Vytvořte si vlastní privátní cloud pro jakoukoli aplikaci pomocí FileCloud

FileCloud má řadu působivých funkcí a 100% lokální cloudové paradigma a snaží se stát jedním z předních privátních cloudových řešení. FileCloud je jedinečný v mnoha ohledech, ale jednou z nejzajímavějších vlastností FileCloud je jeho soukromý cloudový systém – podobný službám jako OwnCloud v tom smyslu, že umožňuje uživatelům vytvářet si vlastní mraky.


FileCloud umožňuje vytváření soukromých cloudů na osobních serverech jednoduše instalací aplikace. FileCloud poskytuje virtuální prostředí pro ukládání a správu hostovaných souborů a zdrojů poté, co uživatel nainstaloval aplikaci.

Díky soukromým cloudovým řešením, jako je FileCloud, se podniky a organizace již nemusí starat o problémy s ochranou osobních údajů nebo přístup třetích stran k důvěrným souborům a informacím.

V této recenzi jsme vybrali čtyři z nejatraktivnějších funkcí FileCloud.

Soukromí a bezpečnost pomocí privátního cloudu

Vzpomeňte si, jak jsme řekli, že FileCloud vám dává bezstarostné řešení, protože vám umožňuje vytvořit si vlastní privátní cloud na svých vlastních serverech? Hlavní výhoda spočívá v tom, že máte 100% kontrolu nad svými daty a nikdy se nemusíte obávat přístupu třetích stran k vašim datům..

To je důležité z důvodu současných celosvětových obav o šíření internetu a soukromí souborů a dat hostovaných v cloudu. Kromě ochrany soukromí má FileCloud také integrovanou antivirovou kontrolu na podnikové úrovni, která chrání vaše soubory.

Skutečné řešení napříč platformami

FileCloud je zcela multiplatformní – mluví o kompatibilitě napříč Windows, Mac, Linux, iOS, Android, BlackBerry a Windows 8. Proč je to důležité? Mnoho jednotlivců a podniků nyní přistupuje ke klíčovým podnikovým datům prostřednictvím mobilních zařízení.


Dostupnost napříč platformami

Mobilní zařízení se ve skutečnosti stávají hlavním způsobem, kterým uživatelé přistupují k datům. Mobilní vzájemná kompatibilita je důležitá, protože mnoho společností pro zaměstnance neuplatňuje zásady jednoho zařízení.

Plný mobilní přístup s podnikovou synchronizací souborů & Sdílení

FileCloud je navržen s ohledem na mobilní zařízení – včetně plné mobilní podpory napříč hlavními platformami mobilních zařízení. Uživatelé těží z funkcí, jako je plná dostupnost na všech mobilních platformách a zařízeních (včetně iPhone, iPad, Android a BlackBerry)..

Správa mobilních zařízení – vzdálená správa připojených mobilních zařízení a zabránění neautorizovanému přístupu a úplnému řešení synchronizace a sdílení mobilních zařízení.

Sync

Díky FileCloud využívají podniky a organizace sdílení na úrovni podniku a synchronizaci sdílených a synchronizovaných firemních souborů odkudkoli a z jakéhokoli zařízení. Navíc synchronizujte obsah mezi počítači a zařízeními pro řešení podobné Dropbox a Box.com.

Mobilní aplikace FileCloud navíc poskytují plnou funkčnost, což z něj činí flexibilní a univerzální řešení pro podniky a organizace.

Audity a podávání zpráv, které lze uplatnit

FileCloud také poskytuje možnost plně sledovat přístup k souborům a jejich využití pro hostované soubory, což vám poskytuje úplné audity a zprávy včetně informací: například sledování přístupu uživatelů (kdo a kdy a kdy), sledování akcí uživatelů (co uživatel během přístupu) a sledování režimu přístupu (jak uživatel přistupoval k datům).


Auditování a vykazování pomocí FileCloud

To může být užitečné z hlediska zabezpečení nebo politiky – sledování toho, jak uživatelé přistupují k uloženým datům, zejména ke kontrole vzorců použití nebo možného porušení zásad.

Co se nelíbí – FileCloud je trochu drahý

I když to má zjevně mnoho výhod a funkcí, jednou významnou nevýhodou je, že FileCloud je trochu drahý. Nezapomeňte tedy zkontrolovat svůj rozpočet a zjistit, zda by to pro vás bylo ideálním řešením. Ceny FileCloud se pohybují kdekoli od 40 $ za měsíc pro startovací plán až po 229 $ za měsíc pro nejpokročilejší nabídku.

Dobrou zprávou je, že plán spouštěče obsahuje 10 uživatelských licencí, takže je můžete pěkně šířit. Kompletní přehled cen podle počtu uživatelů naleznete v níže uvedeném seznamu:

0 – 10 uživatelů: 499 $ ročně (25 $ ročně na dalšího uživatele)
20 uživatelů:749 $ ročně
30 uživatelů:999 $ ročně
50 uživatelů:1499 $ ročně
100 uživatelů:2749 dolarů ročně

Zajímavé je, že FileCloud nabízí množstevní licenční slevy pro velké množství uživatelů a 30% sleva je k dispozici pro kvalifikované akademické instituce, neziskové organizace nebo organizace založené na víře. K dispozici je také 14denní 100% záruka vrácení peněz.

Začínáme s FileCloud

Pokud zatím milujete FileCloud, ale chcete se před podobným rozhodnutím porovnat s podobnou službou, podívejte se na OwnCloud. Začínáme s FileCloud je snadné, protože si před zakoupením produktu užijete plně funkční zkušební verzi zdarma.

Chcete-li začít s bezplatnou zkušební verzí, přejděte do svého prohlížeče a přejděte na adresu: http://www.getfilecloud.com/pricing/registertrial. Další informace o FileCloud naleznete na adrese http://www.getfilecloud.com/how-it-works

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me