Jak sledovat příběh panny v roce 2020

Příběh služebnice musí být jedním z nejzajímavějších pořadů, které v poslední paměti zasáhnou streamovací platformy. Dystopické drama získalo nespočet ocenění za herecké výkony, speciální efekty, kinematografii a další. Pokud máte chuť na drsné drama s těžkými náboženskými a politickými tóny – víme, lákáme – jsme tu, abychom vám pomohli.


V této příručce o tom, jak sledovat Příběh služebnice, vám poskytneme všechny způsoby, jak streamovat show online. Některé metody jsou placené a jiné zdarma. Některé jsou legální a jiné ne tolik. Bez ohledu na velikost vaší peněženky však máme způsob, jak sledovat Příběh služebnice.

Podívejte se na Příběh služebné online

Dostupnost není obtížná, pokud jde o příběh The Handmaid’s Tale. Přehlídka je produkována Hulu, a jako většina streamovacích platforem, vydává všechny epizody konkrétní sezóny najednou (podobně jako Netflix dělá s Black Mirror). Hulu není ani příliš drahá, alespoň pokud jste ochotni se s reklamami vyrovnat.

jak se dívat na pohanskou pohádku hulu

V tomto případě není legitimní cesta příliš špatná. Hulu je levný a jeho streamováním tam budete moci zajistit, že získáte proud 4 kB. To znamená, že to není možné pro všechny. Hulu je k dispozici pouze v USA díky přísným geoblokům zavedeným sítěmi, jako je NBC. Pokud jste mimo USA, máte štěstí.

Náš nejlepší průvodce VPN pro Hulu však může pomoci. Virtuální privátní síť maskuje vaše připojení k internetu tak, aby vypadalo, jako by se nacházíte na jiném místě. Když používáte jeden, můžete být kdekoli na světě a stále vypadat, jako byste byli v USA do Hulu.

Chcete-li sledovat Příběh služebnice, potřebujete dvě věci: aktivní předplatné Hulu a umístění v USA. Naštěstí může VPN tento požadavek odebrat, pokud nežijete v USA..

Podívejte se na Příběh služebnice zdarma

Přestože je Hulu levný, stále něco stojí. Nedělejte si však starosti, protože existují způsoby, jak to streamovat zdarma. Nejpřímější cestou je Couchtuner, který má obě sezóny The Handmaid’s Tale. Existují i ​​další streamingové weby, ale s Couchtunerem jsme měli to nejlepší štěstí.

Ale neběhejte a nestartujte streamování. Dobrým způsobem, jak získat malware, je přejít na web, který porušuje autorská práva. Před spuštěním se chraňte před možnými hrozbami pomocí nejlepšího antivirového softwaru. Doporučujeme Bitdefender, protože může chránit váš stroj v reálném čase před jakoukoli kybernetickou kriminalitou, která zasáhla jízdu ve vašem proudu (přečtěte si naši recenzi Bitdefender).

Použití VPN by také neublížilo. Bitdefender má své vlastní, ale jak vidíte v naší recenzi Bitdefender VPN, není to tak skvělé. S některou z možností našeho nejlepšího průvodce VPN se vám bude líbit, ale pokud nemáte zájem číst několik tisíc slov na VPN, můžete si místo toho přečíst naši recenzi ExpressVPN..

VPN bude chránit vaši IP adresu před každým, kdo se chce připojit k vašemu připojení. Při používání VPN a antiviru budete nejen chráněni před malwarem na webu, ale také každého, kdo chce zjistit, kde se nacházíte. Navíc tyto weby nejsou legální, takže pokud se chcete vyhnout dopisu od vašeho poskytovatele internetových služeb, musíte skrýt, co děláte.

Podívejte se na Příběh služebné na Kodi

Pokud si nepřejete sedět u svého stolu a dívat se na Příběh služebnice, můžete použít Kodi. Nastavení však může být komplikované, proto si přečtěte našeho průvodce Kodi, pokud s platformou neznáte. Stručně řečeno, jedná se o přední multimediální centrum, které vám umožňuje organizovat média uložená ve vaší síti.

Mnoho neoficiálních doplňků pro Kodi vám umožňuje streamovat filmy a televizní pořady zdarma. Mnoho z nich má epizody The Handmaid’s Tale – můžete si přečíst našeho nejlepšího průvodce Kodi add-ons a zjistit, které z nich – ale doporučujeme Exodus. Pokud se chcete naučit, jak jej nainstalovat, přečtěte si výše uvedenou příručku.

Zákonnost Kodi je komplikovaná. Můžete si přečíst naši zákonnou příručku Kodi, kde najdete podrobnosti, ale podstatou je, že jakýkoli materiál chráněný autorskými právy je obecně ne-ne. Máme pocit, že bijeme mrtvého koně, ale cestou kolem takových zákonných bloků je VPN.

Můžete nastavit Kodi a začít streamovat bez VPN, ale není to dobrý nápad. Při každém požadavku na streamování epizody se spolu s ní odešle vaše IP adresa a jako taková i vaše online identita. Každý, kdo vidí tyto informace, včetně vašeho poskytovatele internetových služeb a donucovacích orgánů, bude vědět, co děláte.

Přečtěte si našeho nejlepšího průvodce VPN pro Kodi, abyste dosáhli maximální rychlosti. Líbí se nám také ExpressVPN pro Kodi, ale NordVPN je solidní alternativou zaměřenou na rozpočet (přečtěte si naši recenzi NordVPN).

Podívejte se na Příběh Torma

Nakonec si můžete prohlédnout Příběh služebnice. Rychlé vyhledávání na populárních torrentových webech – jsme si jisti, že můžete hádat, které z nich – ukazuje, že všechny epizody z období jedna a dvě jsou k dispozici ke stažení. Pokud nejste obeznámeni s tím, jak funguje torrenting, přečtěte si našeho průvodce k torrentu.

jak se dívat na příběh děvčat

Není překvapením, že s torrentováním existují i ​​právní obavy. Náš torrent se pokouší vyčistit šedou oblast, ve které se zabývá, ale bez ohledu na to byste zde měli používat i VPN. Naše nejlepší VPN pro seznam torrentů je dobré místo, kde začít.

ExpressVPN je solidní pro torrentování, ale NordVPN se nám líbí více kvůli jeho vyhrazeným serverům typu peer-to-peer. CyberGhost má také torrentovací servery, ale jak vidíte v naší recenzi CyberGhost, rychlosti jsou zklamáním.

Ještě více než při online streamingu je antivirový program při torrentování nezbytný. Při stahování pomocí magnetického odkazu neexistuje způsob, jak zjistit, co soubor torrent obsahuje, což znamená, že nevíte, co do svého počítače vkládáte. Pokud však používáte nejbezpečnější antivirový software, jste v pořádku.

Bitdefender za to vezme korunu, ale existují i ​​jiné možnosti, pokud to neznepokojí vaši fantazii. F-Secure je, jak název napovídá, bezpečné, ale je nákladné, jak můžete vidět v naší recenzi antivirové ochrany F-Secure. Aplikace Kaspersky Anti-Virus se trvale umísťuje v laboratorních výsledcích, ale existují obavy, pokud jde o soukromí uživatelů (přečtěte si naši recenzi aplikace Kaspersky Anti-Virus).

Závěrečné myšlenky

Existuje několik cest, jak sledovat Příběh služebnice. Bez ohledu na to, co přijímáte, se vám však VPN hodí. Prohlédněte si naše recenze VPN a vyhledejte poskytovatele, který pracuje pro vás.

Náš streaming archiv by měl být také užitečný. Najdete zde další články, jako je tento, pro streamování nejnovějších filmů a televizních pořadů po celém webu. Nedávno jsme postavili, jak sledovat Dragon Ball a jak sledovat Black Panther, takže se podívejte na ty.

Jak se díváte na Příběh služebnice? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map