Jak se dívat na Američany v roce 2020 na hry Spies Play

V 80. letech Američané sledují zdánlivě tradiční jadernou rodinu žijící na předměstí Washingtonu, D.C. Nicméně vše není tak, jak se zdá. Je to proto, že rodiče v rodině jsou ve skutečnosti tajnými sovětskými špiony v hluboké pokrývce. Ve skutečnosti je to tak hluboké, že jejich dvě děti nemají tušení o jejich skutečné identitě. V tomto článku vám ukážeme, jak se dívat na Američany online, abyste zjistili, zda to všechno dohání.


Když se podíváte na pořad, vrhnete se do světa intrik, špionáže a vysokého napětí. Hlavní postavy, Elizabeth a Philip Jennings – hrál Keri Russell a Matthew Rhys – existují v neustálém stavu paranoie a nejistoty, protože musí žonglovat se svými úkoly s udržováním vystoupení, a to i před svými vlastními dětmi.

Tento úkol není snazší, když se Stan Beeman (hrál Noah Emmerich) – agent FBI pracující v kontrarozvědkách – náhle stane jejich sousedem vedle. Spojte to s vynikajícím ztvárněním Ameriky 80. let a máte jedno peklo show, které vás neustále drží na nohou.

Američané ukončili svůj šestiměsíční běh v roce 2018, takže nyní je ten pravý čas vyzkoušet si tuto show, pokud jste tak již neučinili, protože celou věc budete moci pohltit, aniž byste museli čekat. Na druhou stranu, pokud jste se začali dívat na pořad, ale v jeho pětiletém běhu spadli v určitém okamžiku, nyní existuje spousta způsobů, jak dohnat.

Jak se dívat na Američany online

Přestože Američané vytvořili a původně vysílali na FX, nyní, když je přehlídka u konce, existuje celá řada různých streamovacích platforem, na kterých se můžete dívat.

How-to-Watch-The-Americans-Amazon

Na prvním místě je Amazon Prime Video, kde můžete streamovat všech šest sezón, pokud jste členem Prime, nebo si můžete zakoupit jednu epizodu nebo sezónu najednou, pokud tak neučiníte. Každá sezóna stojí 12,99 $, zatímco jedna epizoda vám poběží 2,99 $. Pokud nejste obeznámeni s streamovací službou Amazonu, podívejte se do našeho průvodce, jak sledovat Amazon Prime Video.

Američané jsou také k dispozici na iTunes. Ve srovnání s Amazonem je to však dražší možnost, protože každá sezóna je cena 19,99 $ a není možné zakoupit jednotlivé epizody. 

How-to-Watch-The-Americans-iTunes

Také byste měli mít na paměti, že iTunes nabízí televizní pořady pouze v šesti zemích, kterými jsou USA, Kanada, Francie, Velká Británie, Německo a Austrálie. Chcete-li toto omezení obejít, můžete pomocí VPN získat americkou IP adresu.

Pokud jdeš dál, můžeš také sledovat prvních pět sezón seriálu na Netflixu, ale pouze pokud se nacházíš v jedné ze tří zemí – Německu, Švédsku a Švýcarsku – kvůli geobloku Netflixu. 

How-to-Watch-The-Americans-Netflix

To znamená, že k vyřešení tohoto problému můžete použít VPN, ale obtížné obejít zákaz Netflix VPN. Podívejte se proto na náš seznam nejlepších možností VPN pro Netflix, abyste mohli sledovat show například s německou IP adresou.

Další je Vudu, kde si můžete zakoupit každou sezónu Američanů za 12,99 $ nebo každou epizodu za 1,99 $. Kromě toho je pilotní epizoda nabízena zdarma, což dělá Vudu skvělou volbou, pokud nejste zcela prodáni na koncepci pořadu.. 

How-to-Watch-The-Americans-Vudu

Bohužel, Vudu je k dispozici pouze pro obyvatele USA a Mexika, takže pokud máte rádi tuto možnost, doporučujeme vám dostat ruce na mexickou IP adresu..

Microsoft také nabízí show na prodej na vyžádání, přičemž každá epizoda obsahuje cenovku 2,99 $ a každou sezónu v rozmezí od 14,99 do 24,99 $. Televizní pořady jsou k dispozici pouze od společnosti Microsoft ve 20 vybraných zemích, včetně USA, Velké Británie, Mexika, Kanady, Nového Zélandu, Brazílie a Japonska, stejně jako většiny západní Evropy a Skandinávie. 

How-to-Watch-The-Americans-Microsoft

Pro sledování pořadu budete muset použít platební metodu z jedné z těchto zemí, takže použití VPN vám v tomto případě nepomůže.

A konečně si lidé z Austrálie, Rakouska, Kanady, Francie, Německa, Japonska, Švýcarska, Velké Británie a USA mohou koupit Američany z Obchodu Google Play. Každá sezóna vás bude stát buď 22,99 $ nebo 24,99 $ a epizoda stojí 2,99 $. 

How-to-Watch-The-Americans-GooglePlay

Chcete-li se obejít omezení týkající se země, můžete se podívat na naše nejlepší výběr VPN pro Android, které dokážou oklamat obchod Play..

Jak se dívat na Američany online zdarma

Pokud byste nechtěli utrácet své těžce vydělané peníze za sledování Američanů, máte k dispozici také bezplatné možnosti. Než se podíváte na tyto možnosti, měli byste se podle toho připravit. 

Webové stránky s bezplatným streamováním obvykle financují svou činnost pomocí stinných vyskakovacích reklam, které často obsahují malware, takže si nejprve musíte stáhnout jeden z našich nejlepších blokátorů vyskakovacích oken..

Měli byste se také ujistit, že jste nainstalovali jednu z položek na našem seznamu nejlepších antivirových programů, protože vaše zařízení mohou být snadno napadena počítačovými zločinci a infikována různými formami malwaru, a to i po jediné návštěvě..

How-to-Watch-The-Americans-Putlocker

Vše, co bylo řečeno, zkontrolovali jsme bezplatné streamingové servery PutLocker a CouchTuner a našli jsme všech šest sezón show dostupných na obou. Některé odkazy jsou rozbité, ale každý web nabízí několik zrcadel pro každou epizodu, takže snadno zjistíte, které funguje..

How-to-Watch-The-Americans-CouchTuner

Protože streamování obsahu chráněného autorskými právy tímto způsobem je nezákonné, doporučujeme také stáhnout jednu z našich nejlepších možností VPN, protože v závislosti na tom, kde žijete, můžete mít právní následky pro sledování Američanů na těchto stránkách..

Jak se dívat na Američany na Kodi

Kodi je další skvělá volba pro sledování Američanů zdarma. Pokud jste o platformě ještě nikdy neslyšeli, měli byste si určitě přečíst našeho průvodce Kodi. Abychom to shrnuli, Kodi je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, kde můžete instalovat úložiště. Pro vaše pohodlí jsme sestavili praktický seznam nejlepších úložišť Kodi..

How-to-Watch-The-Americans-Poseidon

Tato úložiště obsahují několik doplňků, z nichž některé jsou plné obrovských televizních a filmových knihoven. Nalezení správného doplňku může být také matoucí, takže náš seznam nejlepších doplňků Kodi bude velmi užitečný, pokud nastavujete Kodi poprvé.

How-to-Watch-The-Americans-Poseidon

Zkontrolovali jsme dva populární doplňky televizního obsahu – Poseidon a Incursion – a našli jsme všech šest sezón Američanů dostupných pro streamování na obou z nich. Stejně jako u našich dalších možností bezplatného streamování je Kodi nezákonný, pokud je použit pro tento účel, takže se ujistěte, že se chráníte jedním z našich nejlepších VPN pro Kodi výběr.

Američané torrentů

A konečně, torrenting je vždy možnost, když hledáte způsob, jak získat obsah chráněný autorskými právy zdarma. Před zvednutím černé vlajky si však vždy pamatujte, že torrentování je nezákonné a v závislosti na tom, kde žijete, může mít vážné právní důsledky. Nezapomeňte tedy stahovat torrenty pouze v případě, že jste chráněni jednou z našich nejlepších sítí VPN pro torrentování.

How-to-Watch-The-Americans-Torrents

Stejně jako u streamovaných webů může být torrenting riskantní. Hostingové weby jsou protkány falešnými torrenty a malwarem, takže byste vždy měli hledat důvěryhodné odesílatele nebo torrenty s komentáři, které ověřují jejich pravost. Pro vyšší ochranu se ujistěte, že máte také jeden z nejbezpečnějších antivirových programů.

Závěrečné myšlenky

Existuje ohromující množství možností, jak se dívat na Američany, ať už jste za to ochotni zaplatit nebo ne. Bohužel, většina právních cest je blokována omezeními regionu, takže pokud náhodou nebudete žít v jedné z výše uvedených zemí, budete se chtít vyzbrojit sítí VPN, abyste mohli sledovat show pomocí méně oficiálních zdrojů nebo se obejít geoblokem..

Co si myslíte o Američanech? Přináší vás show na okraj vašeho sedadla, když se napětí vyvíjí a naše špehové stále znovu a znovu unikají detekci? Případně se vám zdá, že je příliš pomalý pro váš vkus a přejete si, aby se něco okořenilo? Dejte nám vědět v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me