Jak sledovat černé zrcadlo a bandersnatch v roce 2020

Black Mirror nám umožňuje cestovat do nepříliš vzdálené budoucnosti a zažít život tak, jak by to fungovalo, kdyby se určité technologie vyvíjely rychleji než rychlost světla. Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jaké by to bylo znovu prohlédnout vaše vzpomínky, nebo se vám líbí jen vzrušení z postapokalyptického světa ovládaného mutanty, tato show je pro vás ta pravá.


Epizody jsou samostatné a bystré o lidské přirozenosti, takže není divu, že upoutala pozornost lidí od svého debutu v prosinci 2011. Série je naplánována na pátou sezónu a na konci roku 2018 vyšla interaktivní film s názvem Black Mirror: Bandersnatch.

Myšlenka za černým zrcadlem je Charlie Brooker. Netflix spustí show nyní, když si koupil sérii od BBC v roce 2015. Podle toho, jak věci vypadají, to bude nějakou dobu.

Pokud jste zvědaví na nejlepší způsob, jak to sledovat, měli byste vzít v úvahu bezpečnost a cenu, takže si přečtěte nejlepší způsob, jak sledovat Black Mirror.

Jak se dívat na černé zrcadlo: Bandersnatch

Spousta lidí se dostala do Black Mirror díky Bandersnatch. Je to umělecké dílo, které leží na hranici filmu a videohry. Je to film, ale umožňuje divákovi rozhodovat se při sledování. Jak dobře to funguje, necháme na jednotlivém čtenáři.

Film je založen na knihách Vyberte si vlastní dobrodružství, které byly slavné v 70. a 80. letech. Jejich popularita klesla, jakmile se interaktivita přesunula na scénu videoher, kde zůstala po dlouhou dobu.

To je dosud. Bandersnatch způsobil revoluci filmů tím, že vám umožní zvolit, jak se bude příběh rozvíjet. Nejde o dokonalé umělecké dílo, ale vytvořilo to mnoho příležitostí pro filmový průmysl.

how-to-watch-black-mirror-bandersnatch

Pokud mluvíme o placeném vysílání, Netflix je jediné místo, kde se můžete dívat. Název neobsahuje žádnou jinou platformu.

Bandersnatch najdete na několika bezplatných webech pro streamování a je k dispozici pro torrent. Bohužel, bezplatné možnosti vám umožní sledovat film pouze s předem vybranými možnostmi. To je dobrá volba, pokud vás zajímá spiknutí, ale pro plnou zkušenost budete potřebovat předplatné Netflixu..

Placené streamování

Pokud jde o Black Mirror obecně, Netflix je platforma go-to. Existují však alternativní způsoby, jak to sledovat, takže je pojďme zaokrouhlit.

Netflix

Všechna roční období Black Mirror jsou k dispozici pro streamování na Netflix ve vysokém rozlišení as titulky. Placené platformy, jako je Netflix, nepředstavují mnoho hrozeb, ale pro vaši bezpečnost stále doporučujeme anonymní streamování.

Chcete-li se vyhnout problémům, měli byste použít virtuální soukromou síť. V zásadě změní vaši IP tak, aby vypadala, jako byste procházeli jinou zemi.

To vám pomůže zůstat v bezpečí při streamování, protože vaše informace nebudou organizacím dostupné. Netflix je důvěryhodný, ale procházení bez sítě VPN vás v případě narušení stále stává zranitelným.

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video nemá Black Mirror, ale společnost spustila Electric Dreams v roce 2017. Je to podobné Black Mirror a přestože je to ve srovnání s hitem Charlieho Brookera blednutí, je to dobrá show.

Sérii najdete na Amazonu. Například první série Black Mirror je k dispozici pouze za 33 $. Navíc najdete speciality Black Mirror, jako je společenská strategická hra Black Mirror: Nosedive.

Amazon není nejlepším místem pro ponoření se do světa Black Mirror, ale najdete tam pěkné věci.

Hulu

Hulu nemá nic společného s Black Mirror, ale můžete se dívat na In The Dark, který byl označen jako konkurent show. Pochází od tvůrců The Purge, a ačkoli je podobné Black Mirror, mnohem více se zaměřuje na poskytování vzrušení.

Sledujte černé zrcadlo zdarma

Na tunu bezplatných webů je Black Mirror. Je to slavná série, takže ji nebudete mít nikdy bezplatně k dispozici. Doporučujeme vám však, abyste se o to postarali. Mnoho z těchto webů představuje bezpečnostní hrozby, jako je malware nebo phishing.

Pro streamování show doporučujeme IOmovies.to. Není to nejlepší web, co se týče obtěžování – má mnoho reklam – ale je to bezpečná platforma. Pokud chcete překonat problém s vyskakovacím oknem, požádejte o pomoc naši nejlepší seznam blokujících vyskakovacích oken.

Některé weby takový software detekují, ale vyzkoušeli jsme to a uBlock Origin pracuje s IOmovies.

Torrenty

KickassTorrents byl stažen a The Pirate Bay není snadno přístupný. V roce 2019 však můžete data pijavice stále číst, proto si přečtěte našeho průvodce torrentováním a seznam alternativních torrentových webů.

Black Mirror a Bandersnatch najdete speciálně na torrent webových stránkách, ale opět vám musíme poradit, abyste se o to postarali. Riziko je mnohem vyšší ve srovnání s bezplatným streamováním, proto se ujistěte, že jste podnikli nezbytná opatření.

Jedním z nejčastějších problémů s torrentováním je stahování malwaru, což jsou v podstatě viry skryté v běžných souborech filmu. Dobrým bezpečnostním opatřením je použití antivirového programu, proto si před začátkem přečtěte náš přehled nejlepších bezplatných antivirových programů.

Nejdůležitější je udělat vše anonymně. Některé země nevynucují své zákony proti pirátství, ale je stále lepší hrát bezpečně a získat nejlepší VPN pro torrenting.

Kodi

Kodi je aplikace domácího kina. Začalo to jako aplikace pro Xbox před více než 15 lety, ale nyní je k dispozici na mnoha platformách.

how-to-watch-black-mirror-kodi

V zásadě stahujete doplňky, které obsahují požadovanou pořad nebo film, abyste je mohli sledovat pomocí Kodi. Všechny řady Black Mirror jsou k dispozici ke stažení a jsou k dispozici i ve vysokém rozlišení.

To znamená, že nastavení Kodi je složitější, proto se podívejte na našeho průvodce Kodi. Pokud se vám software líbí, můžete si stáhnout další pluginy, podívejte se také na našeho průvodce po nejlepších doplňcích společnosti Kodi..

Závěrečné myšlenky

Black Mirror je zábavné sledovat, ale také klade důležité otázky o naší existenci. Pokud máte zájem, zkuste jej streamovat. Obecně platí, že byste měli procházet web bezpečně. Nejlépe si to přečtěte o nejlepších poskytovatelích VPN.

Pomohl tento průvodce? Líbilo se vám Black Mirror? Dejte nám vědět v komentářích níže a děkujeme vám za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me