Jak sledovat Disney Plus s VPN v roce 2020 mimo USA

V posledních několika měsících oznamuje Disney svůj nový streamovací kanál Disney +, který bude spuštěn 12. listopadu 2019. Nemusíte však čekat, až se na něj podíváte. Šli jsme na kopání a zjistili jsme, jak sledovat Disney + zdarma právě teď, a v tomto článku se s vámi podělíme o trik.


Pokud se k tomu chcete přímo dostat, klikněte sem, abyste se dostali ke skoku, nebo použijte výše uvedený obsah. Pokud chcete na Disney Netflix-buster nejprve trochu více pozadí, pokračujte ve čtení.

V našem měsíčním sloupci Stav cloudu jsme hodně mluvili o proudících válkách. Pravděpodobně znáte streaming obra Netflix, který roste téměř nepřetržitě od svého vzniku před více než deseti lety. Nemůžete však růst tak velký – a vydělat tolik peněz – aniž byste ostatní chtěli kousek koláče.

To vedlo k současné situaci, kdy – v závislosti na tom, jak počítáte – existuje více než 15 hlavních streamovacích služeb, které soupeří o vaši pozornost. To zahrnuje obři, jako je Amazon Prime Video, a také menší, ale stejně dobré služby jako CW. Ačkoli se kousky množí, koláč jako celek stále roste, což je dobrá zpráva pro tyto masivní korporace.

Rise of Disney + Streaming

Tato rovnováha však může být brzy naštvaná, a to díky největší světové zábavní společnosti, která se do akce zapojila. Disney, nejen obsah s běžícím streamovacím serverem Hulu a sportovním kanálem ESPN, se rozhodl napadnout trůn spuštěním své vlastní stránky, Disney +, která bude nést veškerý svůj duševní copyright.

Disney + -Homepage

To se na první pohled nemusí zdát jako hodně, ale je tu důvod, proč Netflix popraví, že v noci dobře nespí. Autorská práva Disneye se nevztahují pouze na věci, které vy a skoro každý člověk, který si to přečetl, sledovali, jako je Sněhurka, Lví král a všechny ostatní sacharinové škrty. Disney je už téměř deset let na masivní nákupy a má práva na spoustu obsahu.

Ducky Dominion

Nyní Disney vlastní Fox 20th Century a její dceřiné společnosti (filmové studio, nikoli zábavní kanál Fox News), Marvel Studios (myslím The Avengers, Black Panther) a Lucasfilm (Star Wars, některé věci Ewok), mezi mnoha dalšími.

Kromě zábavné skutečnosti, že Leia a Black Widow jsou nyní Disney princezny, to také znamená, že Disney se dívá na miliardy dolarů v příjmech ze zábavy, i když nemá svůj vlastní streamovací kanál. 

Disney + bude pro všechny lidi obrovským lákadlem, a to díky všem těmto populárním franšízám, ale to také znamená, že Netflix nic z toho neukáže. Streamující gigant ztrácí na dvou frontách a od té doby Disney stáhl veškerý svůj obsah asi před rokem.

Disney + Cena

Pokud výše uvedené není dostatečný důvod si myslet, že je Disney připravena získat Netflix, je zde také otázka cen. Disney + bude podhodnocovat Netflix o výraznou marži, požadovat pouze 7 $ za základní plán a 13 USD za plán, který zahrnuje Disney +, Hulu a ESPN. 

Kontrastujte to s 9 USD pro základní plán Netflixu a 13 nebo 16 USD za pokročilejší plány a my můžeme určit, že se jedná o případ výstřelů.

Samotný Hulu je silnou alternativou k Netflixu a mít to spojené s Disney + může být pro mnoho uživatelů Netflixu příliš lákavou nástrahou. Kromě toho má většina domácností peníze pouze na jedno, možná na dvě streamovací předplatné, takže by mohlo být dobře, že Netflix viděl, jak se jeho uživatelská základna zmenšuje. Pouze čas ukáže.

Datum zahájení Disney +

Datum vydání Disney + je stanoveno na 12. listopadu 2019. Společnost Disney však zahájila zkušební verzi služby na všech místech v Nizozemsku. Až do 12. listopadu mohou obyvatelé země s dopingem a slávou sledovat Disney + za úhrn jednoho eurocentu s plnou cenou 7 eur v den oficiálního zahájení.

Předpokládáme, že Holanďané byli vybráni jako morčata, protože to bude dobrý trh pro Disney +, jakmile bude oficiálně propuštěn, a zároveň je to dostatečně velký trh, aby se případné chyby mohly včas vyrovnat..

Disney + zkušební první dojmy

Samozřejmě jsme se věnovali tomu, abychom vám přinesli to nejlepší v streamování, šli jsme a zkontrolovali Disney +. To bylo ve skutečnosti složitější, než si možná myslíte, protože servery webu nedokázaly zvládnout zátěž během několika prvních týdnů a nedovolily nám se přihlásit. Již dobré znamení pro Disney a špatné pro Netflix.

Jednou, co jsme si všimli, bylo, že Disney + vypadá podobně jako Netflix. Stejně jako v, design je prakticky stejný.

Netflix-vs-Disney +

Je to však dobrá věc, protože se můžete přímo dívat na to, co chcete. Není však stejná volba jako u Netflixu. Pak znovu, pokud jste opravdu do Disney nebo Marvel, pak je tu víc než dost na výběr.

Disney + - zázrak

Streamování probíhalo velmi hladce, podobně jako u Netflixu, a určitě můžeme zjistit, kde lákadlo leží. Netflix má právo na obavy.

Jak mohu sledovat Disney Plus zdarma pomocí VPN?

Důvěryhodní čtenáři už z výše uvedeného zjistili, jak mohou Disney + chytit brzy a zdarma. Jednoduše si udělejte nizozemskou IP adresu pomocí virtuální soukromé sítě, přihlaste se k Disney +, zaplaťte penny a vy jste na podraces.

Pro nezasvěcené, VPN je program, který můžete použít pro spoof vaši polohu kamkoli a přitom zůstat v bezpečí. Jsou velmi šikovní a vždy je doporučujeme všem. Nejlepší VPN, podle našeho odhadu, je ExpressVPN a to je ta, kterou jsme použili pro přístup k Disneymu+.

Fungovalo to bezvadně, jak byste očekávali od služby VPN, považujeme za nejlepší VPN pro streamování, ale očekáváme, že společnost Disney + získá zákaz VPN, který se na rozdíl od Netflixu v blízké budoucnosti neobjeví. To však znamená, že právě teď to funguje dobře, takže vám doporučujeme, abyste jej zasáhli, abyste zachytili nejnovější zprávy ve Star Wars.

Jak sledovat Disney Plus s VPN

 1. Jděte na ExpressVPN a zaregistrujte se
 2. Stáhněte si do svého zařízení klienta ExpressVPN
 3. Připojte se k serveru v Nizozemsku (kdokoli bude dělat)
 4. Po připojení přejděte na adresu disneyplus.com
 5. Zaregistrujte se a zaplaťte penny
 6. Užijte si, i když nezapomeňte mít ExpressVPN zapnutý

Závěrečné myšlenky

Disney se připravuje, aby převzal Netflix, a z toho, co jsme viděli, se to formuje jako skutečný uchazeč. Přestože Disney + sama o sobě nezpůsobí, že by se některým konkurentům podařilo dostat se do studeného potu, sdružování společností Hulu a ESPN je uvede pevně na trh jako služba, na kterou si dejte pozor..

Co si o tom myslíš? Budete příkopem Netflixu, abyste se zapojili do předplatného Disney +? Nebo si ponecháte oba? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map