Jak se dívat na Grimma online v roce 2020: Lov monster v Oregonu

Grimm je jedním z podivínů, ale návykové show dnes venku. Navazuje na dobrodružství Nicka Burkhardta, detektivního vraždy v Portlandu v Oregonu, který jednoho dne zjistí, že je dědicem odkazu lovců monster. Pro každého je to kouzelný realismus, takže jsme sestavili tohoto průvodce, jak sledovat Grimma online..


Svět Grimmu je svět, ve kterém šelmy, zvané Wesen v německém prasečím prase, chodí mezi námi v lidském hávu, jejich skutečné podoby se stávají viditelnými pouze tehdy, když je chtějí vidět. Existuje však určitá skupina běžných lidí, kteří je mohou vidět za normálních podmínek – Grimms. Talent se předává z generace na generaci a Nick je poslední v dlouhé řadě.

Po staletí se Grimms choval jako soudce, porota a popravčí Wesenů a velká část pořadu je o Nickovi vyvažování jeho práce jako policajta s jeho povoláním Grimmů. Obecně se vydává mírnější cestou než jeho předci, což ho a diváka vede k objevování bohatého Wesenova světa v celé jeho fantastické slávě.

Přehlídka má své temné okamžiky – Wesen jsou zvířata, která přece jen dokáží odtrhnout končetiny od končetin – ale celkově odehrává šílenství jeho postav a chladný svět, který vytvořili spisovatelé. Pokud máte rádi pořady, které dělají věci mimo zeď, je Grimm pro vás. Je tu však dost policejních procedur, že pokud chcete přestávku od The Shield nebo The Wire, může to být dobrá volba.

To znamená, že existuje jedna nevýhoda Grimma, kterou sdílí s mnoha dalšími. Kvalita se snižuje, téměř propadá, po sezóně 4. Přestože v sezóně 5 a sezóně 6 jsou stále dobré epizody, finále bylo po vynikajícím psaní a napjatých příbězích v prvních čtyřech sezonách poklesem. Nejlepší je však posoudit sami sebe, takže začněme.

Jak se dívat na Grimma online

Grimm je k dispozici pro placené vysílání na Amazon Prime Video a Netflix. Amazon Prime Video ji nabízí v USA a Evropě, zatímco Netflix ji má pouze v Evropě. Pokud se nenacházíte v žádném z těchto regionů nebo nechcete získat druhé předplatné, ukážeme vám, jak se dostat pod geobloky níže.

grimm-amazon-Prime

Na Amazon Prime Video je k dispozici v celém rozsahu, takže se můžete odbočit. Vzhledem k tomu, že Amazon má ošklivou tendenci nasát vaše data, doporučujeme vám k ochraně sebe používat virtuální privátní síť. Máme pro vás článek o nejlepším VPN pro Amazon Prime Video, který si můžete prohlédnout. Jako bonus můžete použít k obejití několika geobloků, které Amazon uvádí.

Pokud jde o Netflix, je v EU a všech místech Bosny a Hercegoviny k dispozici všech šest sezón. Pokud nejste na žádném z těchto míst, ale stále chcete sledovat Grimma na Netflixu, budete potřebovat VPN, která dokáže překonat zákaz Netflix VPN. Doporučujeme používat naši nejlepší VPN pro Netflix, ExpressVPN, která má servery po celé Evropě i jeden v Bosně..

Grimm-Netflix

Jak sledovat Grimm online zdarma

Jak asi víte, existuje také spousta neplacených streamovacích webů a několik z nich nabízí Grimm. To znamená, že jejich použití s ​​sebou nese velké riziko, protože všechny jsou naloženy vyskakovacími reklamami naloženými malwarem, takže doporučujeme navštívit jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken spolu s některým z nejlepších antivirových řešení před jejich návštěvou.

Grimm-PutLocker

Jako u většiny pořadů, Outlander je dobrým příkladem, nejlepší volbou z moře pro bezplatné streamování webů je PutLocker. Má všech šest ročních období Grimmu a rychlé převrácení partií z nich neukazuje žádné zkorumpované epizody ani soubory. Až na reklamy, pokud se rozhodnete jít pro PutLocker, je dobré jít. Také jsme zkontrolovali Couchtunera, ale většina odkazů byla přerušena.

Jak sledovat Grimma na Kodi

Pokud se nelíbíte drobnému drotářství, máte ještě jednu možnost streamování, a to Kodi. Tato knihovna médií s otevřeným zdrojovým kódem může začít nějakou práci, ale pak budete mít přístup k téměř každému filmu, televiznímu pořadu a sportovnímu kanálu (podívejte se na naše nejlepší doplňky pro Kodi pro sport, pokud se chcete dívat) lidé jsou zpocení). 

grimm-kodi

Udělali jsme nějaké kopání a zjistili jsme, že Poseidon má všech šest sezón Grimmu. Najdete jej pod Kodilem, což je jeden z nejlepších úložišť Kodi a měl by být nainstalován. Pokud však narazíte na potíže, máme kompletní průvodce Kodi, který vám pomůže. Doporučujeme také použít pro Kodi jednu z našich nejlepších sítí VPN, protože její používání není zcela legální.

Grimm Torrents

V neposlední řadě můžete sledovat Grimima starodávným způsobem tak, že soubory torrentujete a sledujete je z pevného disku. Rychlý pohled kolem našeho oblíbeného zrcadla Pirate Bay ukazuje, že byste měli mít možnost spojit všechna roční období, ale možná budete muset zjistit, které torrenty jsou legitimní a které nejsou.

Grimm-torrent

Není to nejlepší představení, které jsme viděli, ale mělo by vás přimět, abyste sledovali Nickova dobrodružství včas. Z praktických důvodů je však torrentování nezákonné. Použijte tedy jednu z našich nejlepších sítí VPN k vytržení tipů nebo si ve své poštovní schránce vyžádejte některá z těchto ošklivých oznámení.. 

Vážně však: nikdy torrent bez připojení VPN povoleno.

Závěrečné myšlenky

To zabalí všechny způsoby, které jsme si mohli myslet, legální a nelegální, abyste mohli sledovat Grimma. Doporučujeme vyzkoušet si tuto show, pokud se domníváte, že existuje svět, který existuje současně s naším, nebo pokud se vám prostě líbí myšlenka, že monstra projíždějí ulicemi Portlandu.

Dejte nám vědět, pokud jsme zmeškali nějaké cesty v komentářích níže nebo se podělili o váš názor na show. Děkuji za přečtení a bavte se sledováním Grimma.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map