Jak se dívat na hru o trůny v roce 2020: Zima přišla

Začátek konce je zde. Uplynuly téměř dva roky od doby, kdy Starks a The Lannisters naposledy požehnali naše televizní obrazovky, a nyní můžete získat další opravu ohnivzdorného fantasy drama s osmou sezónou. V tomto článku vám řekneme, jak sledovat finální sezónu hry Thrones, abyste mohli zjistit, kdo skončí na Železném trůnu..


I když myšlenka, že je to poslední sezóna, vás může nechat plakat do kožešin, alespoň nedělní noc bude vyplněna na příštích pár měsíců. Game of Thrones vytvořila šokující příběhy, jako je například Červená svatba. Nyní je armáda Nočního krále na cestě a je v sázce budoucnost Westerosu.

Nemůžeme vám vyčítat, že chcete sledovat závěry tohoto ohromujícího příběhu háčkem nebo podvodníkem. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak sledovat poslední sezónu hitových seriálů HBO, aniž byste museli zpívat píseň ledu a ohně. Zahrnuli jsme kombinaci placených a bezplatných metod, i když některé tipují právní stupnice a měly by být používány s opatrností.

Podívejte se na hru o trůny online

Hra o trůny HBO

Existuje mnoho online služeb, které můžete použít ke sledování hry o trůny. Nejviditelnější je přihlášení k odběru HBO. Pokud máte kabelové předplatné, budete mít přístup k HBO Go, jeho funkci on-the-go. Můžete také použít samostatnou službu HBO Streaming HBO Now, která má často k dispozici bezplatnou zkušební verzi, když se zaregistrujete.

Pokud jste členem Amazon Prime, můžete do své služby přidat předplatné kanálu HBO. K dispozici je také bezplatná sedmidenní zkušební verze. Pro lidi, kteří chtějí využívat tuto službu mimo území USA, doporučujeme pro výběr videí Amazon Prime Video použít jednu z našich nejlepších sítí VPN. Celkově vzato je to docela dobrá služba a stojí za investici.

Hulu nabízí podobnou službu a stejně jako u HBO je k dispozici bezplatná zkušební verze. To znamená, že díky geoblokům jsou HBO a Hulu dostupné pouze v USA. Virtuální soukromou síť však můžete maskovat svou skutečnou polohu a získat přístup. Naše nejlepší VPN pro HBO Nyní a nejlepší VPN pro Hulu články mají dobrá doporučení.

Pokud byste raději nechtěli projít problémem s výběrem jednoho, doporučujeme ExpressVPN. Díky tomu budete moci zkazit svou polohu a také těžit z jeho neomezené šířky pásma a vynikající bezpečnosti. Je to také nejrychlejší VPN na trhu. Kombinace těchto funkcí je důvodem, proč je to naše nejlepší VPN pro streamování. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší vzhled.

Sledujte hru o trůny zdarma

Hra o trůny Torrent

Pokud jsou vaše kapsy naloženy chuchvalcem, potěší vás, když budete mít možnost streamovat hru o trůny zdarma. Rychlý pohled na Putlockera byl slibný. Další bezplatné webové stránky pro streamování jsou sice k dispozici, ale buďte opatrní, protože riziko nakažení virem je vysoké. Je také dobré nainstalovat jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken.

Dalo by se také jít po torrentové trase. Rychlé vyhledávání na The Pirate Bay ukázalo, že epizody z předchozích ročních období byly k dispozici, stejně jako sezóna osm. Stejně jako webové stránky s bezplatným streamováním však k torrentování souvisí i rizika.

Ať už se jedná o streamingový web nebo torrent, sledování nebo stahování materiálu chráněného autorskými právy je v rozporu se zákonem. Nejsme tu však, abychom soudili, ale chceme vás jen upozornit na nebezpečí. Kromě toho jsou soubory a proudy často přichyceny malwarem, takže je třeba se chránit před tím, než si dopřát.

Použitím sítě VPN zachováte svou IP adresu před snoopery a ochráníte se před počítačovou trestnou činností. NordVPN je v tomto ohledu skvělou volbou. Má vynikající zabezpečení, včetně zabijáků a vlastních serverů typu peer-to-peer. Není divu, že je to naše nejlepší VPN pro torrenting. Přečtěte si naši recenzi NordVPN a zjistěte více.

Je také dobré vyzkoušet si náš nejlepší antivirový software. Doporučujeme Bitdefender, protože v reálném čase funguje dobře. Pokud by se měl virus pozvat na párty prostřednictvím vašeho proudu, Bitdefender by vaše zařízení ochránil. Další informace naleznete v recenzi Bitdefenderu.

Sledujte hru o trůny na Kodi

Hra o trůny Kodi

Alternativně můžete použít Kodi. Pokud s tím nejste obeznámeni, jedná se v podstatě o domácí kino s otevřeným zdrojovým kódem. Můžete z něj streamovat a také v něm ukládat a organizovat média. Může být nainstalován na většině platforem a můžete jej přizpůsobit vašim preferencím. Začněte v našem průvodci Kodi.

Stejně jako torrenting není Kodi samotný nezákonný (naše právní část Kodi jde do podrobností). Nainstalujete úložiště s doplňky, abyste získali přístup k obsahu. Některé jsou oficiální a legální, zatímco jiné, jako je Covenant, ne. Prostřednictvím druhého tábora můžete přistupovat k pirátskému obsahu, jako je Game of Thrones. Náš nejlepší seznam doplňků Kodi obsahuje doporučení.

Nezapomeňte, že pokud používáte Kodi pro streamování hry o trůny, děláte to prostřednictvím torrentu. Je nutné používat VPN k ochraně vaší identity. Nemůžete porazit ExpressVPN, ale CyberGhost také nabízí solidní službu, jak si můžete přečíst v naší recenzi CyberGhost. Můžete si také prohlédnout naše nejlepší VPN pro Kodi zaokrouhlování pro více možností.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že po všech očekáváních si můžete opravit své draky a drama hned poté, co víte, jak můžete sledovat hru trůnů online. Můžete se rozhodnout pro jednodušší, ale dražší způsob a zaregistrovat se do známé streamingové služby, nebo můžete použít bezplatné streamingové weby, torrenting nebo Kodi.

Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, ujistěte se, že zůstanete v bezpečí pomocí jedné z našich nejlepších sítí VPN a dobrého antiviru. ExpressVPN není jen nejlepším poskytovatelem zabezpečení, ale je také vybaven funkcemi. Navíc nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet jako první.

Dejte nám vědět, pokud můžete doporučit další způsob, jak sledovat hru trůnů online v sekci komentářů. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me