Jak sledovat Flash online v roce 2020 a rychle

Flash je druhá show v Arrowverse a téměř stejně populární jako první, Arrow. Sleduje to mladého vědce jménem Barryho Allena, který se po vědeckém experimentu pokazí, dostane nadlidskou rychlost a začne nosit červený spandex, aby pomohl lidem z úzkých míst. Pokud vám připadá tento předpoklad přitažlivý, sestavili jsme tuto příručku, jak sledovat Flash online.


Blesk je o něco lepší než ukázka, ze které se vynořil (podívejte se na našeho průvodce, jak sledovat, jak Arrow vidět, co máme na mysli), i když občas to bude trochu vážnější, protože Barry a jeho tým vystopují a uvězní. ostatní lidé postižení stejnou nehodou, která ho postihla. Zatímco někteří z nich využívají své nově nalezené síly k dobrému, mnohem více jich používá k páchání zvěrstev.

Navazuje na příklad šipky v tom, že její obsazení se s postupujícím obdobím ještě zvětšuje, protože stále více lidí se připojuje k Barrymu a ostatním, aby zastavili zločince přirozené i nadpřirozené. Jednoduše naskočte a začněte sledovat nadcházející sezónu 6, není možnost, takže se můžete ujistit, že budete sledovat od samého začátku.

Ke zmatku se přidává zbytek Arrowverse, kde postavy a subploty skákají dovnitř a ven nejen z Arrow, ale také z Legends of Tomorrow and Supergirl. Pokud se však posadíte a uděláte si čas na to, abyste si vše mohli prohlédnout, máte zaručenou stovky hodin kvalitní zábavy. S ohledem na to, pojďme začít s The Flash.

Jak se dívat na Flash online

Flash vysílá na CW, stejně jako zbytek Arrowverse, a jako takový ho lze sledovat zdarma prostřednictvím webu CW a aplikace CW. Jak vysvětlujeme v našem průvodci, jak sledovat CW, můžete sledovat posledních pět epizod z webu, zatímco aplikace vám umožňuje sledovat všechny Flash zdarma, ale s reklamami.

Flash na aplikaci CW

Celkově vzato, docela dobrý obchod, i když je tu jeden úlovek: musíte mít americkou IP adresu, abyste mohli sledovat CW. Každý, kdo vytáčí ze zahraničí, je zasažen geoblokem. Předpokládáme, že to má zabránit problémům s licencí mezi CW a dalšími sítěmi, ale pro nás diváky je to správná bolest.

Existuje však cesta kolem jakéhokoli geobloku, a to pomocí virtuální privátní sítě. Stručně řečeno, VPN vám umožní předstírat, že jste někde jinde a zabezpečit vaše připojení, zavést, takže je to docela dobrá investice do vaší vlastní bezpečnosti a také způsob, jak získat přístup k většině zábavy. Zdá se, že náš nejlepší poskytovatel VPN, ExpressVPN, nemá vůbec žádný problém s přístupem k CW.

Sledujte Flash na Netflixu

Jedním z výstupů, s nimiž CW uzavřela dohodu, je Netflix, který má v Evropě k dispozici všechny Arrowverse, včetně The Flash, a také aktuální. Ačkoli to není zdarma jako aplikace CW, má to vzhůru, že má ještě větší knihovnu pořadů, které můžete sledovat, jakmile se probojujete skrz všechna fantastická dobrodružství našich pestrých superhrdinů. 

Flash Netflix

Pokud vám to připadá přitažlivější, protože již máte účet Netflix, přesto nejste v Evropě, můžete předstírat, že jste, pomocí VPN. Přestože je zákaz sítě Netflix VPN mnohem tvrdší než ten, který společnost CW používá, náš výběr nejlepší VPN pro síť Netflix by vás měl dobře obstát..

Jak se dívat na Flash zdarma

Pokud se vám vše výše uvedené zdá příliš obtížně, protože buď nejste ve Spojených státech, nebo proto, že se nechcete vyhazovat pro Netflix nebo náklady na VPN, pokryli jsme vás. Ačkoli morálka toho je vaše vlastní záležitost, existuje několik méně legálních způsobů, jak chytit Flash online.

První na řadě je nelegální streamování, na které vás obvykle odkazujeme na PutLocker, jednoduše proto, že je to nejméně špatná zkušenost mezi jeho ilk. Rychlý pohled ukazuje, že jsou tam všechna roční období epizod The Flash.

Flash PutLocker

Problém s většinou těchto bezplatných streamovacích webů, mezi nimiž je PutLocker, je šílené množství vyskakovacích oken a reklam, z nichž mnohé obsahují malware. Pro nejlepší zážitek ze sledování a ve skutečnosti jediný, kdo vás neroztrhne, je použití jednoho z nejlepších blokátorů vyskakovacích oken nebo prostě s neustálým přerušením prostě zbláznit.

Jak sledovat Flash na Kodi

Další možností je vyzkoušet Kodi, což je skvělá alternativa pro streamování. Jedná se o mediální platformu, která byla původně vyvinuta pro Xbox, ale nyní bude fungovat téměř na všem. Pokud se o tom chcete dozvědět ještě před tím, než se potopíte, podívejte se na našeho úplného průvodce Kodi.

Rychlé vyhledávání našlo všechna roční období The Flash on Poseidon, jednoho z nejlepších doplňků Kodi, Poseidon, který najdete pod jedním z nejlepších úložišť Kodi, Kodil. Instalace obou je hračka, takže pokud máte zájem sledovat skoro stovky představení, víte, kam jít.

Flash Torrents

Poslední je pirátství staromódní formou torrentu. Rychlý pohled na naše oblíbené zrcadlo The Pirate Bay ukazuje, že je k dispozici každé roční období The Flash, ačkoli jsme neověřili kvalitu každého z těchto souborů. Mezi uživateli, kteří nahrávají video, však existují známá jména, takže byste měli být v pořádku.

Flash torrenty

Samozřejmě, torrentování něco vyžaduje pouze potíže, takže ať děláte cokoli, ujistěte se, že máte VPN povolenou, když to děláte, nebo očekáváte oznámení DMCA a podobně přicházející doporučenou poštou. Sestavili jsme seznam pěti nejlepších VPN pro torrenting, takže se ujistěte, že se u jedné z nich zaregistrujete, než se pustíte do temných vod.

Závěrečné myšlenky

Flash je velmi poutavá a zábavná show, která vás překvapí jak skutečnými emocemi, tak i tmavšími okamžiky. Kterákoli z výše uvedených cest vám umožní sledovat ji v plném rozsahu a ve vašem volném čase, takže vám doporučujeme hned vystřelit.

Co si myslíš o The Flash? Dáváte přednost Arrow? Dejte nám vědět v komentářích níže nebo neváhejte se podělit o jakékoli metody sledování buď ukázat, že jsme mohli zmeškat. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map