Jak sledovat úžasnou paní Maisel v roce 2020

Amazon Prime Video obvykle nemá hvězdný seznam pořadů. V poslední době se to však změnilo. Úžasní paní Maisel, The Boys a Good Omens se připojili k řadám The Man in High Castle a spojili Amazon Prime Video jako seriózní streamovací platformu, která dokáže bojovat s takovými jako Netflix.. 


V této příručce vám ukážeme, jak sledovat jednu z nejpopulárnějších pořadů Amazonu, Úžasnou paní Maisel. Přehlídka sleduje Miriam „Midge“ Maisel, ideální manželku a matku v 50. letech 20. století, která žije v New Yorku na Upper West Side. Po řadě špatných událostí se Midge ocitá opilá v klubu a objevuje talent pro stand-up komedii, kterou nikdy nevěděla, že měla. 

S celkovým skóre 92 procent na Rotten Tomatoes je The Marvelous Paní Maisel jednou z nejlepších televizních pořadů v okolí. Stejné části, okouzlující a veselé, paní Maisel vrhá své postavy za nejpravděpodobnějších okolností, to vše ukazuje, jak se rozmazlená matka a manželka mohou zlomit ze své skořápky. Čtěte dále a zjistěte, jak sledovat úžasnou paní Maisel.

Jak se dívat na úžasnou paní Maisel online

Jak již bylo zmíněno, Úžasná paní Maisel je exkluzivním videem Amazon Prime. V závislosti na tom, kde se nacházíte, však Amazon Prime Video nemusí být k dispozici nebo mít jinou knihovnu obsahu.

úžasný-mrs-maisel-amazon

Podle centra nápovědy Amazonu je malý výběr titulů označen jako „sledovat v zahraničí“, což znamená, že je můžete sledovat bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě. Důraz je však kladen na „malé“. Ano, některé tituly můžete streamovat kdekoli na světě, ale většina knihovny Prime Video se změní. 

Naštěstí existuje způsob, jak to obejít. Pomocí virtuální soukromé sítě se můžete zdát Prime Video, jako by jste kdekoli na světě. VPN změní vaši IP adresu, což je to, co Amazon a další streamingové platformy používají k identifikaci vaší polohy. Přestože je VPN podobná jako proxy, je bezpečnější volbou, o které se můžete dočíst v našem průvodci VPN vs. proxy vs. Tor. 

Amazon nebude schopen zjistit, kde jste, pokud používáte VPN, takže bez ohledu na to, zda jste v Číně nebo Švédsku, můžete se Amazonu zdát, jako by jste v, řekněme, USA (přečtěte si naši nejlepší VPN pro Čína průvodce). Vzhledem k tomu, že používáte novou adresu IP, Amazon nebude moci sledovat vaše data, což je obrovské pro soukromí online.

Máme nejlepší průvodce VPN pro Amazon Prime, ale není divu, že náš nejlepší výběr VPN, ExpressVPN, je na prvním místě. Jak můžete vidět v naší recenzi ExpressVPN, usnadňuje práci s bloky VPN, které Prime Video má na svém místě, a je v procesu rychlé. Ve skutečnosti ExpressVPN získal korunu v našem nejrychlejším průvodci VPN.

Jak se dívat na úžasnou paní Maisel online zdarma

Pokud již nemáte předplatné Prime, můžete se kdykoli zdarma dívat na Úžasnou paní Maisel, i když si musíte projít pár obručí. 

Po rychlém hledání jsme zjistili, že všechny epizody Úžasné paní Maisel se streamovaly na PutLocker a Europix. Existuje mnoho podobných webů, jako je CouchTuner, které pravděpodobně mají i datové proudy. 

úžasný-mrs-maisel-putlocker

Nic však není nikdy zcela zdarma a to je případ tohoto druhu streamovacích webů. Jsou to stompingové prostředí pro různé druhy počítačové kriminality a vše od malwaru po sledování prohlížeče připravené zamořit váš počítač.

Pro weby, jako je PutLocker, je VPN nutností – některé možnosti najdete v našem nejbezpečnějším průvodci VPN – ale antivir není ani špatný nápad. Zabezpečený antivirový program zajistí, že spolu s datovým proudem nebudou doručovány žádné nežádoucí pakety. Můžete si přečíst doporučení našeho nejlepšího antivirového softwaru, ale nejprve hodnotíme Bitdefender (přečtěte si naši Bitdefender Antivirovou recenzi).  

Pop-up okna také tyto weby sužují, takže si přečtěte našeho nejlepšího průvodce blokováním vyskakovacích oken. I když jejich použití může být problémem, weby jako PutLocker vám umožňují streamovat populární televizní pořady zdarma. Pro snadné použití a kvalitu je však lepší použít místní přístup.

Naštěstí pro to existují možnosti.

Úžasná paní Maisel Torrentsová

Nejlepší způsob, jak sledovat Úžasnou paní Maisel zdarma, je stáhnout si ji. Nemůžete ji však přímo stáhnout. Vzhledem k zákonům o autorských právech ve většině světa je pořádání úplného stažení díla, jako je televizní pořad, velké ne-ne. Pokud však používáte metodu decentralizovaného stahování, například torrenting, můžete se obejít. 

úžasný-mrs-maisel-torrent

Torrenting je jako stahování malých bitů souboru z více počítačů v síti. Protože žádný stroj nemá vše, je snazší obeznámit se s autorskými právy. Upozorňujeme však, že šíření obsahu chráněného autorskými právy je nezákonné téměř ve všech zemích. To znamená, že pokud to stejně uděláte, měli byste být chráněni. 

Jak je popsáno, VPN změní vaši IP adresu, a to je stejně důležité pro torrenting jako pro geobloky. Pokud pro torrentování používáte naši nejlepší VPN, můžete si ji stáhnout do svého srdce bez obav z oznámení od vašeho poskytovatele internetových služeb nebo, co je horší, od držitele autorských práv. 

Pro torrentování je nezbytná VPN, ale ani antivirus není špatný nápad. Stahujete neoficiální soubory z internetu, což může vždy znamenat potíže. Přečtěte si naši nejbezpečnější příručku k antivirovému softwaru, kde najdete doporučení.

Když se podíváme na populární torrentové stránky – můžete vidět na obrázku výše – snadno jsme našli každou epizodu Úžasná paní Maisel v nejvyšší kvalitě, kterou nabízí: 1080p. Na každém ze souborů, které jsme našli, je také mnoho secích strojů, což znamená, že byste měli mít možnost snadno stáhnout celou sezónu.. 

Jak se dívat na úžasnou paní Maisel na Kodi

Nakonec se můžete dívat na Úžasnou paní Maisel prostřednictvím Kodi. Kodi je software pro softwarové centrum s otevřeným zdrojovým kódem, který se běžně používá k uspořádání filmů, televizních pořadů a hudby, kterou vlastníte. Pomocí neoficiálních doplňků však můžete streamovat filmy a televizní pořady zdarma.

úžasný-mrs-maisel-kodi

Tyto doplňky fungují procházením webů, jako jsou Europix a CouchTuner, a poté přenášejí proud přes rozhraní Kodi. Stále používáte nelegální streamingové weby, i když je to přes Kodi, takže byste se měli dívat na své zážitky ze sledování jako takové. Nezavádějte proud, aniž byste byli chráněni naší nejlepší VPN pro Kodi. 

Našli jsme každou epizodu, která je k dispozici s doplňkem Poseidon, který obsahuje téměř všechny filmy a televizní pořady, které byste mohli chtít. Další informace o používání doplňků naleznete v našem průvodci používáním průvodce Kodi.

Závěrečné myšlenky

Úžasná paní Masiel by se měla těšit, ať už máte předplatné Amazon Prime nebo ne. Přestože je pořad k dispozici zdarma různými cestami, neměli byste je používat nechráněni. Vždy se ujistěte, že jste chráněni sítí VPN, bez ohledu na to, zda používáte CouchTuner nebo Kodi. 

Pokud se chcete dozvědět, jak sledovat další pořady, podívejte se na náš streamovací archiv. Máme články, jako je tento, včetně nedávno publikovaných, jak se dívat na sumce a jak se dívat na syny anarchie. 

Jak se díváte na Úžasnou paní Maisel? Co si myslíte o show? Sdělte nám své myšlenky v komentářích níže. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map