Jak sledovat doktora, který je online v roce 2020

Cestování prostorem a časem je snadné, pokud jste Timelord. Pro nás obyčejné lidi však lov našich oblíbených televizních pořadů vyžaduje, abychom byli na správném místě ve správný čas, nebo alespoň dostatečně blízko, aby dali rekordér. Pro fanoušky Doctor Who, kteří nemají vlastní stroj času, to znamená být v Anglii v 19:00. v neděli v noci.


Fanoušci mimo Spojené království se budou muset uchýlit k mazlení, pokud chtějí sledovat dobrodružství svého oblíbeného Gallifreyana. Naštěstí existuje spousta dalších způsobů, jak sledovat pořad, například streamovací služby.

Pravidelně však mění své knihovny, což ztěžuje jejich sledování než navigační systém Tardis. Proto jsme sestavili tuto příručku o tom, jak sledovat doktora Whoa, abychom vás udrželi v maximální rychlosti.

Sledování klasiků

Sledujte lékaře, který je online
© Amazon

Vyzkoušet nejstarší dobrodružství doktora je jako čas cestovat sami. Prvních několik sezón přehlídky je v černé a bílé. Až do třetího Doktora se barva projeví.

Některé starší epizody jsou na DVD a Blu-ray discích, takže hledejte na Amazonu. Pokud jste stejně starý jako Doktor, můžete mít zaklepat přehrávač VHS, který může přehrávat videokazety prodávané na eBay nebo z kufrů automobilů.

Ne všechno z klasické série je však možné koupit. Hlavní pásky v prvních několika sezónách byly vymazány, když BBC vymazal spoustu svých archivů, aby ušetřil peníze na skladování (vložte zde zpochybněný vtip o našem nejlepším článku o cloudovém úložišti – ed.). To znamená, že pro každou epizodu je zvuk a najdete videa, která ji přehrávají se statickými obrázky z pořadů.

Stejně jako doktor, i uživatelé Windows pochopí potíže s nespolehlivým strojem. I když nemůžete cestovat časem, je-li práce ztracena, můžete si svůj život usnadnit tím, že jej předem zálohujete. Podívejte se na naši online zálohu pro Windows průvodce pro lowdown.

Uvidíte také, co se stalo, když se nízkorozpočtová show pokusila dát monstra a mimozemšťany na obrazovku každý týden ve dnech před CGI. Není to vždy hezké. Věci však byly jednodušší. Nebylo třeba se obávat globálního oteplování nebo počítačové kriminality.

Doctor Who Streams

Amazon Prime Video má nejnovější edici pořadu v USA. Ve Velké Británii, kde se zdá, že Tardis vždy skončí, mohou diváci sledovat moderní inkarnaci seriálu na Netflixu. Pokud se chystáte přihlásit ke službě, přečtěte si náš článek o hackech Netflix, který vám pomůže začít.

BBC iPlayer umožňuje britským plátcům licenčních poplatků přístup k moderním epizodám. Blokování je mimo Spojené království, ale existují způsoby, jak se obejít. Podívejte se na náš nejlepší článek pro VPN pro iPlayer, kde najdete rady.

iplayer

Nalezení klasické řady placených služeb je mnohem složitější. Hulu měl v minulosti vybrané epizody. Doporučujeme vyhledat aktuální knihovnu ve vašem regionu a zjistit, zda jsou k dispozici. Twitch a BBC také streamovaly klasické epizody, takže pokud se tak stane, sledujte je.

Stream Doctor Who Free

Webové stránky, jako je Couchtuner, vám umožní naladit se kdekoli a kdykoli, ale odkazy mají ve zvyku regenerovat tak často. Google je vaším přítelem, pokud jde o jejich nalezení.

Zákonnost takových webových stránek je sporná. Pokud je používáte k prohlížení děl chráněných autorskými právy nebo za které jste zaplatili (například pokud jste plátcem licenčních poplatků), právní vody se stanou kalnými..

Vyplatí se mít nainstalován blokování automaticky otevíraných oken při procházení webových stránek, protože nikdy nevíte, co se skrývá v pozadí. Škodlivý JavaScript může být těžší na místě než Ticho.

Doktor Who a Kodi

V roce 2004 debutovala mediální platforma Kodi o něco déle než nu-Who. Je to skvělý způsob, jak zobrazit mediální obsah. Pokud vás to zajímá, přečtěte si naši příručku Kodi, kde najdete tipy, jak ji nastavit a co nejlépe využít.

Má široký výběr doplňků, které vám umožňují streamovat média, a můžete je najít v Doctor Who. Je to také skvělý software pro drotáře, takže by měl vyhovovat rádoby Timelordům na zem. Podívejte se na náš článek o nejlepších repozitářích Kodi.

Skrývá se za pohovkou

Existují také místa, kde můžete torrentovat epizody Doctor Who. Torrenting je legální šedou oblastí, ale nejčasnější epizody ze 60. let jsou pravděpodobně v některých zemích v pořádku. Platnost autorských práv vypršela 50 let po vytvoření díla a stále se děje v mnoha částech světa, což je činí veřejným majetkem.

Díky monstrum, které by vyděsilo dokonce i Doctor Who, právníka společnosti, mnoho míst prodloužilo délku autorských práv na 70 let, takže pokud jste rezidentem jedné z těchto zemí, budete muset počkat déle, pokud nechce vám darovat pirátský klobouk.

Pokud chcete prohledávat temnější rohy webu, můžete narazit na několik příšer. Viry, trojské koně a další gremliny se mohou skrývat za těmi nevinně vypadajícími odkazy. Streamování a torrentování webových stránek by mělo být používáno opatrně. Doporučujeme neklikat na jejich reklamy a znovu zkontrolovat vše, na co se chystáte kliknout.

Ochrana připojení k virtuální soukromé síti vám může poskytnout klid. Stejně jako zvukový šroubovák může VPN řešit mnoho problémů pouhým stisknutím tlačítka. Využijte také náš článek o zabezpečení VPN a hackování bude těžší než u Dalek Pathweb. Registrace do jedné z nejlepších sítí VPN pro torrenting vám také pomůže chránit před zvědavýma očima.

Závěrečné myšlenky

Doktorova časově náročná dobrodružství byla koncipována jako prostředek k přiblížení historie dětem. Když byli představeni mimozemšťané a příšery, šlo o velké hity s diváky a brzy neosedlou historii jako zaměření show.

V dnešní době se televize posílá na jiné místo do jiných formátů. Naštěstí to neznamená, že si stále nemůžeme užít naše oblíbené staré pořady, přestože musíme najít nové způsoby, jak to udělat..

Jak vidíte, existuje téměř tolik způsobů, jak se dívat na doktora, jako jsou lékaři. Dejte nám vědět, pokud se vám podařilo získat nápovědu Who Who pomocí některé z popsaných metod. Pokud znáte lepší, řekněte nám to v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me