Jak se dívat na Dragon Ball Super Online v roce 2020

Dragon Ball sága, která byla poprvé vyrobena v Japonsku v polovině 80. let, zahrnuje pět sérií, z nichž tři měly odpovídající komiks manga. Pokud jste v sérii nováčkem, nebo jen velký fanoušek, který chce znovu vládnout této jiskře Super Saiyan, která vás jako dítě vštípila, existuje mnoho způsobů, jak sledovat všech pět seriálů Dragon Ball online.


Série, o nichž budeme diskutovat, jsou Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Dragon Ball Z Kai a Dragon Ball Super. Všech pět je k dispozici online, v původním japonštině as anglickými dabingy. Některé možnosti zobrazení jsou placené předplatné a některé jsou zdarma (i když méně než legální).

Pojďme se podívat, jak můžete chytit každou sílu, transformaci a Kame Hame Ha ze série Dragon Ball online.

Sledujte Dragon Ball Z online

K dispozici jsou čtyři placené služby, které vám umožní sledovat pět seriálů Dragon Ball online s předplatným. Vše, co je zde uvedeno, je zahrnuto v amerických nabídkách. Obsah geobloku služeb však vyžaduje přístup k některým pořadům ze zemí mimo USA, musíte použít virtuální soukromou síť. Další informace naleznete v našem průvodci geobloky a v našem nejlepším seznamu VPN pro streamování.

Hulu proudí Dragon Ball a Dragon Ball GT, ale jsou k dispozici pouze v původní japonštině s anglickými titulky. Služba zahrnovala omezená období Dragon Ball Z v angličtině a japonštině, ale od té doby odstranila sérii ze svého seznamu možností. Hulu Plus nabízí živou televizní službu ve spojení s online streamováním. Díky této funkci můžete sledovat Dragon Ball Super a Dragon Ball Z Kai, které se stále vysílají na Cartoon Network v USA..

Funimation je společnost zodpovědná za distribuci všech seriálů Dragon Ball v USA najednou dokonce přenášela mezník japonského anime Evangeliona, ale bohužel to již neudělá (pokud to hledáte, podívejte se na našeho průvodce, jak sledujte Evangelion). Funimation zahrnuje všech pět Dragon Ball série. Nabízí až 10 epizod každého zdarma, ale cokoli jiného, ​​co vyžaduje placené předplatné.

Nastavení protokolu Windscribe

Pokud jste mimo USA, Funimation bude fungovat, pouze pokud používáte VPN; na náš pokus se ExpressVPN snadno prosadil, jako vždy. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN a získejte více informací o tomto fantastickém poskytovateli.

Crunchyroll a VRV jsou další dvě služby streamování anime s placenými předplatnými. Oba jsou však dražší než Funimation a mají původní japonskou a anglickou dabku Dragon Ball Super.

Streamujte Dragon Ball zdarma

Existuje mnoho neoficiálních webů pro streamování, které vám umožní sledovat série Dragon Ball zdarma na vašem počítači nebo mobilním zařízení. Při jednání s těmito webovými stránkami musíte být opatrní a provést svůj průzkum.

Mnoho z nich načte váš počítač pomocí adwaru, malwaru a spywaru, což jsou škodlivé viry, které vás mohou otevřít až po krádeži identity. Pokud plánujete používat web pro streamování zdarma, doporučujeme vám použít výkonný antivirový program, z nichž mnohé jsou zdarma. Další informace naleznete v našem průvodci po nejlepším antivirovém softwaru zdarma.

GoGoAnime je jeden z mála bezplatných webů s přímým přenosem s pozitivní pověstí a jeden z mála, který bychom doporučovali používat. Celkově má ​​všech pět sérií Dragon Ball. Obsah je v původních japonských a anglických dabingech.

Těžba větru

Přestože je GoGoAnime bezpečný web, má hlavní problém s vyskakovacími reklamami. Doporučujeme použít silné blokování vyskakovacích oken. Přečtěte si náš seznam nejlepších blokátorů vyskakovacích oken, kde najdete doporučení.

Dalším známým webovým serverem pro bezplatné streamování anime je AnimeFreak.tv. Má všech pět sérií, ale počet porno reklam, které rámují každé video, by vás měl přimět k přemýšlení o přístupu k němu ve smíšené společnosti.

Dragon Ball Torrents

Samozřejmě byste se mohli vydat na torrentovou trasu: naposledy jsme zkontrolovali všech pět dračích sérií míčků na několika alternativních torrentových serverech. Nejsme schopni ručit za každý jeden, samozřejmě, ale alespoň dva nám dali slušné video a audio.

Jako obvykle samozřejmě nezapomeňte hrát bezpečně a používat pro torrenting jednu z našich nejlepších VPN, jinak se ocitnete na konci jednoho z těch ošklivých oznámení DMCA a výsledných pokut..

Sledujte Dragon Ball Super na Kodi

Kodi je multiplatformová aplikace domácího kina, která existuje již více než 15 let. Nenáší obsah, ale můžete jej načíst pomocí doplňků, které obsahují bezplatnou nebo placenou hudbu, filmy a televizní pořady. Další informace o používání Kodi naleznete v naší příručce Kodi.

Pomocí doplňků najdete všech pět sérií Dragon Ball na Kodi. Funimation má oficiální placený doplněk Kodi s názvem Funimation Now, ale existuje mnoho bezplatných doplňků, které mají stejný obsah.

Mezi nejoblíbenější doplňky pro Dragon Ball patří 9Anime, Exodus, Covenant, AnimeGo a další. Další informace o doplňcích Kodi naleznete v našem průvodci nejlepšími doplňky Kodi.

Zákonnost Kodi je často zpochybňována, protože mnoho obsahu, ke kterému máte přístup, je pirátské. Další informace naleznete v našem právním článku Kodi. Protože vám umožňuje přístup k nezákonnému obsahu, je nejlepší se chránit anonymizací relace procházení pomocí VPN.

Sítě VPN tunelují vaši IP adresu na server umístěný v jiné oblasti, což vám umožní nejen odvrátit úsilí geobloku, ale také skrýt prohlížení před orgány činnými v trestním řízení. Doporučení naleznete v našem nejlepším průvodci VPN pro Kodi.

Závěrečné myšlenky

Série Dragon Ball poprvé debutovala v roce 1986. Od té doby nahromadila 700 epizod. To je spousta obsahu, který lze strávit, ale je možné tak učinit pomocí správné služby streamování. Tyto platformy představují dostatečnou příležitost dohnat dobrodružství Son Goku, podrobně popisující každou epickou bitvu, hrubý vtip a senzu fazole, které franšíza musí nabídnout.

Jste fanouškem Dragon Ball? Kterou platformu používáte v každé kaiokenské a duchovní bombě, kterou série představovala za poslední tři desetiletí? Víte o spolehlivé bezplatné službě, kterou jsme zmeškali? Zvuk v komentářích níže a dejte nám vědět. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me