Jak se dívat na Westworld Online v roce 2020: Směrem k utopii robota

Westworld je show o zábavním parku Wild West, který je doplněn živými roboty, s nimiž mohou hosté žít svou fantazií, hrdinskou i romantickou. To, co si o tom roboti myslí, se stává stále důležitějším, jak show pokračuje. Pokud vás zajímá, jak sledovat Westworld, pomůžeme vám to vystopovat.


Westworld hraje Anthonyho Hopkinse jako egotistického génia a obsahuje obsazení robotů procházejících existenční krizí, které trpí v rozmarech nepříjemnějších návštěvníků parku. Je temná, odvážná a NSFW, takže ji nebudete chtít sledovat s babičkou kolem, i když to bude pravděpodobně sledovat sama, jakmile se záda otočí.

how-to-watch-westworld-netflix

Období 1 a 2 Westworld jsou již venku, sezóna 3 je na patách horká. Existuje několik způsobů, jak to zobrazit, jako například streamování, Kodi a torrenting.

Humanoidní roboti s problémy s pamětí si mohou přát, aby mohli svá data mazat efektivněji. Pokud si chcete být jisti, že vaše informace budou smazány, přečtěte si naše články o online zálohování, které vaše soubory neodstraňují.

Sledujte Westworld Online

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak sledovat Westworld, je prostřednictvím online streamovacích služeb. Amazon přináší první dvě sezóny v mnoha zemích. V USA můžete sledovat epizodu 3,99 $ nebo se přihlásit k odběru HBO za 14,99 $ poté, co jste dokončili bezplatnou sedmidenní zkušební verzi. V některých zemích, například v Japonsku, je předplatitelům Amazon Prime Video zdarma.

Náš článek o tom, jak sledovat článek Amazon Prime Video, je skvělým místem, kde začít, pokud máte zájem o vyzkoušení služby.

how-to-watch-westworld-amazon

Pokud nemůžete najít službu, která nese pořad ve vaší zemi, existují způsoby, jak ji sledovat bez ohledu na to. Virtuální privátní síť vám umožní přístup na internet a zdá se, že pochází z jiného místa, než kde jste. Pokud pořad není dostupný místně, připojte se odkudkoli s naším nejlepším průvodcem VPN pro Amazon Prime Video.

To může nebo nemusí být legální, v závislosti na tom, kde jste a do které země se chystáte přihlásit, takže buďte opatrní. Nechtěli bychom snít o tom, že zákony napsané korporátními lobbisty mají menší morální váhu než zákony týkající se vraždy a krádeže.

Některé streamingové služby detekují, když používáte VPN a blokují vás, ale to, že se nemůžete připojit k jedné službě, neznamená, že to nemůžete udělat s jinou. Nakupujte, nebo si ušetřete čas a přečtěte si náš nejlepší článek VPN pro streamování.

Představuje hlavní streamingové služby přicházejí a odcházejí, takže pokud nemůžete najít Westworld na Amazon Prime Video, zkontrolujte, co je k dispozici jinde. V současné době to není na Netflix nebo Hulu. Pokud potřebujete prorazit všechny bloky, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN, nejlepší služby pro překonání jakýchkoli digitálních zdí.

Nemusíte jej streamovat, protože je k dispozici na DVD a Blu-ray. Ačkoli běžný Netflix tuto show nenese, její služba půjčení DVD ano. Možná jej dokonce najdete v obchodě (vzpomínáte na ně?).

Sledujte Westworld online zdarma

Streamování pořadů můžete také zdarma najít na webových stránkách, jako je Couchtuner. Europix je další populární webový server pro streamování a ostatní možná víte. Používání těchto webů je riskantní, takže je vhodné zajistit, aby byl váš počítač před návštěvou chráněn před nastiemi. Podívejte se na náš nejlepší antivirový program a zjistěte, který software vám poskytuje nejlepší ochranu.

how-to-watch-westworld-amazon-dolores

Při kontrole těchto webů byste mohli mít dost vyskakovacích oken, proto se podívejte na náš nejlepší článek o blokování vyskakovacích oken. Buďte opatrní při předávání soukromých informací. Náš návod, jak chránit vašeho průvodce ochranou osobních údajů, vám poskytne několik tipů.

Sledujte Westworld Via Kodi

Kodi je mediální platforma, která vám umožňuje streamovat video z mnoha zdrojů. Existuje celá řada způsobů, jak ji použít. Naštěstí máme mnoho článků, které vám pomohou. Náš nejlepší článek společnosti Kodi builds nebo průvodce Kodi jsou dobrými místy, kde začít.

Nástroje jako Kodi vám umožňují organizovat a spravovat datové proudy na vašem televizoru nebo jiném mediálním zařízení. Webové stránky nabízející streamy jsou často stejné jako ty, o nichž diskutujeme, když mluvíme o bezplatném streamování, takže se opět doporučuje opatrnost.

Některé z nich jsou legálně sporné, takže je používejte na vlastní nebezpečí a snažte se vyhnout riskantním zdrojům. Připojení prostřednictvím sítě VPN, například připojení v našem nejlepším článku VPN pro společnost Kodi, je rozumným opatřením.

Kde najít Torwenty Westworld

Torrenty jsou skvělý způsob přístupu k souborům na síti. Westworld nebude chráněn autorskými právy dalších 40 až 60 let, v závislosti na tom, kde žijete, a zda velké korporace v nadcházejících letech ještě více utáhnou svaly hrdel našich zákonodárců..

Pokud si nejste jisti, zda je legální používat torrentové servery ve vaší oblasti nebo pro konkrétní show, podívejte se na našeho torrentového nelegálního průvodce, který vám poradí.

Pokud uvažujete o torrentování, podívejte se do našeho nejlepšího článku o VPN pro torrenting, kde najdete rady, jak to udělat bezpečně.

Závěrečné myšlenky

Ve Westworldu nová technologie slibuje mnoho, ale realita není vždy tak hladká, jak se očekávalo. To se nepodobá internetu, kde sen o svobodné a otevřené komunikaci ustoupil minovému poli spywaru, počítačové kriminality a legality..

Stejně jako u Westworldu není vždy jasné, zda jsou zlí chlapci, kteří střílejí na své zbraně, nebo na něž běží věci z věží ze slonoviny..

Před několika lety jste si možná mysleli, že zlá společnost používající technologii škodlivě je fikcí. Teď to víme lépe. Pokud chcete mít přehled o tom, co dělají naši skuteční zlí vládci, podívejte se na náš nejnovější článek o stavu cloudu..

Jak jsme viděli, existuje spousta způsobů, jak sledovat Westworld. Některé jsou legální a jiné nemusí záviset na tom, kde žijete. Existuje mnoho dobrých možností VPN, například možnosti v našem nejlepším článku VPN. Kodi je také dobrá volba.

V současné době existuje spousta skvělých televizí, takže nikdy nebyl lepší čas využít různých způsobů, jak ji sledovat. Pokud jste dokončili Westworld a sledujete něco jiného, ​​podívejte se na náš návod, jak sledovat Black Panther a jak sledovat články Příběhy.

Pokud na Kodi sledujete několik pořadů, může vám dojít nedostatek místa, proto si v průvodci Kodi prohlédněte naše nejlepší cloudové úložiště.

Pokud máte zkušenosti s některou ze služeb, o nichž jsme hovořili, nebo s doporučeními, které jsme nezmínili, sdělte nám to prosím v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map