Jak sledovat sport s FuboTV v roce 2020

U sportovních ořechů je nutností sledovat nejnovější události. Možná jste fotbalovým fanouškem a chcete sledovat, jak Cristiano Ronaldo skóre pro Juventus, nebo Lionel Messi trhat poslední obrannou linii, aby míč do zadní části sítě. Možná, že fotbal není vaše první volba, a chcete vidět, jak Yankees přijali Mets. 


Bez ohledu na sportovní událost, na kterou se chcete naladit, existuje velká šance, že ji bude vysílat fuboTV. V této příručce vám řekneme, jak sledovat sporty pomocí fuboTV.

Spuštěno v lednu 2015 jako „fubo“, začalo se to jako služba streamování fotbalu a od té doby se společnost rozrostla. V roce 2017 přejmenoval na fuboTV a rozšířil svůj sortiment živých sportovních akcí o MLS, MLB, NFL a NBA, abychom jmenovali jen několik. Ačkoli je fuboTV sportovně orientovanou službou, vysílá také filmy, zprávy a televizní seriály.

how-to-watch-sports-with-fubotv-kanály

Tato služba je k dispozici v USA, Kanadě a Španělsku a na konci roku 2018 společnost fuboTV oznámila, že její podnikání rostlo a počet předplatitelů dosáhl 250 000.

FuboTV značně investoval do své vlastní technologie, což se v té době zdálo být riskantní krok, ale vyplatilo se, když došlo k streamování velkých událostí.. 

Například v roce 2018, zatímco Hulu a PlayStation Vue měly při streamování Super Bowl problémy, jako jsou krátké výpadky, publikum fuboTV prošlo celou hrou bez jediné závady. To samo o sobě musí učinit nejlepší volbu pro sportovní fanoušky.

Sledujte sport s FuboTV

FuboTV má více než 100 kanálů, přičemž více než 30 z nich jsou sportovní kanály. Všechny jsou k dispozici také se standardním balíčkem a zahrnují kanály jako Fox Sports 1 a 2, beIN Sports a NFL Network. U všech těchto kanálů byste měli být schopni najít hru, po které jdete.

how-to-watch-sports-with-fubotv-sports

Nascar závody, smíšená bojová umění a box jsou jen některé z věcí, které nabízí fuboTV. Má také plné pokrytí speciálních živých událostí, jako jsou karty Super Bowl a UFC Main Fight. 

Zvláštní funkcí fuboTV je jeho Cloud DVR. Díky tomu můžete nahrávat a sledovat kdekoli a kdykoli. Počet hodin, které získáte, bude záviset na zvoleném balíčku. Například u standardního plánu vám bude přiděleno 30 hodin zapisovatelného prostoru. Pokud se rozhodnete upgradovat, všechny ostatní balíčky mají 500 hodin zapisovatelného prostoru.

Kompatibilní zařízení pro FuboTV

Existuje spousta zařízení, na kterých můžete nainstalovat a sledovat fuboTV. Pokud je Apple první volbou, můžete si aplikaci stáhnout do iPhone, iPad a Apple TV. K dispozici je také aplikace pro uživatele systému Android, kterou si můžete stáhnout do svého telefonu nebo tabletu.

how-to-watch-sports-with-fubotv-devices

Přiznejme si to: větší je lepší a ve srovnání s velkou obrazovkou nic není, zejména pokud jde o sledování sportu. Řekněme, že máte kluky na to, aby se dívali na hru. Všichni se nechcete krčit kolem malé obrazovky. Naštěstí můžete použít Google Chromecast, Amazon Fire TV Stick nebo Roku pro streamování přímo do vašeho televizoru. 

Pokud z nějakého důvodu nechcete aplikaci používat, můžete streamovat fuboTV přímo z prohlížeče. Pro nejlepší uživatelský dojem doporučuje společnost fuboTV používání prohlížeče Google Chrome.

Náklady na FuboTV

Ve srovnání s konkurencí je fuboTV dražší. To však nabízí více sportovního obsahu než jakákoli jiná online streamingová služba. Navíc má ve své ceně úložiště Cloud DVR.

FuboTV má na výběr čtyři balíčky. Standardní balíček je 54,99 $ měsíčně a zahrnuje 115 kanálů, 30 hodin cloudového DVR a možnost sledovat jej na dvou obrazovkách současně.

Další je balíček Family, který opět nabízí 115 kanálů, i když se kanály liší od prvního balíčku. Navíc získáte 500 hodin cloudového DVR a můžete je sledovat současně na třech obrazovkách. Tento balíček přichází za 59,99 $ měsíčně. 

Za třetí, existuje balíček Family Deluxe. Stojí to 64,99 $ měsíčně a přichází s 151 kanály, 500 hodin cloudového DVR a opět schopností sledovat tři obrazovky současně. Jako bonus získáte fubo Extra, které zahrnuje 35 zábavních kanálů.

A konečně je zde balíček Ultra, který stojí 79,99 $ za měsíc, i když v současné době nabízí za první tři měsíce obchod s cenou 74,99 $ za měsíc. Díky tomuto balíčku získáte 184 kanálů, 500 hodin cloudového DVR a tři současné obrazovky. 

Získáte také 35 zábavních kanálů společnosti Fubo Extra a showtime, které zahrnují devět kanálů na vyžádání. Navíc získáte Sports Plus s 24 vysoce energetickými kanály.

balíčky how-to-watch-sports-with-fubotv

Všechny televizní balíčky – od standardu až po Ultra – ukazují více než 130 událostí ve 4 kB. Pokud stále nejste přesvědčeni, nabízí fuboTV bezplatnou sedmidenní zkušební verzi, takže můžete přistupovat k jeho obsahu a vyzkoušet si jej ještě před nákupem.

FuboTV Geoblocks

Přestože služba fuboTV má služby dostupné v Kanadě a Španělsku, většina programů je k dispozici pouze ve Spojených státech. Pokud jste mimo USA, budete zasaženi geobloky, ale stále můžete sledovat fuboTV pomocí virtuální soukromé sítě. 

Síť VPN vám pomůže získat adresu IP v USA, takže pokud jde o fuboTV (a další streamingové služby), budete vypadat, že jste fyzicky v zemi. 

Použití VPN také má mnoho dalších výhod a pro skvělou všestrannou službu doporučujeme ExpressVPN. Snadno vás připojí k serveru ve Spojených státech a je to naše nejlepší VPN pro streamování díky jeho vysoké rychlosti a neomezené šířce pásma. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN, kde najdete více podrobností, nebo si s 30denní zárukou vrácení peněz vyrazte.

Závěrečné myšlenky

S tolika streaming stránky na výběr, může být těžké najít ten, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud jste ve Spojených státech a hledáte službu řezání šňůry se sportovním náskokem, musí být fuboTV uchazečem.

Existují však některé nevýhody fuboTV. Za prvé, je to dražší než jeho soupeři, a přestože říká, že nabízí 4K obsah, je většinou omezeno na sportovní akce. Ostatní toky jsou v nižší kvalitě, například 720p.

Navíc, fuboTV nemá práva zobrazovat žádný sportovní obsah ESPN. Ačkoli to pro některé nemusí být problém, pokud chcete sledovat pondělní noční fotbal, musíte jej použít alternativní metodou.

Pokud máte zkušenosti s používáním fuboTV nebo nám něco uniklo, dejte nám o tom vědět v sekci komentářů. Podívejte se také na naše další články o zábavě. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me