Nejlepší hackeři Netflix: Jak vylepšit skvělou věc

Netflix, uvedený na trh v roce 1997, je jedním z největších služeb streamování videa na vyžádání se 125 miliony odběratelů. Tím, že se stanete odběratelem, získáte přístup k celé řadě televizních pořadů a filmů a také k původnímu obsahu Netflixu, jako jsou pořady House of Cards a Stranger Things.


Obsah můžete streamovat pomocí osobního počítače, chytré televize nebo dokonce tabletu. I když Netflix nabízí příjemné uživatelské prostředí, můžete je dále přizpůsobit vašim potřebám. V tomto článku vám ukážeme ty nejlepší hacky Netflix, jak to udělat.

Pokud potřebujete projít geoblokem a získat přístup k obsahu, který není ve vaší zemi k dispozici, přečtěte si před tímto článkem naši nejlepší článek VPN pro Netflix..

Hledání těch nejlepších výstav na Netflixu

Projížděli jste na Netflixu desítky filmů a televizních pořadů, aniž byste se museli rozhodnout, možná s dalšími lidmi, kteří to komplikují? Můžete si vybrat ze svých rukou pomocí Netflix Roulette. Může to mít několik parametrů – skóre IMDb, žánr a typ show – takže neskončíte s něčím, co byste sledovali, pouze pokud na vás byla namířena zbraň.

Pokud se chcete vyhnout jednoduchým kategoriím, jako je „akce“ nebo „komedie“, nebo nechcete vidět filmy, které do těchto kategorií sotva zapadají, můžete použít tajné kódy Netflixu. Tyto kódy poukazují na skupinu kategorií, které rozdělují žánry mnohem lépe a všechny je najdete zde.

Vše, co musíte udělat, je vložit poskytnuté ID na konec URL Netflix a voilà. Všimněte si, že kódy nefungují všude; v závislosti na vaší poloze budete mít přístup pouze k některým žánrům.

Chcete doporučení, aniž byste se obtěžovali otravnými hodnoceními? Vaším nejlepším řešením je navštívit říši divů na internetu, reddit. Přesněji řečeno, subreddit / r / NetflixBestOf, kde vám specializovaná komunita fanoušků televize a filmu doporučí dobré tituly, které objevili.

Sada Netflix Enhancer

Hvězdný systém Netflixu není nejspolehlivějším ukazatelem kvality a popis může vodu dále zatápět. Vstupte do sady Netflix Enhancer, se kterou získáte spoustu doplňků v jednom elegantním balíčku. Uvidíte hodnocení od Metacritic, IMDb a Rotten Tomatoes. Sada také přidává možnost zobrazení upoutávek.

Obecné hacky Netflix

Kromě hledání show existuje spousta způsobů, jak si můžete přizpůsobit své zážitky Netflixu. Pojďme se na pár podívat.

Optimalizujte svůj tok Netflix

Všichni jsme viděli tuto vyrovnávací paměť a je to vždy v nejhorším čase – při sledování show, nejlépe před velkým okamžikem. Při přehrávání titulu podržením získáte přístup ke skrytému správci toku Netflix Shift + Alt (Shift + Opt pro Mac) a klepnutí levým tlačítkem a poskytuje vyrovnávací opravy a další možnosti streamování.

Pokud používáte prohlížeč Chrome, stiskněte tlačítko CTRL + Shift + Alt / Opt + S pro přístup do této nabídky. Mějte na paměti, že možná budete muset trochu obětovat kvalitu obrázku, abyste získali vyšší rychlost.

Na druhou stranu, pokud máte stabilní připojení, můžete optimalizovat pro HD, zejména pokud za něj platíte. Mnoho uživatelů zanedbává kontrolu nastavení streamování, ale můžete to udělat na Netflix.com/HdToggle, abyste se ujistili, že používáte HD. Ujistěte se však, že používáte připojení Wi-Fi, protože data zítra hučí jako zítra.

Stáhnout ukazuje na Netflix

Ano, Netflix vám umožňuje stahovat své oblíbené pořady pomocí aplikace Netflix. To je užitečné, pokud plánujete jít mimo pokrytí WiFi nebo jste v letadle. Můžete dokonce ukládat pořady na SD kartu. Tato funkce je k dispozici na zařízeních se systémem Android 4.4.2 a novějším a také na iOS 9.0 nebo novější.

Sledujte s přáteli

Pokud váš nejlepší přítel nebo významný jiný nemůže sedět a sledovat pořady vedle vás, zkuste použít králíka. Je to skvělá alternativa k FaceTime nebo Skype. Na rozdíl od těchto služeb můžete pomocí králíka otevřít okno, které sdílí online zážitky – jako je streamování televizních pořadů nebo filmů – se všemi členy chatu a každý, kdo je členem, může okno ovládat.


© Bloggeek.me

Kick Out Moochers

Osoby s bývalým nebo s rozšířenou skupinou přátel, kteří jsou stále přihlášeni ke svému účtu, je mohou rychle vzdáleně odhlásit. Přejděte na „můj účet“, vyberte „odhlásit se ze všech zařízení“ a máte hotovo, už nemusíte. Samozřejmě budete muset také změnit své heslo.

Vylepšete svůj seznam Netflix

Vestavěný marketing společnosti Netflix se zaměřuje na to, abyste se dívali na originály Netflix, takže pokud přidáte tyto pořady do svého seznamu sledovaných, objeví se jako první. Po celou dobu. Co kdybyste tomu zabránili a uveďte své filmy a televizní pořady v pořadí, v jakém jste je přidali? Můžete změnit jednoduché nastavení; Zrušte zaškrtnutí políčka „Netflix navrhuje“, zaškrtněte políčko „ruční řazení“ a máte novou objednávku seznamu sledovaných.

Smazat z historie

Možná si nechcete připomenout tu hroznou show, kterou jste sledovali, nebo aby někdo věděl, že jste podlehli cheesy romantickým komediím? Všichni jsme tam byli. Historii prohlížení můžete upravit přístupem k aktivitě prohlížení a kliknutím na „X“ u pořadů, které chcete odstranit; můžete také odstranit celou sérii druhým kliknutím.

Znát své zkratky

Naučte se následující zkratky počítače, abyste si zpříjemnili každodenní sledování:

Šipka nahoru zvýší objem; Šipka dolů sníží hlasitost

Page Up bude hrát; Page Down se pozastaví

F vezme vás na celou obrazovku; ESC vezme tě z toho

Shift + šipka vpravo bude rychle vpřed; Shift + šipka doleva se převine

Vyzkoušejte nové funkce Netflix

Netflix neustále přidává nové funkce a pokud je chcete zkontrolovat před kýmkoli jiným, můžete. Přejděte do „nabídky účtu“ a přepněte „testovací účast“ na „zapnuto“. Většina z nich jsou jemné rozdíly, ale vše zlepší váš zážitek ze sledování, takže je dobrý nápad zúčastnit se.

Přizpůsobte titulky

Pokud jste cizí filmový fanoušek a spoléháte se na titulky, věděli jste, že je můžete vyladit? Můžete změnit barvu, písmo, velikost a další; vše, co musíte udělat, je přejít do sekce „váš účet“, vybrat „váš profil“ a poté vybrat „vzhled titulků“. Nyní můžete upravit vaše titulky tak, aby odpovídaly sledovanému filmu.

Vyžádejte Netflix show

Možná budete chtít sledovat konkrétní show, abyste zjistili, že to není na Netflixu. Udržujte bradu nahoru, protože ne všechno je ztraceno – pomocí této webové stránky můžete odeslat až tři doporučení přímo Netflixu. To není moc, pokud vám chybí mnoho pořadů, ale můžete stále požadovat tolikrát, kolikrát chcete, a budete upozorněni, pokud bude vaše pořad přidán..

Závěrečné myšlenky

A to je pro náš arzenál hacků; Pokud máte nějaké nápady nebo návrhy, dejte nám prosím vědět v komentářích níže. Pokud si nejste jisti Netflixem, můžeme také doporučit našeho průvodce Kodi.

Pokud máte někdy problémy s detekcí VPN, přečtěte si prosím náš článek o chybě proxy serveru Netflix. Bavte se a užijte si své nové hacky. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map