Jak vyřešit kód chyby Netflix m7111-1331-5059 v roce 2020

Pokud jste někdy použili virtuální privátní síť pro přístup k Netflixu v jiné zemi, narazíte v určitém okamžiku na chybu kód m7111-5059: „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy.“ V tomto článku vám ukážeme, jak tento problém vyřešit několika způsoby.


Nejlepší a nejjednodušší způsob je jednoduše se přihlásit k naší nejlepší VPN pro Netflix, ExpressVPN. Dodává se s 30denní politikou vracení peněz a pokud se zaregistrujete pomocí tohoto odkazu, dostanete nad svůj celoroční plán tři měsíce. Náš druhý nejlepší výběr je NordVPN, který má skvělý tříletý plán a stejnou záruku vrácení peněz.

Co je kód chyby m7111-1331-5059?

Chyba m7111-5059 je v podstatě to, co říká na cínu: Netflix zjistil, že k přístupu na web používáte VPN a odepřel vám přístup. Z jakéhokoli důvodu VPN nebo proxy, které jste povolili, používají IP adresu, o které Netflix ví, že patří k odblokovači a Netflix vám dává chybu proxy.

Chyba Netflix-Unblocker

Chcete-li zjistit proč, doporučujeme vám podívat se na náš kus zákazu Netflix VPN, ale zkrátka díky licenčním smlouvám, které společnost uzavřela s různými distributory, Netflix zobrazuje pouze určitý obsah v určitých zemích. To znamená, že pokud jste například v USA a chcete se dívat na Američany, musíte pro přístup k evropskému Netflixu použít VPN. Ironický, ale jdete.

Jak opravit chybu serveru Netflix

Existují tři způsoby, jak se můžete zbavit chybového kódu m7111-1331-5059. První z nich je nejjednodušší, ale vždy nefunguje: servery můžete jednoduše přepínat pomocí sítě VPN, kterou již používáte. Takže místo použití v New Yorku použijte jeden v Bostonu (nebo Londýn do Manchesteru nebo Amsterdam do Rotterdamu; dostanete představu).

expressvpn-review-server-locations

Některé služby, bez ohledu na to, co tvrdí, však prostě nespadají do úkolu prorážet blok VPN, takže je možná budete chtít vzdát. Místo toho vám doporučujeme vyzkoušet si výběr nejlepších VPN pro streamování, které vás nejen přivedou do Netflixu, ale také dalších významných služeb, jako je Hulu..

Jak jsme řekli v úvodu, vaše nejlepší sázky jsou ExpressVPN a NordVPN (podívejte se, jak tyto dvě porovnáte v našem srovnávacím balíčku ExpressVPN vs NordVPN), ale pokud dáváte přednost svým koním trochu na temné straně, dejte ProtonVPN šanci. 

Třetí možností je jednoduše se vzdát přístupu k Netflixu v jiné zemi a buď udělat to, co je ve vaší domovské zemi, nebo promítat pořad nebo film, který jste doufali sledovat. I když sdílení souborů P2P není zcela legální, rozdělení online obsahu díky streamovacím válkám vás nenechává na výběr, nyní je to?

Jak obejít m7111-5059

  1. Přepínejte servery v síti VPN, kterou používáte
  2. Použijte jinou službu VPN
  3. Dívejte se na něco jiného nebo torrent své show

Jak přepnout servery

V tomto článku se podíváme na první dvě možnosti. Pokud vás to znepokojuje, podívejte se do našeho torrentového archivu nebo si prohlédněte torrenty nejlepší VPN.

První věc, kterou můžete udělat, když se chcete zbavit chybového kódu Netflix m7111-1331-5059 (nebo případně kódu d’erreur nebo código de error), je jednoduše přepínat servery v rámci VPN, že jste použitím. To je možné ve všech VPN, které jsme kdy testovali, od Surfsharku po Windscribe, ale níže vám ukážeme, jak to udělat v ExpressVPN, protože se to stalo, že se na našem systému nainstalovala.

Nejprve otevřete aplikaci ExpressVPN a zkuste získat přístup k Netflixu pomocí libovolného serveru, který máte rádi. V tomto příkladu jsme chtěli zjistit, co nám Amerika měla nabídnout, a proto jsme vybrali server v New Yorku. Rychle jsme však zasáhli chybu webu Netflix, ale víme, jak ji vyřešit, takže to není přinejmenším zpráva „máme potíže s hraním tohoto titulu právě teď“.

ExpressVPN-Connected-NYC

Další krok je stejně jednoduchý jako nalezení jiného serveru a doufáme, že bude fungovat s Netflixem. Naštěstí ExpressVPN má spoustu dostupných míst v USA, takže nebudeme muset dlouho hledat. Jak si můžete přečíst v naší recenzi ExpressVPN, přepínání serverů, vše, co musíte udělat, je kliknout na alternativní server a automaticky se přepne.

ExpressVPN-Connecting-DC

Tentokrát jsme měli štěstí a server, který jsme vybrali, fungoval s Netflixem dobře. Váš počet najetých kilometrů se však může velmi lišit, takže očekávejte, že se to stane běžnou rutinou. Netflix neustále blokuje IP adresy, takže neočekávejte, že jakýkoli server bude fungovat neomezeně dlouho. Neexistuje jeden způsob, jak opravit Netflix, který bude trvalý.

Které VPN porazily kód chyby Netflix m7111-1331-5059?

V tomto ohledu však můžete svůj život výrazně usnadnit použitím VPN, která má mnohem lepší výsledky při překonávání této chyby streamování. Už jsme vám řekli o ExpressVPN a NordVPN, které jsou skvělé i z jiných důvodů, ale nejsou to jediné, které můžete vyzkoušet.

Například CyberGhost, Private Internet Access a VyprVPN odvedou skvělou práci, když se dostanou do Netflixu po celém světě, a obě jsou o něco levnější než naše nejlepší tipy. Nejsou však tak spolehliví jako naši nejlepší psi, takže očekávejte, že strávíte trochu více času jízdou na kole přes různé servery.

Ať už děláte cokoli, nepřihlaste se k žádné staré službě VPN. Existuje spousta míst, které tvrdí, že jsou schopny překonat chyby při streamování, poté si vezměte peníze a nechte si sedět a dívat se na černou obrazovku s chybovou zprávou. Aby se přidalo zranění k urážce, někteří z nich budou prodávat vaše data prohlížení, zavádět, jako to udělal Avast. Podívejte se na náš článek o nejhorších VPN zdarma, kde najdete další příklady.

Závěrečné myšlenky

Když se při pokusu o přístup k Netflixu v jiné zemi neobjeví chybová zpráva, není to jen chvilková frustrace: přepínání serverů při používání dobré VPN by mělo vyřešit většinu problémů. Pokud narazíte na nalezení fungujícího serveru, pomůže vám také živý chat většiny VPN.

Pokud si nejste jisti, která služba je pro vás nejlepší, podívejte se na náš článek o nejlepších službách VPN, nebo ještě lépe, podívejte se na tyto služby sami pomocí jejich zásad pro vrácení peněz. ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, stejně jako téměř všechny ostatní na našem seznamu, což znamená, že si můžete bez rizika vyzkoušet, zda vás dostane do Netflixu a jestli se vám to dokonce líbí..

Přejeme vám mnoho potěšení ze sledování a nezapomeňte si prohlédnout náš článek o nejlepších hackech Netflix, pokud se chcete dozvědět více tipů a triků týkajících se streamovací služby. Sdělte nám své zkušenosti s řešením bloku Netflix v níže uvedených komentářích a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me