Nejlepší VPN pro HBO nyní v roce 2020

HBO Now je jednou z lepších dostupných streamovacích platforem. Poukázali jsme na to v našem průvodci sledováním hry Game of Thrones, ale platforma má co nabídnout víc než draci a fantazie. Kromě vyvíjející se knihovny kurátorských filmů a představení, jako je Minulý týden dnes večer s Johnem Oliverem, má HBO Now pro každého něco.


Každý občan USA, to je. Přestože je HBO k dispozici v přibližně 50 zemích, HBO Now je k dispozici pouze v USA Stejně jako Hulu, HBO Now má nejnovější streamy filmů a televizních pořadů a distributoři rádi udržují pevnou kontrolu nad tím, kdo může sledovat co (přečtěte si naši nejlepší VPN pro Průvodce Hulu).

Existují však způsoby, jak to vyřešit. V této příručce k nejlepším VPN pro HBO Nyní vám ukážeme, jak může virtuální soukromá síť otevřít streamovací záplavy. Pomocí našich nejlepších recenzí VPN jsme kurátori oslovili pět poskytovatelů, kteří budou mít přístup ke službě HBO Now a v tomto procesu poskytnou příjemný zážitek ze streamování.

Proč nyní potřebujete VPN pro HBO

Jak je uvedeno výše, HBO Now je k dispozici pouze v USA, takže všichni ostatní na světě mají smůlu. Existuje však způsob, jak obejít tento geoblok a odemknout obsah, který společnost HBO Now nyní nabízí.

Pomocí VPN můžete HBO Now přimět k přemýšlení, že se nacházíte v USA. VPN vám přiřadí novou IP adresu, což je to, co HBO Now používá k detekci, ve které zemi se nacházíte. Například, pokud jste chtěli Chcete-li streamovat iPlayer BBC, musíte použít britskou IP adresu (přečtěte si našeho nejlepšího průvodce VPN pro BBC iPlayer).

Před připojením k HBO Now se nejprve připojíte k serveru ve vlastnictví poskytovatele VPN, který je umístěn v USA. K HBO Now to bude vypadat, jako byste se právě připojili ze serveru VPN, což znamená, že můžete streamovat odkudkoli na světě.

Pro ty, kteří se pohybovali kolem technologického ohybu, budete vědět, že totéž lze dosáhnout pomocí proxy, ale jak jsme zdůraznili v našem průvodci VPN vs. proxy vs. Tor, použití jednoho je obecně špatný nápad. Na rozdíl od proxy, VPN šifruje vaše počáteční připojení, takže je téměř nemožné zjistit, kdo jste.

Jednoduché trasování trasy může nasměrovat vaše připojení zpět k vám, pokud používáte proxy, ale nemůže to s VPN. Šifrováním vašeho připojení funguje server VPN jako blok, který umožňuje tunelovat, aniž by ostatní mohli sledovat vaše připojení zpět k vám.

To znamená, že VPN vás nejen připojí k HBO Now, ale v tomto procesu vás také ochrání. S náporem špionáže a snoopingu na připojeních je VPN klíčovým bezpečnostním opatřením, které vrací vaše soukromí zpět do vašich rukou.

Nejlepší VPN pro HBO Now 2020

Výběr nejlepší VPN pro HBO nyní

Přestože myšlenka použití jakékoli virtuální sítě VPN s HBO Now funguje na papíře, v praxi to nefunguje. HBO Nyní, spolu s většinou ostatních streamovacích platforem, jsou zavedeny systémy, které zjišťují, zda používáte VPN. Před zahájením našeho seznamu jsme možnosti omezili tím, že jsme zjistili, zda se poskytovatel může na platformu dostat dokonce.

Prorazit jednou však nestačí. Testujeme přístup k streamovacím platformám na více serverech a pouze poskytovatelé, kteří k těmto platformám mohou trvale přistupovat, se dostanou na vrchol. Například VPNArea vás zavede do Netflixu, ale pouze na konkrétních serverech v USA (přečtěte si naši recenzi VPNArea).

Rychlost hraje také velkou roli při streamování. Pokud váš internetový poskytovatel nepřeruší vaše připojení, VPN bude mít určitou rychlost vašeho internetu. Přidáním dalšího serveru do mixu zvyšujete režii sítě. To však znamená, že dochází ke snížení rychlosti, které neznamená, že vaše připojení musí být pomalé.

Poskytovatelé, které jsme vybrali, mají malý rozdíl mezi chráněnou a nechráněnou rychlostí. S HBO Now je to méně důležité než s, řekněme, Netflix, protože HBO Now nepodporuje streamování HDR nebo 4K (přečtěte si našeho nejlepšího průvodce VPN pro Netflix).

I když se to netýká HBO Nyní, když používáte VPN, je vždy důraz na zabezpečení a soukromí. Vybrali jsme poskytovatele, kteří nabízejí to nejlepší v zabezpečení VPN, chrání vás a to, co děláte online, od kohokoliv, kdo strčí nos tam, kam nepatří.

Mimo to jsme se také podívali na cenu, snadné použití, umístění serveru a zákaznický servis, ale tyto oblasti byly periferní. Přestože jsou důležité, byli jsme ochotni vyměnit například uživatelskou přívětivost za vyšší rychlosti.

Nejlepší VPN pro HBO: ExpressVPN

ExpressVPN je nejlepší VPN pro streamování, takže není divu, že je to nejlepší VPN pro HBO Now. Mezi svým snadno použitelným rozhraním, ultrarychlými rychlostmi a nezmyslovým přístupem k soukromí je ExpressVPN ideální VPN pro téměř cokoli. To znamená, že jeho schopnost obejít geobloky je zvláště dobrá pro streamování.

expressvpn-review-speed-test

Pokud jde o streamování, není zde mnoho poskytovatelů, kteří by odpovídali ExpressVPN. Během našeho testování dokázala důsledně obejít většinu geobloků. Bojovalo s Amazon Prime a Hulu, ale pouze na několika serverech. S Netflixem, BBC iPlayerem a HBO Now, to vstoupilo na platformu bez ohledu na to, který server jsme testovali.

Jeho rychlosti jsou také skvělé. ExpressVPN získal korunu v našem nejrychlejším průvodci VPN tím, že udržoval většinu naší nechráněné rychlosti bez ohledu na to, kde jsme tunelovali. Ačkoli zůstat rychle blízko domova je samozřejmostí, ExpressVPN je vzácný v tom, že zůstává rychlý na velké vzdálenosti. Protože HBO Now je k dispozici pouze v USA, je tato odolnost důležitá.

Existuje spousta míst, z nichž si můžete vybrat také v USA. ExpressVPN má tam 21 míst, která sahají od New Yorku do Los Angeles, s překvapivým počtem možností na Středozápadě. Většina amerických serverů také podporuje všechny protokoly ExpressVPN, takže můžete použít úroveň zabezpečení, se kterou jste spokojeni.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Všechno ostatní o ExpressVPN je, upřímně řečeno, skvělé. Ačkoli nemá zvony a píšťalky některých poskytovatelů, které v této příručce zmíníme, napraví své nedostatky pevnou základní službou.

Zkrátka to znamená, že bez ohledu na to, kam tunelujete z nebo do, ExpressVPN dokáže doručit. Její rychlé globální rychlosti vyvažují jeden z hroznějších problémů, kterým VPN čelí, a jeho okamžitá mentalita usnadňuje nalezení serveru a konfiguraci aplikace. Je dost snadné, aby se nováček mohl začít a zároveň si zachoval pokročilou konfiguraci, s níž si drotáři mohou pohrávat.

Jedinou nevýhodou je vysoká cena ExpressVPN. Ve srovnání s některými poskytovateli je ExpressVPN drahá, ale ve srovnání s řekněme Hide.me to není moc špatné (přečtěte si naši recenzi Hide.me). ExpressVPN nemá nejhorší ceny, ale v průměru utratíte více.

Další informace o cenách a funkcích se dozvíte v naší recenzi ExpressVPN nebo si to sami vyzkoušíte s 30denní zárukou vrácení peněz.

CyberGhost

CyberGhost byl vždy skvělou službou, ale jeho staré rozhraní nechalo hodně být požadovaný. Aktualizace na verzi 7 z ní učinila sílu, s níž je třeba počítat, ale zefektivňuje uživatelské prostředí a přidává do procesu spoustu nových funkcí..

Servery CyberGhost Streaming

Je snadnější než kdy dříve přistupovat ke svým speciálním serverům pro streamování. Na rozdíl od ExpressVPN má CyberGhost seznam míst, která jsou zajištěna pro streamování. Existuje asi 50 míst, z nichž každá je optimalizována pro jinou platformu pro streamování, včetně HBO Now. Platformy, které mají regionální omezení, jako například HBO Now, mají místa v zemi, kde jsou původem.

Přestože se zdá, že streamingové servery nečiní nic zvláštního, CyberGhost nezpochybňuje, na které místo byste se měli rozhodnout pro streamování HBO Now. Z našeho testování fungují také servery napříč platformami, takže britský server optimalizovaný pro BBC iPlayer může také pracovat s Netflixem..

Pokud jde o rychlosti, CyberGhost není nejlepší, ale není to ani špatné. Při použití OpenVPN je počáteční pokles rychlosti hluboký, ale použití IKEv2, s nímž CyberGhost instaluje, má za následek mnohem rychlejší rychlost.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Na rozdíl od ExpressVPN jsou funkce jedním z klíčových prodejních míst CyberGhost. Kromě streamovacích serverů zahrnuje i torrentovací servery. Nedělají nic jiného, ​​co se týče rychlosti nebo bezpečnosti, pouze jsou vyčleněna pro datově hladová připojení typu peer-to-peer. Díky těmto speciálním serverům získal CyberGhost místo v našem nejlepším VPN pro průvodce torrentováním.

Jednou z nejzajímavějších funkcí je však vestavěná automatizace. CyberGhost vám umožňuje nastavit „inteligentní pravidla“. Řeknou mu, co mají dělat, řekněme, po připojení k serveru. Například můžete dát společnosti CyberGhost pokyn, aby po připojení spustil prohlížeč, nebo můžete použít VPN pouze v určitých sítích WiFi.

Ačkoli jsme viděli náznaky této funkce s jinými službami, implementace CyberGhost se cítí nejúplnější. Další informace o inteligentních pravidlech a dalších funkcích CyberGhost najdete v naší recenzi CyberGhost nebo zkuste s 45denní zárukou vrácení peněz.

NordVPN

NordVPN to má hodně, včetně vysokých špičkových rychlostí, rozsáhlé sítě serverů a dlouhého seznamu funkcí. Stále však klesá pod ExpressVPN. Jak vidíte v našem srovnání ExpressVPN vs. NordVPN, NordVPN je nejlépe umístěn jako stříbrný medailista, schopný dělat více než ExpressVPN, ale s mnohem menší konzistencí.

nordvpn-review-server-navigation

Dělá všechno, co by měl, ale velká serverová síť často mumlá. Místo představení umístění vám NordVPN umožňuje zvolit individuální server, ke kterému se chcete připojit. Vzhledem k tomu, že jde o většinu technologií, ne každý server provádí vždy tak, jak by měl, takže pravděpodobnost nalezení serveru, který má problémy, je větší než u jiných poskytovatelů.

Během našeho testování jsme se připojili k serverům, které prostě nefungovaly vícekrát. Když se ale hvězdy zarovná, neexistuje služba jako NordVPN. Může zlomit téměř jakýkoli geoblok, včetně HBO Now’s, a udržet některé z nejrychlejších rychlostí, jaké jsme kdy viděli.

To však vyžaduje vstup od vás. Pokud se chcete ponořit, ExpressVPN je více „plug and play“. NordVPN vyžaduje, abyste si zašpinili ruce, ale vyplatí se to.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Seznam funkcí společnosti NordVPN patří k nejlepším. Začíná u CyberSec, vestavěné blokování reklam a malwaru. Na rozdíl od PureVPN, který se zdá, že používá blokování reklam spíše jako marketingový bod než jako funkční nástroj (přečtěte si naši recenzi PureVPN), CyberSec funguje docela dobře, ale přesto doporučujeme hledat náš nejlepší antivirový software pro více oboustranné řešení.

Stejně jako CyberGhost zahrnuje i NordVPN speciální servery, ale žádný z nich není optimalizován pro streamování. Místo toho mohou pomoci v zabezpečení nebo v soukromí. Například servery Tor ochrání vaši identitu tím, že vás před připojením odrazí od několika serverů, a servery Double VPN přidají do vašeho připojení druhou vrstvu šifrování..

NordVPN je také levný. Ačkoli měsíční plán není působivý, víceleté smlouvy snižují měsíční cenu na méně než několik dolarů. Cenové schéma si můžete prohlédnout v naší recenzi společnosti NordVPN nebo vyzkoušet s jeho 30denní zárukou vrácení peněz.

TorGuard

TorGuard je zde oblíbený na webu Cloudwards.net, i když to není nejlepší VPN pro každého. Není to nejpříjemnější varianta na trhu, ale úroveň konfigurovatelnosti, kterou nabízí, je bezkonkurenční. Naštěstí to nejsou všechny knoflíky a knoflíky. Pod ovládacím panelem je solidní služba, která přistupuje k většině streamovacích platforem s vysokými rychlostmi.

Torguard-review-interface

Dělá to také důsledně. TorGuard seděl spolu s ExpressVPN v našem nejrychlejším průvodci VPN pro jeho odolnost na více místech. Průměrná rychlost TorGuardu je nižší. Ačkoli většina míst funguje dobře, občasný chlápek brání tomu, co by jinak bylo vynikajících výsledků.

Pokud jde o umístění serveru, TorGuard není příliš působivý, ale zaměřuje se na USA, což z něj dělá skvělou volbu pro HBO Now. Existují místa po celé USA, včetně datových center v Dallasu, Chicagu a Atlantě.

TorGuard má také nejlepší zabezpečení, jaké jsme kdy viděli. Díky dostatečnému počtu protokolů VPN, které vám umožní roztočit hlavu a soustředit se na konfigurovatelnost, se může přizpůsobit libovolnému nastavení zabezpečení, které chcete.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

Jak již bylo zmíněno, nejsilnějším aspektem TorGuardu je jeho přizpůsobitelnost. Můžete si nejen vybrat, který protokol použijete, ale také typ šifrování, metodu ověření zprávy a velikost klíče. Ačkoli pro většinu lidí není rozdíl mezi AES-256-CBC a AES-256-GCM jedno, ti, kteří chtějí nakonfigurovat své zabezpečení,.

Tato flexibilita je rozšířena o podporu pro vlastní skripty a zabíjení aplikací, což vám umožňuje nastavit killswitch pro určité aplikace. Například byste mohli říct TorGuardovi, aby zablokoval připojení k internetu vašemu klientovi torrentingu, pokud VPN selže, a ponechte prohlížeč nedotčený.

Vlastní skripty jsou k dispozici před připojením, po připojení a po odpojení. Budete muset psát skripty a ukazovat na ně TorGuard, ale úroveň flexibility je bezkonkurenční. Jako jednoduchý příklad byste mohli říct TorGuardovi, aby po připojení spustil Chrome v anonymním režimu.

Navzdory svému zastaralému vzhledu je o TorGuardovi hodně líto. Více se dozvíte v naší recenzi TorGuard nebo se dozvíte, jak se vám to líbí, s týdenní zkušební verzí zdarma.

Soukromý přístup k internetu

Minimalistický přístup soukromého přístupu k internetu může být nepříjemný pro ty, kteří dávají přednost tomu, aby byli se svým softwarem praktičtí, ale flexibilita a hodnota služby jsou nepopiratelné. PIA je jednou z nejlevnějších možností v okolí a přestože se jedná o červenou vlajku, má PIA prověřené výsledky.

prohlídka soukromého přístupu na internet

Navzdory skromnému rozhraní je PIA výkonná. V našem nejrychlejším průvodci VPN obsadila druhé místo a nedosáhla váženého průměru ExpressVPN. Přestože se instaluje s 128bitovým AES, který má vzestupnou rychlost, testovali jsme jej s 256bitovým AES. Naštěstí rychlost PIA zůstala neporušená, a to i po zvýšení bezpečnosti.

Má potíže s většinou streamovacích služeb, ale HBO Now během našeho testování fungoval. Poloha PIA v USA znamená, že existuje spousta možností serveru, takže byste neměli mít problém najít server pro HBO Now.

Přestože VPN, která se nachází v USA, je obvykle předmětem zájmu, PIA prokázala, že stojí za soukromí uživatelů. Pro uživatele, kteří se dopustili trestného činu při používání služby, byl dvakrát předvolán k soudu, a dokonce ani na předvolání nebyl schopen poskytnout žádné informace o uživateli.

Další důvody, proč se nám líbí soukromý přístup k internetu

PIA nedávno aktualizovala své rozhraní, a přestože je klient stále spojen s podnosem, jsme fanoušky provedených změn. Jedním zdánlivě nevýznamným doplňkem je noční režim, který zatemňuje oslepující pozadí a místo toho osvětluje text. S ohledem na nedávnou aktualizaci nočního režimu v Průzkumníkovi Windows může úhledné nové rozhraní PIA odpovídat tomu, co je na vaší ploše.

Existují také pokročilejší funkce. PIA obsahuje MACE, což je nástroj pro blokování malwaru a reklam podobný CyberSec. Používá seznam známých domén, které zobrazují reklamy a blokují je během procházení. Doporučujeme je proto zapnout a čekat, aby se plně projevily..

Stejně jako TorGuard má PIA spoustu přizpůsobitelnosti, což je překvapivé vzhledem k tomu, jak minimální je aplikace. Můžete nastavit velikost klíče, způsob šifrování a autentizace dat, stejně jako velikost šifry a klíče síťového handshake.

I když ne tak hluboká jako TorGuard, přizpůsobitelnost PIA vyniká. Použitelnost je stranou, PIA je solidní služba se slušnou cenou. Více se můžete dozvědět v naší recenzi na soukromý přístup k internetu nebo to vyzkoušet s jeho sedmidenní zárukou vrácení peněz.

Závěrečné myšlenky

HBO Nyní má co nabídnout, takže je škoda, že k této platformě mají přístup pouze obyvatelé USA. S VPN však můžete být kdekoli na světě a stále si můžete užívat Game of Thrones, True Detective, The Sopranos a další.

Než se dostanete příliš hluboko do vaší tradice Westeros, nezapomeňte se podívat na náš streamovací archiv. Najdete zde způsoby, jak sledovat filmy a televizní pořady po celém webu. Nejenže vás provedeme procesem streamování, ale také vám ukážeme, jak to bezpečně udělat.

Co právě streamujete s HBO? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me