Jak se dívat na sumce v roce 2020: Fraudsters Unmasked

Něco o nás, lidech, nás nutí těšit se ze strachu v utrpení jiných lidí a neúspěšných milostných životech. Pokud to zní jako vy, pak Catfish je přímo v uličce. Popadněte si nějaký popcorn, napijte se a posaďte se a sledujte nějaké zmatené drama v reálném životě, protože vám ukážeme, jak sledovat Catfish online.


Catfish je dokumentární seriál založený na realitě, který sídlí v Americe. Poprvé vysílalo na MTV v listopadu 2012. Pořad hostují Nev Schulman a Max Joseph. Prostřednictvím série jsou duo kontaktováni lidmi, kteří mají podezření, že jejich online vztah není, jak se zdá.

Dvojice cestuje po celé zemi za každou hodinovou epizodu, aby se setkala s lidmi, kteří jsou údajně zamilovaní, přestože se jejich Romeo nebo Juliette nikdy osobně nesetkali. Schulman a Joseph hrají detektiva a kopají se hluboko do online přítomnosti těchto lidí, aby našli stopy o tom, kdo je opravdu za obrazovkou. 

Častěji než ne najdou cenné informace jen pár minut do svého hledání. Přehlídka někdy spojuje páry. Pak je otázkou, zda po tomto prvním setkání tváří v tvář bude ve vzduchu stále láska. V jiných případech, poněkud tajemný milenec jde AWOL.

Jak se dívat na sumce online

Sumec je zobrazen na MTV, takže nejjednodušší způsob, jak ho sledovat online, je přejít přímo na web MTV. 

how-to-watch-catfish-mtv

To však můžete udělat, pouze pokud jste přihlášeni k jednomu z uvedených poskytovatelů televizních služeb, jako jsou Verizon Fios nebo DirecTV. Pokud nejste přihlášeni k některému z nich, existují i ​​jiné způsoby, jak sledovat Catfish.

Zkontrolovali jsme Hulu a zjistili jsme, že máte přístup ke všem sedmi sezónám Catfish. Hulu je k dispozici prostřednictvím placeného předplatného, ​​přičemž odstupňované balíčky začínají na 5,99 $ měsíčně. 

Pokud však chcete reklamy přeskočit, měli byste se rozhodnout pro transakci 11,99 $ za měsíc. S Hulu budete mít také přístup k dalším pořadům, jako jsou Archer a Saturday Night Live. Navíc je k dispozici bezplatná zkušební verze.

how-to-watch-catfish-hulu

Hulu je k dispozici pouze v USA, takže pokud jste mimo zemi, budete potřebovat adresu IP v USA, abyste se dostali přes její geobloky. Virtuální soukromá síť vám s tím může pomoci a v naší nejlepší VPN pro Hulu máme několik doporučení.

Amazon Prime Video je další platforma, na které jsme Catfish našli. Nevýhodou je, že byste platili dvakrát za to, abyste to sledovali. S Amazon Prime Video platíte měsíční poplatek a poté přidáte příplatek za epizody nebo roční období Catfish. 

how-to-watch-catfish-amazon-prime-video

Pokud zjistíte, že jste blokováni Amazon Prime Video nebo jiným jeho dalším obsahem, jako je například komediální show A.P. Bio, může vám pomoci náš nejlepší průvodce VPN pro Amazon Prime Video..

Pokud potřebujete VPN změnit svou polohu, ExpressVPN to udělá. Má obrovské množství serverů a může vás dostat do všech streamovacích služeb. Navíc má vysoké rychlosti a neomezenou šířku pásma, což z něj dělá naši nejlepší VPN pro streamování. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší pohled na službu.

Jak se dívat na sumce zdarma

Nezáleží na tom, kdo jste, každý má rád něco zdarma. Existuje mnoho bezplatných webů pro streamování, které vám mohou poskytnout to, co chcete. PutLocker je jedním z nejlepších webů, na které narazíme, protože má rozsáhlou sbírku televizních pořadů a filmů v dobré kvalitě. Rychle jsme prohledali PutLocker a zjistili jsme, že je k dispozici všech sedm sezón.

how-to-watch-catfish-putlocker

Při používání webů, jako je PutLocker, je vhodné nainstalovat také blokování automaticky otevíraných oken. Bez nich budete zaplaveni reklamami, vyskakovacími okny a malwarem, který s nimi přichází. Nainstalujte si jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken a bude dobré jít. 

Torrenting je další způsob, jak získat bezplatný obsah. Po rychlém hledání v The Pirate Bay jsme hned našli hned několik torpentů Catfish. 

Bylo uvedeno všech sedm sezón, ale úspěšné sledování Catfish prostřednictvím torrentu bude záviset na tom, jak je zdravý. To může být určeno počtem přítomných secích strojů. Čím více secích strojů je, tím rychleji se soubor stáhne.

how-to-watch-catfish-the-pirát-bay

Existují i ​​alternativní torrent stránky, pokud nechcete použít The Pirate Bay. Při jednání s torrenty však buďte vždy opatrní, protože se mohou potýkat s malwarem a dalšími nebezpečími online. 

Totéž platí i pro weby s bezplatným streamováním, protože je zde mnoho kopií webů, jejichž jediným účelem je infikovat zařízení škodlivým obsahem..

Z těchto důvodů byste měli nainstalovat antivirový program, například Bitdefender. Udrží vás v bezpečí před škodlivým materiálem a my jej považujeme za nejlepší antivirový software na trhu. Další informace naleznete v recenzi Bitdefenderu.

Nezapomeňte také, že obsah obsažený v torrentech je pravděpodobně materiál chráněný autorskými právy a jeho používáním porušujete zákon. To je ale zcela na vás. Chceme vás jen upozornit, než odejdete dál.

Při torrentování se můžete chránit pomocí VPN, která skrývá vaši IP adresu a udržuje vás v anonymitě. Pro špičkovou bezpečnost VPN doporučujeme použít NordVPN, který zahrnuje servery typu peer-to-peer zejména pro torrenting. To je důvod, proč je to naše nejlepší VPN pro torrenting. Pro více informací se podívejte na naši recenzi NordVPN.

Jak se dívat na sumce na Kodi

K dispozici je také Kodi, což je software s otevřeným zdrojovým kódem, který může z vašeho zařízení udělat domácí kino. Umožňuje vám streamovat televizní pořady a filmy a ukládat na ně média. Snadno se instaluje a je přizpůsobitelný vašim potřebám. Pokud chcete začít, podívejte se na našeho průvodce Kodi.

K obsahu můžete přistupovat instalací repozitářů a přístupem k doplňkům. Podívali jsme se na doplněk Poseidon v úložišti Kodil a zjistili jsme, že je k dispozici Catfish.

how-to-watch-catfish-kodi

V Kodi je spousta dalších úložišť a doplňků, ale výběr toho správného vám dá docela bolesti hlavy. Abyste to usnadnili, nahlédněte do našich nejlepších repozitářů Kodi a nejlepších doplňků Kodi add-ons..

Mnoho doplňků však obsahuje nelegální obsah, například Covenant, který vám poskytuje pirátský obsah. Zatímco mnoho lidí si myslí, že Kodi je nezákonné, je to neoficiální doplněk, který mění měřítko. Přesto, pokud to zní jako něco, co chcete, můžete použít náš návod, jak nainstalovat Covenant na Kodi průvodce.

Důležité je také použití sítě VPN, abyste se nedostali do potíží. ExpressVPN je nejlepší VPN pro Kodi, ale CyberGhost je také dobrá volba. Má dobré zabezpečení a speciální servery pro zvláštní ochranu. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vás náš průvodce dovedl na správnou cestu k sledování Catfish online. Ať už chcete sledovat celou sérii nebo jste minul poslední epizodu, existuje spousta možností na výběr. Na jedné straně máte placené předplatné, například Hulu, na druhé straně můžete jít po bezplatné trase a používat bezplatné streamingové servery, torrenty nebo Kodi. 

V případě posledně jmenovaných se ujistěte, že jste stále chráněni jednou z našich nejlepších sítí VPN a dobrým antivirem, například Bitdefender. ExpressVPN je na vrcholu našeho seznamu, protože má vynikající zabezpečení a mnoho dalších funkcí. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet ještě před zakoupením.

Pokud víte o lepším nebo snadnějším způsobu sledování Catfish online, dejte nám vědět v sekci komentářů. Podívejte se také na naše další články o zábavě. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me