Jak sledovat filmy zdarma online v roce 2020

Ve věku, kdy potřebujete do zaměstnání druhé zaměstnání, není divu, že stále více lidí hledá způsoby, jak sledovat filmy online. Budeme vám říkat, jak sledovat filmy zdarma, takže si můžete z obchodu vzít nějaké občerstvení za $ 1 a sledovat, co jste chtěli vidět z pohodlí vašeho gauče.


Existuje mnoho způsobů, jak sledovat filmy zdarma, ale jak a kde je najdete, se scvrkává na to, jak jsou staré. Možná se budete chtít usadit s klasikou nebo se ztratit v jednom z nejnovějších v Hollywoodu. Ať už je to cokoli, nenasahujte na weby, které vás žádají, abyste se zaregistrovali a provedli milionové průzkumy, pouze abyste zjistili, že poslední nedokončíte. Ztrácíš čas.

Sledujte filmy online zdarma

Pokud sledujete nové filmy, musíte si zašpinit ruce. Přestože pirátství neodpustíme, nejsme tu, abychom vám řekli, co je správné nebo co špatného. Co však můžeme udělat, je nasměrovat vás správným směrem a poradit vám o tom bezpečně.

Pokud nejste příliš vybíraví na kvalitu, existuje spousta webů, které streamují obsah chráněný autorskými právy. 123Movies byl jedním z nejoblíbenějších, ale v roce 2018 se zastavil, pravděpodobně kvůli tlaku úřadů. Existují alternativy, jako jsou Putlocker, SolarMovie a LookMovie. Jen mějte na paměti, že mnozí musí hrát hudební židle s jejich doménovými jmény, aby zůstali online, takže možná budete muset kopat, abyste je našli.

Sledujte filmy zdarma

Vzhledem k tomu, že děláte nějaké riskantní věci, doporučujeme vám zaregistrovat se do dobré virtuální soukromé sítě. Používání VPN vás ochrání tím, že skryjete svou identitu a udržíte své aktivity v tajnosti, což znamená, že můžete pokračovat anonymně. ExpressVPN předává to nejlepší, co je k dispozici, jak si můžete přečíst v naší recenzi ExpressVPN.

I s těmi nejznámějšími weby pro filmy zdarma ohrožujete svá data a soukromí. Mnoho z nich je napadeno viry a přestože si nic nestahujete, mohou stále infikovat váš počítač. Z tohoto důvodu doporučujeme nainstalovat také slušný antivirus. Bitdefender je jednou z nejlepších možností ochrany před online hrozbami. Přidejte k tomu jeden z nejlepších blokátorů vyskakovacích oken a bude dobré jít.

Sledujte filmy zdarma na Kodi

Kodi je open source domácí kino. Umožňuje vám streamovat, ukládat a organizovat média a je kompatibilní s většinou platforem. Po instalaci jej můžete přizpůsobit svým preferencím. Pokud jste na to nový, začněte v našem průvodci Kodi.

Mnoho lidí si myslí, že Kodi je nezákonné, ale není to samo o sobě. Úložiště můžete nainstalovat pomocí doplňků, které vám umožní přístup k obsahu, z nichž některé jsou oficiální a některé nikoli. Právě to je nezákonné. Neoficiální doplňky vám umožňují přístup k mnoha pirátskému obsahu.

Jeden z nejlepších doplňků se jmenuje Covenant. Na internetu najde torrenty filmů a streamuje je. Díky tomu získáte téměř každý film, který byste mohli chtít, a možná najdete nějaké, které jsou stále v divadlech. Existují i ​​další doplňky a naše oblíbené položky jsme uvedli v našem nejlepším kousku doplňků Kodi.

sledovat filmy zdarma
© KodiVPN

Faktem je, že i ve společnosti Kodi stále streamujete torrent, takže byste měli používat VPN, abyste se chránili a skryli. Nemůžete porazit ExpressVPN, ale můžete si prohlédnout více informací v našem nejlepším článku VPN pro Kodi.

Dalo by se také hledat torrent filmu, který chcete sledovat na webových stránkách, jako je The Pirate Bay, ale měli byste se stále chránit. Naše nejlepší VPN pro torrenting má několik návrhů, které jsou k úkolu.

Sledujte filmy prostřednictvím streamovacích služeb

Ke sledování filmů můžete použít také streamovací služby, jako je Amazon Prime Video, Hulu, Vudu nebo Netflix. Mají slušné výběry a přestože v knihovnách nebudou mít nejnovější blockbustery, některé se rychle přidají.

I když žádný z nich není zdarma, můžete se přihlásit do jejich bezplatných pokusů a zjistit, zda se vám líbí. Pokud se nechcete přihlásit k odběru, ujistěte se, že před zrušením platby zrušíte. Poté se můžete vždy rozhodnout, že se budete stále a znovu registrovat pomocí falešných e-mailových adres. Je to nepříjemné, ale hej, zdarma je zdarma.

Podle toho, kde se nacházíte, možná zjistíte, že jejich knihovny jsou omezeny geobloky. Obvykle se s nimi můžete obejít stažením VPN a pomocí připojení k serveru na jiném místě. Jakmile to uděláte, budete mít přístup k mnohem více titulům než dříve. Například se možná budete muset připojit k serveru v EU, abyste mohli sledovat film Marvel (přečtěte si naši příručku Jak sledovat průvodce Avengers).

To znamená, že Netflix je poměrně komplikovaný a má jeden z nejdokonalejších systémů detekce VPN, jak si můžete přečíst v našem článku o tom, jak překonat zákaz Netflixu. Naštěstí jsme pro vás udělali těžkou práci a našli nejlepší VPN pro Netflix.

ExpressVPN je nejlepší volbou pro obcházení systémů Netflixu a nejlepší VPN pro streamování obecně. NordVPN je však další nejlepší volbou, protože je skvělý v obcházení geobloků streamovacích služeb. Přečtěte si naši recenzi NordVPN a zjistěte více.

Závěrečné myšlenky

V závislosti na tom, co sledujete, existuje mnoho způsobů, jak sledovat filmy online. Na jedné straně existují webové stránky a služby, které nabízejí slušnou knihovnu, ale nemusí mít nejnovější filmy a mohou přijít s výplatou. Na druhé straně existuje spousta způsobů, jak sledovat to, co chcete zdarma, ale pokud jste po jednom, který je stále v divadlech, je toho více.

Můžete použít web, například Putlocker, rozhodnout se pro torrenting nebo nastavit Kodi s doplňkem. Pokud to však plánujete, musíte začít tím, že se budete chránit před nebezpečím online a právními problémy s jedním z našich nejlepších poskytovatelů VPN a antivirem.

Doufejme, že jsme vám pomohli naplánovat vaši příští filmovou noc za levnou. Pokud existují způsoby, jak získat filmy zdarma, které jsme zmeškali, dejte nám vědět v sekci komentářů. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me