Jak se zbavit chyby Netflix Proxy v roce 2020

Pokud jste někdy použili VPN a pokusili jste se sledovat Netflix současně, pravděpodobně jste narazili na nepříjemnou chybovou zprávu m7111-5059 a doprovodný text: „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Prosím vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu. “ Tento článek pojednává o tom, jak obejít tuto frustrující chybu proxy serveru Netflix.


Pokud nemáte náladu číst příliš mnoho a chcete se vrátit zpět ke sledování Archeru, nejlepší způsob, jak obejít chybu proxy, je registrace do jedné z nejlepších sítí VPN pro Netflix, ExpressVPN nebo NordVPN a použití jejich servery pro přístup k Netflix.

ExpressVPN v současné době uzavírá dohodu, ve které získáte tři měsíce navíc, když se zaregistrujete na jeden rok, zatímco NordVPN má téměř bezkonkurenční tříletý plán na odhlášení. Obě sítě VPN mají 30denní záruku vrácení peněz, takže neztratíte nic.

Pokud chcete trochu podrobnější informace, držte se při rozhovoru trochu o tom, jak funguje chyba proxy a o různých způsobech, jak je opravit, když dojde.

Proč se zobrazuje chyba proxy?

Obecně řečeno, chyba serveru proxy se zobrazí pouze při použití virtuální privátní sítě nebo serveru proxy (duh) při přechodu do Netflixu. Existují ojedinělé případy, kdy lidé, kteří nepoužívají ani jeden, byli zasaženi oblíbenou chybou Netflix každého, ale je to obvykle proto, že jejich poskytovatel internetových služeb používá jednu ze stejných IP adres, které používá také VPN. 

Chyba Netflix-Unblocker

Pro úplné vysvětlení, proč vám Netflix nedovolí používat proxy, odblokovač nebo VPN, se odkazujeme na náš článek o zákazu Netflix VPN, ale zkrátka je to kvůli streamování gigantu, který uzavírá dohody s distributory obsahu zobrazovat pouze určité série a filmy na určitých místech. 

Abychom to obešli, mnoho lidí začalo používat VPN, aby vypadali, jako by byli v, řekněme, ve Spojených státech, aby mohli sledovat pořady, které tam byly uzamčeny. S partnery společnosti Netflix to příliš dobře nesedělo, takže společnost Netflix byla nucena implementovat tam nejtvrdší blokátor VPN, který soupeřil pouze s tím, který používal Hulu..

Jak mohu obejít chybu proxy na Netflixu?

Samozřejmě, digitální blok, který nelze napadnout, dosud nebyl vynalezen a Netflix se neliší. Vše, co musíte udělat, když budete konfrontováni s chybou streamování, je jednoduše přepnout servery v síti VPN, kterou používáte. Pokud tedy směrujete svůj provoz přes Los Angeles, přepněte na server v San Franciscu. Totéž platí pro Evropu: Amsterdam nefunguje? Přepněte do Paříže.

expressvpn-review-server-locations

Existují však dvě věci, které to činí méně jednoduchým, než by mělo být. První je, že Netflix vždy hledá IP adresy, o kterých si myslí, že patří do VPN nebo proxy serverů, takže nemůžete očekávat, že váš nový oblíbený server bude fungovat příliš dlouho. Každou chvíli se setkáte s chybou proxy serveru Netflix a budete muset najít nový server.

Druhou muškou v masti je, že mnoho služeb, které se nabízejí jako skvělá VPN pro Netflix, je nic jiného než. Faktem je, že rozdělení do streamovacích služeb je jedním z hlavních důvodů, proč se lidé přihlašují k VPN, takže tvrzení, že to můžete udělat pro zákazníky, je důležitou součástí vydělávání peněz.

Při testování sítí VPN, které dokážou porazit Netflix, jsme však rychle zjistili, že existuje jen menšina služeb, které se mohou vyhnout chybě proxy serveru Netflix, a to ani po celou dobu. ExpressVPN a NordVPN mohou být nejlepšími VPNmi tam venku, ale i s nimi budete muset občas tančit server Netflix. Méně často než s ostatními.

Dalšími možnostmi, které se nám opravdu líbí, jsou CyberGhost, VyprVPN a Windscribe, ale mějte na paměti, že bezplatný tarif posledního nenabízí přístup Netflix. Službu neobviňujeme: proč nabízet něco zdarma, když jsou lidé tak jasně ochotni za to zaplatit?

Co proxy pracuje s Netflixem?

Na straně noty, žádný proxy tam venku nefunguje s Netflixem. Proxy jsou daleko za křivkou ve srovnání s VPN a v posledních několika letech jsme zatím nenašli jednoho, který by tuto práci zvládl. Pokud chcete, aby se přístup k síti Netflix objevil v jiné zemi než ve vaší, VPN jsou tou správnou cestou. Máme speciální článek, pokud se chcete dozvědět více o proxy a VPN.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že výše uvedené vám pomůže získat opravu chyby serveru proxy Netflix, kterou potřebujete. Používání VPN je opravdu jediná věc, která bude fungovat, a dokonce i když ne každá služba, tam je stříbrná kulka. Opravdu se nám líbí, aby si práci udělali ExpressVPN a NordVPN, ale existuje spousta dalších služeb, které to dokážou.

Jaké máte zkušenosti s chybou proxy serveru Netflix? Nepřekonatelná překážka nebo chvilková nepříjemnost? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

FAQ

 • Jak mohu opravit chybu Netflix Proxy?

  Existuje několik způsobů, ale nejlepší je přihlášení do sítě VPN, která spolupracuje s Netflixem, a pak na kole přes servery, dokud nenajdete způsob, který vám umožní přístup k Netflix v zemi, o kterou se zajímáte. Naše doporučení budou fungovat , nakonec.

 • Jak vypnu proxy nebo odblokovač?

  Přejdete do nabídky VPN nebo proxy a vypnete ji. Tím samozřejmě ztratíte zabezpečené prohlížení, takže místo toho doporučujeme použít dobrou VPN službu, která vás ochrání a nechá vás sledovat Netflix.

 • Co znamená Unblocker nebo Proxy na Netflixu?

  V případě Netflixu to v podstatě znamená každou službu, která přesměruje váš internetový provoz na IP adresu, kterou Netflix nemá rád. Prohlédněte si prohlížeče proxy, jako je nabídka HideMyAss, nebo VPN jako CyberGhost a NordVPN.

 • Jaká je nejlepší zdarma Netflix VPN?

  Žádný z nich. I když existuje několik slušných bezplatných sítí VPN, žádná z nich nemá kapacitu prorazit blok Netflix. Doporučujeme, abyste se vyhnuli jakékoli bezplatné síti VPN, která by vás tvrdila, že se dostanete do sítě Netflix. Pravděpodobně chce jen zvednout vaše data.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map