Jak se dívat na štít online v roce 2020: Bude to dlouhá noc

Štít je fantastické cvičení v vyprávění příběhů, které sleduje skupinu zkorumpovaných policistů v Los Angeles během první dekády 21. století. Vysílal se mezi lety 2002 a 2008, takže byl zastíněn The Wire, čímž byl méně zasažen, než měl být. Tento průvodce, jak se dívat na štít, vás však na správné cestě zažije.


The Shield je procedurální proces, který sleduje důstojníky stodoly, policejní okrsek ve Farmingtonu, fiktivní čtvrti LA. Důraz je kladen na Vic Mackeyho a jeho tři stoupence, kteří tvoří neortodoxní stávkový tým, který jde po zločinu svým vlastním způsobem. Jejich zvláštní postavení je vedlo k tomu, že věřili, že jsou nad zákonem, a způsobují, že jsou tak špinaví, že to odporuje víře.

Situace je tak zajímavá a odlišuje Shield od milionu dalších policistů, že nejenže hlavním hrdinou je také darebák, ale je také hluboce sympatický a sympatický. To není v malém slova smyslu díky fantastickému výkonu Michaela Chiklise, který vás zakořenil pro Vic a ostatní, i když páchají brutální zločiny..

Přidejte k tomu přesně vyprávěné příběhy představující anemického blbce proměňujícího se v hlavního vyšetřovatele, diabolsky ambiciózního policejního kapitána, stejně jako sezónní vystoupení Forest Whitaker a Glenn Close, a získáte sedm sezón TV, které vás budou mít na okraje vašeho sedadla. Podívejme se, kde se dívat na Shield online.

Sledujte štít online

Na rozdíl od některých ikonických pořadů, jako je Doctor Who, máte několik možností legálního sledování The Shield online. Původně byl vysílán na FX, takže můžete najít všech sedm sezón na FX +, službě streamování sítě. Stojí to jen 6 $ měsíčně a dostanete bezplatnou sedmidenní zkušební verzi. 

The Shield-FX

Stejně jako mnoho amerických služeb je však k dispozici pouze pro obyvatele USA, což znamená, že budete potřebovat virtuální soukromou síť, abyste mohli zjišťovat polohu. VPN nasměruje vaše připojení k internetu přes zabezpečený server, což vám nejen umožňuje předstírat, že jste tam, kde je tento server, ale také šifruje vaše připojení a skrývá vaši přítomnost na internetu..

Jedná se o skvělou technologii a rychlý rozhled dokazuje, že naše celková nejlepší VPN, ExpressVPN, funguje s FX + v pohodě, takže doporučujeme, abyste se točili. V případě, že s tím nejste spokojeni, přichází s 30denní politikou vrácení peněz.

To znamená, že pokud nemáte příliš zájem utratit tyto peníze, protože již máte dostatek předplatného streamování, máte i jiné možnosti. Štít je také na videu Amazon Prime Video, ale doporučujeme jej spárovat s jednou z našich nejlepších sítí VPN pro výběr videí Amazon Prime Video, pokud nechcete, aby vaše data byla zvednuta kriminálníky sběru dat Bezos.

Třetí možností je sledovat Shield je Hulu, který je stejně jako FX + k dispozici pouze v USA. Pokud jste mimo USA a chcete přístup k Huluově velké streamingové knihovně, podívejte se do naší nejlepší VPN pro výběr Hulu a získejte přístup.

Netflix nemá práva na Shield kdekoli na světě, takže máte štěstí, pokud jste hardcore fanoušek této služby. Místo toho byste mohli zvážit komediální zvrat v žánru cops-n-lupičů a podívejte se na našeho průvodce, jak sledovat Brooklyn Nine-Nine

Sledujte štít online zdarma

Pokud nejste fanouškem placení za sledované pořady, můžete vždy jít nelegální cestou. Máte několik možností, z nichž nejjednodušší je streamování webových stránek. Podívali jsme se na některé z těchto webových stránek a zjistili jsme, že v době psaní nabízel Putlocker zdarma toky The Shield. Všechny odkazy, které jsme našli na jiných webových stránkách, byly mrtvé jako dveře.

The Shield-Putlocker

Jak jsme se zmínili v našem článku o tom, jak se dívat na Outlandera, sledování všeho na Putlockerovi zahrnuje procházení vaší cesty přes minové pole vyskakovacích reklam, z nichž mnohé byly doplněny malwarem nějakého popisu. Pokud budete web používat, nainstalujte si jeden z nejlepších blokátorů vyskakovacích oken a nejlepší antivirový software nebo špatné věci se do vašeho počítače stanou.

Sledujte štít s Kodi

Stejně jako u nelegálního streamování je těžké najít štít na Kodi. Stručný pohled ukazuje, že pouze Poseidon, který najdete pod jedním z nejlepších úložišť Kodi, Kodil, ho v současnosti nese.

štít-kodi

Pokud to čtete a nemáte ponětí, co je Kodi, ale máte zájem, podívejte se do našeho průvodce Kodi a začněte s tím. Vzhledem k tomu, že používání Kodi není zcela legální, můžete se také podívat na náš nejlepší článek VPN pro Kodi a zjistit, jak se chránit před nepříjemnými pokutami za sledování pirátského obsahu.

Štít Torrenty

Poslední možností, kterou vám můžeme dát, je jednoduše torrentovat štít. Je to asi stejně nezákonné jako používání Kodi nebo Putlocker, ale přichází s problémem, že je snadné ho chytit. Doporučujeme pro torrenting použít jednu z našich nejlepších VPN, pokud se vydáte na torrentovou trasu nebo čelíte přísným pokutám a možná dokonce i vězením.

The Shield-torrent

Dědeček torrentujících webů, The Pirate Bay – nebo v tomto případě jejich zrcadlo – má spoustu možností, ale obrovské soubory se všemi sedmi ročními obdobími vypadají jako nejlepší sázka. Rychlý pohled na alternativní torrent weby ukazuje, že zde není ani nedostatek torrentů The Shield.

Závěrečné myšlenky

The Shield je průkopnická show, která je absolutní nutností pro každého, kdo má rád dobrý příběh. Ačkoli to představuje chlapce v modrém, kteří dělají svou práci na povrchu, je to úžasná studie o dobrém a zlém a někdy i lidském stavu. Doufejme, že jedna z výše uvedených cest vám pomůže sledovat to.

Co si myslíš o The Shield? Milujete to nebo nenávidíte? Máte tipy na věci, o kterých si myslíte, že nám chyběly? Sdělte nám své myšlenky v níže uvedených komentářích a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me