Jak se dívat na cizí věci online v roce 2020: Havoc v Hawkins

Will Byers zmizel v létě 2016 a od té doby bylo těžké nedívat se na Hawkins, Indianu. Stranger Things byla odpověď na otázku, kterou nikdo neptal, spojující hrůzu Stephena Kinga, syntetickou vlnu a milou skupinu přátel do sci-fi příběhu, který křičí jeho vlivy. 


Bohužel se jedná o exkluzivní Netflix a ignoruje skutečnost, že ne každý má přístup k Netflixu, ale budete muset na jaře, aby se prémiové předplatné mohlo sledovat v rozlišení 4 kB. To znamená, že není třeba se obávat, protože jsme tu, abychom vám ukázali, jak sledovat Stranger Things online pomocí několika legitimních a některých, no, ne tak legitimních tras.

Sledujte cizí věci online

Jak již bylo zmíněno, Stranger Things je exkluzivní produkt Netflix, takže pokud ho chcete sledovat tak, jak bylo zamýšleno, budete potřebovat předplatné. V závislosti na tom, kde žijete, by to mohlo představovat problém. Pokud žijete v zemi, která nabízí Netflix, měli byste být v pořádku, protože streamující gigant zajistil, aby její průkopnická show měla odpovídající překlady.

Bohužel ne každý má to štěstí. Například Čína má jeden z nejpřísnějších zákazů médií na světě, jak si můžete přečíst v našem článku o cenzuře internetu v Číně. K obcházení těchto geobloků budete potřebovat virtuální soukromou síť, ale žádná VPN VPN nebude fungovat, jak můžete vidět v našem chybovém kusu proxy serveru Netflix..  

Budete muset použít naši nejlepší VPN pro Netflix, ExpressVPN. Jak vidíte v naší recenzi ExpressVPN, jedná se o nejrychlejší VPN v okolí, přichází s nesmyslným rozhraním a má spoustu funkcí pro zavedení. A co je nejdůležitější, dostanete vás do Netflixu, takže pokud cestujete do zahraničí, kde se Netflix nedostane, je to bezpečná sázka. 

To znamená, že dosah Netflixu je velký, takže jste pravděpodobně na místě, které má přístup na platformu. Pokud však nechcete platit poplatek 15,99 $ měsíčně za prémiové předplatné, budete muset pro streamování Stranger Things získat více zdvořilosti..

Sledujte Stranger Things online zdarma

Naštěstí existují způsoby, jak streamovat Stranger Things online zdarma. Ve skutečnosti existuje mnoho. Protože se jedná o jednu z nejpopulárnějších televizních pořadů, existují neoficiální streamy pro Stranger Things na téměř všech webových stránkách pro televizní vysílání. Rozhlédli jsme se a našli jsme epizody na Couchtuner, New Episodes a Putlocker. 

how-to-watch-stranger-things-couch-tuner

Nalezení volného toku však neznamená, že jste mimo les. Tyto weby jsou hlavním cílem počítačové kriminality, čímž je VPN o to důležitější. ExpressVPN nepřekvapivě vzal korunu do našeho nejbezpečnějšího průvodce VPN, ale TorGuard není ani špatná volba (přečtěte si naši recenzi na TorGuard). 

Kromě síťového snoopingu představují tyto typy webových stránek pro váš počítač několik problémů, konkrétně vyskakovací okna a malware. Než přistoupíte na web, nezapomeňte použít jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken, abyste nebyli bombardováni reklamami. Naštěstí většina z nich je zdarma. 

Antivirus je také důležitý, protože chytit se do botnetu nebo stahovat ransomware, zatímco čelí Demogorgonu, není ideální. Náš nejlepší průvodce antivirovým softwarem je dobrým místem k pohledu, protože všechny možnosti vás ochrání před hrozbami lokálně i online. Doporučujeme Bitdefender (přečtěte si naši recenzi Bitdefender Antivirus).

Sledujte podivné věci s Kodi

Dalším způsobem, jak sledovat Stranger Things zdarma, je Kodi. Pokud nevíte, Kodi je software pro mediální centrum, který byl vyvinut pro Xbox. Vzhledem k jeho open source povaze je však možné ji rozšířit o doplňky, z nichž mnohé umožňují procházet online zdroje televizních pořadů a filmů. 

how-to-watch-stranger-things-kodi

Další informace o společnosti Kodi naleznete v našem průvodci společnosti Kodi ao doplňcích v našem nejlepším balíčku doplňků společnosti Kodi. Pro Stranger Things jsme zjistili, že Poseidon má všechny epizody streamované, které jsme stáhli prostřednictvím úložiště Kodil. 

Přestože společnost Kodi představuje jinou tvář, v zásadě procházíte stejným procesem popsaným výše. Tyto doplňky tento obsah nedrží. Spíše hledají více zdrojů online a umožňují vám odtud proudit. Z tohoto důvodu platí stejná pravidla: použijte VPN a antivirový software. 

VPN je však nejdůležitější, protože váš počítač web neotevírá. Tento kanál je však stále otevřený, takže pokud nemáte rádi nešifrovaná připojení nebo oznámení DMCA, měli byste svou IP adresu skrýt. Naším nejlepším průvodcem VPN pro streamování je slušné místo, kam se podívat, ale máme také vyhrazený článek VPN pro Kodi.

Sledujte Stranger Things Torrent

Pokud nemáte příliš zájem o streamování, můžete sledovat Stranger Things místně pomocí torrentu. Rychlý pohled na populární torrentové weby, jako je The Pirate Bay a LimeTorrents, ukazuje, že všechny epizody jsou k dispozici ke stažení. Některé webové stránky, například RARBG, mají také verze 4K. 

how-to-watch-stranger-things-torrent

Torrenting vám umožní stahovat drobné kousky souboru z více míst. To umožňuje uživatelům udržovat soubory déle, protože soubor neobsahuje data, takže jej technicky nestahujete. Můžete si přečíst naši příruční příručku pro konkrétní případy, ale zkrátka je to lstivý způsob, jak obejít porušení autorských práv. 

To znamená, že použití VPN je důležité. I když byste asi mohli zmáčknout několik stahování kolem vašeho poskytovatele internetových služeb, zábava netrvá dlouho a budete zasaženi upozorněním na porušení autorských práv. Tato oznámení mohou být zastrašující, protože poskytovatel internetových služeb v podstatě říká, že pokud budete pokračovat, budete na milost držitele autorských práv.

Pokud však nepoužíváte servery DNS vašeho poskytovatele služeb Internetu, nemají možnost vědět, co stahujete, a to se stane, když používáte VPN. Náš nejlepší průvodce VPN pro torrenting je skvělé místo ke kontrole, protože všechny možnosti zajistí rychlé připojení pro torrenting při zachování vašich dat v bezpečí. 

Společnost NordVPN se díky mnoha speciálním serverům řadí na první místo v seznamu. Některé z těchto serverů jsou navrženy pro torrentování, což vám ve skutečnosti umožňuje plně používat servery s datovým hladovým připojením typu peer-to-peer. Podrobnosti najdete v naší recenzi NordVPN. 

Pokud je torrentování nezákonné, porota je stále aktivní – přečtěte si našeho nelegálního průvodce torrentováním, abyste zjistili, jak je složitá – ale nejlepší je zůstat na bezpečné straně. Použití VPN vám to pomůže a zůstane skryté před vládními sbírkovými iniciativami, jako je PRISM, v tomto procesu.

Závěrečné myšlenky

Stranger Things je jedna z nejlepších show, která se v současné době vysílá, s 95 procenty kritiků a pozorovatelů na Rotten Tomatoes. Vzhledem k tomu, že jeho dostupnost je omezena na Netflix, ne každý má šanci zažít podivné události v Hawkins, což je škoda. 

Naštěstí existují způsoby, jak sledovat Stranger Things online, bez ohledu na to, zda je to prostřednictvím Netflix, Kodi, Couchtuner nebo torrent. Pokud vás zajímá čtení dalších průvodců, jako je tento, podívejte se do našeho streamingového archivu. Nedávno jsme publikovali, jak se dívat na Westworld a jak se dívat na Doom Patrol, takže si přečtěte tyto kousky, pokud vás zajímá některá show.

Jak sledujete Stranger Things? Jaké jsou vaše myšlenky na show? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Stranger Things FAQ

Kde je natáčeno Stranger Things?

Většina Stranger Things se natáčí v Atlantě a okolních oblastech. Seznam ikonických filmových míst najdete na wiki Stranger Things. 

O čem jsou divné věci?

Stranger Things sleduje skupinu mladých přátel, kteří se snaží najít Wille Byerse poté, co zmizel. Během cesty odhalují tajné experimenty a podivné události, které se děly ve městě Hawkins v Indianě. 

Kdo napsal cizí věci?

Stranger Things byly napsány a vytvořeny Duffer Brothers, Rossem a Mattem. Přehlídka vzdává hold 80. let a je inspirována Stephenem Kingem, Johnem Carpenterem a Stevenem Spielbergem. 

Jak strašidelné jsou divné věci? 

Podivnější věci jsou strašidelnější než děsivé. Ačkoli existuje hrst skoků, show se zaměřuje na vytvoření tajemné a fantastické atmosféry. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map