Jak se dívat na Hotstar odkudkoli

Zatímco většina světa je přilepena k Netflixu, BBC iPlayeru a Hulu, mnoho lidí v Indii si opravuje zábavu pomocí streamovací služby Hotstar. Služba je však pevně zakořeněná za geobloky, abychom zajistili, že indická diaspora bude stále moci získat Bollywoodskou a kriketovou opravu mimo Indii, sestavili jsme tohoto průvodce, jak sledovat Hotstar odkudkoli.


Níže si povíme trochu více o tom, co Hotstar nabízí, ale buďte ujištěni, že dostat se do Hotstar ze zahraničí je docela snadné, pokud používáte virtuální privátní síť, a nemusíte se ani spokojit s oslabenou americkou verzí, buď. V našich testovacích kolech jsme dosáhli nejlepších výsledků pomocí ExpressVPN, takže pokud spěcháte, protože se zápas začíná, klikněte na tento odkaz a zaregistrujte se.

Pokud spěcháte a chcete vědět, jak odblokovat Hotstar, celou škálu možností, klikněte na část v obsahu vpravo. Pro zvědavé si v další sekci promluvíme o Hotstar a geoblocích.

Proč je Hotstar blokován?

Pokud je pro vás nový termín Hotstar, je to v podstatě odpověď Indie na Netflix. Místo nabídnutí filmů a televizních pořadů by západní publikum poznalo, je však téměř výhradně věnováno dvojím posedlostem subkontinentu Bollywoodem a kriketem..

Hotstar-Kriket

Přestože Netflix nabízí některé indické filmy – a dokonce i několik pořadů – Hotstar je pro fanoušky indického filmu a sportu opravdu zdrojem go-to. Nezáleží na tom, jestli jste indián žijící v zahraničí nebo zahraniční fanoušek, Hotstar má indický proud, který toužíte. Ne že kriket je jediný nabízený sport – zjistíte, že badminton a kabaddi jsou také na břidlici..

Hotstar - hlavní obrazovka

Stejně jako každá jiná služba streamování tam, Hotstar nabízí odlišný výběr v závislosti na zemi, ze které k webu přistupujete. Je to kvůli problémům s licencemi, protože provozovatelé vysílání se chtějí ujistit, že vyhodí každý cent z toho, co produkují a vysílají. Pokud k němu přistupujete například z USA, dostanete jinou uvítací obrazovku, než je ta výše uvedená. Je to proto, že vaše IP adresa ukáže, že jste mimo Indii.

Hotstar-US

Tupá část American Hotstar je, že se musíte přihlásit, což vás stojí 10 $ měsíčně. Indická verze je zdarma, s výjimkou prémiového obsahu, který musíte platit 1 000 rupií ($ 15) ročně, pokud chcete sledovat. Přesto je to lepší řešení než obrazovka, kterou získáte při přístupu k Hotstar z Evropy.

Hotstar-Europe

Po špatné zprávě z cesty se podívejme na dobré zprávy.

Jak odblokovat Hotstar

Na rozdíl od proslulého zákazu Netflix VPN je obejít geoblok Hotstar docela snadné. Zdá se, že služba streamování nijak zvlášť nezajímá lidi o přístup k indické verzi. Vyzkoušeli jsme několik našich nejlepších poskytovatelů VPN, kteří mají servery v Indii, a téměř všichni se sem dostali, s výjimkou několika služeb, které mají potíže s falšováním indické IP adresy (většina z nich mezi našimi nejhoršími poskytovateli VPN).

V případě nezasvěcených je geoblok založen na vaší poloze, takže vše, co musíte udělat, je změnit vaši IP adresu tak, aby vypadala, jako byste přistupovali k vybranému webu z „správného“ místa.

VPN to může snadno udělat tak, že vám umožní přístup k internetu přes server v jiné zemi, například indický server, který vám poskytne indickou IP adresu. Jako bonus bude také skrývat vaši online aktivitu díky tzv. VPN tunelu, který zajistí vaši online přítomnost.

Tento článek například vychází z Bosny a Hercegoviny, ale IP adresa zní jako jedno v Bombaji, ve městě, které tento spisovatel nikdy nevstoupil..

Hotstar-IP-Address-Mumbai

Některé streamingové služby, jako jsou Netflix, BBC iPlayer a Hulu, aktivně využívají službu VPN a blokují přidružené adresy IP, což znamená, že do těchto stránek se spolehlivě dostane jen málo služeb. V našem případě však Hotstar tento problém nemá. To znamená, že pokud budete chtít sledovat kriket nebo Lagaan, budete mít mnohem méně problémů s pokusem a omylem.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o vstupu do streamovací služby jiné než Hotstar, doporučujeme vám přečíst si články o nejlepší VPN pro Netflix a nejlepší VPN pro BBC iPlayer.

Nejlepší VPN pro Hotstar

Výše uvedené neznamená, že všechny služby VPN jsou vytvořeny rovnocenné. Například některé služby VPN jsou prostě příliš pomalé na to, aby obsah správně streamovaly, nebo neposkytují druh zabezpečení, jaký bychom rádi viděli.

Nevýhodou, pokud používáte VPN, je to, že to stojí peníze, nebo alespoň ty dobré. Tam jsou také některé bezplatné VPN služby, ale nejlepší bezplatné VPN omezí, kolik provozu můžete přes ně projít, zatímco nejhorší jednoduše prodá vaše data, aby vydělala pár babek..

To znamená, že ani používání služby VPN nemusí banku zlomit. Většina našich nejlepších výběrů VPN pro Indii vám poskytne víceletý obchod za rozumnou částku peněz a všichni mají zaručenou práci při přístupu k Hotstar. Mnoho z nich také nabízí záruku vrácení peněz, takže se k tomu můžete vrátit, pokud nemůžete získat přístup k Hotstar.

Naše oblíbená hotstar VPN v partě je však ExpressVPN díky své rychlosti a snadnosti použití – i když je trochu drahá. Kromě svých serverů v Indii má také servery v 93 dalších zemích. Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN pro více informací o této službě.

Nezáleží na tom, kterou službu si zvolíte, stačí se zaregistrovat, nainstalovat aplikaci nebo klienta a poté vybrat indický server. Po připojení k indické IP adrese přejděte na www.hotstar.com a měli byste mít přístup k Hotstar mimo Indii. Další výhodou používání VPN je, že téměř všichni poskytovatelé budou mít také aplikaci pro chytrý telefon nebo tablet, což znamená, že službu můžete odinstalovat i po stažení aplikace Hotstar..

Sledujte Hotstar s Kodi

Sítě VPN nejsou jediným způsobem, jak sledovat Hotstar ze zemí mimo Indii. Další skvělou možností je použít Kodi pro přístup k Hotstar. Pokud s touto službou nejste obeznámeni, prohlédněte si naši kompletní příručku Kodi. Je pravděpodobné, že se vám bude líbit.

Rozhlédli jsme se kolem několika nejlepších repozitářů společnosti Kodi a zdá se, že níže uvedené funguje pro většinu lidí nejlépe. Pro tuto příručku použijeme SuperRepo.

 • Otevřete Kodi a přejděte k nastavení (ikona ozubeného kola)
 • Klikněte na „Správce souborů“
 • V levé nabídce klikněte na „přidat zdroj“
 • Vyberte „žádný“ a zadejte „http://srp.nu/“
 • Klikněte na „hotovo“, přejděte na prázdný pruh a zadejte „SuperRepo“
 • Vyberte „OK“
 • Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a vyberte „doplňky“.
 • Vyberte „doplňkový prohlížeč“ (ikona otevřeného pole) a poté „nainstalovat ze souboru ZIP“
 • Dále zvolte „SuperRepo“, „Krypton“, „all“ a „superrepo.kodi.krypton.all-x.x.x.zip“
 • Vyberte z možností „nainstalovat z úložiště“ a poté „SuperRepo All“ a poté přejděte na „doplňky videa“. > „Hotstar“ > “Nainstalujte”
 • Počkejte, než bude nějaký doplněk trvat
 • Vraťte se na domovskou obrazovku a vyberte „videa“ a „doplňky“
 • Zvolte Hotstar

To by mělo vést k tomu, že budete sledovat kriket nebo indické televizní pořady v žádném okamžiku. Chcete-li získat další zabezpečení, můžete si také prohlédnout náš kus nejlepší VPN pro Kodi.

Závěrečné myšlenky

Ačkoli existují jiné způsoby, jak odblokovat Hotstar, výše uvedené metody jsou téměř zaručeny, aby vám umožnily přístup k Hotstar nebo aplikaci Hotstar z mimo Indii a zajistily vaši přítomnost v bezpečí, aby bylo možné zavést systém. Další možnosti naleznete v našem průvodci, jak získat indickou IP adresu. Proxy, další oblíbený dav mezi odblokujícím davem, jsou často nespolehliví a nikdy v bezpečí, takže je neváhejte doporučit, aby měli přístup k Hotstar. 

Máte nějaké další tipy nebo triky pro sledování Hotstar ze zahraničí? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map