Jak se dívat na Sherlocka online v roce 2020: Není to elementární

Sherlock je britský televizní seriál o dramatickém zločinu produkovaný BBC. Vychází z příběhů sira Arthura Conana Doyla a sleduje Sherlocka Holmese (Benedict Cumberbatch) a jeho věrného pomocníka, Watsona (Martin Freeman), protože řeší různá tajemství v dnešním Londýně..


Pokud, stejně jako my, ráda uvedete své zuby do vražedného tajemství, hledáte stopy, vybíráte důkazy a uvidíte, jestli dokážete před velkým finále vyřešit „kdo to udělal“, pak je Sherlock hoden vašeho času. Ukážeme vám, jak sledovat Sherlocka online.

Sledujte Sherlocka online

Netflix má působivou knihovnu, takže nebylo divu, že zahrnuje Sherlocka. Našli jsme všech 12 epizod na Netflixu spolu s obsahem zákulisí jako bonus.

how-to-watch-sherlock-netflix

Váš přístup k určitému obsahu může být ovlivněn obávaným zákazem Netflix VPN, ale naštěstí je Sherlock k dispozici na svých serverech v USA i EU. Pokud nejste v současné době v USA nebo EU, budete potřebovat virtuální soukromou síť, abyste se dostali do jedné z těchto knihoven a získali přístup k Sherlocku. 

Pouze několik sítí VPN se může dostat přes detektory VPN společnosti Netflix, ale náš seznam nejlepších sítí VPN pro Netflix obsahuje některé, které jsou k danému úkolu.

Stejně jako Netflix má Amazon ve svém trezoru obrovské množství filmů a televizních pořadů, takže nás nepřekvapilo, že jsme Sherlocka viděli také v jeho sestavě. Můžete se rozhodnout koupit jednotlivé epizody v HD od 6,99 $ nebo získat celou sezónu v HD od 9,99 $. Výhodou při nákupu z Amazonu je to, že si ponecháte kopii Sherlocka a stáhnete ji na pevný disk.

how-to-watch-sherlock-amazon

Další platformu pro streamování, na které jsme našli Sherlocka, byl Vudu. Všechna čtyři roční období jsou k dispozici, s Vudu však neplatíte žádné měsíční poplatky, jednoduše platíte za jednotlivé epizody nebo roční období. Jednotlivé epizody v SD začínají na 4,99 $ a HDX na 6,99 $. Po celou sezónu to začíná na 12,99 USD v SD a 19,99 USD v HDX. 

K dispozici je také obsah v zákulisí, ale ceny se liší od videa k videu. S Vudu budete také vlastnit kopii Sherlocka, takže ji můžete mnohokrát sledovat.

how-to-watch-sherlock-vudu

Pokud chcete sledovat Vudu mimo USA, narazíte na problémy. Je to proto, že je k dispozici pouze v USA z důvodu přísných licencí na obsah. Když jsme se pokusili o přístup ze serveru mimo USA, byla nám zobrazena černá stránka. Tito jsou známí jako geobloky a můžete je překonat pomocí VPN k získání americké IP adresy.

Chcete-li překonat jakákoli omezení, mohli byste si vybrat poskytovatele z našich recenzí VPN, ale ExpressVPN je naše nejlepší doporučení. Může se dostat do jakékoli streamovací služby a těží z vysokých rychlostí a neomezené šířky pásma. Je to také naše nejlepší VPN pro streamování. Další podrobnosti naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

Sledujte Sherlocka zdarma

Existuje mnoho bezplatných webů pro streamování, které nabízejí stejný obsah ke sledování, a vybrali jsme dva, o kterých si myslíme, že bude dobré sledovat Sherlocka.

První je PutLocker. Je to dobrá volba, protože se snadno naviguje a má na svých serverech velké množství obsahu. Našli jsme sezónu jednu až čtyři Sherlocka k dispozici sledovat. 

Jedna nepříjemnost s PutLockerem a dalšími streamingovými weby spočívá v tom, že se vám spam zobrazí s vyskakovacími reklamami, ale můžete proti tomu snadno bojovat instalací jednoho z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken.

how-to-watch-sherlock-putlocker

U všech streamovacích webů budete mít také prospěch z instalace slušného antiviru kvůli malwaru a virům, které mohou přicházet s vyskakovacími reklamami.

Sherlock Torrents

Pokud si chcete obsah nechat a vytvořit si vlastní knihovnu, může být pro vás torrentování dobrou volbou.

Pirate Bay je populární torrentovací stránka a my jsme neměli problém najít Sherlocka tam. Jedna až čtyři roční období ukazovala a všichni vypadali, jako by byli v dobrém stavu. Před stažením z torrentu vám doporučujeme podívat se na to, kolik secích strojů je vedle odkazu. Čím více secích strojů má, tím je větší šance na dokončení stahování.

how-to-watch-sherlock-the-pirát-bay

Pokud The Pirate Bay není pro vás, pak jsou k dispozici alternativní torrent stránky ke stažení z. Stejně jako u čehokoli, co stahujete, však existuje nebezpečí, že by mohlo zahrnovat škodlivý obsah. Z tohoto důvodu je vhodné používat antivirový program. 

Bitdefender je dobrá volba antiviru, protože vás ochrání před jakoukoli kybernetickou kriminalitou, se kterou se setkáte. Přečtěte si naši recenzi Bitdefender Antivirus.

Ačkoli je torrentování snadná a levná cesta, převážná část obsahu je chráněna autorskými právy a jeho sledováním porušujete zákon. Měli byste použít VPN, aby se vaše IP adresa nezakryla před zvědavými očima. 

Víme, že hledání vhodné VPN může být matoucí, proto doporučujeme NordVPN. Je to nejlepší VPN pro torrenting díky svým vlastním P2P serverům a vynikající bezpečnosti, ale můžete si přečíst naši recenzi NordVPN a rozhodnout se sami. 

Sledujte Sherlocka na Kodi

Možná jste už slyšeli o společnosti Kodi, ale pokud ne, jedná se o software pro domácí kino s otevřeným zdrojovým kódem, který vám pomůže spravovat vaši sbírku digitálních médií, jako jsou televizní pořady, filmy, fotografie a hudba. Pokud se chcete o Kodi dozvědět více, podívejte se na našeho průvodce Kodi.

Kromě ukládání médií, která již máte, můžete přistupovat k dalšímu obsahu prostřednictvím úložišť a doplňků. Přestože si někteří lidé myslí, že pouhé nainstalování Kodi na jejich zařízení je nezákonné, není tomu tak. To se stane nezákonným, až když začnete sledovat obsah chráněný autorskými právy, ke kterému jste se dostali prostřednictvím nelegitimních streamů.

Prohledali jsme doplněk Exodus, který se nachází v repozitáři Kodi Bae, a našli jsme všechna čtyři roční období Sherlocku.

how-to-watch-sherlock-kodi

Vezměte prosím na vědomí, že když používáte Kodi pro streamování Sherlocku, pravděpodobně to budete dělat prostřednictvím torrentu. Z tohoto důvodu důrazně doporučujeme nainstalovat a používat VPN. Pokud streamujete nelegální obsah, je nutné udržet vaši IP adresu mimo hlavní pozornost. 

Naší nejlepší volbou je ExpressVPN, ale CyberGhost je skvělá volba také s velkou bezpečností a soukromí. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost nebo si prohlédněte náš nejlepší průvodce VPN pro Kodi, kde najdete více možností.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám byl tento průvodce užitečný a vy víte, jak sledovat Sherlocka online. Existují snadné placené trasy, které si můžete vybrat, nebo si můžete vybrat, zda se vydáte na bezplatné streamování, torrentování nebo silnici Kodi.

Pokud se rozhodnete jít s posledně uvedeným, ujistěte se, že jste chráněni antivirem a sítí VPN. ExpressVPN nemůžete porazit, protože má vynikající zabezpečení a je skvělou volbou pro streamování. Navíc nabízí také 30denní záruku vrácení peněz, 

Pokud víte o lepším způsobu sledování Sherlocka online, neváhejte zanechat své návrhy v sekci komentářů níže. Když jste tady, proč se také podívat na naše další články o zábavě? Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map