Karbonitové proudy – nej Breeziest sync řešení?

Karbonit je veteránem v oboru zálohování a slouží uživatelům více než šest let. Carbonite Backup (Editor Rating:, Unlimited Storage za 59,99 $ / rok) byl prvním produktem, který nabízí neomezené zálohování souborů online, což je trend, který se stal populárnějším než kdy jindy. Nyní se společnost Carbonite pustila mimo záložní bublinu a rozhodla se provést synchronizaci souborů.


Přístupy k synchronizaci souborů v posledních několika letech směřovaly do značné míry stejným směrem, ne-li podobné.

Přesun z „magické složky“

Ať už je to Sugarsync (Hodnocení editora:, 100 GB za 74,99 $ / rok) nebo Cubby se synchronizací složek do složek nebo Dropbox se zvláštním konceptem složek, online synchronizace souborů byla konceptem „jedna složka synchronizována se složkou dva“.

Karbonitové proudy se snaží být odlišné, a co je důležitější, usiluje o snazší a přirozenější přístup k synchronizaci souborů, zejména o synchronizaci dokumentů. Carbonite Currents je aplikace ve verzi beta; vyvíjí jej tým Carbonite Labs. Přestože v beta verzi, design a funkčnost necítí nic méně než hotové a leštěné.

Proud v podstatě dělá, že sleduje všechny běžné dokumenty napříč vašimi zařízeními. Namísto toho, abyste museli dokumenty ukládat do zvláštní složky, aplikace Proudy odpovídá dokumentu na místě v zařízení s kopií dokumentu ležící na jiném zařízení. Bezplatná verze aplikace Currents vám umožňuje synchronizovat dokumenty, na kterých jste v posledních 30 dnech byli, vysvětlím, co to přesně znamená o něco později.

Začínáme s programem Currents

Karbonitové proudy si můžete zdarma stáhnout na stránce Carbonite Labs. Toto je úvodní obrazovka při první instalaci. Vysvětluje všechny funkce, které proudy podporuje; Karbonitové proudy podporují přirozený pracovní styl, kdy při ukládání souborů nebo dokumentů nemusíte měnit své zvyky, zdůrazňuje, že na dokumentech budete pokračovat stejným způsobem, jako jste dříve pracovali..

Musíte vybrat složky, které obsahují dokumenty, na kterých chcete pracovat, aby je Proudy mohly sledovat a synchronizovat je se všemi ostatními zařízeními, ve kterých máte nainstalované Proudy..

Všimněte si části, kde je na obrázku uvedeno „Udržujeme posledních 30 dnů vaší práce všude aktuální“? Proudy monitorují všechny dokumenty (a další podporované formáty souborů) a synchronizují pouze dokumenty, které jste změnili nebo ke kterým jste přistupovali za posledních 30 dní. Místo toho, aby měl limit úložiště, aplikace Proudy stanoví limit založený na aktuálnosti souborů! Neexistují žádná další omezení, můžete synchronizovat tolik souborů, kolik chcete, za předpokladu, že byly zpracovány v minulém měsíci.


 Pokud vyberete složku s, řekněme, stovkami dokumentů, ale žádný z nich nebyl zpracován za posledních 30 dní, může se stát, že se v seznamu Aktuality nezobrazí žádné soubory..

Když vyberete složku s nedávno přístupnými soubory, váš seznam souborů se okamžitě zaplní a rychle se nahrají na servery Carbonite Currents, po kterých budou přesunuty na jiná připojená zařízení … .. a to je vše! Vše, co musíte udělat, je ujistit se, že jsou vybrány složky, ve kterých obvykle vaše dokumenty zůstanou, a budou synchronizovány s kopiemi na jakémkoli jiném zařízení v jakékoli složce.!

Řekněme, že máte notebook, který používáte v práci i mimo domov, stolní počítač doma a smartphone. Notebookem může být notebook se systémem Windows, kde si ve své osobní složce uchováváte nepracovní dokumenty; na ploše iMac doma by byly soubory rozptýleny všude – ve složce Dokumenty nebo na ploše nebo v jakékoli jiné složce. Pokud používáte karbonitové proudy, stačí pouze vybrat všechny složky, které mají být sledovány pomocí proudů, a každá kopie dokumentu bude synchronizována na svém místě. Na svém notebooku nebo stolním počítači můžete kdykoli pracovat a na druhém počítači mít aktualizovanou verzi.

Nezapomeňte na smartphony! Kromě klientů se systémem Windows a Mac existují i ​​aplikace pro Android a iOS pro proudy. Díky elegantně navrženým aplikacím pro Android a iOS zajišťuje aplikace Currents, že nikdy nebudete mít své dokumenty v žádném okamžiku.

Tato aplikace má „globální nedávné výsledky“ (jak ji lidé ze společnosti Carbonite rádi nazývají), pouze aplikace pro stolní počítače. Nabídka nastavení umožňuje vybrat složku v zařízení, kterou chcete sledovat a synchronizovat. Pokud máte jakoukoli verzi dokumentu, který je synchronizován z jiného počítače, proudy stáhnou celou nejnovější verzi do zařízení pomocí složky mezipaměti. Úložiště (na rozdíl od klientských počítačů) můžete omezit na velikost složky mezipaměti.

Sdílení a spolupráce

Služba Currents nejen usnadňuje soukromou spolupráci mezi vašimi vlastními zařízeními, ale také umožňuje sdílet dokumenty s ostatními a spolupracovat s více uživateli. Můžete sdílet jakýkoli soubor s ostatními s přístupem „Prohlížeč“ nebo „Spolupracovník“ a všichni pozvání mohou s vámi spolupracovat na dokumentech, pokud mají nainstalovanou aplikaci Proudy.. 


Kliknutím na tlačítko skupiny zobrazíte všechny soubory, které s vámi sdílíte.

Karbonitové proudy jsou ve verzi beta a může chvíli trvat, než budou vystupovat jako samostatný produkt nebo jako integrovaná součást Carbonite Backup. Karbonit také plánuje zavést placené plány, kde si můžete nechat více než 30 dnů posledních dokumentů na špičkách prstu.

Vy!

Bez režijních nákladů a zjednodušeného designu se mohou proudy snadno přizpůsobit vašemu životnímu stylu práce s počítačem, ať už již používáte jiný produkt pro zálohování nebo ukládání (nebo ne).. 

Co myslíš? Mohou se vaše proudy stát vaším současným řešením synchronizace? Pokud si to chcete prohlédnout, použijte náš Carbonite Coupon Code for 2015!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me