Jak porazit zákaz Netflix VPN od dubna 2020

Ne každý si to uvědomuje, ale Netflix má pro každou zemi, ve které je aktivní, jinou knihovnu filmů a televizních pořadů. V tom není samo o sobě: Hulu, Amazon a některá úložiště Kodi mají stejná omezení. To, co odlišuje světovou jedničku pro streamování, je obávaný zákaz VPN Netflix. Tento článek pojednává o tom, jak ho porazit.


Teoreticky by se jakýkoli geoblok, jako je Netflix, měl snadno obejít pouhým využitím virtuální privátní sítě, způsob, jak předstírat, že vaše připojení přichází odjinud než z vaší skutečné polohy. Netflix však zavedl jeden z nejdokonalejších systémů detekce VPN, aby zajistil, že k tomu nedojde.

Než se podíváme na důvod zákazu, pojďme se podívat na důvody, proč mají různé verze služby začít. Nakonec vám poskytneme několik sítí VPN, kterým se nějak podařilo zůstat o krok napřed před Netflixem, a umožní vám přístup k Netflixu z různých zemí – stejně tak, většinou, vždy.

Pokud jsou pro vás všechny tyto informace a co je pro vás příliš mnoho informací a chcete znát nejlepší VPN, abyste porazili zákaz Netflix VPN, doporučujeme vám přejít na náš nejlepší článek o VPN pro Netflix. Pokud byste chtěli jet ještě rychleji, registrace do ExpressVPN je zlatou vstupenkou na přístup k libovolnému Netflix odkudkoli. Když to z cesty uděláme, podívejme se na jemnější body autorského zákona.

Pět sítí VPN, které pracují s Netflix 2020

Netflix a distributoři

Za vytvoření téměř 200 Netflixů je zodpovědný hlavně autorský zákon. Přestože služba nyní produkuje stále více svého vlastního obsahu, většina toho, co nabízí, je stále vyráběna a distribuována ostatními. To znamená, že tyto společnosti zase získají slovo v tom, co se ukáže, kde.

To je často způsobeno tím, že Netflix není jediným účastníkem televizních pořadů a filmů. Mnoho distributorů uzavřelo dohody se sítěmi v zemích, které poskytují exkluzivní práva na prohlížení. Distributoři mohou stěží prodat stejná práva dvakrát, což znamená, že Netflix může mít povoleno zobrazovat oznámení o vypálení v USA, řekněme, že to nemůže ukázat v Nizozemsku, kde je místní práva držitelem těchto práv v místní televizní síti..

Tento systém licencování vytváří podivnou směsici toho, co je k dispozici a co není v různých zemích. Předplatitelé v USA mají zdaleka největší knihovnu, kterou mají k dispozici, zatímco některé trhy byly dobře a skutečně šité před tím, než na scénu přišel Netflix.

Právě tito distributoři určují, co se ukáže, kde má Netflix sám o této záležitosti vzácné slovo, a připustil, že by raději všude ukazoval všechno; jak si dokážete představit, existuje více než několik konkurentů, kteří jsou proti.

Netflix Blokování VPN

Jako zákazník si téměř nic z toho nevšimnete: jednoduše navštívíte www.netflix.com a nahoře se objeví domovská stránka, kterou jste si vytvořili a znáte. V zákulisí vás však Netflix přesměroval na web země, ze které k němu přistupujete..

Nezapomeňte, že to nemá nic společného se zemí, ve které jste vytvořili svůj účet, a to má vliv pouze na to, kolik zaplatíte každý měsíc (asijští předplatitelé obecně platí o něco méně než američtí, zatímco Evropané obvykle platí peníze nebo tak více). IP adresa, na kterou přistupujete, určuje, zda můžete Black Black Panther sledovat.

Někdo s trochou internetového důvtipu bude v tomto popisu přijít na to, že vše, co musíte udělat, je povolit VPN a můžete jít. VPN bude falešná IP adresu a umístí vás kamkoli budete muset sledovat konkrétní film nebo televizní pořad.

Mnoho lidí to dělalo až do ledna 2016: všichni naši nejlepší poskytovatelé VPN vám umožní přístup k Netflixu bez problémů. Co se tehdy změnilo, bylo to, že distributoři, se kterými Netflix uzavřel partnerství, si začali uvědomovat, že ztrácí peníze, protože lidé používali Netflix ke sledování pořadů..

Protože ztráta peněz jde proti hlavnímu principu jakéhokoli podnikání, Netflix se ocitl pod značným tlakem, aby zabránil lidem v používání VPN, aniž by to zřejmě činil. V reakci na to služba stanovila, jaký je nejlepší systém detekce VPN mimo Čínskou lidovou republiku, který chytí pachatele.

Výsledkem bylo hromadné zděšení, protože předplatitelé byli všude zasaženi proxy chybami vlevo, vpravo a uprostřed, což jim znemožňovalo sledovat show, dokud nevypnuli svou VPN.

Samozřejmě, kdykoli bude implementováno rozsáhlé řešení, dojde k určitému poškození. V tomto případě to umožnilo lidem, kteří používali VPN k ochraně svého soukromí, také získat přístup k Netflixu, což společnosti otevřelo obvinění, že vedla válku o soukromí.

Hlavním důvodem, který zde na Cloudwards.net obhajujeme pomocí VPN, není sledování filmů – to je jen bonus. VPN jsou první linií obrany proti vládnímu dohledu a špionáži vládních korporací. To, že nebudete moci používat VPN, i když právě odjíždíte v deštivém nedělním odpoledni, je špatná věc.

VPN, které porazily zákaz Netflix

Naštěstí se několika nejlepším poskytovatelům z našich recenzí VPN podařilo sestavit potřebné zabezpečení a protokoly, aby se Netflix nezjistil. Nic z toho však nebude fungovat po celou dobu, budete muset občas přepínat servery, jak Netflix chytí. To znamená, že i po několika týdnech používání se někdy zobrazí chyba serveru proxy.

Dobrá služba však bude mít více než jeden server pro přístup k Netflix, takže obecně stačí vše, co musíte udělat, je přístup do nabídky VPN a vybrat nový server ze seznamu. Naše nejlepší výsledky byly dosud vždy u ExpressVPN, takže vždy doporučujeme tuto službu především na rozdíl od IPVanish (přečtěte si naše srovnání ExpressVPN vs. IPVanish). Kromě toho, že je nejlepší VPN pro streamování, je to také nejrychlejší VPN venku. Další podrobnosti naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN je však drahý, takže pro ty, kteří cítí, že je to příliš velká investice, jsme NordVPN doporučovali. V posledních několika měsících se však jeho rychlosti ukázaly jako nespolehlivé a čtenáři potřebovali projít desítky serverů, než najdou ten, který funguje (podrobnosti si přečtěte naši recenzi NordVPN). 

Dvě další služby VPN, které se objevily nedávno na našem radaru a které se slušně snaží dostat do Netflixu, jsou Astrill a Windscribe. Jak si můžete přečíst v naší recenzi Astrill, nabízí dobré ceny a slušné rychlosti, ale má potíže se dostat do něčeho jiného než American Netflix.

Windscribe je zajímavé, protože je to jediná služba, kterou doporučujeme s plánem zdarma, což je ve výchozím nastavení nejlepší VPN zdarma pro Netflix. Přečtěte si o tom podrobnosti v naší recenzi Windscribe a přečtěte si naši část Windscribe vs. NordVPN a podívejte se, jak se srovnává s jednou z našich nejlepších VPN.

Rádi bychom vás upozornili na čestné uznání na naši recenzi VPNArea a recenzi Ivacy. Tyto dvě služby občas překonají chybu proxy, ale snaží se přijít s rychlostí nezbytnou k tomu, aby sledovaly cokoli v kvalitě HD.

Závěrečné myšlenky

Ačkoli to v žádném případě není přesná věda, použití některé z našich oblíbených sítí VPN pro Netflix by vás mělo většinu času dostat do většiny verzí Netflixu. Díky pokusům a omylům a pečlivému sledování Cloudwards.net byste měli být schopni sledovat, co chcete, bez přílišných potíží. Až se do toho zapojíte, podívejte se na naše hacky Netflixu, abyste si mohli vylepšit prohlížeč.

Jaké máte zkušenosti se zákazem Netflix VPN? Máte na to nějaké myšlenky? Připojte se k diskusi v komentářích níže. Jako vždy, děkuji za přečtení a hodně štěstí zůstane o krok před Netflixem.

Nejčastější dotazy týkající se zákazu Netflix VPN

V průběhu let jsme na toto téma dostali spoustu otázek. Níže najdete ty, na které jsme narazili nejčastěji.

 • Bude Netflix zakázat používání VPN?

  Ne, používání VPN a Netflixu vás nedostane do skutečných problémů. Nejhorší, co se stane, je, že uvidíte zprávu „Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy“. Za několik let jsme si zasílali zprávy s Netflix VPN, nikdy jsme neobdrželi zprávu od Netflix, která by ji srazila.

 • Co máte na mysli s „přepínacími servery?“

  Místo použití serveru, který vám VPN přidělil, musíte jít do nabídky nastavení nebo serverů a vybrat jiný. Připojte se k němu a zjistěte, zda to funguje s Netflixem, pokud ne, omyjte, vypláchněte, opakujte.

 • Je legální sledovat Netflix pomocí VPN?

  Ano. Nemusíte se obávat, že se dostanete do problémů, vše, co děláte, je nad palubou.

 • Jak mohu obejít blok VPN Netflix?

  Pomocí VPN. ExpressVPN odvádí nejlepší práci, ale je tu i několik dalších, kteří si vedou dobře.

 • Jaké VPN jsou blokovány Netflixem?

  Technicky se všichni, i když někteří, dostanou za blok lépe než ostatní. Pokud služba VPN tvrdí, že není blokována, je to lež.

 • Může Netflix detekovat VPN?

  Ano, a také velmi dobře. Podle našich zkušeností nyní na trhu neexistuje jediná VPN, která by se vždy dostala k Netflixu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map