Jak sledovat drát online v roce 2020, protože je to příliš dobré pro televizi

Drát je jednou z nejvýznamnějších televizních pořadů, jaké kdy byly vytvořeny. V roce 2002 debutoval na HBO a upustil od čelistí po celém světě díky svému živému vyprávění a syrovému, nefiltrovanému pohledu na těžké ulice Baltimoru, tehdejšího hlavního města vraždy USA. Abychom se ujistili, že to každý dostane, zažili jsme tento průvodce, jak sledovat The Wire online.


Stručně řečeno, The Wire je o skupině policajtů, kteří jdou po velké ryby v místním obchodu s drogami klepnutím na jejich telefony, ale tento popis je jako kdyby řekla, že Mona Lisa je jen portrét. Během pěti sezón nás spisovatel David Simon podniká na prohlídce středních ulic chudého města a věnuje se sociálním otázkám, jako je drogová závislost, stav škol a chudoba.

Je to také politická show v mnoha ohledech, která nám ukazuje zákulisní jednání, které formovalo hluboce zkorumpované město, a boj, který z policejního oddělení dělají vozidlo pro výstup lidí po žebříku, spíše než způsob, jak chránit a sloužit lidem města. 

Simon čerpal ze své zkušenosti jako novinář z Baltimoru a ukazuje to. Zdá se, že každá linie dialogu popadla ze života. Postavy jsou dokonale vykresleny, od narcistického Jimmyho McNulty po samotného vlka Omara a ambiciózního Stringera Bell, z nichž všichni zůstanou s vámi roky poté, co sledovali slavnou sestřih závěrečné epizody. 

Dostatek voskování lyrické, ačkoli. Pojďme se podívat, kde se dívat na The Wire online. Pokud byste chtěli více západního pobřeží, ale přesto chcete zachovat intenzitu The Wire, doporučujeme našeho průvodce, jak sledovat The Shield, stejně dobrou show, která byla zasažena The Wire.

Sledujte drát na HBO nyní

Nejjednodušší způsob, jak sledovat The Wire, je získat předplatné služby HBO Now, streamovací služby HBO. Stojí to 15 $ měsíčně a získáte přístup nejen k The Wire, ale ke všem vynikajícím seriálům HBO, včetně Game of Thrones a Westworld. Není to levné, ale stojí to za to.

The-Wire-HBO

To znamená, že pokud jste mimo USA, nemáte přístup k HBO Now, protože je to za geoblokem. Většinou to souvisí s licenčními problémy, ale pro fanoušky programování HBO je to skutečná bolest. Pokud chcete získat přístup k HBO Now ze zahraničí, budete potřebovat virtuální soukromou síť.

Stručně řečeno, VPN šifruje vaše připojení a umožňuje vám vypadat, jako byste byli někde jinde. V tomto případě by to mělo být Lower 48. Ne všechny služby VPN však hořčici přerušují, protože HBO na své produkty žárlí, takže se nemůžete přihlásit k žádné. Provedli jsme práci a našli jsme nejlepší VPN pro HBO Now. Pokud jste netrpěliví, ExpressVPN je vaše nejlepší sázka.

V době psaní Netflix, Amazon Prime Video a Hulu nenabídli The Wire pro prohlížení, takže HBO Now je jediná legitimní možnost streamování, kterou máte.

Sledujte dráty online zdarma

Operativní slovo v této větě je však „legitimní“. Existuje spousta způsobů, jak sledovat The Wire sezón 1 až 5 online zdarma. Musíte být ochotni nechat si zašpinit ruce. Nejprve si promluvíme o webových stránkách pro streamování online, než se přesuneme k vašim možnostem pomocí Kodi a torrentingu.

Putlocker je pravděpodobně nejlepší web pro streamování – byla to naše jediná možnost při zkoumání našeho způsobu, jak sledovat například článek Outlander – a pro streamování je k dispozici všech pět sezón The Wire. Rychlý kousek po kliknutí ukazuje, že všechny soubory fungují také.

The-Wire-Putlocker

Nicméně, stejně jako se nám líbí Putlocker, budete muset nainstalovat jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken, než tam půjdete, nebo budete nakonec trhat vlasy z frustrace kvůli všem reklamám, které blokují obrazovku na webu . Používání nejlepšího antivirového softwaru není ani příliš luxusem, protože se zdá, že většina souborů cookie na webu je infikována malwarem.

Sledujte drát na Kodi

Další možností je použít Kodi, mediální rozšíření vyvinuté pro Xbox, které je nyní k dispozici pro všechna představitelná zařízení. V tuto chvíli byste to asi mohli spustit na lednici. Rychle jsme se podívali a The Wire je v současné době k dispozici na Poseidonu, které najdete pod repozitářem Kodil, jedním z nejlepších repozitářů Kodi.

The-Wire-Kodi

Chcete-li se dozvědět, jak najít a nainstalovat Kodil, podívejte se do našeho průvodce Kodi, který obsahuje všechny pokyny, které byste kdy mohli potřebovat. Možná budete chtít vzít na vědomí náš nejlepší článek VPN pro Kodi, když jste u toho, protože streamování přes Kodi není úplně legální. To samozřejmě není, pokud si samozřejmě užijete zasílání oznámení o zastavení provozu od vašeho poskytovatele internetových služeb.

The Wire Torrents

Poslední možností je sledovat dráty prostřednictvím torrentu, ale platí obvyklá varování. Pirátství je téměř všude nezákonné, takže VPN je absolutní nutností. Protože většina VPN nedokáže adekvátně chránit vaše data, doporučujeme použít pouze ty z našeho výběru nejlepší VPN pro torrenting, nebo byste mohli čelit pokutám, které by potenciálně mohly narůstat do tisíců.

S tímto varováním z cesty nám s potěšením oznamujeme, že zrcadlo The Pirate Bay, které jsme použili, bylo zaplaveno torrenty The Wire. 

The-Wire-Torrents

Jak vidíte, máte na výběr spoustu peněz. Kromě toho získáte uspokojení z sledování pořadu o policejním dohledu obcházením digitálního sledování.

Závěrečné myšlenky

Výše uvedené tipy by vám měly dobře na vaší cestě ke sledování The Wire online. Přestože je HBO Now nejlepším způsobem, jak to chytit, zejména pokud používáte ExpressVPN, existují i ​​extralegalní způsoby, jak toho dosáhnout. Použití VPN je chytrý nápad i v těchto případech.

Doufáme, že se vám bude líbit to, co je pravděpodobně nejlepší televizní show, která byla kdy vyrobena, a dejte nám vědět v komentářích níže, pokud jsme zmeškali jakékoli jiné cesty, jak sledovat McNulty, jak se dostane do potíží. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map