Jak se dívat na Amazon Prime Video v roce 2020: Jednoduchý průvodce

Amazon Prime Video se objevuje jako další uchazeč, který stojí za to sledovat v proudících válkách. Díky stálému proudu licencovaného a originálního obsahu, filmů k pronájmu a la carte a sdružování se s výhodami Amazon Prime z něj činí důstojného rivala pro Netflix a Hulu.


Protože Netflix právě zvýšil své ceny a má nepříjemný zákaz VPN, mohou se někteří ptát, jaké jsou další možnosti streamování, zejména ti, kteří mají omezený rozpočet na zábavu a nechtějí platit za více odběrů. Amazon má dobrou pozici pro hodnotově orientované, zejména pro ty, kteří již používají Amazon Prime pro dvoudenní přepravu.

Možná jste dlouholetým členem Amazon Prime a nikdy jste Prime Video příliš nevěnovali pozornost, nebo jej chcete vyzkoušet, abyste konsolidovali své výdaje na streamovací služby. V tomto rychlém průvodci vás v každém rychlém průvodci seznámíme se základy, jako je způsob, jak získat Amazon Prime Video a jak se dívat na televizi nebo chytrém telefonu.

Pokud jde o streamování všech věcí, měli byste se podívat do našeho archivu datových proudů, kde najdete naše doporučení pro nejlepší virtuální privátní sítě, které mají být použity při streamování, a další návody, jako je tento.

Jak získat Amazon Prime Video

Amazon Prime

Abyste získali přístup k Amazonově streamovací službě, musíte být předsedou. Můžete si vybrat, zda budete platit 119 $ ročně nebo 13 $ měsíčně. Pokud jste student s platnou e-mailovou adresou studenta, můžete se přihlásit k odběru za 59 $ ročně.

Ve srovnání s rivaly, jako jsou Netflix a Hulu, existuje několik bodů, kde má Amazon výhodu. Za prvé, je jediným poskytovatelem streamování, který nabízí obsah s vysokým dynamickým rozsahem. Za druhé, neúčtuje se extra za 4K video s ultra vysokým rozlišením. To znamená, že pokud máte nastavenou špičkovou televizi nebo domácí kino a chcete streamovat 4 K za nejnižší cenu, Amazon je v současné době nejlepší sázkou.

Jak se dívat na Amazon Prime Video v televizi

Podívejte se na Amazon Video offline

Stejně jako Netflix a Hulu má Amazon vyhrazenou aplikaci pro připojená zařízení. Pokud máte chytrou televizi, herní konzoli nebo Blu-ray přehrávač připojený k internetu, stačí jít do obchodu s aplikacemi svého zařízení a stáhnout aplikaci Amazon Prime Video. Stránky podpory Amazonu podrobně popisují podporovaná zařízení a funkce, takže pokud si nejste jisti nastavením, můžete začít správně.

Pokud máte starší zařízení nebo televizor, který není připraven k internetu, Amazon pro vás stále nabízí možnost. Amazon Fire TV Stick vám umožňuje streamovat video Amazon Prime na starších HDTV. Vše, co potřebujete, je náhradní port HDMI a připojení WiFi. Dodává se ve dvou variantách: jedna, která podporuje 1080p a druhá, která podporuje 4K.

Většinou vypadají stejně, ale existuje několik odlišných funkcí. Mají různé procesory a podporují různé verze zvuků Doly. Oba však vyžadují externí napájení, Wi-Fi a port HDMI.   

Pokud jde o HDMI, ujistěte se, že máte nejnovější kabely HDMI. Pro streamování 4K, HDR budete potřebovat kabel HDMI, který podporuje HDMI verze 2.0a.

Jak se dívat na Amazon Prime Video na smartphonu

Pokud jste členem Prime, je snadné získat přístup k Amazon Prime Video na vašem zařízení Android nebo Apple. Musíte pouze přejít do obchodu s aplikacemi vašeho zařízení – App Store pro iOS nebo Play Store pro Android. Zde si můžete stáhnout aplikaci Amazon Prime Video, otevřít ji a přihlásit se pomocí svého účtu Amazon.

Amazon Prime Mobile

I když jsme vás dostali, zvažte vyzkoušení naší nejlepší VPN pro Android nebo naší nejlepší VPN pro iOS.

Jak se dívat na Amazon Prime Video online

Máte také možnost sledovat Amazon Prime Video na svém počítači prostřednictvím upřednostňovaného webového prohlížeče. Existují však upozornění. Váš prohlížeč a počítač musí vyhovovat požadavkům Amazonky. To znamená, že minimální požadavky jsou více než skromné ​​a pokud používáte moderní webový prohlížeč, je nepravděpodobné, že narazíte na problémy.

Chrome, Safari a Firefox patří mezi nejoblíbenější webové prohlížeče, takže se ujistěte, že používáte nejnovější verzi. Pokud jste uživatelem systému Windows, musíte být alespoň v systému Windows 7. V případě systému MacOS je verze 10.7 nejstarší podporovanou verzí. Ačkoli je Linux podporován, zdá se, že nejlepší kombinací je Google Chrome, protože podporuje přehrávač HTML5.

Až budete nastaveni, přejděte na web Amazon Prime Video, přihlaste se nebo se přihlaste a pusťte se do bingingu.

Jak se dívat na Amazon Prime Video offline

Stejně jako většina streamovacích služeb nabízí Amazon možnost stáhnout určitý obsah. To je zvláště užitečné, pokud jste hodně na cestách a narazíte do mrtvých zón WiFi. Musíte to však být platícím členem. Členové domácnosti nebo uživatelé, s nimiž jste sdíleli své výhody Amazon Prime, si nemohou video stáhnout. Další informace naleznete na stránce podpory Amazonu.

Pokud používáte kompatibilní zařízení, zobrazí se možnost stahování spojená s vhodným obsahem. Můžete si vybrat, zda chcete video stáhnout v různých nastaveních kvality – nejlepší, lepší a dobré – v závislosti na situaci v úložišti.

Poté by se stažený obsah měl zobrazit v knihovně. Budete však mít omezený čas se na to dívat.

Závěrečné myšlenky

Jak se streamingové války zahřívají, Disney, AT&Když se T a Apple dostanou do hry, bude stále důležitější být selektivní. I když je soutěž vždy vítaná, zlomí to video knihovny, protože mnoho obsahu bude exkluzivní. Například, jakmile Disney zahájí svou službu Disney +, bude to exkluzivní domov pro filmy Marvel a Star Wars, které byly populární tituly pro Netflix.

Protože většina spotřebitelů si nemůže dovolit – nebo nechce platit – každou streamovací službu, bude pro poskytovatele důležitější nabízet hodnotu a je těžké porazit hodnotu, kterou nabízí Amazon. Za 13 $ měsíčně získáte nejen dvoudenní přepravu, ale také přístup k Prime Video a podceňované Prime Music, která má konkurovat Spotify a Apple Music.

Jakmile se streaming stratosféry stane více přeplněným, mnozí z nás budou usilovat o utracení a upevnění našich možností. Amazon Prime Video má smysl, pokud již jste členem Amazon Prime a často s ním nakupujete.

Ačkoli nemáme doporučení VPN pro Amazon Prime Video, máme nejlepší průvodce VPN pro Netflix. Stejně jako u všech datových proudů vám připojení VPN pro Prime Video umožní přístup k geoblokovanému obsahu.

Pokud máte komentáře k Amazon Prime Video a jak se hromadí na Netflix a Hulu, dejte nám vědět v komentáři nebo tweetu. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me