Nejlepší doplňky Kodi pro sport

Sportovní fanoušci jsou často zklamáni při procházení YouTube, Netflix a dalších streamovacích služeb. Ty se často zobrazují pouze pro obsah z druhé ruky, přičemž hlavní sporty jsou vyhrazeny hlavně poskytovatelům kabelů. Pomocí Kodi však můžete často sledovat sport jako živou událost nebo rekapitulaci ze zdrojů.


Kodi je bezplatný, legální a open-source přehrávač médií pro Windows, Linux a Android. I když se jedná o základní verzi, vměšuje se pouze do organizace, lze ji však rozšířit o doplňky, aby poskytovala téměř nekonečné množství obsahu.

Neoficiální doplňky se ponoří do některých pochybných právních oblastí, protože toky jsou získávány nezákonně. Přestože některé z těchto doplňků doporučujeme pro streamování sportů, je nutné je používat pouze s VPN.

VPN bude při používání Kodi zabezpečovat vaši IP adresu soukromou a bezpečné připojení. Doporučujeme chránit sebe sama, ale také odemykat obsah uzamčený v regionu. Mnoho sportovních toků nebude fungovat v závislosti na vašem regionu a VPN to může překonat. Nezapomeňte si prohlédnout naše tipy na nejlepší Kodi VPN.

Oficiální doplňky Kodi pro sport

Přestože nejlepší sportovní doplňky pro Kodi pocházejí z neoficiálních repozitářů, v oficiálním doplňku Kodi jsou stále možnosti. Mnohé vyžadují předplatné nějakého druhu a obvykle ukazují události až poté, co byly vysílány, ale stále existuje možnost.

BT Sport Video

Tento doplněk přistupuje k obsahu od BT Sport, jednoho z největších poskytovatelů širokopásmového připojení ve Velké Británii (a obáváme se pouze ve Velké Británii). Za 10 liber měsíčně (zhruba 14 USD) získáte přístup ke všem čtyřem kanálům BT Sport, které sedí vedle protipólů HD.

Nevýhodou je, že musíte mít širokopásmové připojení od BT, abyste mohli aplikaci používat v Kodi. Pokud ještě nemáte balíček, pak doplněk nedává velký smysl. Celkové náklady by byly na stejné úrovni jako kabelové balení.

Má však smysl, pokud již máte širokopásmové připojení od společnosti BT. Malé dodatečné náklady otevírají možnosti na Kodi. Pokud jste ve Velké Británii a máte plán s BT, pak je tento doplněk nutností.

Fox Sports Go

Pokud jste v USA, pak je Fox Sports Go jedním z nejjednodušších způsobů legálního streamování živých her. Kromě vašeho kabelového předplatného tato služba nestojí nic navíc a můžete ji použít jak v krabici Kodi, tak v mobilním zařízení.

Funguje to mimo existující kabelové předplatné, takže je budete potřebovat, abyste jej mohli použít. Naštěstí Fox přijímá plány téměř od každého poskytovatele, který si lze představit, takže je pravděpodobné, že tam najdete své.

Příplatek za kabelové předplatné může být pro ty, kteří jej ještě nemají, příliš vysoká. Pokud to uděláte, pak je to skvělý doplněk pro Kodi, který vám umožní sledovat širokou škálu amerických sportů z vašeho televizního a mobilního zařízení.

Bohužel to platí pro všechny oficiální doplňky. Existuje jen několik, které nabízejí předplatné kromě kabelu. Chcete-li získat obsah zdarma nebo osvobozený od omezení geobloku, budete muset nainstalovat neoficiální doplňky..

Neoficiální doplňky Kodi pro sport

Pokud nemáte kabel, budete potřebovat neoficiální doplňky. Tyto dodatky, které Kodi oficiálně nepodporuje, otevírají obrovské možnosti streamování. Jak již bylo zmíněno, jedná se o pirátství, a proto je nezákonné, proto se před vydáním na otevřené moře musíte chránit pomocí VPN.

SportsDevil

Pro streamování živých sportů to není o moc lepší než SportsDevil. Tento doplněk přichází se svolením úložiště Kodil (http://kodil.co/repo/), ale lze jej také najít v několika dalších. Tento doplněk nearchivuje žádný obsah, takže je nejvhodnější pro ty, kteří chtějí hru zachytit naživo.

Nejlepší část SportsDevil je, kolik je k dispozici: téměř každá sportovní událost, kterou si lze představit, má proud, mnoho na 1080p. Existují také konstantní proudy do sítě NFL a ESPN.

Mnoho událostí bude mít k dispozici více streamů z různých zdrojů. Téměř vždy bude existovat mrtvý odkaz nebo dva, takže možnosti jsou rozhodně vítány. Pokud budete mít štěstí, najdete také proud 720p pro mobily.

Jediným problémem s SportsDevil je organizace. Místo výpisu her s dostupnými datovými proudy SportsDevil uvádí pouze zdroje. To znamená, že budete muset procházet zdroji, abyste našli hru, a pak doufat, že je k dispozici stream.

Zpočátku je to obrovský problém. Proudy pocházejí z pochybných webových stránek položených hluboko na internetu. Po chvíli se však začnete učit, které zdroje fungují nejlépe, takže je doplněk mnohem užitečnější.

Projekt D

Pokud chytání her není důležité, je Projekt D skvělou volbou. Má skvělou nabídku starších her od NFL, NHL, NCAA, WWE a mnoho dalšího. Doplněk je kompletní s obrázky na pozadí a elegantně uspořádaným obsahem.

Pokud systém SportsDevil selhává v organizaci, projekt D prospívá. Zdroje nejsou uvedeny, pouze hry: Jakmile vyberete hru, projekt D automaticky vyhledá zdroje. Bohužel, to je také slabost Projektu D. Hry se přidávají týdny poté, co byly vysílány, bez dostupných živých přenosů.

Projekt D přichází ve vlastním úložišti (http://repo.projectdaddon.com/), což je obrovské plus. S dalšími doplňky se vám může stát, že budete přecházet z repo na repo, když se každý přepne do režimu offline. Dokud vývojáři ovládají repo, bude doplněk živě použitelný. 

Bennu

Základem pro mnoho lidí, kteří sledovali sport, byl Phoenix. Budoucnost Phoenixu je však po vícenásobném pokračování a offline offline otázkou. Bennu je vidlička z Phoenixu a stejně jako původní hrot je nabitý obsahem.

Stejně jako projekt D nabízí Bennu hlavně streamy dříve vysílaných her. Tento doplněk se však ve většině případů jeví mnohem rychlejší. Mezi tím a projektem D najdete proud co nejrychleji.

Bennu je však mnohem víc než jen sportovní přenos, protože má také k dispozici velké množství televizních pořadů a filmů. Není to na úrovni Paktu nebo Elysia, ale funguje to dost dobře.

Bennu je Colossus i Kodil (http://kdil.co/repo/), ale měli jsme potíže s instalací z prvního. Instalace z Kodilu proběhla hladce, ale pokud máte problémy, experimentujte s oběma. Oficiální odkaz na Colossus je mrtvý, ale měli byste ho najít, pokud jste si již stáhli zip.

Instalace opakování Kodi

Oficiální doplňky pocházejí z úložiště Kodi, které je součástí každého stahování. Chcete-li získat Project D, SportsDevil nebo Benu, musíte nainstalovat příslušné úložiště. Repozitáře lze instalovat přímo prostřednictvím Kodi nebo prostřednictvím souboru ZIP. Ten je spolehlivější, pokud se úložiště přepne do režimu offline a je třeba jej znovu nainstalovat, takže se rozhodněte, zda to můžete.

Instalace z počítače

Chcete-li získat soubor .zip úložiště, stačí kliknout na odkazy výše. Budete přesměrováni do adresáře, kde si jej můžete přímo stáhnout.

Po dokončení otevřete Kodi a proveďte následující kroky:

 • Klikněte na „doplňky“
 • Přejděte do „prohlížeče doplňků“ (ikona otevřeného pole)
 • Klikněte na „nainstalovat ze zipu“
 • Přejděte a vyberte uložený soubor ZIP

Po chvíli se zobrazí upozornění s povoleným doplňkem. Jakmile to uděláte, klikněte ve stejné nabídce na „Instalovat z úložiště“ a vyberte požadovaný doplněk.

Instalace z adresy URL

Pokud spustíte Kodi na mobilním zařízení nebo nechcete stahovat celé úložiště na ploše, můžete pomocí aplikace zadat adresu URL jako zdroj. Stále instalujete úložiště, ale místo toho stahujete soubor zip z webu přes Kodi.

Kodi musí být nastaven tak, aby nejprve instaloval úložiště z neznámých zdrojů. Chcete-li tak učinit, proveďte následující kroky:

 • Klikněte na ikonu nastavení, která vypadá jako ozubené kolo
 • Přejděte na „nastavení systému“
 • Umístěte kurzor na „doplňky“
 • Zaškrtněte posuvník „Neznámé zdroje“ vpravo

Vraťte se zpět na domovskou obrazovku Kodi a nainstalujte úložiště:

 • Klikněte na ikonu nastavení
 • Přejít na „správce souborů“
 • V levém sloupci vyberte „přidat zdroj“
 • Klikněte na „“
 • Zadejte „URL“ úložiště, které chcete
 • Pojmenujte to

Poté můžete podniknout kroky, jako byste instalovali z uloženého souboru ZIP, ale místo toho vyberte zdroj, který jste vytvořili. Stejně jako dříve, nainstalujte doplňky z možnosti „nainstalovat z úložiště“.

Závěr

Existuje mnoho různých doplňků pro streamování sportů na Kodi. Pokud již máte předplatné, pak jsou oficiální doplňky skvělou volbou z důvodu jejich spolehlivosti. Z neoficiálních repozitářů však stále existuje spousta možností.

Ujistěte se, že používáte VPN s oficiálními i neoficiálními zdroji. Lehká služba zajistí bezpečnost, geoblokovaný obsah a zvýšenou rychlost díky nedávnému zrušení neutrality sítě v USA. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro rok 2017 a zaregistrujte se na jeden.

Chcete-li získat více informací o Kodi, prostudujte si náš archiv Kodi. Najdete zde návody, seznamy a další, včetně toho, jak sledovat NFL na Kodi a nejlepší neoficiální doplňky Kodi.

Jaké doplňky používáte pro sport? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map