Nejlepší prodejce hosting 2020: Snížení těchto marží

Reseller hosting vám umožní vytvořit firmu kolem prodeje prostoru na internetu. Cenu, prodej a údržbu všech svých klientů máte, zatímco weboví hostitelé se zabývají jakýmkoli hardwarem nebo softwarem na tech konci. V podstatě si pronajímáte serverový prostor za velkoobchodní cenu a prodáváte jej za účelem zisku. Určitě to může být také ziskové podnikání.


Zhruba miliarda webových stránek žije v roce 2016 během roku 2017 téměř zdvojnásobila a jejich počet neustále roste o minutu. Reseller hosting vám umožní získat svůj kus koláče, vydělávat na webových stránkách, které začnou žít každou sekundu. Nemůžete však vzít jen nejlepší webhosting pro malé firmy a použít ho u prodejce. Prodej webhostingu vyžaduje určité specifické funkce, takže před provedením jakéhokoli výběru musela být stanovena některá kritéria.

Co dělá web hosting nejlepší pro prodejce?

Stejně jako jakékoli obchodní úsilí, prodej webhostingu vyžaduje poměrně málo zdrojů. To platí, pokud jde o výkon serveru a další funkce, z nichž oba musí být prvotřídní, aby prodejci mohli zvážit.

Nejprve jsme se podívali na nějaké doplňky, které host zahrnoval. Mohlo by to být cokoli od fakturace WHMCS po integraci cPanel, což znamená, že pro všechno, co potřebujete, stačí jít na jedno místo. InMotion si v této oblasti vedl obzvláště dobře, s ochranou Corero DDoS, odstraňováním malwaru Patchman a fakturačním softwarem WHMCS.

Dále jsme se podívali na uptime a důslednost. Předpokladem je 99,9 procenta dostupnosti za provozuschopnost, mezi funkce patří například úložiště SSD a servery HTTP / 2. A2 má obojí, což vám dává skvělé rychlosti a provozuschopnost a poskytuje kdykoli záruku vrácení peněz v případě, že klesne pod 99,9% práh.

Avšak i se zárukou se všechno pokazí. V takovém případě je nezbytný solidní podpůrný personál. V mnoha případech budete jednat jako prostředník a kontaktovat hostitele webu s dotazy vašich zákazníků. Díky včasnému toku mezi dvěma světy se můžete více soustředit na získávání nových obchodů.

Nakonec jsme se podívali na cenu. I když se jedná o oblast, kterou vždy bereme v úvahu, je to zvláště důležité u hostujících prodejců. Smyslem dalšího prodeje je generovat zisk, takže každý webový hostitel na tomto seznamu má dostatečně nízké ceny, aby to mohl udělat, s určitým prostorem kroutit se.

Prodejci by měli mít také silnou představu o WordPress, protože je to tak výkonná platforma a mnoho klientů, co na nich jejich stránky stavěly. Další informace naleznete v našich průvodcích WordPress. 

 • Průvodce pro začátečníky k používání WordPress
 • Intermediate Guide to WordPress
 • Pokročilý průvodce používáním WordPress

1. Nejlepší prodejce webhostingů: HostGator

HostGator nabízí některé z nejkomplexnějších prodejních plánů, které jsme viděli. Plány jsou plné funkcí pro správu vašich zákazníků, poskytování nových služeb a dokonce i podporu zákazníků, to vše s poměrně nízkou cenou (což je jeden z důvodů, proč tak učinil v našem levném průvodci webhostingem).

Získáte bezplatný účet ResellerClub s jakýmkoli plánem. Tato služba vám umožní prodat 70+ gTLD a ccTLD svým zákazníkům až s 80 procentními náklady na registraci. Můžete také nabízet registrace domén a převody z vašeho účtu, a to za každou cenu.

Existuje také několik nástrojů pro značení vašeho podnikání. HostGator obsahuje jedinečně navržený cPanel pro vaše zákazníky, který můžete použít, což vám umožňuje přidat si vlastní značku. Kromě toho můžete využít nevyřízených video tutoriálů hostGator a přidat k nim také svou značku.

Především máte úplnou kontrolu nad prostředky, které kupujete, a jak je přidělujete. HostGator vám dává na starosti všechno, se spoustou možností v případě, že vám dojde. Můžete snadno upgradovat na jinou úroveň v polovině měsíce, takže neztratíte žádných potenciálních klientů.

Další důvody, které se nám líbí HostGator

HostGator je naše číslo jedna pro nejlepší poskytovatele webhostingu, pokud jde o spolehlivost. Máte 99,9 procentní záruku dostupnosti, kterou společnost ve skutečnosti sleduje. Pokud servery někdy klesnou pod tento limit, hostGator vám kompenzuje celý měsíc.

Vaši zákazníci budou používat cPanel, ale také vy. Přepracování klasického vzhledu webhostingu hostgatorem je zázrakem použitelnosti. Ovládací panel se snadno používá a jeho zálohování je dostatečné. Máte všechny možnosti běžného cPanelu s redesignem, který se těžko hodí.

HostGator má hodně rád, od vynikajících rychlostí a provozuschopnosti až po snadnost cPanel. Můžete si přečíst naši recenzi HostGator a dozvědět se více o tom, proč patříme tohoto poskytovatele mezi nejlepší, nebo to vyzkoušejte sami se 45denní zárukou vrácení peněz.

2. GreenGeeks

Nipping na patách HostGator je ekologický webhosting, GreenGeeks. Tento poskytovatel vám poskytuje širokou škálu funkcí, včetně úložiště SSD, serverů podporujících HTTP / 2 a plně škálovatelných zdrojů.

Jeho základní plán poskytuje 10 účtů cPanel, které jsou plně bílé, což znamená, že do rozhraní můžete přidat vlastní značku a barvy. Dražší plány umožňují přístup k více účtům cPanel, čímž náklady klesnou méně než pár dolarů za účet měsíčně.

Prostředky, které si koupíte, jsou také plně pod vaší kontrolou. GreenGeeks vám umožňuje přidělit zdroje, jakkoli budete chtít, což znamená, že můžete přesunout více či méně na jeden účet. Mít plnou kontrolu vám dává flexibilitu nabízet zákazníkům různé plány a zajistit, aby za jejich webem měli dostatek energie.

Aby byli všichni vaši klienti organizováni, zahrnuje GreenGeeks u každého plánu bezplatnou WHMCS licenci. Tento fakturační software je plně automatizovaný, generuje a odesílá faktury svým zákazníkům každý měsíc a sleduje, jaké platby se vracejí.

Další důvody, které se nám líbí GreenGeeks

GreenGeeks je jedinečný díky svému odhodlání k ekologickému webhostingu. Nezdá se to jako velký problém, ale návštěva jedné webové stránky může představovat až 300 mg emisí uhlíku za sekundu.

Nemůžete změnit povahu webhostingu. GreenGeeks však nakupuje trojnásobek množství proudu použitého v kreditech z obnovitelných zdrojů. Vy a vaši zákazníci pomůžete snížit uhlíkovou stopu webhostingu a poskytne více obnovitelných cest pro další cloudové služby.

GreenGeeks se zaměřuje na malý počet programů, ale každému věnuje plnou pozornost. Plány jsou plně nabité funkcemi a jsou podporovány obnovitelnou energií. Přečtěte si naši recenzi GreenGeeks a dozvíte se více, nebo si to vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz.

3. A2 Hosting

A2, podobně jako HostGator, je webový hostitel, který dělá téměř všechno. Plány prodejců patří k nejlepším z řady, vybavené integrací cPanel, úložiště SSD a velkorysým počtem podporovaných účtů.

Zatímco většina prodejních plánů přichází s nějakým druhem fakturačního softwaru, A2 vám nabízí dvě různé možnosti. Stříbrné účty a vyšší mají pro správu účtů na výběr mezi WHMCS nebo Blesta. WHMCS je velmi oblíbená u velké komunity pro řešení problémů a Blesta je zcela otevřený zdroj, který vám umožňuje přizpůsobit ji vašim potřebám.

Můžete také zvolit mezi serverem Windows nebo Linux. Váš výběr operačního systému otevírá nové možnosti softwaru v závislosti na tom, co byste chtěli nabídnout. Linux je postaven na cPanel a PHP, zatímco Windows používá jádra Plesk a .NET.

Každý plán má také slušné množství zdrojů. A2 začíná podporou až 40 účtů a odtud roste. I když nemusí být dostatek úložného prostoru, který by zpočátku zaplnil všechny tyto účty, je snadné upgradovat váš plán s růstem vaší firmy.

Další důvody, proč se nám líbí hosting A2

A2 je mezi nejrychlejšími webovými hostiteli, které jsme testovali. Základní rychlosti jsou podporovány úložištěm SSD, s několika datovými centry po celém světě, které poskytují obsah. Nabízí také „turbo“ server, který se může pochlubit rychlostmi až 20krát rychlejšími, než je obvyklé.

Podpora je vynikající i na A2. Máte obvyklou řadu živých chatů, e-mailů a telefonické podpory s bohatou bází znalostí. Kromě toho existuje několik návodů, jak začít, na které můžete své zákazníky upozornit na základní otázky.

A2 má patnáctiletou historii konzistentnosti a kvality v prostoru webhostingu. Podívejte se na naši recenzi A2 Hosting, kde se dozvíte více, nebo se zaregistrujte se zárukou vrácení peněz kdykoli.

4. InMotion

InMotion má širokou škálu plánů, ale ne se všemi se zachází stejně. O pár slabší, zatímco ostatní vzkvétají, ale naštěstí prodejní plány zapadají do druhé kategorie. Máte na výběr z šesti různých konfigurací, včetně řady funkcí od fakturace po zálohování.

Hlavním prodejním místem InMotionu je transparentnost. Jedná se o produkt s bílým štítkem, což znamená, že jeho zdroje používáte se svým jménem vpředu. InMotion bude fungovat na pozadí, takže nedochází k záměně s vaší firmou ani s její důvěryhodností.

Konec zdroje je také docela působivý. Všechny servery pro distributory jsou vybaveny úložištěm SSD a ochranou dat RAID-6 (další informace naleznete v článku RAID). Tím získáte nejvyšší rychlost přenosu dat při zachování redundance.

Kromě zdrojů získají prodejci několik dalších dobrot. Získáte bezplatný účet u eNom, abyste mohli svým zákazníkům nabídnout doménové jméno a registraci SSL a fakturační software WHMCS. Automaticky bude odesílat faktury, vybírat platby (s daní) a sledovat všechny vaše stávající zákazníky.

Další důvody, které se nám líbí InMotion Hosting

InMotion nabízí svým zákazníkům také mnoho dalších výhod. Máte přístup k nejlepší podpoře, kterou jsme od web hostitele viděli. I když jsou zaměstnanci rozděleni do různých oddělení, nikdy není těžké najít odpověď. Například v našem testování porozuměl člen prodejního týmu a mohl by podporovat i technické problémy.

Váš plán je také vybaven bezpečnostními funkcemi. Ochrana a odstraňování škodlivého softwaru Patchmanu bude průběžně procházet váš server na přítomnost škodlivého softwaru a karantény všeho podezřelého. Ochrana Corero DDoS navíc zastaví útoky hrubou silou v případě, že se někdo pokusí zaplavit váš server (další informace naleznete v našem článku o útocích DDoS).

InMotion nabízí téměř vše. Dodatečný software je buď k dispozici nebo je k dispozici ke koupi, s množstvím jedinečných funkcí již připravených. Přečtěte si naši recenzi InMotion, kde najdete všechny naše myšlenky, nebo to zkuste sami s velkorysou 90denní zárukou vrácení peněz.

5. SiteGround

SiteGround je náš výběr číslo jedna pro nejlepší webhosting pro WordPress az mnoha stejných důvodů se prosazuje i na tento seznam. SiteGround nabízí ultrarychlý webhosting za nízkou cenu, s vynikající podporou spouštění.

Jeho prodejní plány fungují trochu jinak než ostatní hostitelé. Kupujete kredity místo měsíčního nebo ročního plánu. Každý kredit poskytuje jeden rok služby distributora a můžete si koupit tolik, kolik chcete kdykoli. Ani nikdy nevyprší, což znamená, že můžete obnovit účet kdykoli budete chtít.

Tento přístup funguje mnohem lépe než ostatní, kteří omezují vaše zdroje v závislosti na vašem plánu. Každý účet distributora je určen pro jeden web, což znamená, že každému ze svých zákazníků nabízíte komplexní plán. Můžete například nabídnout tři roky hostování a zakoupit tři kredity pro jednoho zákazníka a sedm kreditů za sedm let jinému.

Zpočátku je to trochu divné, ale je to druh flexibility, který je ideální pro prodejce. Namísto vytváření univerzálního účtu můžete vyladit každý plán tak, aby vyhovoval všem zákazníkům, kteří jej obdrží.

Další důvody, které se nám líbí SiteGround

Kromě jedinečného přístupu k hostování prodejců je na webu SiteGround také mnoho dalšího. Máte možnost plně bílý štítek svého účtu, což znamená, že veškerá značka SiteGround je odstraněna a můžete místo něj přidat svůj vlastní..

Vaši zákazníci získají také pěkný seznam funkcí. Každý web má bezplatné denní zálohy, s předchozích 30 záloh uložených v souboru a zdarma Cloudflare CDN ke zvýšení rychlosti a zmírnění útoků DDoS. Všechny servery mají povolený protokol HTTP / 2 a jsou také kompatibilní s úložištěm SSD, takže vaši zákazníci získávají nejnovější technologie.

SiteGround je snadno jednou z nejlepších možností dalšího prodeje s komplexními plány, skvělým podpůrným personálem a solidními rychlostmi. Přečtěte si naši recenzi SiteGround a dozvíte se více o tomto hostiteli, nebo si to vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz.

Závěr

S top-zářez web hostitele v ruce, můžete snadno začít obchodní prodej prostor na internetu. Není mnoho poskytovatelů, kteří se vzdají místa na serverech za účelem dalšího prodeje. Těchto pět poskytovatelů je však i mezi malými skupinami nejlepší.

S jakým plánem prodejců jdete? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map