Jak nainstalovat Covenant na Kodi

Zatímco Netflix, Amazon a Hulu jsou skvělé, nepokrývají všechny streamingové základny. Pokud jste stejně jako já vyplnili svůj seznam (nikdy nedokončíte) a stále chcete sledovat něco jiného, ​​budete muset nainstalovat Covenant na Kodi.


Kodi, pokud jste o tom nikdy neslyšeli, je bezplatný přehrávač médií s otevřeným zdrojovým kódem navržený pro práci se systémy Android, Windows a řadou operačních systémů smart TV. Samotný Kodi se používá k ukládání jakýchkoli médií, která již vlastníte, ale to není moc zábavné.

Kodi se stává zajímavým díky addonům a zejména pak Covenant. Toto rozšíření najde torrenty filmů a televizních pořadů z celého internetu a streamuje je. Někdy můžete dokonce najít filmy s titulky, které ještě nebyly ve vaší zemi vydány. Nezapomeňte však, že i když je Kodi legální, pirátství není, takže si prosím chráňte své soukromí.

Exodus vs. smlouva

Před Covenantem byl Exodus oblíbený pro streamování filmů a televizních pořadů. Exodus již není aktualizován, ale smlouva je přesně stejná věc a stále se udržuje. Přemýšlejte o tom jako o nejnovější verzi systému Exodus, díky níž je jakýkoli návod, jak nainstalovat produkt Exodus na Kodi, zastaralý..

Z pochopitelných důvodů však Covenant není oficiálním doplňkem Kodi. Nastavení může chvíli trvat, a tak jsme vám chtěli tento proces usnadnit. Navzdory tomu, že Kodi zahrnuje více různých platforem, je tento proces stejný, takže se nemusíte příliš věnovat tomu, jaké zařízení používáte..

Jak nainstalovat Covenant na Kodi

Než začnete, možná budete chtít mít jistotu, že používáte některý z našich nejlepších VPN pro výběr Kodi, protože byste se jinak mohli dostat do legálních potíží.

Povolit neznámé zdroje

Než budeme mít Covenant, musíme společnosti Kodi povolit instalaci doplňků z neznámých zdrojů, protože Covenant není oficiálně podporován. V závislosti na verzi Kodi, kterou máte, to může být ve výchozím nastavení povoleno, ale provedeme vás jednotlivými kroky, abyste je mohli zkontrolovat bez ohledu na to,.

Pro tento tutoriál používáme nejnovější verzi Kodi 17.4. Pokud máte předchozí verzi, měly by být kroky podobné, i když rozhraní se trochu liší.

Nejprve otevřete Kodi a klikněte na ikonu nastavení. Vypadá to jako kolečko.

Dále přejděte na „systémová nastavení“, která by měla být nejvzdálenější správnou volbou v druhém řádku.

Odtud přejděte do sekce doplňků a ujistěte se, že přepínač „neznámé zdroje“ je vpravo. Zobrazí se upozornění, které vás upozorní na rizika instalace z neznámých zdrojů, ale víme, co děláme. Stačí na to kliknout na „ano“ a je dobré jít.

Nyní máte nastavení Kodi, které umožňuje Covenantu nainstalovat správně. I když se to nemusí zdát jako zásadní krok, bude to matoucí proces, pokud to alespoň nekontrolujete.

Instalace smlouvy

Až budete moci nainstalovat doplňky z neznámých zdrojů, přejděte zpět do nabídky nastavení (nejpravděpodobněji stiskem klávesy „escape“). Nyní se vydáme do „správce souborů“, třetí možnosti v posledním řádku.

Ve správci souborů dvakrát klikněte na „přidat zdroj“ v levém sloupci.

Zobrazí se okno s požadavkem na cestu média, které se pokoušíte přidat. Protože doplněk instalujeme prostřednictvím adresy URL, pokračujte a klikněte na „žádné“.

Nyní musíme přistupovat k úložišti, ve kterém je Smlouva uvnitř. Do zobrazeného adresního řádku zadejte „http://mediarepos.org/tco“ (přesně tak, jak je to napsáno zde) a klikněte na „OK“.

Poté se vrátíte do okna „přidat zdroj souborů“ s adresou URL, kterou jste právě zadali v horní části seznamu. Ve spodní části zadejte název „tco“. Může to už být, takže v tomto případě nemusíte nic dělat. Až skončíte, klikněte na „OK“.

S přístupem do úložiště ho nyní můžeme nainstalovat a získat Covenant. Vraťte se na domovskou obrazovku a vyberte „doplňky“.

Poté klikněte na prohlížeč. Je to kruhová ikona v horní části, která vypadá jako otevřená krabice.

Můžeme nainstalovat úložiště, které jsme dříve přidali, s adresou URL. V seznamu možností klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“. Měl by to být čtvrtý shora.

Zobrazí se okno s hierarchií složek. Klikněte na štítek položky „tco“.

Uvnitř by měly být dvě položky. Klikněte na „-SmashRepo-.zip“. Po chvíli nebo dvou se v pravém horním rohu Kodi objeví upozornění na doplněk. Než budete pokračovat, počkejte, až se toto oznámení objeví.

Po zobrazení oznámení vyberte na obrazovce doplňků možnost „nainstalovat z úložiště“.

Jakmile se dostanete dovnitř, uvidíte všechna aktuálně nainstalovaná úložiště. Klikněte na „-SMASH Repo.“

Úložiště obsahuje všechny druhy doplňků, ale my chceme Covenant. Klikněte na horní možnost s názvem „úložiště doplňků“.

V této složce klikněte na „repozitář kolosů“. Existuje i jiná možnost označená jako „repozitář knihoven kolosů“, ale to není to, co hledáme.

Poté klikněte na tlačítko „nainstalovat“ ve spodním řádku ikon. Mělo by být docela snadné najít, protože je to jediná možnost, která není šedá. Počkejte na stejné upozornění nainstalované doplňky a pokračujte.

Jakmile se oznámení zobrazí, přejděte zpět na domovskou obrazovku Kodi. Od této chvíle jde o návrat do instalace repozitáře, takže provedeme kroky opravdu rychle.

  • Přejděte na domovskou obrazovku Kodi
  • Klikněte na „doplňky“
  • Klikněte na prohlížeč (ikona otevřeného pole)
  • Vyberte „nainstalovat z úložiště“

Pokud potřebujete odkazy na screenshoty pro výše uvedené kroky, prošli jsme si tento proces dříve v tutoriálu. Až se dostanete k tomuto bodu, klikněte na „repozitář kolosů“.

Uvnitř klikněte na „doplňky videa“, což by měla být spodní možnost.

Přejděte seznamem dolů a najděte „Pakt“.

Na další obrazovce klikněte znovu na „Instalovat“, jediná možnost, která není zobrazena šedě.

Poté počkejte na oznámení o nainstalovaném doplňku a Covenant je připraven jít. Po dokončení budete mít přístup k nabídce z nabídky doplňků videa.

Závěr

Kodi je skvělá z mnoha důvodů, v neposlední řadě je Covenant. Je to jako Netflix, až na to, že je přístupné téměř vše (dokonce i geoblokovaný obsah). Po instalaci je těžké odůvodnit předplatné Netflixu, mnohem méně za účet za kabel.

Existují však rizika. Protože streamujete torrenty online, budete se chtít chránit. Zvažte zabezpečení svého internetového připojení u některého z našich nejlepších poskytovatelů VPN, pokud jste tak již neučinili, a přečtěte si o rizicích torrentingu v našem článku o alternativních torrentových webech..

Používáte Kodi? Dejte nám vědět v komentářích níže; Děkuji za přečtení. Pokud byste raději nepoužívali Kodi, ale přesto byste chtěli více ze svého předplatného Netflixu, podívejte se na náš nejlepší článek VPN pro Netflix. Pokud vám Kodi způsobuje potíže, přečtěte si také našeho úplného průvodce Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me