Jak se dívat na Super Bowl online v roce 2020 z vlastního gauče

Je to roční období, na které čekal každý velký fotbalový fanoušek – Super Bowl 2020. Mistrovská hra této sezóny NFL začíná v 18:00. EST v neděli 2. února, kdy uvidíme náčelníky Kansas City Chiefs se San Francisco 49ers. 


Nejen, že se lidé naladí z celého světa, aby zjistili, který tým bude korunován vítězem mistrovství NFL, ale velkolepá poločasová show se stala samotnou událostí. V letošním roce se Jennifer Lopez a Shakira spojí s reflektorem. Soudě podle účinkujících, kteří se dostali na jeviště před nimi, budou muset hodně žít.

Stadion, který bude hostit v roce 2020 Super Bowl, je stadion Hard Rock v Miami Gardens na Floridě, domov Miami Dolphins. Má kapacitu více než 65 000 míst, ale čtěte dál, protože vám řekneme, jak se dívat na Super Bowl LIV v pohodlí vašeho domova pomocí ExpressVPN..

Mohu sledovat Super Bowl online?

Existuje spousta způsobů, jak sledovat Super Bowl naživo prostřednictvím legálních streamovacích služeb, ale za mnoho z nich budete muset zaplatit. Některé služby jsou však dostupné pouze v některých zemích a pokud tam nejste, nebudete k nim mít přístup.. 

Tyto geobloky však můžete obejít pomocí virtuální soukromé sítě. Pomůže vám zkazit vaši polohu a získat přístup k níže uvedené streamovací platformě. ExpressVPN je vaše nejlepší sázka na tuto práci. Je to nejlepší všestranná VPN na trhu a přečtěte si naši recenzi ExpressVPN a zjistěte proč.

Liška

Fox má právo ukázat Super Bowl 2020, takže pokud žijete v USA a máte televizní předplatné, které zahrnuje kanály Fox, budete moci bezplatně používat aplikaci Fox Sports GO. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se od svého poskytovatele televizních služeb a zobrazit jej na mnoha zařízeních.  

how-to-watch-the-super-bowl-2020-fox

Pokud si však uděláte pauzu od únorové zimy a budete se opalovat na dovolené v jiné zemi, pravděpodobně nebudete moci používat aplikaci Fox Sports GO. Je to proto, že je k dispozici pouze pro obyvatele USA. Naštěstí můžete snadno získat přístup pomocí VPN, která vám poskytne americkou IP adresu.

Jak se dívat na Super Bowl bez kabelu?

Pro ty z vás, kteří již kabel přerušili, můžete použít jednu z níže uvedených metod k zobrazení hry.

Hulu

Můžete sledovat Super Bowl 2020 na Hulu s programem Hulu + Live TV, který stojí 54,99 $ měsíčně. 

Díky tomu získáte více než 60 živých kanálů a kanálů na vyžádání, včetně ESPN, CBS, NBC a samozřejmě Fox, jednoho kanálu, který musíte sledovat v Super Bowl (CBS live stream to nezahrnuje, bohužel). Navíc můžete použít týdenní zkušební verzi Hulu a zjistit, zda se vám to líbí.

how-to-watch-the-super-bowl-2020-hulu

Stejně jako Fox, i když je Hulu k dispozici pouze pro obyvatele USA, takže pokud se snažíte sledovat ze zahraničí, budete muset použít VPN a připojit se k americkému serveru. Náš nejlepší průvodce VPN pro Hulu vám však může pomoci.

BBC iPlayer

BBC získala práva na vysílání Super Bowl již mnoho let. Hra bude vysílána na BBC One a můžete si stáhnout BBC iPlayer a zobrazit si ji online zdarma. 

how-to-watch-the-super-bowl-2020-bbciplayer

Stejně jako naše další volby, není zatím k dispozici pro všechny. BBC iPlayer je k dispozici pouze pro obyvatele Velké Británie, takže k získání britské IP adresy budete potřebovat VPN. Naše nejlepší VPN pro BBC iPlayer má několik vyhrazených doporučení.

Při připojování k BBC iPlayer budete požádáni o registraci účtu s platnou e-mailovou adresou. Můžete být také požádáni o platné poštovní směrovací číslo (PSČ), ale můžete to obejít zadáním libovolného platného poštovního směrovacího čísla (i poštovního směrovacího čísla pro samotnou centrálu BBC). 

Navíc, protože televizní, rozhlasové a online služby BBC jsou financovány především prostřednictvím licenčního poplatku, může se vás zeptat, zda jej máte. Protože není potřeba žádný důkaz, můžete jej jednoduše potvrdit a přistoupit na platformu. Nyní byste měli být připraveni a připraveni sledovat Super Bowl naživo na BBC iPlayer.

FuboTV

FuboTV nabízí streaming balíčky již od 19,99 $ měsíčně, ale k tomu, abyste si hru Fox mohli užít, budete potřebovat alespoň balíček Family. To vám vrátí 59,99 $ měsíčně, ale získáte 103 kanálů, z toho více než 130 událostí uvedených ve 4 kB, takže je dobré se dívat na sport s FuboTV. Jako bonus můžete získat týdenní zkušební verzi balíčku Family. 

how-to-watch-the-super-bowl-2020-fubotv

Bohužel, stejně jako mnoho jiných streamovacích služeb, je FuboTV k dispozici pouze v případě, že žijete v USA. Regionální omezení však můžete obejít pomocí VPN, ale díky tomu můžete sledovat NFL bez kabelu, jak chcete..

Sling TV

Další službou, která ukáže Super Bowl 2020, je Sling TV. K dispozici jsou dvě úrovně, Sling Blue a Sling Orange, nebo je můžete kombinovat a mít balíček nejvyšší úrovně, Sling Blue + Sling Orange. 

Jednotlivé balíčky stojí každý 30 $ měsíčně a kombinovaný balíček přichází za 45 $ měsíčně, ale s prvním z nich získáte slevu 10 $ za první měsíc. Chcete-li však přistupovat k kanálu Fox, musíte se alespoň rozhodnout pro Sling Blue.

how-to-watch-the-super-bowl-2020-prak

Stejně jako některé další možnosti, které jsme zmínili, je služba Sling TV k dispozici pouze pro obyvatele USA, takže pokud se chcete naladit z jiné země, budete se muset připojit k americkému serveru prostřednictvím VPN.

Způsoby, jak sledovat Super Bowl později

Pokud z nějakého důvodu nemůžete chytit Super Bowl na začátku února, můžete si ho kdykoli prohlédnout. 

Ačkoli vám program BBC iPlayer umožní živý přenos, můžete s ním sledovat i jeho vysílání a další obsah na vyžádání. Super Bowl 2020 by měl být uložen na svých serverech po omezenou dobu, což vám umožní užít si největší americkou sportovní událost ve svém vlastním čase.

Dalším způsobem, jak můžete Super Bowl sledovat později, je použití Kodi. Pokud jste o Kodi ještě nikdy neslyšeli, jedná se v podstatě o software s otevřeným zdrojovým kódem, který umožňuje ukládat a organizovat v něm média. Poté jej můžete použít k přehrání uloženého obsahu, ale také k zobrazení jiného obsahu. Pokud chcete začít, podívejte se na našeho průvodce Kodi.

Po nastavení Kodi můžete nainstalovat úložiště a doplňky, které vám umožní přístup k tuně jiného obsahu. Kodi sama o sobě je legální, ale část obsahu, ke kterému máte přístup, není včetně materiálů chráněných autorskými právy. Z tohoto důvodu je nejlepší použít jednu z našich nejlepších VPN pro výběr Kodi, která vás udrží v tajnosti.

Po rychlém pohledu na Kodi jsme zjistili, že byste měli být schopni sledovat Super Bowl 2020 pomocí doplňku SportsDevil v úložišti Kodil. 

how-to-watch-the-super-bowl-2020-kodi

Závěrečné myšlenky

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli zdroj streamování, ujistěte se, že má sportovní kanál, který potřebujete sledovat Super Bowl 2020, kterým je v tomto případě Fox. Všechny naše návrhy vám umožní sledovat je online a případně zdarma. 

Nezapomeňte také použít VPN, abyste mohli procházet regionální uzamčení a udržovat vaše připojení soukromé. Jak jsme již uvedli, doporučujeme ExpressVPN, protože je to to nejlepší, co vaše peníze mohou koupit, a nejrychlejší VPN, kterou jsme celkově testovali. Navíc nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Pokud víte o snadnějším způsobu sledování Super Bowl online, dejte nám prosím vědět v komentářích níže. Podívejte se také na naše další články o zábavě. Jako vždy, díky za čtení.

FAQ

 • Kolik času začíná Super Bowl 2020??

  Super Bowl 2020 bude zahájen v 18:30. EST, nebo 15:30 PST v neděli 2. února.

 • Kolik lidí sleduje Super Bowl?

  V roce 2019 sledovalo Los Angeles Rams a New England Patriots 98,2 milionu lidí.

 • Mohu sledovat Super Bowl na Netflixu?

  Jednoduchá odpověď zní ne. Hovoří se o tom, že Netflix a Amazon možná mají práva vysílat Super Bowl 2022, ale od této chvíle už nic není.

 • Mohu se dívat na Super Bowl na Hulu?

  Ano, můžete sledovat Super Bowl na Hulu. Další informace naleznete v části Hulu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map