Jak se dívat na mistrovství světa FIFA online

Uplynuly čtyři roky od doby, kdy Německo získalo trofej v předchozím mistrovství světa a porazilo Argentinu o šířku vlasů. Nyní je tu další fotbalový světový pohár. Pokud nemáte to štěstí, že jste v Rusku, můžete celý den sedět před televizí nebo někde sedět v klimatizovaném baru, existuje velká šance, že budete muset streamovat zápasy. Níže vám ukážeme, jak sledovat mistrovství světa FIFA online.


Ať už jste fanoušek sportovního sportu nebo příležitostný pozorovatel, existují potoky, které vyhovují vašim potřebám. Fanoušci basketbalu by se určitě rádi naladili a sledovali nejžhavější zápasy ze Spojených států. Můžete tak učinit konzultováním našeho průvodce, jak sledovat online průvodce NBA. Fanoušci krvavějších věcí mohou pomocí podobného průvodce sledovat UFC online. Existuje také způsob, jak sledovat NFL online na Kodi.

Fotbal je však nyní jen rozzuřený, takže se podívejme, jak ho můžete streamovat. Možná budete muset obejít regionální geobloky, ale více o tom později.

Sportsala

Sportsala je web věnovaný sportům. Od kriketu až po zápas nabízí všechny druhy, včetně fotbalového mistrovství světa.

Navštivte web a klikněte na tlačítko „FIFA World Cup 2018“. Uvidíte seznam naplánovaných zápasů. Na stránce streamů zápasů se zobrazuje řada informací, zejména datum a čas zápasu.

Toky, jako je tento, nejsou zcela spolehlivé. Mají také tendenci mít vyskakovací reklamu a jsou potenciálně škodliví. A navíc, během celého zápasu funguje bezplatné streamování jen zřídka. Pravděpodobně budete muset projít několika různými proudy, abyste mohli sledovat vše.

FOX Sports

FOX Sports streamuje všech 64 zápasů a další streamy. Kromě hlavního proudu je návštěvníkům FOX Sports k dispozici pět bonusových kanálů. Jsou to: týmové kanály, zápas 360, taktické zobrazení, kabelová kamera a hlavní body.

Jakmile se dostanete na úvodní stránku FOX Sports, přejděte do oblasti „FIFA World Cup“ a uvidíte články, skupiny a týmy. Všechny informace, které potřebujete vědět, abyste mohli plně ocenit mistrovství světa.

Na pravé straně uvidíte doporučené zápasy. Klikněte na jeden z streamů a dostanete se do sekce „hodinky“. Pokud však žijete mimo USA, budete muset použít VPN. Máme seznam nejlepších poskytovatelů VPN v okolí a cítíme se, že nejlepší je, aby byl ExpressVPN, celkově – i když NordVPN se blíží na vteřinu. Nejsou zdarma, ale obě mají 30denní záruku vrácení peněz; jen na to, abychom mohli sledovat mistrovství světa.

Klikněte na tlačítko „vybrat místo“, vyberte „Amerika“ a poté na USA. Zobrazí se seznam serverů, ze kterých si můžete vybrat. Express VPN je jedním z nejrychlejších a neměli byste vidět velký dopad na vaše připojení, bez ohledu na vaši polohu.

BBC iPlayer

Tuto VPN budete také potřebovat, pokud chcete přejít na BBC. BBC má rozsáhlé pokrytí Poháru, ale budou také ukazovat zápasy na své online platformě, BBC iPlayer. Přestože je přístup k online pokrytí BBC zdarma, musíte mít britskou IP adresu. Za tímto účelem jednoduše použijte naše pokyny VPN z předchozí části. Máme seznam nejlepších VPN pro BBC iPlayer, pokud se chcete vydat touto cestou.

Po dokončení obcházení geobloku budete muset vytvořit účet kliknutím na odkaz „přihlásit se“ a podle pokynů.

Hry budou uvedeny na BBC, BBC one, BBC Two a BBC Four. Nezapomeňte tyto kanály naladit.

SBS

SBS je oficiálním vysílačem FIFA World Cup 2018 pro Austrálii a na svém oficiálním webu nabídne živé přenosy. Vzhledem k tomu, že se jedná o oficiální vysílače, SBS vlastní všechna vysílací práva a poskytne nejlepší toky utkání v Austrálii.

Klikněte na odkaz v záhlaví výše a užijte si hry. Pokud nejste v Austrálii, budete muset použít VPN, protože přístup k SBS je omezen na Australany. Přesto je to malá cena, kterou můžete sledovat, abyste mohli sledovat požadované zápasy mistrovství světa.

Kodi

Můžete také použít Kodi, open source mediální centrum. Při instalaci postupujte podle pokynů v našem přímém průvodci. Můžete se také podívat do našeho nejlepšího článku VPN pro Kodi. Chcete-li nainstalovat doplněk ke sledování mistrovství světa FIFA, postupujte takto:

 • Otevřete Kodi a přejděte na nastavení (ikona ozubeného kola v horní části)
 • Klikněte na „Správce souborů“ a přejděte dolů. Poklepejte na „přidat zdroj“
 • Vyberte „žádný“, vložte „http://mavericktv.net/mavrepo/“ a klikněte na „ok“
 • Pojmenujte nové úložiště „Mavrepo“, stiskněte OK a vraťte se do hlavní nabídky
 • Klikněte na „doplňky“ a poté na ikonu „box“ (instalátor balíčku)
 • Vyberte instalaci z umístění souboru ZIP
 • Pokud je zakázáno, klikněte na „nastavení“ a zapněte „neznámé zdroje“
 • V rozbalovací nabídce musíte vybrat „Maverepo“ a kliknout na „repository.maverickrepo-3.4.zip“
 • Klikněte na „nainstalovat z úložiště“ a poté na „MaverickTV Repo“
 • Vyberte Video Add-ons, pak Joker Sports a stiskněte “install”
 • Otevřete Joker Sports, vyberte BT Sports a poté vyberte některý z BT Sports Channels
 • Klikněte na repository.Maverickrepo-3.4.zip a počkejte na dokončení instalace
 • Vyberte „nainstalovat z úložiště“ a poté klikněte na „maverickTV repo“
 • Klikněte na „doplňky videa“, vyberte „žolík sporty“ a stiskněte „nainstalovat“.
 • Otevřete Joker Sports, vyberte BT Sports a klikněte na některý z BT sportovních kanálů (možná budete muset nainstalovat doplněk) a sledovat světový pohár FIFA

Konečné skóre

Mistrovství světa ve fotbale končí 15. července 2018. Do té doby je dost času si ho užít jedním ze způsobů, o kterých jsme zde diskutovali. Některé by mohly být snazší než jiné, ale alespoň jedna pro vás bude vhodná. Tyto proudy se samozřejmě nemohou srovnávat s placenými službami a budete muset udělat nějaké kouzlo VPN, ale hej, jsou zdarma.

Pokud se chcete dozvědět více o našich doporučených sítích VPN, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN a recenze NordVPN. Pokud byste raději dělali svůj vlastní průzkum, máme také přehled recenzí VPN.

Myslíte si, že výše uvedené služby dokážou trik, nebo použijete jinou službu k sledování zápasů? Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji a uvidíme se ve finále.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me