Jak sledovat Showtime v roce 2020 prostřednictvím streamování, Roku a zdarma

Showtime je americká televizní síť s mnoha populárními kanály pod svým názvem. V roce 2015 spustila své samostatné streamingové služby, které fanouškům poskytují možnost na cestách pro více zařízení. Pokud sledujete kvalitní obsah, živý obsah nebo obsah na vyžádání, je to skvělá volba a tento průvodce vám řekne, jak sledovat online showtime.


Síť Showtime začala v roce 1976, jejímž prvním vysíláním byl koncert „Celebration“, vystoupením Rod Stewart, ABBA a dalších známých umělců. Od té doby jeho předplatitelská základna rychle rostla a její programování nyní zahrnuje filmy a televizní seriály, jako je Shameless, stejně jako box a smíšené zápasy bojových umění.. 

Služba streamování showtime

Časy se změnily a mnoho lidí se obrací k alternativám streamování z omezující možnosti kabelu. Aby udržel krok s davem, společnost Showtime zahájila vlastní streamovací službu, která soupeřila s Hulu jako s reklamou bez reklam.

Streamovací služba Showtime však nesmí být zaměňována s Showtime Anytime. Showtime Anytime je zdarma a je k dispozici každému, kdo má předplatné Showtime prostřednictvím zúčastněného poskytovatele televize. Uživatelé se mohou jednoduše přihlásit a začít sledovat pomocí aplikace Showtime Anytime nebo online. 

how-to-watch-showtime-showtime-kdykoli

Pro streamování Showtime nepotřebujete televizní předplatné. Jedná se o zcela samostatnou službu, která stojí 10,99 $ měsíčně. Noví odběratelé mohou využít bezplatnou sedmidenní zkušební verzi.

Showtime je však k dispozici pouze v USA z důvodu geobloků, takže pokud jste v jiné zemi, budete k získání americké IP adresy v USA potřebovat virtuální privátní síť. ExpressVPN vám s tím však může pomoci, jak uvidíte.

Jak se dívat na Showtime

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak začít sledovat, je přihlášení k odběru prostřednictvím jeho webových stránek. Můžete se jednoduše zaregistrovat online a poté streamovat Showtime show na jakémkoli zařízení zadáním přihlašovacích údajů Showtime. Stále dostanete i bezplatnou zkušební verzi.

registrace na webové stránky „how-to-watch-showtime“

Showtime na Amazon Prime bez kabelu

V roce 2015 zahájil Amazon v USA svůj program Streaming Partners Program, který byl od té doby rebrandingován jako Prime Video Channels a expandoval do dalších zemí, jako je Spojené království, Německo a Japonsko. Umožňuje televizním sítím a dalším poskytovatelům obsahu spojit se s Amazonkou a oslovit širší publikum. 

how-to-watch-showtime-streaming-partners-program

K dispozici je také mnoho dalších streamovacích kanálů, včetně HBO a Starz, ale pokud přemýšlíte, jak sledovat Showtime na Amazon Prime, musíte být členem Amazon Prime a zakoupit si předplatné Showtime v rámci služby.. 

Jak se dívat na Showtime na Amazonu

Pokud ještě nejste členem Amazon Prime, můžete se pokusit zdvojnásobit pomocí 30denního Prime Prime. Po zkušebním období vás bude stát Prime 12,99 $ měsíčně. Samotné Prime Video je 8,99 $.

bezplatná zkušební verze „how-to-watch-showtime-prime-showtime“

Pokud již jste členem Amazon Prime, můžete přejít do kategorie „kanály“ a přidat tam Showtime. Jakmile bezplatná zkušební verze skončí, Showtime vás bude stát za váš Amazon předplatné stát 10,99 $ měsíčně.

Amazon Prime Video je k dispozici na více zařízeních, včetně inteligentních televizorů, mobilních zařízení a dalších, což vám dává úplnou odpověď, jak sledovat Showtime bez kabelu. Nezapomeňte, že program Showtime není k dispozici mimo USA, takže k získání přístupu budete možná muset použít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro výběr videí Amazon Prime Video..

Showtime na Roku

Pokud jste zvědaví, jak se dívat na Showtime na Roku, je to snadné, protože je k tomu vyhrazená aplikace. Službu si můžete objednat přímo z přehrávače Roku nebo Roku TV. Z bezplatné zkušební verze budete mít stále prospěch, a poté je to standardní 10,99 $ měsíčně. 

how-to-watch-showtime-rok

Vše, co musíte udělat, je najít Showtime v „filmech“ & TV “v prodejně kanálů Roku a klikněte na„ + přidat kanál “. Až to uděláte, můžete podle pokynů na obrazovce dokončit registraci do bezplatné zkušební verze. Ujistěte se však, že jste vybrali aplikaci pro streamování, nikoli aplikaci Showtime Anytime.

Použití Roku ke sledování Showtime vám poskytuje rychlý a snadný způsob, jak sledovat vaše oblíbené pořady a filmy na velké obrazovce. Navíc, jakmile se přihlásíte k odběru, nebudete se omezovat pouze na jeho používání na Roku, protože můžete použít přihlašovací údaje pro sledování Showtime na jiných zařízeních. 

Nyní, jak jsme již řekli, Showtime je možné sledovat pouze v USA. Pokud nejste v zemi, stále je možné získat přístup připojením zařízení Roku k VPN routeru.

Sledování Showtime na Hulu

Pokud máte předplatné Hulu, můžete přidat Showtime podle nastavení svého účtu a vybrat možnost „spravovat doplňky“. Odtud můžete do svého balíčku přidat Showtime bezplatnou týdenní zkušební verzí, která bude po prvních sedmi dnech stát 10,99 $. 

how-to-watch-showtime-hulu

Pokud jste v Hulu nováčkem, můžete si užít první měsíc zdarma. To platí i pro oprávněné vracející se odběratele, takže stojí za to se na ně podívat. Poté základní plán Hulu přichází za 5,99 $ měsíčně. 

Až bude váš balíček nastaven, můžete sledovat Showtime show a filmy z tuny různých zařízení, včetně mobilních zařízení, smart TV a herních konzolí. 

Stejně jako je Showtime, i když je Hulu k dispozici pouze v USA, takže pokud nejste v zemi, lekce o tom, jak sledovat Showtime na Hulu, bude o něco delší. 

Nejprve se musíte připojit k serveru U.S přes VPN. Poté budete mít přístup k Hulu a také do svého balíčku přidáte Showtime. Máme speciální část pro nejlepší VPN pro Hulu, kterou si můžete přečíst.

Jak sledovat Showtime zdarma

I když se poskakujete po různých bezplatných zkušebních verzích, všechny výše uvedené metody sledování Showtime znamenají, že za tuto službu budete muset zaplatit. Možná přemýšlíte o tom, jak sledovat Showtime naživo a zdarma. Existuje několik způsobů, jak získat obsah Showtime zdarma, i když to nemusí být vždy živé.

Používání Kodi ke sledování showtime show

Pokud jste o Kodi ještě neslyšeli, jedná se o software s otevřeným zdrojovým kódem, který můžete použít k ukládání a organizaci médií. Můžete jej v podstatě použít jako domácí kino pro streamování filmů a televizních pořadů. Snadno se instaluje a můžete jej přizpůsobit vašim potřebám. Můžete si přečíst našeho průvodce Kodi, který vám pomůže vyrazit.

Po dokončení počátečního nastavení můžete nainstalovat repozitáře a jejich doplňky. Díky nim máte přístup k tunu jiného obsahu. Začněte s nahlédnutím do našich nejlepších úložišť Kodi a nejlepších doplňků Kodi, abyste mohli začít. 

Přestože však Kodi není nelegální, mnoho doplňků obsahuje nelegální obsah. Například dodatek Covenant vám poskytuje přístup k pirátskému obsahu. Tento pirátský obsah by vás mohl přistát v některých nebezpečných vodách chráněných autorskými právy, proto se ujistěte, že používáte VPN ke skrytí digitální stopy. 

Nemůžete porazit ExpressVPN, jak si můžete přečíst v naší recenzi ExpressVPN, ale naše nejlepší část VPN pro Kodi má více návrhů.

Jak se dívat na Showtime na Kodi

Nyní, když jsme vám dokončili poskytování 411 na Kodi, řekneme vám, jak sledovat obsah Showtime na Kodi. Po rychlém pohledu jsme zjistili, že můžeme sledovat obsah Showtime v doplňku Poseidon, který je součástí úložiště Kodil.. 

how-to-watch-showtime-kodi

Torrenting Showtime filmy a pořady

Pokud chcete sledovat něco konkrétního, které je k dispozici pouze ve službě Showtime, můžete se vydat na cestu torrentem. Existuje spousta alternativních torrentových webů, z nichž si můžete vybrat, a často vracejí slibné výsledky.

Našli jsme výsledky pro multisezónní předváděcí originály, jako je Ray Donovan, a drama série The L Word’s vysoce očekávané pokračování, The L Word: Generation Q na populárním torrentovém webu The Pirate Bay.

how-to-watch-showtime-the-pirát-bay

Nebezpečí torrentingu

Nezapomeňte však, že torrentování přináší určitá nebezpečí. Za prvé, stahování může být protkáno škodlivými soubory, což vás vystavuje riziku počítačové kriminality. Navíc většina obsahu dostupného na torrentových serverech je materiál chráněný autorskými právy, což znamená, že jeho porušováním budete porušovat zákon. Nejsme tu, abychom soudili, ale chceme se ujistit, že znáte rizika. 

S ohledem na to byste se měli ujistit, že jste stále chráněni VPN. Její zabezpečení vás ochrání před hrozbami a skryje vaši IP adresu před snoopery. NordVPN je skvělá volba. Má vlastní servery P2P a vynikající zabezpečení, proto je to naše nejlepší VPN pro torrentování. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro více informací.

Navíc, protože počítačové hrozby jsou skutečným problémem, doporučujeme použít další vrstvu ochrany ve formě slušného antiviru. Bitdefender je vaše nejlepší sázka. Chrání vás před jakýmikoli hrozbami prací v reálném čase, ale můžete si přečíst naši recenzi Bitdefender Antivirus, abyste získali lepší obrázek.

Závěrečné myšlenky

Streamovací služba Showtime obsahuje živé kanály a obsah na vyžádání včetně originálních seriálů, sportu, dokumentů, filmů a dalších. Dalo by se strávit věky hraničící s veškerým jeho materiálem a existuje mnoho různých způsobů, jak k nim získat přístup. 

Přitom je však třeba mít na paměti několik věcí. Jednak je Showtime omezeno na americké publikum, takže pokud nejste v zemi, budete se muset připojit k U.S serveru, abyste získali přístup. 

Na druhou stranu, pokud máte v plánu získat obsah prostřednictvím Kodi nebo torrentů, budete si prohlížet pirátský obsah a při tom byste mohli čelit online nebezpečí..

U obou těchto problémů pomůže VPN a vůdce balíčku ExpressVPN. Snadno získáte americkou IP adresu a chrání vás také před online nastiemi. Jeho vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma vám poskytnou nejlepší zážitek při sledování filmů a show Showtime. Navíc s 30denní zárukou vrácení peněz nemáte co ztratit.

Pokud máte nějaké zkušenosti s tím, jak sledovat Showtime v počítači nebo jiném zařízení, dejte nám vědět v sekci komentářů. Nezapomeňte si také prohlédnout naše další články o zábavě. Jako vždy, díky za čtení.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map