opravdu dobrým úvodem do cloudového úložiště obecně. Můžete si přečíst celou naši recenzi MEGA nebo hned začít s bezplatným plánem.

Přestože MEGA přichází s velkorysým množstvím bezplatného úložiště, existuje několik dalších poskytovatelů, kteří mimo jiné nabízejí podobné bezplatné cloudové úložiště. Více poskytovatelů cloudového úložiště s bezplatnými plány najdete v našem nejlepším článku o bezplatném cloudovém úložišti.

OneDrive

Společnost Microsoft je již dlouho známá pro stanovení úrovně produktivity kanceláře. Společnost Microsoft nyní nabízí cloud, Office 365 a společně s ním OneDrive. Přestože lze OneDrive použít jako samostatnou službu, ve spojení s Office 365 to opravdu svítí.

OneDrive se snadno naviguje. Webový klient se na něj dívá společností Microsoft, takže se příliš neliší od správce souborů systému Windows. Nahrávání nebo přesouvání souborů a složek je stejně snadné jako jejich přetažení a přetažení.

Soubory webového rozhraní OneDrive

Posuvník složky OneDrive Sync

Spouštěč aplikací OneDrive

OneDrive Vytvořit sdílení souborů propojení

OneDrive Word online

Předchozí

další

V minulosti byla společnost Microsoft z hlediska bezpečnosti laxní. V současné době společnost Microsoft chrání vaše informace několika způsoby, včetně šifrování typu end-to-end. Ochrana osobních údajů je pro společnost Microsoft a OneDrive předmětem obav, protože společnost má sídlo v USA. To znamená, že společnost Microsoft je vázána zákony USA o ochraně soukromí.

Přestože zákony USA týkající se ochrany soukromí nemusí být nutně vstřícné vůči spotřebitelům, předpokládané zapojení Microsoftu do PRISM je obtížné doporučit OneDrive jako místo pro ukládání citlivých informací. Pokud je zabezpečení nejdůležitějším faktorem, podívejte se na náš seznam nejbezpečnějších služeb cloudového úložiště.

OneDrive přichází s 5 GB bezplatného úložiště a nabízí tři placené plány. Existuje levný 50GB plán za $ 1,99 za měsíc, ale skutečná hodnota leží ve dvou balíčcích Office 365.

Balíček Office 365 „osobní“ stojí 6,99 $ měsíčně za 1 TB úložiště a balíček Office 365 „domácí“ stojí 9,99 USD měsíčně za 5 TB úložiště.

Další důvody, které se nám líbí OneDrive

Přestože je OneDrive podezřelý, pokud jde o zabezpečení, může být stále skvělou alternativou k jiným službám cloudového úložiště v tomto seznamu, zejména pokud již používáte jiné produkty společnosti Microsoft. Přestože společnost Microsoft byla podezřelá z toho, že pomáhá vládě USA s průzkumem občanů, je šance, že se něco stane s vašimi údaji, velmi malá.

Pokud se chcete dozvědět více o PRISM, zabezpečení společnosti Microsoft nebo více o cenách nebo funkcích OneDrive, můžete se podívat na naši úplnou recenzi OneDrive. Nyní si můžete také vyzkoušet bezplatný plán a základní funkce sady Office. Podnikoví uživatelé si také mohou prohlédnout více funkcí zaměřených na společnost (viz naše recenze OneDrive pro firmy)..

Pokud hledáte jinou službu cloudového úložiště, která se integruje s aplikací Office, můžete se podívat na Dropbox. Přečtěte si naši recenzi Dropbox pro více informací o službě a Dropbox pro stanovení cen.

Existují i ​​jiné alternativy, pokud hledáte cloudové úložiště s integrací pro úpravy dokumentů a další kancelářské funkce. Disk Google nabízí možnosti vytváření a úpravy dokumentů přímo z úložiště na Disku Google a také 15 GB bezplatného úložiště a možností upgradu pro ty, kteří potřebují více (přečtěte si naši recenzi na Disku Google).

Pokud se chcete o těchto dvou službách dozvědět více, můžete si prohlédnout naše podrobné srovnání Dropbox vs. Google Drive.

Závěrečné myšlenky

Nalezení úžasné cloudové služby, která spolupracuje s vaším Macem a vyhovuje všem vašim potřebám, je obtížné. Existuje spousta služeb, ale nalezení jedné s vynikající bezpečností, správnými funkcemi a snadno použitelným vám zajistí příjemné prostředí namísto neustálé bolesti hlavy..

Přestože jsou všechny služby cloudového úložiště v tomto seznamu skutečně užitečné, Sync.com vyhraje kvůli širokému výběru plánů úložiště. Sync.com je ve skutečnosti nejlepším cloudovým úložištěm pro uživatele počítačů Mac i PC. pCloud těsně sleduje, ale má méně možností úložiště.

Pokud hledáte namísto cloudového úložiště konkrétně servery pro sdílení souborů, můžete získat další informace o MEGA, Dropbox a OneDrive v našem průvodci o tom, jak odesílat velké soubory e-mailem.. 

Jako vždy, rádi bychom váš vstup. Pokud chcete o těchto službách cloudového úložiště něco přidat, dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map