Jak se dívat na Harryho Pottera: Mapa vašeho Maraudera na rok 2020

Jste skromný Hufflepuff nebo záludný Zmijozel? První film Harryho Pottera byl možná uveden téměř před 20 lety, ale osm filmů v seriálu je nadčasová a magická klasika, která stále zachycuje srdce milionů dětí a dospělých na celém světě.


Filmy se zaměřují na mladého osiřelého čaroděje Harryho Pottera, když bojuje se zlým čarodějem Voldemortem, zatímco navštěvuje přátele, studuje magickou školu Bradavic a po cestě se dozví o lásce. Filmy – a knihy, na nichž jsou založeny – pokrývají jeho dospívající roky.

Jediným problémem je nalezení série, která ji bude sledovat. Mohli byste chytit filmy na Blu-ray nebo DVD, ale možná nemáte správného přehrávače. Kromě toho je rok 2019, ne 2001. Pokud chcete vědět, jak se dívat na Harryho Pottera, existuje lepší způsob, jak to udělat, takže pojďme společně projít nejlepší způsoby.

Jak se dívat na Harryho Pottera online

Pokud jste použili Netflix, víte, jak frustrující je slyšet o skvělém novém vydání filmu nebo televizního seriálu na platformě, ale pouze zjistit, že ve vaší zemi není k dispozici. To není problém, pokud používáte VPN a víte, jak překonat zákaz Netflix VPN.

HarryPotter-Netflix-Australia

Pokud hledáte Harryho Pottera na US Netflix, budete zklamaní. Filmy jsou v současné době k dispozici pouze pro australskou, francouzskou, belgickou, řeckou, rumunskou, španělskou a švýcarskou verzi Netflixu. Pro VPN, která vám umožní přístup k Netflix v těchto oblastech, doporučujeme ExpressVPN (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN).

Harry Potter není k dispozici ani v Amazon Prime Video. HBO držela práva v USA donedávna, ale byla vytržena společností SyFy. Byli také na Hulu v roce 2018, ale už nejsou k dispozici.

Pronájem Harryho Pottera není problém, protože filmy jsou k dispozici k zapůjčení nebo koupi z YouTube, iTunes a Filmy Google Play..

Pokud nemáte kabelové předplatné v USA a nechcete si filmy půjčovat ani kupovat, nejjednodušším a nejlepším způsobem, jak streamovat Harryho Pottera, je použít Netflix a VPN z naší nejlepší VPN pro výběr Netflix..

Jak se dívat na Harryho Pottera zdarma

Samozřejmě ne každý má účet Netflix. Harry Potter je populární seriál, takže je téměř zaručeno, že bude na méně renomovaných streamovacích webech.

Je na vás, abyste se rozhodli, zda pirátství je vaše věc. Neodporujeme to ani nedoporučujeme, pouze vám poskytujeme fakta. Pokud se rozhodnete používat bezplatné streamingové weby, aktualizujte antivirovou ochranu. Pokud nemáte antivirový program, nainstalujte si před pokračováním jeden z našeho seznamu nejlepších antivirových programů.

Je také dobré použít k ochraně sebe síť VPN. Některé, například Surfshark (přečtěte si naši recenzi Surfshark), přicházejí s blokováním malwaru, což by vám mělo poskytnout další ochranu.

Filmy123, Putlocker, Yesmovies a Vumoo mají řadu Harry Potter k dispozici pro streamování, ale bezplatné webové stránky pro streamování, jako jsou oni, hrají stálou hru na schovávání a hledání s úřady, aby mohly zůstat online. Jejich doménová jména se změní, ale služby většinou zůstanou stejné.

Sledujte Harryho Pottera na Kodi

Pokud nechcete riskovat svůj počítač pomocí vyskakovacích oken a malwaru, zvažte streamování Harryho Pottera pomocí Kodi a streamování doplňků..

Pokud jste Kodi dosud nepoužívali, podívejte se do našeho průvodce Kodi a začněte. Jedná se o přehrávač médií, který můžete nainstalovat na všechno od vašeho PC po zařízení Android. Můžete si ji dokonce nainstalovat na svůj Xbox One.

HarryPotter-Kodi-Yoda

Streamovací doplňky na Kodi mají „chuť měsíce“. Některé jsou podporovány několik měsíců před tím, než vypadnou, a jiné zaujmou své místo. Mnoho z nich jsou vidličkami jednoho z původních doplňků pro streamování, Exodus. Dobré místo pro sledování nových doplňků pro streamování je náš seznam nejlepších doplňků Kodi.

Doplňky jako Exodus Redux a Placenta jsou nyní součástí „starého davu“, zatímco nováčci jako Seren, 13 klaunů a Yoda hledají své místo. Nainstalujte jeden nebo dva z nich a podívejte se, kolik streamů Harryho Pottera můžete najít.

Možná budete muset hledat úložiště, které potřebujete k získání některých z těchto doplňků, protože se mohou poměrně rychle změnit. Podívejte se na náš seznam nejlepších úložišť Kodi, abyste mohli začít.

Harry Potter Torrents: Dobrý nebo špatný nápad?

Nejsme morální policie tady v Cloudwards, takže se nemůžeme vyhnout zmínce o torrentu, když mluvíme o Harrym Potterovi. Můžete se například divit, že je nelegální torrenting a můžete ke stahování těchto filmů použít torrent.

HarryPotter-PirateBay

Technicky, pokud jde o Harryho Pottera, torrenting není na legální straně. Výrobci hollywoodských filmů berou porušení autorských práv vážně, proto byste měli zůstat v bezpečí, měli byste používat VPN nebo vybrat cloudovou torrentovou službu, aby byla vaše identita skrytá.

Na většině torrentových webů se objeví hlavní série, jako je Harry Potter, ale mezi mnoha „secími stroji“ nebo ostřihy se může skrývat hollywoodský honeytrap, který se snaží získat vaši IP adresu. S VPN zaměřenou na soukromí, jako je například soukromý přístup k internetu (viz naše hodnocení PIA), to ještě není příliš velké riziko.

Rychlý pohled na server The Pirate Bay proxy zjistil, že všechny filmy byly k dispozici a měly spoustu secích strojů. To znamená, že pokud se snažíte torrent, dělejte to na vlastní nebezpečí.

Závěrečné myšlenky

Série Harry Potter je jednou z nejúspěšnějších sérií filmů a knih, které byly kdy vyrobeny, a díky sérii Fantastic Beasts prequel zasáhne divadla v příštích několika letech, franšíza dosáhne ještě vyšších výšek.

Nedoporučujeme torrentování Harryho Pottera bez VPN, takže se podívejte na naše nejlepší VPN pro torrenting, aby byla vaše identita v bezpečí. Další možností je použití Kodi, proto si přečtěte náš návod, jak pomocí průvodce Kodi připravit vaše mediální centrum.

Kromě zapůjčení nebo nákupu filmů je nejlepší možností sledovat Harryho Pottera doma kombinovat Netflix se službou VPN, jako je ExpressVPN nebo NordVPN, a streamovat z jednoho z míst, která jsme zmínili, například z Austrálie nebo Francie.

Nezapomeňte se podívat na naše další články o streamování, kde najdete další tipy a doporučení, a pokud máte své vlastní příspěvky, dejte nám vědět v komentářích. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map