Jak se dívat na Outlander online v roce 2020: skotská sága

Outlander je jedním z mála hitů, které Streamova služba vytvořila. To bylo setkal se s pozdravem, většinou od fanoušků, a byl nedávno obnoven pro páté a šesté období. Protože kombinace romantiky, intrik a historických událostí je obtížné najít online, sestavili jsme tuto příručku o tom, jak sledovat Outlandera.


Outlander je zajímavá směs prvků. Je to příběh Claire Randallové, bývalé válečné sestry, která je přepravována od konce 40. let do poloviny 18. století, zatímco vyšetřuje legendární stojaté kameny na cestě do Skotska se svým manželem.

Skotsko může být v nejlepším případě podivné, ale časové období, ve kterém se Claire ocitá, je jednou z povstání, kdy se mnoho Skotů, zejména Highlanderů, snažilo postavit krále Karla na trůn. Jacobitské povstání byly dlouhé a krvavé záležitosti, které navždy změnily Vysočinu, což znamenalo konec gaelské kultury, jak existovala ve Skotsku.

Na vrcholu toho všeho je také spousta romantiky v Outlanderu, protože Claire zjistí, že je okouzlena mnoha zabitými, hezkými muži. Přehlídka současně skočí zpět do 40. let 20. století, aby ukázala, jak se Claireův manžel vypořádává s jejím náhlým zmizením..

Celkově vzato, toho se toho hodně děje a Outlander se baví svými mnoha zákruty a zákruty, stejně jako nějakou docela zapařenou romantikou. Podívejme se, kde to můžete sledovat na internetu.

Sledujte Outlander online

Nejjednodušší způsob, jak sledovat Outlandera, je jít do Starze a sledovat ho tam. To znamená, že je k dispozici pouze obyvatelům USA, například Hulu (podívejte se na naši nejlepší VPN pro Hulu). Lidé z jiných zemí jsou geoblokováni sledováním. Existuje několik způsobů, jak o tom mluvit. Ať tak či onak, dostanete týdenní zkušební verzi služby zdarma, což by mělo být dost času, abyste zjistili, zda se vám líbí, aby zůstala.

Outlander-Starz

Mimo USA je nejlepší sázkou na sledování Outlanderu Netflix. Rychlý rozhled ukazuje, že by měl být dostupný ve většině zemí EU (zkontrolovali jsme Kypr, Nizozemsko a Itálii) a také v Kanadě. Přístup k Netflixu z jiných zemí je však složitý. Například žádný z našich nejlepších bezplatných výběrů proxy nemůže překonat zákaz Netflix VPN.

Outlander-Netflix

Pokud chcete přistupovat k nabídkám Netflix v jiných zemích nebo se dívat na Starze ze zemí mimo USA, budete potřebovat virtuální soukromou síť. Doporučujeme ExpressVPN, protože se jedná o nejvíce testovanou VPN odolnou vůči Netflixům. I když budete muset servery pravidelně přepínat, v době psaní jsme se dostali do několika zemí v pořádku, aniž by byla v dohledu chyba serveru proxy.

Pokud se chcete před zavázáním dozvědět více o ExpressVPN, podívejte se na naši recenzi ExpressVPN. Pokud byste chtěli prozkoumat další možnosti, přečtěte si náš nejlepší článek o VPN pro Netflix. Rychlý test ukazuje, že všechny výběry v tomto seznamu budou fungovat také na Starz. Kromě ExpressVPN se NordVPN a CyberGhost dostanete tam, kam chcete být.

Sledujte Outlander online zdarma

Samozřejmě, protože je to internet a všechno, nemusíte platit, pokud nechcete. Spíše než jste plivali na všechny poddajné streamingové weby, přesto jsme se rozhodli udělat kopání a zjistili jsme, že jediný, který nám nevyžádal spam pomocí milionu vyskakovacích oken a také nesl Outlandera, byl Putlocker.

Outlander-putlocker

Při přístupu na tento web však můžete chtít použít jeden z nejlepších blokátorů vyskakovacích oken, protože jsme v minulosti dostávali zprávy o riskantním jednání. Podívejte se také na naše recenze antivirového softwaru, pro případ, že blokování reklam nestačí.

Outlander Torrents

Pro ty, kteří se více zabývají torrentem než streamováním, jsme také rychle zkontrolovali The Pirate Bay a našli několik aktivních torrentů Outlanderu, ale nenašli jsme ten, který měl všechna roční období v jednom souboru..

Venkovské torrenty

Samozřejmě platí obvyklé výhrady. Torrent nemusí být to, co je inzerováno, a pro vše, co je dobré a svaté, musíte použít jednu z nejlepších VPN pro torrentování při přístupu k Pirate Bay nebo alternativním torrent webům. Pokud tak neučiníte, možná se ocitnete ve světě zranění, takže aktivace VPN je jen chytrý tah. Naše oblíbené je NordVPN. Přečtěte si naši recenzi NordVPN a zjistěte proč.

Sledujte Outlandera s Kodim

Dalším způsobem, jak sledovat dobrodružství Claire, je použití Kodi, mediální platformy původně vyvinuté pro Xbox, která je nyní k dispozici pro téměř jakékoli zařízení. Počáteční nastavení je ohromující, a proto jsme napsali průvodce Kodi, abychom zpříjemnili zážitek.

To znamená, že se nám nepodařilo najít mnoho mezi nejlepšími doplňky Kodi, které nesly Outlander. Hádáme, že je to proto, že pořad neudělal tak velké jméno pro sebe, nebo existuje rozpor mezi fanoušky Kodi a fanoušky skotských dobrodružství. Ať tak či onak, vaše reprosoustava by měla být cCloud, která má pěknou knihovnu televizních pořadů.

ccloud-screenshot

Instalace cCloud je snadná. Postupujte podle pokynů, jaké byste měli s jakoukoli jinou aplikací, a měli byste být dobrí. Podívejte se však na náš článek o nejlepší VPN pro Kodi, takže si můžete být jisti, že jste při používání platformy v bezpečí.

Závěrečné myšlenky

Jak můžete vidět, existuje mnoho možností pro fanoušky Outlanderu online, i když některé jsou lepší než jiné. To by také nemělo být příliš těžké vidět, co Claire dělala. Pomocí několika kliknutí myší se můžete usadit na gauči a sledovat nejnovější epizody.

Pokud máte zájem sledovat více věcí online, nezapomeňte se podívat do naší knihovny streamovaných článků. Pokud váš zájem o zabezpečení online vzrostl díky tomuto článku, přejděte k našemu online průvodci v oblasti ochrany osobních údajů nebo si prohlédněte náš výběr nejlepších poskytovatelů VPN.

Jste fanouškem Outlanderu? Máte lepší návrhy pro sledování show online? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map