Jak se dívat na Black Panther v roce 2020: Wakanda navždy

Black Panther je jedním z nejpopulárnějších a nejlukrativnějších filmů v Marvel Cinematic Universe mimo franšízu Avengers. Film roztříštil záznamy, finančně i kulturně. Kromě zábavy se dívat, to řeší mnoho problémů churavějících na světě s taktem a nuance. To znamená, že stejně jako jiné filmy Marvel, vymýšlet, jak sledovat Black Panther online, může být složité.


Stejně jako u jiných filmů Marvel je i Black Panther k dispozici ke sledování na několika místech, ale má zvyk se pohybovat. V roce 2019 Disney vyjde ze své streamingové platformy Disney +, která bude sloužit jako úvodní salva proti Netflixu a teoreticky usnadní sledování filmů MCU, protože budou na jednom místě.

Do té doby jsme tu, abychom vám pomohli s rychlým průvodcem, jak sledovat Black Panther online. Nastíníme, kde se streamovat nebo pronajímat, kde je najdete zdarma a jak se dostat přes Kodi. Pokud potřebujete dohnat další filmy Marvel, podívejte se do našeho průvodce, jak sledovat The Avengers.

Pokud jste sportovním fanouškem, můžete si přečíst naše návody, jak sledovat online Ligu mistrů a jak sledovat UFC online..

Pokud z žádného jiného důvodu, Black Panther stojí za to sledovat, aby lépe ocenili, jak fráze jako „Je to tvůj král ?!“ a „Wakanda navždy!“ vstoupili do lexikonu popkultury. Pojďme si rozebrat své možnosti.

Jak se dívat na Black Panther online

Pokud jste Netflixu obviňovali ze sledování dalších filmů MCU, pravděpodobně jste si všimli, že mezi nimi je Black Panther. Pokud jste odběratelem Netflixu, je to jasná volba. Knihovna Marvel Netflixu se však může změnit, proto tuto příležitost nerozhýbejte.

Pokud to nenajdete, přečtěte si naše nejlepší hacky Netflixu, abyste otevřeli tajné oblasti služby.

Netflix-Black-Panther

Amazon má k dispozici film k zapůjčení, ale nejedná se o Amazonovu streamovací službu Amazon Prime Video. Pokud jste fanouškem Amazonu, je to dobrý způsob, jak si také vypůjčit další filmy Marvel. Pokud to není taška, Vudu je solidní volba a její ceny jsou spravedlivé. Stejně jako Amazon má obvykle většinu zázraků.

Vudu-Black-Panther

Google je také možnost. Obchod Google Play vám umožňuje pronajmout si Black Panther za stejnou cenu jako Vudu a Amazon. Film je k dispozici také k zapůjčení na YouTube.

Hulu není skvělé pro filmy Marvel. Populární obsah MCU se na platformě objevuje jen zřídka a Black Panther není výjimkou.

Vše, co předpokládá, že žijete v USA, vás může Geoblocks zamknout před sledováním Black Panther na streamovací službě. Přečtěte si našeho průvodce geobloky, abyste zjistili, co jsou a jak je obejít.

Nejjistějším způsobem je použití VPN. Netflix má však speciální detekci VPN, takže budete chtít použít jednu z našich nejlepších článků VPN pro Netflix.

Jak sledovat černý panter zdarma

Sledování filmů v plném rozsahu – a zdarma – je dnes složité. Je to také nezákonné. Asociace amerického filmu a Asociace nahrávacího průmyslu Ameriky zaujala agresivní postoje k boji proti pirátství, dokonce zachází až tak daleko, že se dostane na palubu poskytovatelů internetových služeb. Nedávno, AT&T odpojil službu několika zákazníků obviněných z pirátství.

Až na to, že nejsme tu, abychom byli vaším morálním kompasem, ale radili jsme vám, abyste byli nejvíce diskrétními internetovými piráty. Nejprve použijte virtuální soukromou síť. Každý, kdo byl chycen pirátem nebo obviňován z toho, pravděpodobně jej nepoužíval. Nebuď nimi.

Dobrým místem pro začátek je náš nejlepší průvodce VPN. Budeme to ale kazit a dáme vám vědět, že ExpressVPN byl náš nejlepší výběr (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN). Pokud jde o mobilní dav, podívejte se na naši nejlepší VPN pro Android a nejlepší VPN pro iPhone.

Získávání souborů ze stinných zdrojů ohrožuje váš počítač nebo zařízení, takže se ujistěte, že máte nejlepší antivirový software. Porno vyskakovací okna a špatné reklamy také rádi jezdí na těchto místech, takže než začnete, vyberte si jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken..

To znamená, že existuje mnoho webových stránek, kde můžete sledovat Black Panther a další filmy. Webové stránky jako Movies123, SolarMovie, YesMovies a Showbox jsou populární streamingové portály pro filmy a televizní pořady.

Tyto webové stránky mají tendenci skákat kolem nebo měnit jména, takže buďte připraveni vykonávat nějakou due diligence. Neexistuje ani žádná záruka, že budou nadále existovat, protože mnoho podobných webů bylo ukončeno.

Pokud je vaše věc torrentování, Black Panther a další filmy Marvel patří mezi nejvíce stažené. To znamená, že nebude těžké najít torrent prostřednictvím klienta, jako je BitTorrent. Pokud jste seriózní torrentor, podívejte se na naši nejlepší VPN pro torrenting a další alternativní torrenty.

Pokud torrentujete, měli byste používat VPN, protože stahování filmů se dostane do legální šedé oblasti. Líbí se nám CyberGhost a PIA, zejména pokud máte rozpočet (přečtěte si naši recenzi CyberGhost a PIA).

Sledujte Black Panther na Kodi

Pro ty, kteří dávají přednost streamování pomocí Kodi, existuje mnoho doplňků pro filmy Marvel. Jedním z populárnějších Kodi byl Exodus. Původní doplněk Exodus byl před nějakou dobou opuštěn kvůli soudním sporům a obvinění z pirátství, ale zanechal za sebou mnoho alternativ v podobě vidliček.

Dva z nich jsou Exodus Kodi a Placenta. Doplněk Placenta lze nalézt ve více úložištích a zdá se, že se trochu pohybuje. Blamo Repo byl populární zdroj pro to, ale byl vypnut. Nejlepší je nainstalovat sestavu Kodi, která ji již má, například Durex Build Kodi.

Stejně jako Placenta existuje mnoho budov, které jsou vybaveny vidličkou Exodus. Nejaktuálnější verzi lze nalézt v úložišti KodiBae. GitHub je dobré místo k nalezení repo souborů, ale vyhledávání Google vás může nasměrovat správným směrem.

Kodi-Black-Panther
© wp.com

Pokud se společností Kodi neznáte, pomůže vám náš průvodce Kodi seznámit se. Můžete také najít Black Panther prostřednictvím našich nejlepších úložišť Kodi. Další informace najdete v archivu Kodi, kde najdete naše nejlepší doplňky Kodi.

Závěrečné myšlenky

Black Panther je jedním z největších filmů roku 2018, a to je docela výkon, vzhledem k kolektivním úspěchům MCU. Je to nejlépe recenzovaný Marvel film a je možná zastíněn Marvel’s Avengers: Infinity War.

Není lepší čas se dívat než nyní, protože čekáme na příchod titulů MCU, jako je kapitán Marvel a potvrzené pokračování Black Panther.

Dejte nám vědět, co si myslíte o Black Pantheru nebo o tom, co je vaším oblíbeným filmem MCU tím, že nám pošlete komentář nebo tweeting na nás. Chcete-li více streamování a jak sledovat průvodce, jděte do našeho archivu streamování.

Děkuji za přečtení. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map