Pět nejlepších VPN služeb pro popcornový čas v roce 2020

Popcorn Time je bezplatný streamingový program nazvaný „Netflix pro pirátské filmy“. Umožňuje vám sledovat filmy a televizní pořady okamžitě a bezproblémově, ale z kontroverzních zdrojů. Jeho multiplatformový klient BitTorrent stahuje obsah z torrentů a přehrává jej ve vestavěném přehrávači médií, takže použití jedné z našich nejlepších VPN pro výběr Popcorn Time je nezbytností. 


Pravděpodobně jste slyšeli o torrentu, což samo o sobě není nezákonné, ale to, zda jste si ponořili prsty do kalných vod pirátství, je jiná záležitost. Torrenting je forma sdílení souborů, ale většina obsahu nalezeného na torrentových stránkách je materiál chráněný autorskými právy a jeho stažením porušujete zákon.

Nyní, protože Popcorn Time streamuje filmy a pořady přímo z torrentů, nechává vás v riskantní poloze, pokud neuděláte preventivní opatření. Zákony o autorských právech se v jednotlivých zemích liší, některé jsou přísné pouze pro ty, kdo sdílejí takový obsah. 

To je důvod, proč byste měli používat virtuální soukromou síť, abyste se uchránili. Pokud jste ve spěchu, aby vám popcorn tekl, doporučujeme použít tu nejlepší VPN, ExpressVPN.

Nejlepší VPN pro Popcorn Time

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. Windscribe
 5. IPVanish
 6. TunnelBear

Jak jsme si vybrali nejlepší VPN pro Popcorn Time

Všimněte si, že většina sítí VPN obsahuje stejné funkce na papíře, ale nejsou implementovány stejně. Zatímco jeden může mít vysoké rychlosti, nemusí to být skvělé v bezpečnostním oddělení. Aby se zajistilo, že jste při streamování obsahu přes Popcorn Time chráněni a co nejlepší, měla by VPN, kterou vyberete, splňovat níže uvedená kritéria..

Bezpečnostní

Silná bezpečnost je absolutní nutností, když se nacházíte v oblasti torrentu. Nejenom vás ochrání před nebezpečím online, jako je počítačová kriminalita, ale skryje vaši IP adresu, takže nebudete moci sledovat. Je vhodné zvolit VPN, která má zabudovaný přepínač zabíjení, protože pokud dojde k výpadku sítě VPN, dojde k úplnému přerušení připojení, což vás udrží skryté.

Soukromí

Ujistěte se, že poskytovatel také oceňuje soukromí. Díky přísným zásadám bez protokolování nebude existovat záznam o tom, co jste dělali online, což je dobré, pokud jde o autorské zákony.

Servery šířky pásma a P2P

Kontrola využití šířky pásma při torrentování je jako sledovat hru Pac-Man. Rychle se sníží, takže je pochopitelné, že mnoho poskytovatelů ani torrentování neumožňuje. Přestože přímo nepropouštíte, je nejlepší zajistit, aby poskytovatel VPN umožňoval přenos peer-to-peer a má neomezenou šířku pásma, abyste nebyli na krátkou vzdálenost.

Rychlost

Rychlosti VPN budou také hrát roli ve sledovatelnosti Popcorn Time. Pokud si vyberete ten s pomalými rychlostmi, budete mít štěstí, že se dostanete přes obrazovku načítání. Vysoké rychlosti pomohou načíst obsah a umožňují sledovat Popcorn Time při slušném rozlišení.

Snadnost použití

Jeho snadnost použití může mít na paměti, zvláště pokud máte jen málo znalostí o tom, jak používat VPN. Existuje spousta sítí VPN, které nabízejí snadný začátek vašeho zážitku, s rychlým stažením a jednoduchým tlačítkem pro připojení. Pokud však hledáte více přizpůsobitelnost, měli byste mít stále možnost se vrhat do nastavení.

Cena

Cena nemusí být první věcí, která se vám objeví v hlavě, ale může se značně lišit. Musíte se ujistit, že se hodí do vašeho rozpočtu.

1. ExpressVPN

Vzhledem k tomu, že ExpressVPN je oblíbenou volbou zde na Cloudwards.net a vzhledem k tomu, že je to naše nejlepší VPN pro streamování, pravděpodobně není žádným překvapením, že jsme mu poskytli nejlepší místo pro Popcorn Time. Umožňuje torrentování a má vynikající zabezpečení, aby vás ukrývalo, spolu s přepínačem kill, který je ve výchozím nastavení povolen. Navíc je zavedena přísná zásada no-logs. 

Nebudete muset dávat pozor na využití šířky pásma, protože příspěvek je neomezený a je to nejrychlejší VPN na trhu.

expressvpn-review-server-navigation

Snadno se instaluje a používá. Pokud jste začátečník, nemusíte se bát, že se s tím budete muset vypořádat, protože je k dispozici velký přepínač zapnutí. Ti, kdo to vědí, to však mohou přizpůsobit svým vlastním potřebám. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN je drahý balíček, ale stojí za to peníze. Pro zmírnění rány je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz, která vám dává čas vyzkoušet. Pokud pirátství není vaše věc, funguje to s BBC iPlayer velmi dobře.

2.NordVPN

NordVPN je další skvělá volba, zejména proto, že je to naše nejlepší VPN pro torrenting. Používá prvotřídní zabezpečení společně se svými servery s dvojitým skokem, které v zásadě zvyšují ochranu vašeho připojení. 

Přepínač zabíjení je připraven a má solidní zásady bez protokolování. Jeho kvalita služeb je podobná kvalitě ExpressVPN, jak si můžete přečíst v našem srovnání ExpressVPN vs. NordVPN.

Přichází s neomezenou šířkou pásma a jeho rychlosti jsou dobré, i když se mohou na dlouhé vzdálenosti zpomalit. Snadno se používá a také se rychle připojíte. Podívejte se na naši recenzi NordVPN, abyste si lépe prohlédli službu.

nordvpn-review-interface

Pokud jde o přísný rozpočet, může vám NordVPN lépe vyhovovat, než je náš nejlepší výběr. Nabízí dobrou hodnotu za vaše peníze, ale měsíční tarif není nejlepší volbou. Delší plány nakonec nakonec vyjdou levněji a v případě, že se vám nelíbí, je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz.

3. CyberGhost

Další je CyberGhost. Je to dobrá služba, která nabízí slušné zabezpečení, aby vás chránila. Má vypínač zabíjení, ale na rozdíl od jiných poskytovatelů VPN je trvale povolen. Na jedné straně je to skvělé, protože se nemusíte zapínat, ale na druhé straně je škoda, že nad tím nemá kontrolu. CyberGhost také neloguje vaše online aktivity.

cyberghost-review-expand-ui

Získáte neomezenou šířku pásma a jeho rychlost je vysoká. Stejně jako u NordVPN však jeho rychlost může být ovlivněna vzdáleností mezi vámi a serverem. Díky jeho aktualizovanému rozhraní bylo uživatelské prostředí mnohem příjemnější a neměli byste mít problém s jeho používáním. Nezapomeňte si přečíst naši recenzi CyberGhost pro více informací.

CyberGhost je levný, ale měli byste si vybrat dlouhodobý plán, abyste viděli co nejvíce. Sedmidenní bezplatná zkušební verze je k dispozici pro Android a iOS. Uživatelé počítačů bohužel získají pouze jednodenní zkušební verzi. Stále však existuje záruka vrácení peněz, bez ohledu na to, na jakém zařízení jste.

4. Windscribe

Můžeme také doporučit Windscribe. Nabízí velkorysý bezplatný plán, ačkoli nemá všechny zvony a píšťalky svého placeného plánu. Budete pokrytí velkou bezpečností a vestavěným přepínačem zabíjení s oběma plány. Přepínač zabíjení se však matoucím způsobem nazývá „firewall“, proto se na to dejte pozor. 

Má řadu funkcí ochrany osobních údajů, ale některé informace jsou zaznamenány. Z toho vyplývá, že uchovávané informace nemají nic skutečného významu a nemohou být svázány zpět k vám, jak si můžete přečíst v naší recenzi Windscribe. Její rychlosti jsou dost dobré pro většinu činností a má rozhraní bez ozdôb, které vyhovuje začátečníkům i technikům.

Windscribe-review-related

Rozdíly mezi plány jsou patrné, zejména pokud jde o šířku pásma. U placeného programu je to neomezené, zatímco bezplatný program vám poskytuje pouze měsíční příspěvek 2 GB, který lze zvýšit až na 10 GB, pokud při registraci uvedete platný e-mail. Existují způsoby, jak zvýšit limit také.

Bezplatný tarif není nic, co by bylo možné vyčichat – dokonce zaujímá nejlepší místo v našem nejlepším porovnání služeb VPN zdarma – ale měli byste být lepší, když máte jistotu, že máte neomezenou šířku pásma. 

Levný způsob, jak toho dosáhnout, můžete použít možnost „vytvořit plán“ společnosti Windscribe. Díky tomu můžete přidat jedno umístění serveru a neomezená data za pouhých 2 $ měsíčně.

Pokud se rozhodnete jít celý prase, placený plán funguje lépe s delším předplatným. Neexistují žádné oficiální zásady pro vrácení peněz, ale můžete si je vyžádat do tří dnů od zakoupení. To se může zdát napjaté, zejména proto, že neexistuje žádná bezplatná zkušební verze, ale můžete si nejprve zdarma naplánovat, aby se vám líbil.

5. IPVanish

IPVanish je spravedlivou volbou pro bezpečný přístup k Popcorn Time, i když se v některých oblastech objevuje krátce, zejména ve srovnání s naším nejlepším výběrem (přečtěte si naši část ExpressVPN vs. IPVanish). Její zabezpečení je dobré s různými možnostmi protokolu, ze kterých je možné vybírat, a je zde také přepínač zabíjení. 

Seznam IPVanish-Server

Má zásady bez protokolování, ale dřívější akce IPVanish ji činí spornou. Společnost IPVanish dříve předávala přihlášky ministerstvu vnitřní bezpečnosti USA, takže na to je třeba mít na paměti. Nejsme si jisti, jak se její zásady ochrany osobních údajů nyní drží, ale to rozhodně poškodilo jeho pověst. Přečtěte si naši recenzi IPVanish pro více informací.

Kromě toho má IPVanish na většině serverů dobrou rychlost (i když to NordVPN překonává) a nemá limit šířky pásma. Je také snadné nastavit a používat, takže zde nebudete mít žádné problémy. Měsíční náklady jsou průměrné a při delších plánech můžete vidět jen malé úspory. Existuje sedmidenní záruka vrácení peněz, i když pro vás to není.

6. TunnelBear

Náš poslední výběr je TunnelBear, který má dobré zabezpečení se solidní úrovní šifrování, ale je v tomto nastavení uzamčen, takže jej nemůžete změnit. Zahrnuje přepínač zabíjení s názvem „VigilantBear“ a má politiku bez protokolování. TunnelBear shromažďuje minimální informace, ale není identifikován a používá se ke zlepšení služby.

Dodává se s neomezenou šířkou pásma a rozhraní je uživatelsky přívětivé, ale o tom si můžete přečíst více v naší úplné recenzi TunnelBear. Rychlosti se u různých serverů liší, ale měly by být v pořádku.

Tunnelbear-Client

TunnelBear nabízí bezplatný plán, který není tak dobrý jako Windscribe, ale stále je slušný. S ním však získáte pouze 500 MB dat za měsíc, a to se rychle sníží. Limit můžete zvýšit s malými úkoly, jako je tweeting about TunnelBear, ale stále to nemusí stačit.

Vzhledem k tomu, že placený plán je jedinou možností, jak získat neomezenou šířku pásma, můžete ušetřit peníze volbou ročního předplatného, ​​nikoli měsíčního. Okno pro vrácení peněz však neexistuje. Jsou nabízeny případ od případu, takže pokud budete chtít, musíte se spojit s TunnelBear. Můžete však použít bezplatný plán a vyzkoušet ho jako první.

Co je Popcorn Time?

I když jste možná dostali hlavní myšlenku ze začátku, objasníme přesně, co je Popcorn Time. Popcorn Time si může stáhnout kdokoli. Jedná se o bezplatný program, který vám umožní snadno sledovat filmy nebo televizní pořady. 

Klient BitTorrent má integrovaný přehrávač médií a jakmile vyberete, co chcete sledovat, vytáhne obsah z torrentů a přehraje jej. Přitom jste ušetřili potíže s čekáním na stažení torrentu a případně zjistením, že je to špatné vejce. Získáte to sledovat okamžitě a ve vysokém rozlišení.

Popcorn Time ke stažení zdarma je k dispozici na Windows, Mac, Linux, Android a iOS, takže máte spoustu možností, pokud jde o to, jaké zařízení použít. 

Je Popcorn Time bezpečný? Proč potřebujete Popcorn Time VPN

Otázka „je bezpečný pro Popcorn Time“ je běžná. Odpověď zní trochu ano a ne. Protože Popcorn Time používá torrenty, které většinou obsahují obsah chráněný autorskými právy, použití VPN pro ochranu není žádným důvodem. Zákony o autorských právech se v jednotlivých zemích liší, ale obvykle není dobré tento obsah stahovat nebo prohlížet bez ochrany. 

Při použití VPN bude vaše IP adresa skryta spolu s dalšími osobními údaji. Navíc, bez jednoho, by vaše aktivity mohly být zaznamenány a vysledovány zpět k vám. Pokud jsou zákony ve vaší zemi přísné, můžete se ocitnout v horké vodě. 

Stručně řečeno, VPN zajistí, že zůstanete anonymní a nevysledovatelní, takže budete mít tolik času Popcorn, kolik si budete přát..

Používání Popcorn Time s Android nebo iOS VPN

Stejně jako hlavní platformy pro streamování, i Popcorn Time obrátil svou pozornost na mobilní zařízení. Můžete si stáhnout aplikaci Popcorn Time přímo do svého zařízení a užít si podobný zážitek jako u stolní verze. 

Mějte však na paměti, že stále používá stejný proces kreslení obsahu z torrentů. Možná se budete chtít ujistit, že jste při používání připojení Wi-Fi, jinak byste mohli skončit s robustním datovým účtem. 

Pro uživatele iOS vyžadovala počáteční aplikace Popcorn Time zařízení, které má být jailbroken. Naštěstí to již není potřeba, což vám přináší mnohem méně potíží. U verze Popcorn Time Android byste měli lépe stáhnout APK Popcorn Time přímo z oficiálního webu, protože to není vždy k dispozici v obchodě Google Play..

Popcorn Time Mobile a VPN

Pokud se rozhodnete používat vaše mobilní zařízení pro Popcorn Time, měli byste se ujistit, že máte nainstalovanou vhodnou VPN. Mnoho výše uvedených sítí VPN je na daném úkolu a ExpressVPN je stále tou nejlepší volbou pro taková zařízení, ale naše nejlepší VPN pro mobilní zařízení zahrnuje i další výběry.

Například, VyprVPN není na tomto seznamu, ale má některé z nejlepších mobilních aplikací tam – přečtěte si naši VyprVPN recenzi – což je jedna z našich nejlepších VPN pro Android výběry. Soukromý přístup k internetu je dobrou volbou, pokud chcete slušný VPN zážitek za nízkou cenu, jak si můžete přečíst v naší recenzi PIA. Můžete se také podívat na naši nejlepší VPN pro iPhone.

Poskytovatelé popcornového času a VPN zdarma

Protože používání Popcorn Time online vám poskytuje bezplatný způsob, jak sledovat filmy a pořady zdarma, pravděpodobně se ptáte, zda můžete udržet náklady i na VPN pro nulu. Existuje spousta bezplatných sítí VPN, které vás lákají, a některé z nich nejsou příliš špatné, ale pokud se rozhodnete použít bezplatnou síť VPN pro Popcorn Time, měli byste si ji určitě udržet v bezpečí.

Za prvé, trh je protkán tzv. VPN, které vás opravdu nechrání. Někteří čekají, až na příští oběť píchnou malwarem obsaženým v instalačním programu. Ostatní prostě nefungují, ale budou sledovat vaše informace.

Nejlepší antivirový software může pomoci s některými problémy se zabezpečením, které bezplatné sítě VPN přinášejí, ale existují i ​​další nedostatky, na které je třeba myslet. Náš nejhorší bezplatný průvodce VPN obsahuje některé příklady toho, jak špatné mohou být.

nejhorší-zdarma-vpn-hola-vpn

Kromě toho všeho, i když najdete slušnou bezplatnou síť VPN, je třeba se službou omezit na určitá omezení, například omezení využití šířky pásma. Nejlepší je jít s renomovanou službou, když je vaše bezpečnost a data ohrožena, a placená VPN znamená, že se nesnaží získat peníze od vás jiným způsobem.

Neplatná mediální chyba popcornového času

Uživatelé v komunitě Popcorn Time nahlásili chybu při pokusu o streamování obsahu. Zdá se, že v některých případech se při pokusu o sledování filmu nebo show objevuje chyba „neplatného média“. Přestože s tím na Cloudwards.net nemáme žádné osobní zkušenosti, zdá se, že může existovat několik důvodů. 

Nejčastějšími viníky jsou antivirový software nebo brány firewall. Mohou zabránit programu Popcorn Time v přístupu na weby pro sdílení P2P, ze kterých získává obsah Popcorn Time. Jednoduše vyladění nastavení, uživatelé byli schopni pokračovat s jejich kouřící. 

Skutečné kroky, které budete potřebovat k vyladění těchto nastavení, budou záviset na tom, který antivirový program nebo firewall používáte, ale to se vám sníží buď na whitelisting Popcorn Time, nebo na zakázání softwaru úplně, i když bychom to nedoporučovali.

Jak na whitelist Popcorn Time uvnitř Firewallu

Pokud problém způsobuje výchozí brána Windows nebo MacOS, postupujte podle následujících pokynů.

Povolení doby popcorn v systému Windows 10

 1. Do vyhledávacího panelu na hlavním panelu zadejte „firewall“
 2. Klikněte na „Windows Defender Firewall“
 3. V nabídce vlevo klikněte na „Povolit aplikaci nebo funkci prostřednictvím brány Windows Defender“
 4. V okně „povolená aplikace“ klikněte na „změnit nastavení“
 5. Zaškrtněte políčko vedle Popcorn Time
 6. Klepnutím na „ok“ uložte nastavení

Povolení doby popcorn v systému MacOS X

 1. V nabídce Apple klikněte na „systémové preference“
 2. Klikněte na „zabezpečení“ nebo „zabezpečení“ & ikona soukromí
 3. Vyberte kartu brány firewall
 4. V podokně předvoleb klikněte na ikonu zámku a zadejte jméno a heslo správce
 5. Klikněte na „Možnosti brány firewall“
 6. Klikněte na tlačítko „Přidat aplikaci“
 7. Vyberte aplikaci Popcorn Time jako aplikaci, kterou chcete povolit
 8. Klikněte na „přidat“
 9. Klepnutím na „ok“ uložte nastavení

Několik alternativ pro popcornový čas

Pokud pro vás Popcorn Time nefunguje, je zde několik alternativ. 

Placené streamingové služby

Pokud chcete pro sledování pořadů a filmů použít jinou metodu, můžete si vybrat z několika dalších možností. 

Placené streamingové služby mají k dispozici spoustu dobrého obsahu a hostují některé z nejpopulárnějších, dosud oceněných pořadů. Například Netflix má rád Stranger Things a The Marvelous paní Maisel vysílá na Amazon Prime Video.

Jiné streamingové služby, jako jsou Hulu a HBO Now, mají také lákavé knihovny, ale jsou k dispozici pouze v USA. VPN jsou naštěstí skvělé pro obcházení geobloků. Pokud si vyberete server VPN v zemi, kde jsou tyto služby dostupné, bude to vypadat, že jste fyzicky. 

To je zvláště dobré, pokud cestujete nebo jste se přestěhovali, protože budete moci pokračovat v předplatném jako obvykle. Umožní vám také přístup k obsahu, který je v současné zemi nedostupný. Naše nejlepší VPN pro Hulu a nejlepší VPN pro HBO Now mohou pomoci.

Knihovna Netflixu se navíc v každé zemi liší v důsledku autorských a licenčních smluv. Pomocí sítě VPN můžete zkazit svou polohu a budete se moci dostat do knihoven v jiných zemích. Jen se ujistěte, že jste vybrali VPN, která může projít kolem detektorů VPN Netflix. Náš nejlepší článek pro síť VPN pro Netflix obsahuje seznam některých, které jsou k danému úkolu vhodné. 

Streamování obsahu pomocí Kodi

Pokud jste po jiném způsobu, jak získat nějaký volný čas Popcorn, Kodi je dobrá volba. Kodi je software s otevřeným zdrojovým kódem, který lze použít k ukládání a organizování mediálních souborů, ale můžete jej také použít pro streamování filmů a televizních pořadů zdarma. Je to docela snadné použití a můžete začít pomocí našeho průvodce Kodi.

Chcete-li streamovat filmy a pořady, budete muset nainstalovat repozitáře a jejich doplňky. Tyto doplňky vám umožní přístup k tuně obsahu. Máme seznamy nejlepších úložišť Kodi a nejlepších doplňků Kodi, na které se můžete podívat.

Musíme však zdůraznit, že ačkoli je Kodi legální, některé doplňky obsahují nelegální obsah. Například Covenant je populární doplněk, ale poskytuje přístup k pirátskému obsahu, takže můžete mít nějaký čas Kodi Popcorn Time. Nebudeme vám říkat, co dělat, ale pokud se rozhodnete je používat, ujistěte se, že používáte VPN z našeho nejlepšího seznamu VPN pro Kodi seznam..

Torrenting

Přestože pro vás Popcorn Time vyřizuje veškerou činnost, která by vás mohla znepokojovat, můžete to raději udělat sami. Existuje spousta torrent stránek, jako je The Pirate Bay, a rychlým vyhledáváním na nich byste měli být schopni najít to, co hledáte.

Existuje však několik věcí, na vědomí, pokud jdete touto cestou, ačkoli. Za prvé, nemůžeme dostatečně zdůraznit, že torrentování obsahu chráněného autorskými právy porušuje zákon a můžete skončit v mnoha problémech. Ujistěte se, že zůstanete skryti s VPN, jako je naše nejlepší volba pro torrentování, NordVPN.

Také si musíte uvědomit, že torrenting může přinést celou řadu online nebezpečí na dosah ruky. Soubory mohou být propláchnuty škodlivým obsahem, který čeká na infikování počítače.

VPN s tím může pomoci, ale je ve vašem nejlepším zájmu nainstalovat dobrý antivirus. Doporučujeme používat Bitdefender, protože vás ochrání v reálném čase. Naše recenze Bitdefender Antivirus obsahuje další podrobnosti.

Závěrečné myšlenky

Popcorn Time je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí okamžitý, volný přístup k nejnovějším a největším filmům nebo pořadům. Je to jednoduché stažení pryč a nabízí skvělou alternativu k placeným možnostem, pokud máte omezený rozpočet. To znamená, že se službou jsou spojena některá rizika.

Pokud máte zkušenosti s používáním Popcorn Time nebo si myslíte, že nám něco uniklo, dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Podívejte se také na naše další články o VPN a naši zábavní sekci. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me