Jak sledovat evangelium v ​​roce 2020, dvacet let poté

Když byla v roce 1996 vysílána poslední epizoda Neon Genesis Evangelion, japonské publikum bylo naštvané. Poté, co sledoval sérii, která povýšila anime na provokativní úroveň, konec vypadal jako pokles. Nejenže skončila jejich oblíbená show, ale finále se nepodařilo uspokojit. Přesto historie vnímá Evangelion příznivě, kritici jej nazývají momentem japonské rozvody.


Netflix oznámil, že příští rok přidá Evangelion do své knihovny, ale duben je ještě daleko. Ti, kteří chtějí vidět bojové anděly Shinji, Rei a Asuka v apokalyptickém Tokiu, hledají alternativy online alespoň prozatím. DVD a Blu-Ray také nejsou možnosti, protože práva jsou mimo Japonsko omezená.

Ať už jste začátečník, který chce sledovat orientační bod v japonské animaci, nebo fanoušek anime, který hledá, o čem to všechno je humbuk, udělali jsme těžké zvedání, abychom zjistili, kde se můžete podívat na show. Originální série z konce 90. let je nejlepším místem, kde začít. Ukážeme vám, jak sledovat Evangelion na bezplatných webech pro streamování, placené služby přes VPN a dokonce i doplňky Kodi.. 

Udělali jsme to také s dalšími orientačními přehlídkami; podívejte se na naše kousky o tom, jak sledovat Game of Thrones a jak sledovat House of Cards. Pokud anime není vaše věc a dáváte přednost běžným Netflixům, podívejte se na naše nejlepší hacky Netflix.

Sledujte Evangelion zdarma

Okamžitý a uživatelsky přívětivý způsob, jak sledovat Evangelion, je prostřednictvím bezplatného streamování. Přístup k vysoce kvalitním epizodám s anglickými dabingy nebo titulky je snadný, takže zahájení sledování vyžaduje trochu času nebo nastavení. Webové stránky, na kterých se právě nacházejí, mají vlastní řadu výzev, protože se často prolínají vyskakovacími reklamami, které obsahují malware, ale existují způsoby, jak je bezpečně procházet.

Pro svou první linii obrany jděte s jedním z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken. Pomáhají snižovat nepříjemnosti a zabraňují malwaru proniknout do vašeho systému. Další vrstvou bezpečnosti, kterou lze přidat, je antivirový software. Začněte s našimi antivirovými recenzemi. Dnes jsme zkontrolovali některá z nejlepších na trhu a máme pocit, že máme nejlepší řešení antivirových řešení.

Při přechodu na webové stránky s vyskakovacími okny je vaše soukromí ohroženo. Při přístupu na stránku nejen přijímáte data, ale také je odesíláte. Nedá se to obejít, pokud nechcete přestat používat internet; podívejte se do našeho online průvodce k ochraně osobních údajů, kde najdete další informace.

Vzhledem k tomu, že pro vás již přístup k webu pravděpodobně není možností, zvažte procházení virtuální privátní sítí, která vaše data zašifruje. To znamená, že vaše informace zůstanou v bezpečí i při používání těchto bezplatných webových stránek. Naše rozsáhlé recenze a srovnání VPN vám pomohou vybrat jeden a začít.

V neposlední řadě jsme našli dva weby, které nabízejí celou sérii Evangelionu a doprovodné filmy Smrt a znovuzrození a Konec Evangelionu..

Image-1-AnimeHeaven

WatchDub představuje kompletní řadu a filmy dabované v angličtině. Pokud dáváte přednost sledování původních japonských zvukových a anglických titulků, nabízí AnimeHeaven vysoce kvalitní verze všech 26 epizod a filmy s touto možností. 

Sledujte Evangelion na Kodi

Pokud jste ještě neslyšeli o Kodi a o tom, jak může zlepšit váš zážitek ze sledování domova, máme průvodce Kodi, který vás informuje o rychlosti. Jedná se o komplexní mediální centrum, kde si můžete stáhnout aplikace a služby s otevřeným zdrojovým kódem na jednotném dashboardu.

Mezi mnoho doplňků, které nabízí Kodi, je KissAnime, doplněk, který nejen nabízí Evangelion, ale stovky dalších anime show a filmů. Má všech 26 epizod původní série a dva následné filmy v titulkových a dabovaných verzích.

Image-3-KissAnime

Připomínáme: doporučujeme uživatelům, aby při přístupu k zásuvným modulům třetích stran na kodi dodržovali autorská práva. Společnost nenese odpovědnost za podporu doplňků ani za pomoc s problémy, které se mohou vyskytnout. Máme článek o tom, jak používat Kodi a nainstalovat doplňky, pokud potřebujete pomoc.

Zvažte přidání VPN do vašeho nastavení, abyste zvedli ISP bloky a získali přístup k doplňkům Kodi. Přečtěte si naše srovnání nejlepší VPN pro Kodi, kde najdete návrhy.

Další metody

Protože práva na Evangelion vypršela pro několik distributorů mimo Japonsko, není snadné je najít. To znamená, že hlavní platformy pro streamování, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime Video, to nemají. Dokonce i služby zaměřené na anime, jako Funimation, Crunchyroll a VRV, přicházejí krátce.

Vše však není ztraceno, pokud dáváte přednost placení a sledování na důvěryhodné streamovací službě. Amazon Japan má všech 26 epizod původní série, i když není jasné, zda jsou možné anglické titulky. Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu z oblastí mimo Japonsko, budete potřebovat jednu z našich nejlepších sítí VPN pro streamování výběrů, i když ve špičce to nejlepší VPN pro Netflix udělá. Náš výběr nejlepší VPN pro Japonsko je také dobrý.

Image-4-Amazon-Japan

Pokud žádná z možností, o nichž jsme hovořili, funguje, máte jednu poslední možnost: torrenty. Prohledejte Pirate Bay nebo jeden z jeho alternativních webů, ale před stažením čehokoliv z našeho seznamu si zajistěte jednu z nejlepších VPN pro torrentování.

Závěrečné myšlenky

Sledování Evangelionu je jako obřad průchodu. Mnozí to nazývají mistrovským dílem, zatímco někteří to přeceňují. Jeho vliv, stejně jako tekutina LCL uvnitř jednotek Eva, se rozšířil po celém moderním anime. Ačkoli vám každý animefile může sdělit své názory na show, jen málokdo vám může ukázat, kam se na to dívat.

Nejsme ti, kteří nechali platnost distribučních práv, jejichž platnost skončila, překážet tomu, aby zažili milník v japonské animaci. I když je obtížné najít původní řadu mimo Japonsko, stále existuje několik způsobů, jak opravit vaši Evangelion a použití VPN je společným jmenovatelem mezi nimi.

Co si myslíš o Neon Genesis Evangelion? Existují i ​​jiné způsoby, jak sledovat původní série, které nám chyběly? Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me