Nejlepší úložiště Kodi

Stahování a používání Kodi samo o sobě je v pořádku pro ty, kteří chtějí pouze organizovat svá osobní média. Přestože součástí úložiště Kodi jsou některé docela dobré doplňky, nenajdete nic, co by změnilo vzhled a dojem Kodi, a rozhodně nic, co by streamovalo obsah.


K tomu budete muset přistoupit k neoficiálnímu úložišti. Během tohoto článku se podíváme na některé z nejlepších dostupných úložišť Kodi. Tyto online databáze vám umožňují nainstalovat nejlepší neoficiální doplňky pro Kodi, včetně veškerého obsahu, který chcete streamovat z vaší krabice..

Je však důležité, abyste při používání Kodi vždy tuneli prostřednictvím VPN. VPN udržuje vaši IP skrytou, aby ji ostatní nemohli sledovat. Pirátství je nezákonné a zatímco Kodi není, většina neoficiálních doplňků se ponoří do této legální šedé oblasti. Přestože nedoporučujeme dělat nic nezákonného, ​​doporučujeme vám učinit příslušná preventivní opatření, abyste se ochránili. Prohlédněte si náš článek o nejlepší VPN pro Kodi.

Existují i ​​další výhody. Použití VPN s Kodi vám umožní přístup k geoblokovanému obsahu, jako je USTVNow, který lze použít pouze v určitých oblastech. VPN jsou levné, snadno se instalují a přinejmenším poskytují další vrstvu ochrany.

Mnoho populárních úložišť Kodi odešlo offline, včetně repozice Fusion, která by jinak byla na vrcholu tohoto seznamu. Stále však existuje mnoho skvělých úložišť, z nichž si můžete vybrat. Pojďme se podívat na našich pět oblíbených položek.

Oficiální repozitář Kodi

Zatímco repro kodi Kodi je ve srovnání s ostatními omezené, uvnitř je stále mnoho lásky. I při přístupu do jiných úložišť je dobré se podívat na to, co je zde nabízeno, protože mnoho oficiálních doplňků zlepší zážitek z používání neoficiálních doplňků pro streamování, jako je Covenant..

Jedním z nejvýznamnějších je Keymap Editor. Tento jednoduchý nástrojový doplněk poskytuje snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní pro ovládací prvky mapování vstupních zařízení. To vám umožní nakonfigurovat dálkové ovladače nebo klávesové zkratky, aniž byste je museli sami programovat.

Budete mít také přístup k programům Trakt, Open Titulky, Prohlížeč PlayOn a LazyTV, které pomáhají organizovat a sledovat obsah, který máte. Pokud chcete více návrhů, podívejte se na naše oblíbené doplňky z tohoto repa.

Hlavní výhodou oficiálního úložiště Kodi je to, že zůstane online, dokud bude platforma naživu. Mnoho doplňků uvnitř jsou nástroje, které vylepšují zážitek ve spojení s jinými neoficiálními doplňky.

Noobs a Nerds

Pokud jste právě nastavili Kodi, pak je toto úložiště skvělým místem pro zahájení vaší cesty. Noobs and Nerds je lehké repo s tunami doplňků uvnitř. Je ideální pro rodiny s mnoha předměty zaměřenými na děti. Uvnitř také nejsou žádné nepříjemné porno doplňky, takže je to dobrá volba, pokud se chcete této konverzaci vyhnout.

Repo zahrnuje jednu z nejlepších alternativ smlouvy, Elysium. Tento doplněk vám umožňuje streamovat filmy a televizní pořady od téměř každé doby, přičemž většina streamů je nabízena v rozlišení HD nebo vyšší. Pokud budete mít štěstí, můžete dokonce najít stream pro filmy stále v kinech.

Noobs and Nerds je úložiště, které si musí stáhnout každý, kdo používá Kodi. Doplňky uvnitř jsou velmi rozmanité, s malou až žádnou chmýří. Tým za tím neustále také aktualizuje, takže je nepravděpodobné, že brzy umře.

Repozice Noobs a Nerds najdete zde.

Průvodce Aresem

Průvodce Aresem je méně o doplňcích a více o různých verzích Kodi. To znamená, že v tomto repu je obrovský seznam doplňků, i když jsou téměř všichni zaměřeni na video.

Nastavení Kodi tak, jak se vám líbí, může být, skromně řečeno, fuška. Předem vytvořená konfigurace může tento proces usnadnit, protože vám poskytne úplné rozvržení, spoustu doplňků a zkratek pro přístup ke všem.

Průvodce Ares je místem, kde můžete získat všechny tyto sestavení, a je snadné nainstalovat nové a vyzkoušet je. I když se čísla často mění s přidáváním nových sestav nebo se starými v důchodu, můžete očekávat, že v daném okamžiku bude k dispozici přibližně 300 až 400.

Existují však nevýhody instalace sestavení. Vaše krabice bude nafouknuta mnoha doplňky; tyto často zahrnují také obsah pro dospělé, takže mějte na paměti, že pokud máte děti s přístupem do vaší schránky.

Průvodce Ares najdete zde.

Mucky Duck

Toto repo má spoustu doplňků, ale pouze jednu poznámku. DuckPool je rebranded verze populárního doplňku iStream, který stejně jako Covenant a Elysium poskytuje přístup k obrovské knihovně filmů a televizních pořadů, které lze streamovat.

Pokud jiné streamingové doplňky nemají to, co hledáte, je pravděpodobné, že DuckPool bude. Knihovna zahrnuje vše od karikatur po filmy, které jsou stále v divadlech, s více než 40 + zdroji, ze kterých se lze stáhnout. Zdroje lze zakázat i jednotlivě, pokud chcete urychlit načítání.

Kromě DuckPool je Mucky Duck hodně mrtvé váhy. Zatímco uvnitř je mnoho doplňků, téměř všechny jsou opuštěny. Prozatím však stojí za stažení pouze DuckPool.

Najdete zde Mucky Duck.

Kodil

Zaokrouhlením seznamu je Kodil. Toto úložiště, stejně jako Mucky Duck, má v sobě spoustu opuštěných doplňků. Pokud právě začínáte, není to místo, kam jít. Úložiště však také obsahuje mnoho obtížně dostupných doplňků, které by mohly být zajímavé pro hardcore uživatele Kodi.

Na rozdíl od mnoha jiných úložišť společnost Kodil nenabízí žádné doplňky první strany. Namísto toho je to kousek na jednom místě pro téměř každý doplněk Kodi, který si dokážete představit. V současné době nabízí kolem 900.

Zatímco procházení seznamu může být obtížné, najdete doplňky uvnitř, které nejsou zahrnuty v jiných úložištích, včetně Gurzilu, vidličky oblíbeného doplňku Exodus a nové verze Phoenixu zvané Bennu..

Repozici Kodil najdete zde.

Instalace opakování Kodi

Existují dvě metody instalace úložiště. Můžete si buď stáhnout soubor .zip a nainstalovat jej, nebo k němu získat přístup prostřednictvím adresy URL v aplikaci Kodi. Zatímco první z nich je spolehlivější možností, obě fungují dobře.

Instalace z počítače

Chcete-li nainstalovat ze souboru .zip uloženého v počítači, musíte nejprve stáhnout soubor, který obsahuje úložiště. Stačí kliknout na jeden z výše uvedených odkazů a stáhnout příslušný soubor z indexu.

Jakmile tam otevřete Kodi, proveďte následující kroky:

 • Klikněte na „doplňky“
 • Přejděte do „prohlížeče doplňků“ (ikona otevřeného pole)
 • Klikněte na „nainstalovat ze zipu“
 • Přejděte a vyberte uložený soubor ZIP

Poté jen počkejte, až se zobrazí upozornění s povoleným doplňkem. Po instalaci získáte přístup k obsahu pomocí možnosti „nainstalovat z úložiště“ ve stejné nabídce.

Instalace z adresy URL

Pokud používáte krabici Kodi nebo jednoduše nechcete disk ucpat, můžete nainstalovat repo přidáním adresy URL jako zdroje do Kodi. I když to může selhat v závislosti na tom, zda je repo dočasně dole, proces obecně funguje.

Nejprve musíte společnosti Kodi povolit instalaci doplňků z neznámých zdrojů. Postupujte takto:

 • Klikněte na ikonu nastavení, která vypadá jako ozubené kolo
 • Přejděte na „nastavení systému“
 • Umístěte kurzor na „doplňky“
 • Zaškrtněte posuvník „Neznámé zdroje“ vpravo

Poté to vraťte na domovskou obrazovku Kodi a můžete ji nainstalovat pomocí adresy URL:

 • Klikněte na ikonu nastavení
 • Přejít na „správce souborů“
 • V levém sloupci vyberte „přidat zdroj“
 • Klikněte na „“
 • Zadejte „URL“ úložiště, které chcete
 • Pojmenujte to

Po dokončení tohoto postupu postupujte podle pokynů, které byste provedli při instalaci z počítače, ale místo toho vyberte zdroj, který jste vytvořili v předchozím kroku. Stejně jako v předchozím případě vyčkejte na oznámení s povoleným doplňkem a stejným způsobem procházejte repo.

Závěr

Repozitáře se neustále mění, staré sestupují a nové dožívají. Těchto pět možností je však již nějakou dobu na vyšší úrovni a poskytovalo hodnotu po celou dobu jejich životnosti.

Jak již bylo zmíněno výše, je nezbytné používat VPN při používání Kodi. Malý poplatek je jako pojištění vašeho soukromí, takže se podívejte na náš nejlepší přehled VPN, kde najdete návrhy, nebo si prohlédněte naši knihovnu recenzí VPN, pokud jste tak již neučinili.

Pokud chcete více obsahu Kodi, podívejte se také na náš archiv Kodi. Máme vše od instalačních průvodců po seznamy „nejlepších“, včetně toho, jak nainstalovat Kodi na Roku a řešení problémů s vyrovnávací pamětí Kodi.

Jaké úložiště Kodi používáte? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me