Jak sledovat americký horor v roce 2020

American Horror Story je jednou z těch show, které se nikdy nezastaví. Recyklací obsazení a vytvářením čerstvých a děsivých příběhů každou sezónu může show pokračovat donekonečna. Přehlídka získala pozornost významných osobností, jako jsou Lady Gaga a Kathy Bates, a dokonce získala nominace na několik Zlatých glóbusů.


Pokud chcete dohnat humbuk, je tento průvodce, jak sledovat Americký hororový příběh, pro vás. Ukážeme vám všechny způsoby streamování show online. Kromě oficiálních platforem, na kterých streamuje, poskytujeme také způsoby, jak sledovat AHS zdarma.

Sledujte americký hororový příběh online

Existuje mnoho způsobů, jak sledovat americký hororový příběh online, mnohem více než jiné pořady. Streamuje se na Amazonu Prime Video, Hulu, Netflixu a na platformě FX bez reklam, FX +. Pokud žijete v USA a chcete se dívat na americký hororový příběh, existuje spousta způsobů, ale ti, kteří žijí v zahraničí, budou mít těžší čas.

how-to-watch-american-horror-story-hulu

Hulu a FX + jsou k dispozici pouze pro obyvatele USA. Ačkoli jsou Amazon Prime Video a Netflix k dispozici v mnoha zemích, rozdílné knihovny mezi místy mohou znamenat, že nemůžete sledovat americký hororový příběh.

Naštěstí existuje způsob, jak to obejít. Pomocí virtuální soukromé sítě můžete zamaskovat své připojení, aby se zdálo, že se služba zobrazuje, jako byste se nacházeli na jiném místě. To znamená, že pokud jste v Nizozemsku, stačí se připojit k serveru v USA a streamovat Hulu..

VPN fungují tak, že se před připojením na internet připojí ke vzdálenému serveru. Vaše IP adresa a informace o geolokaci jsou poté nahrazeny údajem o serveru a díky tomu budete vypadat, jako byste byli prakticky na jiném místě. Vaše připojení je také šifrováno pomocí protokolů VPN, což znamená, že ho nikdo nemůže sledovat zpět (přečtěte si náš popis šifrování).

Doporučujeme ExpressVPN. Jak vidíte v naší recenzi ExpressVPN, kombinuje vše, co chceme od VPN, s vysokými rychlostmi, vysokou bezpečností a snadno použitelným rozhraním. Pokud chcete více možností, přečtěte si naše nejlepší návody VPN pro Netflix, nejlepší VPN pro Hulu a nejlepší VPN pro Amazon Prime video průvodce.

Sledujte americký hororový příběh zdarma

Najít bezplatný stream American Horror Story je obtížné. Po spoustě pátrání po Redditu jsme na Couchtuneru našli sezónu sedm a osm a na Tvids jedno až osm sezón. Tyto weby jsou však definicí útržkovitých, takže se ujistěte, že používáte naši nejbezpečnější VPN k ochraně.

how-to-watch-american-horror-story-couchtuner

Náš nejlepší antivirový software vám bude také dobře sloužit. Tyto streamingové weby prosí o kybernetickou kriminalitu, takže pokud se nechystáte infikovat počítač malwarem, neprovádějte stream, pokud nemáte připravený antivirový program. Na základě našeho testování je Bitdefender Antivirus nejbezpečnější (přečtěte si naši recenzi Bitdefender Antivirus).

Problémem jsou také vyskakovací okna, proto si také přečtěte našeho nejlepšího průvodce blokováním vyskakovacích oken.

Podívejte se na American Horror Story na Kodi

Na Kodi můžete také sledovat American Horror Story. Kodi je rozhraní front-end pro mediální servery, ale jak vysvětlujeme v naší příručce Kodi, můžete rozšířit jeho funkčnost pomocí doplňků. Protože je platforma open source, může si kdokoli vytvořit doplněk a několik velkorysých členů komunity přispělo kódem, který vám umožní streamovat.

Náš nejlepší průvodce doplňky Kodi obsahuje podrobnosti o našich oblíbených položkách, ale neměli byste nic instalovat, pokud nejste chráněni. Tyto doplňky procházejí internet a hledají streamy pro pořad, který chcete sledovat z webů, jako jsou Couchtuner a Tvids. Z těchto webů stále streamujete, ale Kodi pro vás tyto toky najde.

Z tohoto důvodu je Kodi v legální šedé oblasti, takže je nejlepší, pokud streamujete pouze tehdy, když je vaše připojení zabezpečené. Mnoho našich nejlepších výběrů VPN bude pro Kodi fungovat dobře, ale pokud chcete používat VPN výhradně pro tuto platformu, může být pro vás nejlepší průvodce VPN pro Kodi užitečnější.

ExpressVPN je solidní volba, ale CyberGhost se díky Kodexům specializovaných streamování řadí mezi Kodi dobře. Více se o tom můžete dozvědět v naší recenzi CyberGhost.

Podívejte se na americký hororový příběh Torrent

Konečně je tu torrent. Torrenting funguje tak, že připojíte počítač k síti počítačů, z nichž každý přenese malou část souboru. Protože pro soubor neexistuje centrální umístění, je mnohem obtížnější prosazovat zákony o autorských právech při stahování souborů torrentu (další informace naleznete v našem nelegálním průvodci torrentem).

how-to-watch-american-horror-story-torrent

Rychlé vyhledávání na populárních torrentových webech ukazuje, že všechny epizody a roční období American Horror Story jsou k dispozici ke stažení. To znamená, že byste neměli stahovat nic bez VPN. I když je obtížnější vynutit sankce za porušení autorských práv, je tomu tak, což znamená, že můžete být na sekání bloku, pokud na to nechráněné.

Náš nejlepší průvodce VPN pro torrenting ukazuje naše oblíbené pro peer-to-peer připojení. NordVPN se řadí na první místo v seznamu, a to především díky svým dedikovaným serverům pro torrenting. Tyto servery jsou vytvořeny pro potřeby připojení se zvětšenou šířkou pásma P2P a jsou jen jedním z mnoha speciálních typů serverů, které nabízí NordVPN, jak můžete vidět v naší recenzi NordVPN.

Závěrečné myšlenky

Existuje mnoho způsobů, jak streamovat americký hororový příběh oficiálně, ale bezplatné možnosti jsou jen zřídka. Bez ohledu na trasu, kterou se vydáte, byste měli používat VPN k obcházení geobloků, které zavedly streamingové platformy, nebo k zabezpečení vašeho připojení. Můžete si přečíst naše recenze VPN a najít tu, která je pro vás ta pravá.

Podívejte se také do našeho streamingového archivu pro články, jako je tento. Nedávno jsme publikovali, jak sledovat One-Punch Man a jak sledovat Twilight Zone, takže pokud vás tyto show zajímají, přečtěte si naše návody.

Jak se díváte na American Horror Story? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me