Nejlepší levné poskytovatele webhostingů: Získejte to nejlepší za méně

Očekává se, že odvětví webhostingu do roku 2022 vzroste na 154 miliard dolarů, a to není bez důvodu. Každý den se objevují miliony webových stránek podle plánů, které si většina lidí nemůže dovolit.


Vezměte si Pagely (o čem se můžete dočíst více v naší recenzi Pagely), která účtuje více než 1 000 $ měsíčně u téměř všech plánů. I když je to velmi dobré, cena je pro příliš mnoho lidí příliš vysoká.

Jsme tu, abychom vám pomohli demystifikovat často matoucí a drahý svět webhostingu a poskytli vám nástroje, které potřebujete k informovanému rozhodnutí. Budeme mluvit o tom, jak ušetřit trochu peněz při registraci, a nabídnout naše doporučení pro hostování za levné.

Co je to Web Hosting a proč to potřebuji?

Webhosting je systém zavedený pro ukládání dat vašeho webu. Webové stránky obsahují data, jako jsou obrázky a text, a webové hostitelské obchody to ukládají a odesílají, kdykoli se někdo pokouší o přístup na váš web.

Je to nudné, ale pochopení toho, co webový hostitel dělá, vám ušetří peníze. Náš plný nejlepší průvodce webhostingem se ponoří do specifik, ale pochopení této jednoduché definice by mělo stačit prozatím.

Webový hostitel především pronajímá internetové vlastnictví. Jste nájemce na serveru a můžete platit více či méně v závislosti na tom, kolik místa potřebujete a jak daleko je tato oblast od někoho jiného.

Společnosti, jako je Squarespace a Wix, kde se hejno mnoho nových uživatelů, si z rovnice vezmou jméno „webhosting“, ale stále je to stejné. Tyto společnosti vám prodávají dvě hlavní věci: doménové jméno a webhosting. Zatímco s tím přicházejí některé další funkce, většinou to dostanete.

Můžete to však udělat sami a v tomto procesu můžete ušetřit dost peněz. Zakoupením názvu domény a výběrem samostatného hostingu ušetříte nejen peníze, ale najdete plán, který vám vyhovuje.

Navíc se tím otevírá možnost použití CMS, jako je WordPress. Pokud plánujete jít touto cestou, podívejte se na náš nejlepší webhosting pro WordPress a také na naše tři průvodce, kteří vás provedou jeho používáním. 

 • Průvodce pro začátečníky k používání WordPress
 • Intermediate Guide to WordPress
 • Pokročilý průvodce používáním WordPress

Ne všechny plány jsou však vytvořeny rovnocenné, pokud jde o technologii i peníze, což pěkně vede k naší další otázce.

Co dělá web hosting levný?

Navigace v různých typech webhostingu může být matoucí, zejména pro zákazníky, kteří nakupují poprvé. Zdá se, že ceny se nesčítají a specifikace, které následují, nedávají smysl. Existuje metoda k šílenství a vědět, jak plány fungují, vám ušetří peníze.

Nejlevnější způsob, jak získat web online, je sdílený hosting. Tato architektura zabírá mnoho různých uživatelů a sestavuje je na stejném serveru, čímž rozšiřuje zdroje mezi zátěž.

Webový hostitel tak může maximalizovat své zdroje tím, že sníží náklady a předá je vám. Místo toho, aby jste si koupili veškerou sílu serveru a doufali, že jej používáte, vše se pohne tak, jak to uživatelé potřebují. Existují však nevýhody.

Sdílený hosting spolu s některými bezpečnostními problémy značně zasáhnou rychlosti a dostupnost. Například uživatel se zlými úmysly by mohl server zaplavit provozem, zablokovat zdroje a nakonec jej přenést do režimu offline spolu s vaším webem..

Sdílené plány jsou nejlevnější, ale ne jediné plány, které činí web hosting levným. Cloud hosting stále roste, zatímco roste, a plány VPS nabízejí specializované řešení bez nákladů.

Navzdory plánu je důležité pochopit, že největším výdajem webhostingu jsou zdroje. Cokoli, co jim umožní umístit více uživatelů pod stejný deštník moci, sníží náklady. Pokud chcete levný webhosting, je nejlepší se vyhýbat plánu, který vám poskytuje velké množství prostředků.

Nezaměňujte si však levně s bezplatným. Zatímco tam jsou poskytovatelé, kteří tam umístí vaše webové stránky pro zip, nevýhody daleko převažují jakékoli úspory nákladů. Bezplatný webový hosting vás přivede online a může vám dokonce poskytnout doménu, ale není zcela zdarma.

Jedná se o velké a rušivé reklamy, které převezmou váš bezplatný web a odvrátí pozornost od veškerého skutečného obsahu na něm. Webový hostitel z vás vydělává peníze, ale nedovoluje vám udržet si škrty.

U webů, které chtějí rozšířit rozsáhlou uživatelskou základnu, je tento problém zřejmý, stále je však problémem i pro osobní weby. Například, pokud jste chtěli dát do portfolia, mohl by se to přizpůsobit bezplatný webhosting, ale jakýkoli profesionál by se odvrátil ve chvíli, kdy se vyskakovací okno objevilo na ukázkovém vzorku..

Existují další problémy, jako je nedostatek kontroly, omezený výběr názvu domény, žádná technická podpora a další, ale největší je blízkost dobrého plánu. Většina sdílených plánů je jen pár dolarů za měsíc, což je v zásadě zdarma a nabízejí mnohem více výhod.

Protože hostitel může shromáždit mnoho uživatelů, kteří všichni platí nízký poplatek, získáte přístup k plnému personálu podpory, možnostem přizpůsobení, možnostem zpeněžení a dalším. Budete mít celou sadu služeb webhostingu za cenu, která může být také zdarma.

Nejlepší pro sdílení: Bluehost

Pro sdílený hosting nemůžete porazit Bluehosta. Jeho plány jsou jedny z nejkomplexnějších na trhu, s konkurenční cenou a spoustou zahrnutých funkcí.

To začíná doménou. K zakoupení jednoho nemusíte chodit do samostatného registrátora, jako je GoDaddy. První rok je místo toho na Bluehostu, takže se můžete soustředit na spuštění vašeho webu a ne na to, co budete muset koupit dále.

Chtěl bych vás však vyzvat, aby se od „základního“ plánu. Cena není v ceně příliš vysoká kvůli omezenému počtu e-mailových adres, prostoru na webu a subdomén. „Premiérový“ plán, který běží pouze o pár babek měsíčně více, nabízí mnohem více.

Všechna omezení jsou zrušena, což vám umožní podle potřeby pěstovat a přidávat do plánu webové stránky. Získáte SpamExperts za malware, ochranu soukromí domény, aby byly vaše osobní informace chráněny a SiteBackup Pro v případě, že bude váš web vymazán.

Jedinou nevýhodou je, že budete muset podepsat víceletou smlouvu na jakýkoli sdílený plán. Zatímco toto téma je běžné u webhostingů, mnoho z nich nabízí měsíční plán s vyšší sazbou.

To se netýká Bluehost, takže si budete muset vybrat kdekoli od jednoho do pěti let hostingu. Je těžké si stěžovat, zvláště když tři roky „prvotřídního“ hostingu stojí jen kolem 200 $.

Přečtěte si naši recenzi BlueHost, abyste se dozvěděli více o hostiteli, nebo si to vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz. 

Nejlepší pro začátek: iPage

Webhosting není o nic levnější než iPage, kde plány běží jen pár babek za měsíc. Nenechte se tím však oklamat; existuje spousta, co za cenu dostanete. iPage nabízí bezplatné bezpečnostní, marketingové a stavební nástroje, které vás přivedou do režimu online a zajistí, že se vám tam bude dařit.

S každým plánem získáte přístup k bezplatnému tvůrci webových stránek pro drag and drop. Tento nástroj je obrovský pro malé firmy, které se nechtějí potýkat s WordPress nebo HTML, ale místo toho potřebují statický web, který vypadá skvěle.

Je to hodně jako SquareSpace nebo Wix, ale mnohem levnější s mnohem lepšími funkcemi. Získáte více než 200 $ v reklamních kreditech, bezplatnou doménu a přístup k bezpečnostním nástrojům SiteLock k potlačení malwaru.

Stejně jako u Bluehost si můžete vybrat pouze víceleté plány od jednoho do tří let. Cena však neskočí tak významně. Rozdíl mezi dvěma a třemi roky je pouze extra dolar.

Chybějí vám nějaké doplňky, jako je SSL certifikát a automatické zálohování, ale ty si můžete zakoupit u pokladny za trochu navíc. Je to solidní vstupní bod pro webhosting s nejnižšími cenami, jaké jsme kdy viděli. Můžete si přečíst naši recenzi iPage, abyste se dozvěděli více, nebo si to sami vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz.

Nejlepší pro WordPress: SiteGround

Zjistili jsme, že SiteGround je nejlepší volbou pro uživatele WordPress. Nabízí spravovaná řešení za zlomek nákladů svých konkurentů a spoustu funkcí pro zavedení.

Pro WordPress existují tři různé plány, z nichž každý se cítí vyrovnaný s cenou. SiteGround rozloží plány způsobem, který představuje jasnou cestu růstu pro weby WordPress a přidává další zdroje se zvyšujícím se provozem.

SiteGround poskytuje funkce těchto plánů, které ostatní hostitelé rezervují pro vyšší úrovně. Získáte servery podporující HTTP / 2, úložiště SSD a další. To znamená, že váš web vyhovuje nejnovějším protokolům a je uložen v nejrychlejším úložišti.

Sazby začínají pouhým pár babek za měsíc zdroji vhodnými pro až 10 000 návštěvníků. Toto není těžké číslo, pouze doporučení, kdy může být čas skočit na jinou úroveň. Model odrazového kamene zde funguje skvěle a poskytuje jasnou cestu růstu těm, kteří začínají s WordPress.

Přečtěte si naši recenzi SiteGround a zjistěte, proč si myslíme, že je tento hostitel tak skvělý, nebo skočí na sedadlo řidiče s 30denní zárukou vrácení peněz.

Nejlepší pro životní prostředí: GreenGeeks

GreenGeeks je webhosting šetrný k životnímu prostředí, který má extrémně levné sazby. I když životní prostředí nemá co do činění s úsporou peněz, GreenGeeks je tak dobrý, že jsme je museli zahrnout jako doplněk.

Nejpůsobivější na GreenGeeks je to, že může hostovat stránky levně as dostatečným výkonem a přitom stále vracet životní prostředí. Je to zvláštní věc na přemýšlení, ale webhostingové odvětví překoná letecké společnosti v znečištění životního prostředí do roku 2020.

GreenGeeks proti tomu bojuje nákupem trojnásobného množství kreditů na větrnou energii, jak spotřebuje. I přesto však servery nejsou poddimenzované. GreenGeeks nabízí celou řadu funkcí webhostingu pouze za pár dolarů měsíčně.

Ve srovnání s ostatními možnostmi v tomto seznamu je jeho nevýhodou jen velmi málo, a to s obrovským vzestupem snižování uhlíkové stopy. Přečtěte si naši recenzi GreenGeeks a dozvíte se více, nebo si to vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz.

Nejlepší Allround: HostGator

Pokud máte pochybnosti, jděte s HostGator. Je to prostě nejrozmanitější webový hostitel v okolí, který uspokojí uživatele velké i malé. Zatímco mnoho hostitelů se zaměřuje na jednoho nebo druhého, HostGator pokrývá všechny jeho základny.

Při pohledu na levnou stranu služeb máte několik různých možností. K dispozici je sdílený, cloudový a WordPress hosting. Sdílený hosting je srovnatelný s jakoukoli jinou možností v tomto seznamu, pokud jde o cenu a specifikace, a hosting WordPress je srovnatelný s SiteGround. Nejpůsobivější je cloud hosting.

Tím se váš web rozšíří na mnoho různých serverů v cloudu, aby se zvýšila spolehlivost. HostGator se stal vedoucím této formy webhostingu a je jedním z nejlevnějších způsobů, jak se k němu dostat.

Má seznam funkcí pro praní ve všech plánech, proto si přečtěte naši recenzi hostgátora a zjistěte, proč si myslíme, že je nejlepší. Službu můžete vyzkoušet také sami se 45denní zárukou vrácení peněz.

Čestné uznání: Hostinger

Jako nový přírůstek do naší sestavy je Hostinger jednou z nejlepších možností pro levný webhosting. Plány jsou špinavé, přicházejí jen za pár dolarů měsíčně. Získáte také spoustu funkcí, včetně prémiové sady zabezpečení a denních záloh.

Zvláště působivá je bezpečnost. Hostinger zahrnuje ochranu BitNinja na každém serveru. Tento software třetích stran chrání před malwarem, útoky DDoS a útoky brutální síly. Používá také strojové učení, což znamená, že pokud jeden server napadne, budou ostatní informováni o škodlivé IP.

Mimo to je ale hodně rád. Hostinger je jedním z nejvíce uživatelsky přívětivých webových hostitelů, se kterými jsme se setkali. Čistě navržený ovládací panel vám stále dokáže dát docela trochu energie, aniž by bylo příliš mnoho nesmyslů.

Zahrnutý tvůrce webových stránek je stejně snadný. Přestože u některého z těchto programů existuje křivka učení, Hostinger dokáže tento proces usnadnit. Stavitel může být neohrabaný, jak se návrhy více zapojují, ale to je jen proto, jak moc to může udělat.

Hostinger je nepochybně jedním z nejlepších způsobů, jak získat web hosting za levný. Získáte skvělou sadu zabezpečení, denní zálohy, bezplatného tvůrce webových stránek a poměrně rychlou dobu odezvy. Podívejte se na naši hostingerskou recenzi, kde se dozvíte více, nebo to zkuste sami s 30denní zárukou vrácení peněz.

Závěr

Webhosting může být nákladný, ale existuje spousta levných možností, které nabízejí vynikající služby za nepříliš vysoké náklady. Volba hostingu je k dispozici, ale je těžké odůvodnit, kdy jsou tito poskytovatelé tak levní a nabízejí tolik hodnoty.

Napsali jsme článek o tom, jak vybrat webového hostitele pro případ, že budete potřebovat trochu více informací při hodnocení vašeho výběru, takže nezapomeňte to zkontrolovat, pokud budete potřebovat nějaké další přemýšlet. S jakým poskytovatelem jdete? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map